• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
pochádzam z Banskej Bystrice :wink: :grinning:
29. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz
autor
Ahojky holky :slight_smile:
Aničko, taky jsem hotová, Vojta stále za pět minut šest, tak sotva lezu. Teda manža je unikát, měl by si vyzkoušet, co to je být doma s prckem. Taky to na mě Honza zkoušel, ale nechala jsem ho s naší drobotinou a hned obrátil.
29. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
no a ešte nezabudol dodať že on chodí do práce... do paroma nech si to skúsi na týždeň :rolling_eyes: To je tá výchova čo mal v detstve, jeho mama musela robiť všetko, on s bratom nemuseli nikdy na nič šiahnuť, proste prototyp rodiny chlap zarába a na žesnkú sú všetky domáce práce a deti :unamused:
Ale nie je to tak vždy, len občas mu proste "prepne" :unamused: :unamused:
29. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
A mohli by sme si teda dohovoriť ten ďaĺší srazík? :slight_smile: Určite asi až potom ke´d bude pekne, tak dúfam, že nebudeme čakať večne :unamused:
29. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
Holky ja to s koňom dnes asi vzdávam je pomalý ako šnek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
29. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
ahojky všem,

donia, cornflakes jsou super!!!! ukázala jsem klaudince krabičku a zarachtala a hned natáhla ruce mňami mňami. :grinning: odpoledne je dojedla. mléčná náplň výborná - chutnala i mně :wink: . takže asi za cca 14 dní budeme potřebovat další :grinning: .

holky, když už jsme u toho obchodování. vy asi máte své kamarádky, co prodávají AVON kosmetiku, ale kdybyste neměly a chtěly se na to podívat, dejte mi vědět... :sweat_smile:

aničko, tvůj muž je v normálu. každý to jednou (někteří i víckrát) zkusí. záleží na partnerce, jak si s ním poradí. :wink: . můj muž taky měl kecy, tak chytl 24 hodinovou službu a od té doby klid. a hlavně pomoc s péčí. každý víkend si jedno ráno dospím. ale naše beruška vstává nejdřív v 7,00 hodin a to se i občas sama o sebe postará, takže celkem pohoda.

soni, teplíčka by se měla objevit do týdne - někde jsem zaslechla. :wink:

a novinky od nás - klaudinka si dneska vybrala nové botičky. ze starých už vyrostla, tak jsme koupily nové. doufejme, že 2 měsíce vydrží. divím se, že je neprodávají ještě dráž. fakt mě to štve. ještě potřebuju koupit sandálky.
jo a mám opravdu holčičku holčičkovanou. nejmilejší hračka je miminko (panenka) a kočárek. dneska objevila mojí dózičku s korálky na ruce a na krk. a celé odpoledne byl program. všechno na sebě navěšovala. hezky po pořádku si každou cetku vyzkoušela. :grinning: :grinning:

tak nic jdu zase chvíli pracovat. papapaa a hezký víkend všem.
29. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
Verco,
tak to jsem rada, ze mely corny uspech. Jj, deti uz od mala poznaji co je dobre :grinning:

Ani,
uplny souhlas s Vercou, chlapi si to musi taky vyzkouset sami a poradne. Muj manzel si to zkusil kdyz jsem byli v tom Nemecku. Ja chodila do prace a on se staral o maleho a to mu uz byly 3 roky, takze skoro velky chlap :grinning: . Ale je to neco jineho, kdyz vis, ze to dite mas na starost jen ty a co neudelas - neni. Rano budit, vypravit do skolky, hlidat cas kdy zase dite vyzvednout a zajistit program na odpoledne. On tedy uznaval "praci" na MD uz predtim, ale i tak zjistil co to vlastne obnasi. A hlavne ziskali s malym perfektni vztah. Do te doby to byl hlavne mamanek, ale to je asi u vetsiny, kdyz je dite 24 hodin denne skoro jen s mamou.

Jo, holky, asi to vsechny vite, ale kdo ne, v nedeli je tu detsky den. Planovano na hradbach od 10 do 18 hod. a za spatneho pocasi ve sportovnim centru v Nbk. Predpokladam, ze to je Tyrsak, nebo?
29. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz
autor

Andreo, o dětském dnu vím, zrovna jsem to sem chtěla napsat. Předběhla jsi mě. My se tam určitě půjdeme podívat. Třeba bychom se tam mohli všichni sejít. Takovej malej srazík. Nebo se tam potkáme náhodou. Jo, a Andreo, chtěla jsem tě poprosit o nějaké ty cornflakes. Po víkendu bych se u tebe zastavila, podle toho, jak by se ti to hodilo.
30. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz
Verco, to mas ale sikovnou dcerusku, cela maminka, ze :grinning: :grinning:
Ja taky delam Avon, teda da se rict, ze delala, ale jeste mi katalogy chodi, ted tu mam zrovna dva aktualni, i mama do toho tady cuci, tak nevim, jestli neco objednam, zase po dlouhy dobe :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
Holky, zapoměla jsem napsat, že já začínám dělat bytovou kosmetiku Dedra, tak kdyby jste některá potřebovala, můžu dodat katalog. Mám zatím jenom jeden, protože s tím začínám a časem jich bude určitě víc.
30. kvě 2009 v 16:51  • Odpověz
ahoj vsem,
tak co den deti, byla jste nektera tady v Nbk? No, my chvilku a stacilo. Pocasi sice nejdriv prekvapive docela prijemny, ale pak uz zacalo i krapat a nic moc. Myslela jsem, ze to porada mesto pro deti a budou ukoly, jako neco plnit a za to dostanou odmenu. Ale nic takoveho jsem tam nenasla, naopak jen 2 trampoliny, poplatek 40,- Kc ! a skakaci hrad, to tedy nevim zda bylo za penize... Jo a nejaci ponici co chudaci chodili furt dokola.Tak kdo jste nebyli, o nic jste neprisli :grinning:
31. kvě 2009 v 18:40  • Odpověz
ahoj všichni,

my už máme zase překrásnou zahradu. tedy v mezích normy, ale proti loňsku prokoukla dost. jinak je tady práce asi na deset let :grinning:. tak to jste mě docela potěšili, že den dětí nic moc. trošku jsem měla maličkou výčitku, že se věnujeme zahradě a ne našemu dítku. ale i tak jsme si to všichni užili. já vykopávala trávu mezi dlažbou. klaudinka mi pomáhala a házela trávu do kyblíku. a táta dělal terén pro bazén a pak ho i napouštěl. to chtěla klaudinka hned zkoušet vodu, ale zmáčela si "jenom" ruce a břišouna :wink: :grinning: .

soni, tretky - to je moje :grinning: :grinning: . ale já je doma spíš jenom potřebuju mít. pak už je moc nenosím. teda teď na Mdovolené už je to dost pasé, ale když máme holčičí mejdan (kde se kecá zase jenom o dětech), tak to se nacetkuju. :grinning:

magdi, samé obchodnice jsme to :wink: . až se uvidíme, ráda si vezmu katalog. mám to koupit v obchodě a nebo u tebe :wink: .

neozvala se někomu holčina wyvi (nebo jak se jmenovala)? měla jít teď někdy na laparoskopii, tak jak to dopadlo?
1. čer 2009 v 00:36  • Odpověz
Zdravim nocni sovy :grinning:
Verco, zrovna davali v TV dlouhodobou predpoved a od pulky cervna super pocasi, ale cervenec a srpen ma byt vlhky. Tak to abyste si s tim bazenem rychle pospisili, at si ho jeste uzijete :grinning:

Byla to Wyky, taky me napadlo, ze se sem obcas prida nekdo jako ze novy a pak uz prestane komunikovat :frowning2: Mela jit na laparoskopii 20.05. nastup do nem. takze pokud to tak bylo, uz musi byt doma po. Tak snad to dopadlo dobre.
1. čer 2009 v 00:48  • Odpověz
Jo, Verco, jinak diky za MMB, taky uz mas jedno navic :wink:
1. čer 2009 v 00:49  • Odpověz
Krásny deň všetkým :slight_smile:
Všetkým detičkám všetko najlepšie k dnešnému sviatku :dizzy_face:
My sme na Detskom dni neboli, boli sme u tchánovcov a keďže píšete že DD nestál za nič tak aspoň nemusím ľutovať že sme tam neboli
1. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
Dobré ránko prajem všetkým :wink:
2. čer 2009 v 07:44  • Odpověz
taky preji dobre rano :slight_smile:
Teda Ani, to jsi ranni ptace, ze uz takhle po ranu fungujes a jeste pises na konika. To ja jsem zase spis nocni sova. Ale je fakt, ze kdyby mi mala vstavala nekdy brzy rano, tak bych taky musela byt driv fit. Ona bude po me, rada si prispi :grinning:
2. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
Naty vstáva už o šiestej takže ranný vtáčik :grinning: To ja som tiež skor nočná sova, no ale mám smolu už brzo ráno musím fungovať :grinning:
2. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
Aha a co takhle zdrzet ji dele v postylce :grinning: :grinning: :grinning:
Ja teda mela stesti i u Domika, ze si rad dlouho pospal. Ja teda kdyz musim, vstanu, ale nerada :angry:
2. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
hi hi to by som ju musela priviazať :grinning: ona už vie z nej vyliezať takže ráno na mňa skočí a je to...nefunguje ani to keď chcem aby ležala chvíľu so mnou :grinning:
2. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahojky holky,

zdravím po delší době. Psala jsem sem už včera, ale nějak mi blbnul PC a nechtěl to sem dát, tak to dnes zkouším znovu. My v poslední době lítali po doktorech. Minulý týden jsme byli na neurologii, u dětské lékařky, na rehabilitaci, na kontrole očkování TBC (jak jsme se o tom nedávno bavili, tak jsme byli pozvaní do nemocnice na kontrolu). Taky jsme byli dva dny u našich v Praze. Manža měl minulý týden na Tyršáku s kolegama z celé ČR sportovní hry. Docela mě pobavilo, že ač je Nymburák, zaměstnavatel mu tam zaplatil ubytování a stravu, takže spal 3 noci na Tyršáku a my jsme tam s Ondrou za ním chodili povzbuzovat a držet palce, aby vyhráli. Měli tam spoustu disciplín - plavání, střelba ze vzduchovky, volejbal, fotbal, petanque, stolní tenis, běh.....Měli na to krásné počasí, takže si to skvěle užili a já taky. Po dlouhé době jsem viděla některé spolužáky z VŠ a kamarády ze svatby, kteří se těch her taky zúčastnili, takže jsem vypadla ze stereotypu. V sobotu jsme si udělali celodenní výlet k mým babičkám na Českomoravskou vrchovinu. Sice pršelo, ale my stejně byli v autě nebo na návštěvách, tak nám to vůbec nevadilo. No a včera jsem zvelebovala naši zahradu. Plela jsem, až se ze mě kouřilo, takže už máme propletá rajčata, jahody, mrkev, hrách apod. a je to jiný pohled než na tu džungli předtím.

Jinak jsem pro další srazík. My vyrážíme 20.6. na týdenní dovolenou do Jižních Čech, tak budu ráda, když srazík stihneme ještě předtím. :wink:
2. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
Vitaj Leni :slight_smile: Teda posledná doba bola perná čo :slight_smile:
Som za zrazík a kľudne do toho 20.6. ale ešte zajtra idem do Juklíka dohodnúť náhrady tak podĺa toho uvidím a písnem vám :wink:
2. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
Já jsem taky pro nějakej ten srazík. Já můžu kdykoli krom čtvrtka, to chodíme na kroužek do mateřského centra.
2. čer 2009 v 16:55  • Odpověz
Urcite by bylo fajn udelat srazik az bude hezky, at se da byt venku nekde na zahradce.

Magdo,
nejak domluvime kdy se u me stavis pro ty corniky :wink: Ve stredu odchazim kolem 15 h. na Veslak, maly tam ma trenink fotbalu a ve ctvrtek odpol. jsem chtela jit k dr. Mame rocni kontrolu. Jo jo, leti to leti a nas zitra ceka velky den D - nase mala Nicolicka bude mit jeden rok !!!
2. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
Dobré ráno,

Andreo, opravdu to letí. Takže malé Nicolce přejeme všechno nejlepší k prvním narozeninám, ať je zdravá, veselá a pohodová holčička a dělá rodičům pořád takovou radost jako doposud.

Když jsme u těch narozenin, já už taky začínám pomalu přemýšlet o oslavě prvních narozenin našeho Ondry. V červenci nás to taky čeká, tak jsem se Vás chtěla zeptat, kde jste nechali dětem udělat dort k prvním narozeninám. Nebo jste ho dělali sami doma? Já klidně nějaký ovocný udělám, ale ráda bych měla pro Ondru ještě jeden dort s nějakým dětským motivem a nevím, kde ho nechat udělat.
3. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
autor

Andreo, moc gratuluji Nicolce k narozkám, všechno nej, nej a nej. Jinak já se u tebe zastavím někdy navečer, jinak nestíhám :frowning2:

Leni, já jsem nechávala dělat dort na zálabí v italské cukrárně, byl super. Kačence moc chutnal :slight_smile:
3. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
Ahoj holky,
dekujeme za gratulace. Oslavenkyne jeste spinka :grinning:

Lenko s tim dortem jsem resila uplne to same. Ale odradilo me to, ze jsme nechavali delat malemu v dubnu dort a zadna slava. Teda dobry byl, ale na nas moc kremovy. Manzel ten nemel vubec, maly jeden nebo 2 kousky a jeste ze se rozdalo po pribuzenstvu, jinak by tu zbyl snad do ted :grinning:
Stal 450,- Kc a nic moc. Tedy byl krasny, to jo, jako fotbalove hriste, nechavali jsme ho delat v Balade. Dortiky jako zakusky mi tam moc chutnaji, ale dort nee. Jde o chut, pokud vam kremove nevadi, tak budete spokojeni.

No a tak jsem vymyslela, ze mala by z toho krome matlani nemela vubec nic, tak ji udelam dort pudinkovy s piskutky a nahore ovoce a zaleju zele, at to nak vypada. Tak snad se zadari. Na zkousku jsem jednu rychlovku delala v nedeli, jestli to bude drzet formu a mel uspech, hned druhy den uz nezbylo nic.

A pokud chces neco pro oko, asi bych taky zkusila jak pise Magda to Zalabi. Tak to taky chvali, jen maji nevyhodu, ze jsou trosku z mesta z ruky, tak prave lidi vic chodi do Balady.
3. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
ahojky všem,¨

nicolce přejeme všechno k narozeninám hodně zdravíčka, štěstíčka, hodného brášku a poslušné rodiče :wink: .

andrejko, už mi došla zásoba :grinning: . asi se ti rozšíří klientela, protože jsem tě doporučila tisíci maminkám. a jejich dítka nám corníky snědla. napíšu ti mail, který to budou tentokrát :grinning: .

leni, dort jsme vzali na zálabí (myslím florence nebo jak se jmenují) a přesně jak píše donia - pudinkový s piškotem, ovocem a trochu želé. výbornej. snědl se hned. a hlavně ho mohla i klaudinka. jediná nevýhoda - není to žádný dětský motiv. ale já do toho píchla svíčku s méďou pú a byl dětský hned :grinning: :grinning: :grinning: . svíčka měla úspěch velikej. :slight_smile:

a já jdu zase pracovat. mějte se.

PS: pro srazík jsem venku a kromě pátků můžu kdykoliv.
3. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
Verco, i tobe diky za pranicko. Jsem rada, ze corniky chutnaji, ale uz se zasoby tenci. Ted je na rade Magda, tak az si vybere, dam ti vedet co zbylo :grinning:
Priste tedy toho privezu (nebo necham privezt - co bude rychlejsi), vic.
3. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
Ahoj holky,taky se pridavam k oslavenkyni a preji vse nej.
Ja jsem ted na tyden u nasich a vratime se v pondeli.
Prn srazik jsem,tak neco navrhnete.
Pristi ctvrtek jdeme na druhou hexu,tak jsem na maleho zvedava.
3. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.