• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
Jejda, vy tam jste taky? To vubec nevim, jdu se hned mrknout :grinning: Jsme asi v patym???
28. říj 2007 v 11:19  • Odpověz
Tak už jsem vás našla :grinning: My jsem fakt v pátým. Jen manžílek mě chtěl předběhnout, tak nás přihlásil on a zrovna takovou divnou fotku, no nic. Můj brácha tam soutěžil minulej rok, jsem ho tam přihlásila a byli celkově asi sedmý, nebo devátý? Každopádně vyhráli víkendový pobyt v lázních Teplice, tak tam byli teď v srpnu a nadmíru spokojený :grinning: Takže nás zásobujou smskama :sweat_smile:
28. říj 2007 v 11:22  • Odpověz
BB, jo? Já mám kamarádku v Ružomberoku :grinning:
28. říj 2007 v 11:25  • Odpověz
Tak už som vás našla aj ja :grinning:
Jj B.B. Do Ružomberka som chodila na strednú :slight_smile:
28. říj 2007 v 11:35  • Odpověz
Tak keby si nemala čo robiť :wink: :grinning: tak tu máš niečo na čítanie :grinning:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=11048&vGroupOffset=0&vOffset=840
28. říj 2007 v 11:43  • Odpověz
Stačí ísť o pár príspevkov dole :wink: :grinning:
28. říj 2007 v 11:44  • Odpověz
Tak velká šéfka je hore, ideme kŕmiť :grinning: Páá
28. říj 2007 ve 12:10  • Odpověz
Jo, tak ty zážitky z porodu jsem četla, ale ten tvuj až teď. Jako když některý čtu, tak úplně mám vytřeštěné oči :grinning: Všichni na porod nadávají, ale asi za to, že pak se na tebe usmívá takový malý klubíčko, tak za to to stojí, viď?
Tak ještě dvě hoďky a jdu domu, a pak dva dny volno :grinning::grinning:
Co jste dělaly odpoledne?
28. říj 2007 v 17:52  • Odpověz
Dobrý večer sa praje :grinning:
Soni ja som si namoj porod znova dnes spomenula a až mi slzy vyhŕkli z očí :cry: :slight_smile: Ťažký a zároveň taký krásny okamžik :slight_smile:
28. říj 2007 ve 21:52  • Odpověz
Též dobrý večer :grinning: Tak malá spí? A to ti fakt tolik spí? Taky bych takové brala :grinning: Okamžik to asi musí být nezapomenutelný, viď?
28. říj 2007 ve 22:07  • Odpověz
Tak aj tu som ťa už objavila :grinning: Pred chvíľou som kukla na BRMS...
Ano spinká toľko. V porodnici to bolo tak 4 hoďky, doma už 5, potom 6...atd :grinning: až som raz fakt zľakla keď prvý krát spala 10 hodín :astonished: :astonished: :grinning:
A ten okamih? Nedá sa naň zabudnúť :dizzy_face:
28. říj 2007 ve 22:40  • Odpověz
Sestry syn, je mu osm let, když byl miminko, tak jí spal 3x půl hodiny denně, jinak pořád vzhůru a v noci jaký s nim měli problémy, no hrůza. Naštěstí malá Petruška je zlatá, vůbec nebrečí, v noci se budí jen na baštění a přes den spí čtyři pět hodin po poledni :grinning:
28. říj 2007 ve 23:05  • Odpověz
Tak já jdu taky do hajan, měj se a papa
28. říj 2007 ve 23:13  • Odpověz
Pa a dobrú nvocku :wink: :slight_smile:
28. říj 2007 ve 23:27  • Odpověz
Ahoj Aničko, tak hlas poslán :grinning:
29. říj 2007 v 09:14  • Odpověz
Ahoj ahoj :slight_smile: Soni ďakujem :dizzy_face:
29. říj 2007 ve 12:17  • Odpověz
Ahojky, tak tu zase jsem :grinning: Dneska jsme byli převzít klíče od bytu a navíc balíme a balíme, abychom se mohli stěhovat. Takže toho mám docela dost :frowning2:
29. říj 2007 ve 22:14  • Odpověz
Ahojky holky,

Magdi, gratuluji Ti k druhému těhotenství. Naprosto chápu Tvé pocity štěstí. Jinak já zřejmě taky jsem těhu. O víkendu jsem měla dva pozitivní těhu testy a s menstruací meškám už 18 dní. Ještě to nemám potvrzené od doktorky, ale jsem objednaná na čtvrtek na prohlídku, tak uvidím na čem jsem. Raději na to moc nemyslím. Vím, že to nemusí být těhu, ale třeba i nějaká hormonální porucha nebo něco podobného. No uvidíme. Každopádně doufám, že to čekání do čtvrtka přežiju.
30. říj 2007 ve 13:30  • Odpověz
Ahoj ahoj :slight_smile:
Leni držím palčeky aby to dopadlo a ty si nám mohla zajtra napísať, že těhu naozaj si :wink: :dizzy_face:
31. říj 2007 v 15:27  • Odpověz
ahoj Ani, o jake souteze jde? mas nejake odkazky? Rada ti poslu hlasy
31. říj 2007 v 16:12  • Odpověz
autor
Ahojky Leni, taky držím palečky, aby to dobře dopadlo.
Já jsem dneska byla na genetice - na ultrazvuku. Jsem v 12 týdnu a mimčo se má skvěle k světu. Zatím se vyvíjí v pořádku. Zase jsem uronila pár slziček dojetí, a to jsem si myslela, že u druhého už to budu brát bez nich. No jo ty hormony už pracují. U prvního jsem byla furt vysmátá a teď bych jenom brečela (ale samozřejmě i štěstím).
Jinak mezi námi vítám i Soňu. :wink:
31. říj 2007 v 19:49  • Odpověz
Ahojky Eru! Je to táto súťaž http://www.babyportal.cz/soutez-2kolo/ sme číslo 253. Ďakujem :dizzy_face: Inak ako to dopadlo s tým tvarohom? My mám eušká stále červené, ale dnes som jej to potierala liehom a sa mi zdá, že je to lepšie :slight_smile: Zajtra máme ísť na ko. tak som zvedavá, držte nám palce :wink: :slight_smile:
Magdi super, gratulujem a staršne z Natálkou držíme palčeky :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
31. říj 2007 v 19:54  • Odpověz
ahojky, hlas jsem poslala, tak držím palce :wink: a co je to za tu druhou soutěž? novomanželskou? Dnes jsem byla zase na kontrole, byli jsme i na kontrole po očkování tuberkulózy, máme to ok, takže až za 10 let. Doktora jsem se ještě jednou ptala na tvaroh a zase mi řekl, ať jí ho dávám.
31. říj 2007 ve 21:26  • Odpověz
no to mi je divné, ja by som ho nedávala :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tá druhá súťaž to je o Novomanželov roku :wink:
Inak ďakujem za hlas :wink:
31. říj 2007 ve 21:28  • Odpověz
Ahoj Magdi, díky za přivítání :grinning:

Aničko, hlas posílám poctivě každý den, i té naší malé, ale stejně není asi šance v takové konkurenci...
31. říj 2007 ve 21:41  • Odpověz
Magdi a Ani: Díky za držení palečků. Jinak Ani, taky posílám hlasy. :wink:
1. lis 2007 v 11:54  • Odpověz
Jestlipak tady přibyla nová těhulka?? :wink:
1. lis 2007 v 18:25  • Odpověz
Těhulka zatím nepřibyla. Paní doktorka jen konstatovala, že mám zvětšenou děložní sliznici, což by mohlo svědčit pro těhu, ale že jsem zřejmě v úplných začátcích těhu, takže na ultrazvuku nebylo ještě nic moc vidět a doktorka si ještě není jistá, jestli jsem v tom nebo ne. Takže musím přijít příští pátek a ultrazvuk uděláme ještě jednou.
2. lis 2007 v 08:58  • Odpověz
Tak snad to příští týden dopadne dobře, budu držet palečky :slight_smile:
2. lis 2007 v 10:21  • Odpověz
Ahojda :slight_smile:
Leni určite to budúci týždeň dopadne :dizzy_face:
5. lis 2007 v 10:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.