• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
téééda fluflo, ty tajnůstkářko....co to vidím v tvém albíčku??? Moooooc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
No jo, Zuzko, gratuluju. Taky jsem se hned musela podivat, kdyz uz to Sona napsala :grinning:
To proto nemas cas sem psat, kdyz litas po dr. :grinning: :grinning: :grinning: a fotite si prcka :wink:

Magdo,
stav se klidne i navecer, to uz aspon nejsem doma sama a muzu v klidu sebehnout dolu. Tak jen dej vedet kdy.
3. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
nojo, magda jde na řadu první. to jsou poměry toto. :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

tak to moje dítě si z tatínka nic nedělá. leda tak srandu. klidně mu odpochodovala z postele a s hrdým úsměvem si přišla za mnou. horkotěžko jsem se držela, abych se nezačala smát.

flufla, co se děje. jdu se na to podívat... :fearful:
3. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
Verco,
to jsi spatne pochopila. Ty jsi vlastne byla prvni a to Magda je az ta druha. Ona na to prisla a pritom si jeste zadne nevyzvedla.
To fakt neni tak jak to vypada :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
Jééééé. To je super zprávička. Konečně tu máme zase nějakou těhuli. Zuzanko moc gratuluju a přeju krásné čekání na druhého drobečka. Já jsem si taky zvolila dvouletou rodičovskou dovolenou, a denodenně řeším otázku, kdy jít do dalšího děcka. Jednou bych nejraději hned a jednou si zase říkám, že ještě nějaký ten měsíc či rok počkáme. Bohužel mám rozhodování trochu složitější, protože jsem Ondru rodila císařským řezem a proto by asi bylo lepší počkat trochu déle a navíc Ondra je zatím nepohyblivý a musela bych ho při druhém těhu ještě nějakou dobu asi tahat. Každopádně počítám, že do půl roku asi půjdeme taky do dalšího.
4. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:
Zuzanke srdečne gratulujem k tehulkovaniu a prajem aby ste to dotiahli až do šťastného konca :wink:
4. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
A Nicolke dodatočne všetko NAJ k narodeninám :hearts::hearts::hearts:
4. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
ahojky všem,

andrejko, však to beru z legrace, ale ten komentář se k tomu úplně nabízel sám :grinning: . původně jsem ti chtěla napsat, že zase zítra dopo, ale teď vím, že to nestíhám. klaudince se objevili na zadní hlavičce bouličky, tak s tím zítra půjdeme k mudr. doufám, že to nic nebude... :confused:

tady řádí rozmnožovací virus či co? už i léňa. já bych se taky hned rozmnožovala, pak bych zase čekala ještě několik let. no asi to necháme na náhodě.

flufla, si tady zčeří vodu a nikde se neukáže. včera jsem se utíkala podívat na albíčkum a úplně jsem se nad pacinkama piškotka rozněžňovala. ať se vám spolu daří :dizzy_face: .

a já si jdu vegetit. dneska jsem odevzdala zakázku a to si zaslouží jednovečerní odměnu :grinning: .
4. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
Verco,
ja to tak taky beru, neboj :grinning: Na zitra drzim Klaudince palecky, tak pak dej vedet jak jste dopadly u Dr.

Soni a Ani, i vam diky za pranicko.
Dnes jsme byly na rocni prohlidce, tak tady jsou miry nasi "modelky" :grinning:

1 - rok
8 - zubu
9 - kilo
72 - cm
4. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz
Dobré ránko .-)
Držím palce Klaudinke k tomu doktorovi :wink:
Teda to su parádne miery :slight_smile: My sme myslím na roku tiež mali 8 zubov, 72 cm ale asi 10 kilo :sweat_smile: :grinning:
5. čer 2009 v 07:47  • Odpověz
ahoj holky,
donio, super :grinning: :grinning:

Zuzka teda ani nejukne?:grinning:

A kdo bude tehulkovatet se mnou? My stale pocitame, ze se zacnem snazit od Vanoc, cca cca cca :grinning: :grinning: Tak jsem na to zvedava :grinning: :grinning:

Pristi utery, to bude ktereho, asi 16.6?? pojedem do Nbk na kycle, tak bych tam pak mohla zustat a sejit se, kdo by chtel :slight_smile:
5. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
Verčo: No já mám úplně stejné pocity. Skoro každý den mě přepadávají touhy po dalším mimču, ale pak si zase po chvíli řeknu, že ještě počkáme kvůli výše uvedeným věcem. Taky mě občas napadají myšlenky, že zatímco já jsem na mateřské a z hlediska kariery krním, tak většina mých spolužáku z VŠ si buduje kariéru a začínají být trochu jinde než já. Takže občas uvažuju i tak, že bych si po Ondrovi dala pouzu, šla tak na tři roky do práce a pak teprve bych si pořídila další děcko. Navíc bych se mohla oběma děckům plně věnovat. Ondra by mě teď měl jenom pro sebe a pak když by chodil do školky nebo školy, bych se zase mohla plně věnovat přes den druhému děcku. Ale zase nechci, aby byl Ondra dlouho bez sourozence a vyrůstal dlouho jako jedináček. Takže se to ve mě docela bouří.

Jinak k těm mírám Nicolce gratuluji. Na holčičku jsou to skvělé míry. Mě mamka říkala, že jsem měla v roce 8,5 kg, což si vůbec nedovedu představit, protože náš Ondra už v 10. měsících měl skoro 11 kg a 83 cm. Jednou jsem se zasmála na procházce, když bylo Ondrovi 9. měsíců, tak mě jedna maminka zastavila a ptala se, kde má Ondra boty. Když jsem jí řekla, že je mu teprve 9 měsíců a ještě nechodí, proto nemá boty, tak nechtěla skoro ani věřit tomu, že je ještě tak "malý". V té době už měl přes 80 cm a tak 10,5 kg. Tipuju, že v roce už se bude přibližovat 90 cm a 12 kg. Nejhorší je, že ještě ani neleze, tak ho musím tahat a modlím se, aby mi vydržela záda v pořádku. Naštěstí jsem s nimi nikdy problém neměla, tak musím zaťukat.
5. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
Soni to by celkom mohlo ísť :slight_smile:
Ale ja eštze neviem ako budem mať náhrady na plavču tak keď to budem vedieť tak písnem :dizzy_face:
5. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
Teda holky, vy me taky snad jeste "nakazite" :grinning: Pocity mam stejne jak vy, jen s tim rozdilem, ze ja uz druhe mimi mam. A na treti to vzhledem k veku a situaci nevypada. :frowning2:

Lenko, ty brdo, to mate v rodine same obriky, nebo jak? Ja teda nevim jaky je prumer vysky na roce, ale je fakt, ze se na me vcera dr. tak podival a rikal, ze ja asi moc nemam. A mel pravdu :grinning:
Domik mel na roce 8,66 kg, tak se mi ted tech 9 kg u Nicolky zda akorat. Maly byl furt jak "stazeny kralik". I ted je sama ruka, sama noha, hubeny.
5. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
Ahojky holky :slight_smile:

Kačenka je teda proti všem prcek. Ta měla na roce 7,5 kg a 74 cm, i když teď se mi zdá, že začala víc růst a přibírat. Příští týden se chystáme k dr. na kontrolu a chci jí nechat převážit a přeměřit, abych věděla, zda je můj odhad správný.

Soni, když toho 16.6. dorazíš, docela bych tě chtěla vidět, nic nemáme zatím naplánovaného, tak by to šlo :wink:
5. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
holky tak ja si píšem 16.6. a skúsim si navtedy nič iné neplánovať :slight_smile:
5. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
ahojky všem,

moc děkuji za podporu - klaudinka má na hlavě "jenom" uzlinky. prý je to reakce na očkování zarděnek. a v pondělí jdeme na krevní odběry, protože je poslední dobou pořád bledá a taková bez jiskry. takže jeden klid jsem získala a teď ještě přestát testy. :unamused:

leni, to ti rozumím a mám to taky tak (s tou kariérou), ale neumím si moc dobře představit, že budu zase dojíždět do prahy. nicméně neházím flintu do žita, protože moje práce jde dělat i z domova. pevně doufám, že se s vedením nějak domluvíme (tedy pokud během mojí absence nedojde k výměně manažerů, že?).

jo a roční míry klaudinky jsou docela holčičkově "obří": 9,37kg, 77 cm, zubů min. 6 (nemám doplněnou evidenci :sweat_smile: ).

andreo, sice nevím, kolik ti je, ale 2 nebo 3 děti - nevidím rozdíl :grinning: (manžel tedy vidí asi tisíc rozdílů :grinning: :grinning: ).
5. čer 2009 ve 23:30  • Odpověz
Ahojky,

úterý 16.6. mi vyhovuje, takže se klidně můžeme srazit. :wink:
7. čer 2009 v 18:11  • Odpověz
Ahoj holky,
tak to by bylo super, já s tím budu počítat a manžu jsem taky informovala :grinning: Tak že prý si zajede hledat někam poklady, nebo pojede domů a já pojedu pak domů vlakem, nebo pro nás zase zajede, uvidíme...Tak snad bude hezké počasí. Jinak my pojedem na kyčle tak nějak ke konci doby, takže já bych nějak po jedné hodině byla ready...jestli to není na vás brzy...a možná bych mohla od polikliniky dojít někam do centra pěšky, nebo je to daleko, já teďka nevím, kouknu na mapku :slight_smile:
8. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
ahoj holky,
sraziku bych se taky rada konecne zucastnila. Kor kdyby fakt bylo hezky a dalo se sedet venku. Jen po poledni mi mala spi, usina jak kdy, tak je tezke takhle dopredu rict presny cas.

Soni, jinak pesky do mesta neni problem z polikliniky. Ja bydlim kousek od ni a do mesta taky chodime :wink:

Verco,
mam pro tebe dobrou zpravu. Byla tu Magda, neco si vybrala a preci jen na tebe jeste corniky zbyly :grinning:
Hodim ti pak do mailu co za druhy. Nebo se tu proste zase nekdy stavis a vyberes si. Mam jeste poslednich 8 krabicek, z toho troje ty plneny, tak to si urcite vyberes. :wink:
8. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz
Taky se srazíku ráda zúčastním, jen ten čas je kvůli spaní po obědě pro nás trochu nevyhovující. Ale tak ve dvě bychom už mohli být připraveni. Kde by jste se rádi sešli?
10. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
jéé holky, mi nedošlo, že děti vám spí doma....tak já na vás někde počkám :slight_smile:
A po víkendu hlásí vedra :slight_smile:
10. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
Kdyby bylo hezké počasí, tak bychom se mohly sejít třeba u té vodárny, jak jsme chtěly minule. Co Vy na to? Nebo Vám více vyhovuje jiné místo?
11. čer 2009 v 18:33  • Odpověz
Na příští týdne hlásí snad vedra, nebo co jsem to slyšela...
Tak jestli se budu toulat Nymburkem, tak bych ti Leni mohla jít naproti, co ty na to?? Ta vodárna by byla dobrá :slight_smile:
11. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
Ahojky holky :slight_smile:
Souhlasím s tou vodárnou a Soni, my bychom se mohly sejít už u polikliniky, teda podle toho, jestli my nebude Vojta spát. S Kačenkou je to v pohodě, tu dám do kočáru a může spát dál.
11. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
Magdi, my pojedem radši teda až tak nějak k té jedné na ty kyčle...tak se pak můžem klidně domluvit :slight_smile:
11. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
autor
Soni, jasně, že jo.
11. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
Ahoj holky,
to je hnus pocasi, co? :angry: Ja ty vykyvy pocasi nejak nesnasim dobre, dnes me tak bolela hlava, ze jsem to musela odpol. uz vyresit praskem :frowning2:

Uz se tesim na vikend, hlasi pekne. Zitra jsou tu Draci lode, tak kdo nema program, muzete jit omrknout "sportovce" :grinning:

Jo a taky pristi ctvrtek, tj. 18.6. je akce odpol. na hradbach. Porada ji Zamestnanecka pojistovna Skoda, nejake zabavne odpol. pro deti a tak. Hry, ukazky snad hasici, odmeny .... Ma byt hezky, tak muzete vyrazit.
12. čer 2009 v 16:58  • Odpověz
Jo, holky, prodavam ty cajiky a taky nejakou kosmetiku. To jen, ze ted mam v akci detske sampony zn. Buebchen pro kluky s obrazkem fotbalisty a pro holcicky s princeznou Rosaleou. Je to vetsi baleni, nez se bezne prodava a za vyhodnou cenu. Tady v lekarnach maji 200 ml za 80,- Kc a vice a ja mam 250 ml za 50,- Kc.
Kdybyste chtely a dopadl by ten srazik, tak je tam prave muzu prinest :wink: Krasne voni a hlavne nestipou do oci.
12. čer 2009 v 17:22  • Odpověz
ahojky všem,

andrejko, ještě jednou se za dnešek moc omlouvám. cestu tam jsme jely moc pozdě a zpátky jsem na to zapomněla :unamused: :pensive: . přijely jsme až před třetí...

jinak to počasí mě nebaví vůbec. nic se pořádně nedá. jen jsme chvíli venku, tak minimálně prší nebo jako bonus ještě pár blesků :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . a být ve vnitř je fakt za trest. když venku nemrzne, tak nějak mám potřebu být na vzduchu :grinning: .

jdu si dát vanu. mějte se hezky a páček.
12. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.