• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
Verco,
nic se nedeje :wink: Mam je pripravene, tak proste az se ti to bude hodit, stav se. :slight_smile:
13. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem tu dneska měla kamarádku s přítelem a chtěli jsme se jet podívat a najíst do Nymburka :slight_smile: Jenže jak jsme kecali v autě, tak jsme v Sadské zapomněli odbočit na Nbk a dojeli do Poděbrad :grinning: Možná štěstí...aspoň jsem to konečně tam poznala a je to tam krááásné, jsem z Pod. nadšená :sweat_smile: :sunglasses: :sunglasses: Fakt paráda, jen kdyby tam nebylo takových důchodců :grinning: :grinning:
A v úterý se těším na srazík, snad to hezké počasí vydrží :wink:
13. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz
Ahoj holky,
Soni, to bud rada, ze jste odbocili v Podebradech a neprotahli to omylem az do Kolina. Tam byl zrovna "Kmochův Kolin" a to je pro duchodce raj :grinning: :grinning: :grinning: Tam by jich bylo mnohem mnohem vic :grinning:
14. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
donia, to tam byl tenhle víkend zrovna, jo? No uffff :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
Soni,
jj, od patku do nedele. To bylo pro duchodce zuzo :grinning:
Ale jo, jen at taky maji neco pro sebe :wink: Buh vi po cem my budeme bazit, az budeme duchodoveho veku :grinning:
15. čer 2009 v 00:17  • Odpověz
doni, nemáš tam nějakej čaj pro mrňata?? Možná bych malému zkusila nějaký koupit, když jsou taková vedra....nebo mu fakt stačí zatím jen to mlíko??? Tak mi nějaký vem, koupím si...teda jestli se zítra taky uvidíme :slight_smile:
15. čer 2009 v 17:12  • Odpověz
Soni,
snad to vyjde, budu se snazit dorazit. Plati tedy Vodarna? A ten cas? Ty tu budes nejak driv vid?
Maleho mohu vyzvednout ze skoly nejdriv kolem 14 hod. tak pokud mi zrovna mala nebude spat doma, mohla bych pak taky nejak dorazit. Jen to pocasi aby bylo na sezeni venku, ma se to nejak menit :frowning2:
Vezmu ti fenyklovy, ten je od 4. mesice a zkusit to muzes. Sice tvrdi, ze jen kojeni staci, ale za zkousku nic nedas. On vydrzi dlouho. Me mala taky zatim moc nic jineho nepije, ale mam ten caj rozdelany a obcas to zkousim, aby se to naucila. V nejhorsim si ho das ty a bude to pak mit filtrovane pres tebe :grinning:
15. čer 2009 v 19:26  • Odpověz
Holky, já doufám, že nebude zítra lejt, to by mi fakt naštvalo...to by bylo jako minule...a alternativa?? To byste chtěly zase do MC? Ale necháme to na ráno, že :wink:
15. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak dnes to moc sľubne s počasím nevyzerá čo? :frowning2: :cry: Chjo zas to vyšlo na srazík...tak aká bude teda varianta? Stretneme sa v MC??
16. čer 2009 v 07:19  • Odpověz
Ahoj holky,
maly mi rano zustal doma, z niceho nic sel zvracet :frowning2: A ze ho boli hlava. Tak asi z pocasi, z tech zmen v poslednich dnech. Sel to jeste vylezet, tak doufam, ze bude dobry a sli bychom. To MC je dobry napad. Deti mohou v klidu lezt a mamci si dat kafco :slight_smile:
Soni, kdybych nahodou nesla, cajik mam ale pripraveny. Bydlim kousek od polikliniky, tak by ses pro nej event. mohla zastavit jestli chces. Napisu ti do IP cislo na mobil, tak klidne muzes cinknout az byste byli hotovi na kyclich.
16. čer 2009 v 08:10  • Odpověz
Ahojky holky,

dnes na sraz určitě půjdu, ať bude kdekoliv, jen bychom se už měli definitivně dohodnout na hodině a místu srazu. Počasí je tedy nic moc. Bohužel. Tak bych to spíš viděla na to mateřské centrum nebo to můžeme risknout a sejít se u té vodárny a pak případně někam jít. Jak to vidíte Vy?

Ani, včera jsem Tě s Natálkou viděla na plavču. Byla jsem od 13:30 na náhradní hodině a Ty jsi šla s Natálkou asi od dvou co? :slight_smile:

Soni, moje včerejší nabídka stále platí, takže, jestli chceš, tak až budeš po prohlídce na kyčlích, tak se ozvi a zastav se u mě. Pokud ale půjdeme do mateřského centra, tak je to z polikliniky mnohem blíž než ode mě.
16. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
Jé Leni tak si mala na mňa húknuť :grinning: Včera sme totálne nestíhali a ešte mala Naty extra zlobíci deň tak možno preto som si ťa nevšimla :sweat_smile:
16. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
Ahoj holky,
Leni, mně manža odveze k nádraží a já to k tobě dojdu, a pak půjdme spolu...
My na kyčle pojedeme tak v poledne, tady odsud, takže tak nějak po jedné budem u tebe :slight_smile:

Tak pokud by nepršelo, tak můžem být někde venku, ne?
16. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
Soni ja by som tiež rada bola vonku ale ak skluzavky atd. budú mokré tak ja som skor zato MC :wink:
16. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
Tak to holky nějak domluvte a já se přizpůsobím :sunglasses: Vidět vás chci a je mi jedno, kde to bude :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
Ja tiež :dizzy_face: Dúfam, že sa zídeme v hojnejšom počte ako minule :slight_smile: A pripravte sa, už si na vás "brúsim" foťák :wink: :grinning:
16. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
Ani: Já jsem právě včera viděla, že jdete pozdě. My už jsme byli venku z bazénu, byli jsme osprchovaní a šli jsme do šatny a vy jste teprve z té šatny odcházeli a ty jsi volala na Natálku ať neběhá, že uklouzne, tak jsem viděla, že máte kalup, tak jsem Tě radši ani nezastavovala.

Soni: Dobře. Tak se u mě zastav. Máme bílý rohový dům se zelenými vraty a na zvonku máme napsáno Turkovi. Až se s Ondrou vypravíme, tak spolu vyrazíme. :wink:

Jinak já bych taky raději šla ven. Takže se můžeme sejít u té vodárny a kdyby náhodou začalo pršet, můžeme zajít do cukrárny u zrcadla. Tam se snad vejdeme i s kočárkama, jelikož dnes se nás asi moc nesejde. Verča už se dlouho neozvala, Magda taky ne a zbytek lidí je nejistý. Tak kdyby jsme byli jen tři nebo čtyři, tak se kdyžtak někam schováme. A v kolik hodin by jste se chtěli sejít?
16. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
Leni, snad to najdu, snad si to ještě pamatuju :grinning:

To počasí je takový všelijaký, jednou svití sluníčko, pak zaleze, když nebude pršet, tak je to dobré :slight_smile:

Foťáček už mám taky nažhavený :grinning:
16. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
Ja by som aj bola za ale Naty keď bude dlho sedieť na nejakom mieste tak bude ako z divých vajec, ona neposedí :unamused: Preto som radšej chcela to MC žeby sa tam vybehala...
Možem Magde a Verči napísať či prídu :wink:
16. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
Proste ona neposedí, jedine keby jej v TV išli reklamy alebo jej obľúbené pohádky inak fakt nie :sweat_smile:
16. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
Ak by ste sa však dohodli na tej cukrárni tak by sme aj tak prišli ale ako dlho by sme bolki by záležalo od Natálkinej ne/posednosti :grinning: Alebo ak by ste boli posedenie, tak by možno bolo lepšia Katovna? tam je viac miesta?
16. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
Tak ta Katovna není špatnej nápad :slight_smile:

Když ono asi něco najít v Nbk pro děti uvnitř, kromě MC je složité, co?
16. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
To je pravda. U Katovny je i takový venkovní hrací koutek. Jinak u té vodárny je taky hřišťátko, kde by se Naty mohla případně vyblbnout. :wink:
16. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
tak asi se prostě sejdem u té Vodárny a uvidí se, ne?? :grinning:
16. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
Teď právě říkali v rádiu, že odpoledne má oblačnosti ubývat a má se objevit sluníčko, tak by jsme se přeci jenom mohli sejít u té vodárny na tom hřišťátku a pak uvidíme. Jen ještě dohodnout ten čas.
16. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
Tak dobre teda tak u tej vodárny a keby lilo tak niekam zalezieme :slight_smile:
16. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
Práve sme sa koľko krát doma bavili, žer v NBK ako soľ chýba nejaké posedenie s hracím kútikom :confounded:
16. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
autor
Ahojky holky :slight_smile:
Já snad taky dorazím, sice nestíhám, ale rozhodně bude lepší, když s děckama vyrazím ven nebo se tady doma úplně z nich zblázním :wink: Jelikož neprší, tak jsem pro to, abychom se sešli u vodárny. Vždycky se můžem přesunout třeba i do MC, není to zas tak daleko.
16. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
A o koľkej teda?
16. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
tak jak vám děti spí, na 14 hod? Nebo dýl??
16. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.