• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
Mně je čas v podstatě jedno. Ale viděla bych to taky na tu druhou. Počkáme na hřišti u vodárny (teda kdyby nepršelo) a postupně se tam sejdeme, kdyby někdo nemohl už na tu druhou.
16. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
14.00 možem kľudne to už bude malá dávno hore :slight_smile: Takže 14.00 u Vodárny a keby pršalo tak by som anvrhovala v Katovne :wink:
16. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
O.K. Tak ve 14 hodin u vodárny. :slight_smile:
16. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
Super tak ja sa idem skrášľovať aby som sa vám páčila :wink: :grinning:
16. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
tak my akorát obědváme, malej tu řve jak tur a pak vyrazíme....tak Leni, kdybych tě nenašla, ozvu se ti :grinning:
Zatím pa a těšíme se :slight_smile:
16. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
OK, už se na vás těším :wink:
16. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
ahoj holky,
o srazíku vím a pořád jsem do poslední chvíle doufala, že to dopadne. ale bohužel musím jít převzít účetnictví a vyšlo to na dnešek :unamused: . je mi to dost líto, protože vás tam bude dneska moc. vlastně všichni :frowning2: . bohužel tohle je závislé na bývalé paní účetní a s tou se domluvit na čase je fakt běs. ještě do dnešního rána to nebylo 100% jisté :angry: .
hezky si to tam užívejte a pozdravujte prdísky. snad se s někým potkám ve čtvrtek.
papapa
16. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
Verco,
nemusi ti to byt lito. Vypada to, ze ja taky bohuzel nedorazim. Asi jsi cetla, ze maly rano zvracel, jeste ted mu neni nejlip, tak ho nechci tahat ven a jeste do cukrarny, co by tam chudak delal :slight_smile: Nic by si poradne dat nemohl, to bych mu nemohla udelat :grinning:
Ale verim, ze do tretice to vyjde. Tak uz aby byl v planu dalsi srazik :wink:

Tak uzivejte bez nas, holky a Ani, sup pak na Nbk s novyma fotkama :wink:

Magdi, nechces se tu po ceste jen stavit dole pro ten cajik pro Sonu? Psala, ze by zkusila fenykl, ale kdyz ja nejdu :frowning2: To me jen tak napadlo, ze bys ji ho mohla predat.
16. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
Jasně, že se zastavím, až budu vyrážet z baráku, tak tě prozvoním.
16. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ty jsi tedy rychlik, Magdo :grinning: Tak fajn, ja jen sebehnu dolu a nebudu te zdrzovat, neboj. :wink:
16. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
Holky asi dorazím trošku neskor, Naty stále chrní :sweat_smile: Keď budem vyrážať z domu tak prezvoním Magdu :wink:
16. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
Tak to teda tak vyzerá, že budeme v rovnakom zložení ako na srazíku pred rokom :grinning:
Nabúce bude účasť určite lepšia a bude určo aj lepšie počasie :slight_smile: Fotky určite dodám :wink:
16. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: Tak fotk vložené možete sa kochať :wink:
16. čer 2009 v 18:35  • Odpověz
FOTKY :sweat_smile:
16. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
Holky, srazík byl super a já jsem radši fotky nahrála na picasu, je jich tolik a přijde mi škoda sem dát jen pár fotek :grinning:

http://picasaweb.google.cz/sonina.ulehlova/SrazNymburk16609#
16. čer 2009 v 19:07  • Odpověz
teda holky, to je rychlost s tema fotkama, diky :wink:

Nejdriv jsem chtela napsat Lence jake ma Ondra kukadla, ale ona na te prvni fotce chova asi Tomaska, ne? Me matete :grinning:

A co ty artisticke vykony na hristi: To bylo povinne? :grinning: Jeste ze jsem nesla :grinning: :grinning: :grinning:

No a zaver je klasicka v Balade, tam ja to taky muzu. Skoda, tak snad priste...
16. čer 2009 v 19:11  • Odpověz
Doni, prosim tě, já neměla drobné, tak jsem Magde nezaplatila ten čaj...moc děkuju :slight_smile: Jeslti chceš, můžu ti peníze poslat na účet...nebo na příštím srazu ti to dám, ale kdo ví, kdy bude...tak jak chceš :slight_smile:

jj, holky vzpomínaly na školní léta a na výmyky :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ani, prosim tě, kdyby sis vzpomněla, tak mi prosím napiš název těch golfek :slight_smile:
16. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
http://www.babymax.cz/dema-lothus-sport-kolekce-2008-detske-zbozi-2109.html
to sú ony :wink: Len pozerám, že trochu podražili, my sme ich mali o cca. 500 lacnejšie :sweat_smile:
16. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
Inak zrazík super, len škoda že som prišla trošku neskor. Pekne sme si zaspomínali na školský telkocvik :grinning:
16. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz
Ani, díky :grinning: Trošku dražší, ale vypadají super...příště je musím odzkoušet :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz
Soni určite :wink: Ja som s nimi nadmieru spokojná a nemenila by som ich za žiadne. A vydržia naozaj veĺa. Veď len keď si spomeniem čo všetko msueli vydržať na minuloročnom Mácháči :grinning:...
16. čer 2009 ve 22:56  • Odpověz
ahoj holky,

teda fotečky super. hezky jste si to užili. dětičky krásný! maminky veselý! :grinning:

mějte se hezky, jdu do hajan.
16. čer 2009 ve 23:02  • Odpověz
Soni,
nech to zatim byt. Cajik vyzkousejte a zaplatis mi to az se uvidime - nekdy :grinning: Treba zas pojedete nekdy do Nbk. Jak jste vlastne dopadli na tech kyclich?
A kdyby to bylo za dlouho, tak pak muzem domluvit treba ten prevod, ale ja myslim, ze se urcite nekdy do Nbk podivas.
Ja mam kamaradku v Milovicich, zrovna ve ctvrtek ke me jede, ale vubec netusim jak daleko event. od sebe bydlite...
16. čer 2009 ve 23:12  • Odpověz
Ahojky,

včera byl srazík super. Až při pohledu na ty fotky jsem si plně uvědomila, jak jsme si to užili. A taky jsem si řekla, že by jsem mohla pár kilo zhubnout, když jsem viděla některé ty momentky. Sice mám váhu O.K., ale některé partie těla by chtěly zpevnit.

Dnes jdeme na poslední plavčo před prázdninama a odpoledne bude manža hlídat Ondru (po dlouhé době). Vyrazím si na pár hodin do Prahy - jednak něco zařídit do práce, jednak se poohlídnu po nějakým oblečení a botách. Takže mě čeká další skvělej den. :slight_smile:

Jinak já sem dám taky fotky, ale dnes nemám čas, tak později. :wink:
17. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
autor
Ahojky holky :slight_smile:
srazík byl opravdu skvělý. Jenom kdybych se mohla zdržet déle.
Teda Leni, taky bych se chtěla někam ulít, aby se taky staral tatínek. Tak snad někdy :wink:
17. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
Dooooooooooooooobré ránko prajem :slight_smile: Dnes máme opäť hektický deń ale idem vás apoń pozdraviť aby ste vedeli, že žijem :grinning: :wink: Dnes ideme na plavčo a hne´d potom do Bolky takže "lietačky"
18. čer 2009 v 08:00  • Odpověz
autor
Ahojky a krásný slunečný den přeji všem :wink:
18. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
Hezké ráno,

Magdo: To si nemysli, že si takhle vyrážím za nákupy často. Vlastně včera to bylo jen kvůli tomu, že jsem musela do Prahy do práce něco vyřídit a když jsem manžovi řekla, že pojedu s Ondrou, tak mi řekl, že je to nesmysl tahat ho v tom vedru vlakem do Prahy a po Praze a když už tam pojedu, ať si skočím třeba na Národní třídu nakoupit do Tesca, že tam teď mají na všechno 30% slevy. Nakonec jsem v Tescu na sebe nic nekoupila, ale pro Ondru jsem toho vzala docela dost. Sobě jsem ale koupila troje boty v celkové hodnotě 997,- Kč. Mám vyhlédnutý jeden obchod na Karlově náměstí, kde mají kvalitní a levné boty a teď jsem si řekla, kdy se mi zase poštěstí být někde bez Ondry a vyzkoušet si v klidu boty, tak jsem vzala rovnou troje a ještě za skvělou cenu. Ale abych pravdu řekla, pořád jsem myslela na Ondru a strašně jsem za ním chtěla. Myšlenka, že je ode mě 50 km daleko a že ho nemůžu obejmout mě docela skličovala. Jsem na něm holt ještě hodně závislá. Proto jsem odmítala doposud třeba večer někam jít a dát Ondru babičkám na hlídání, protože si bez něj neumím představit víc jak 3, 4 hodiny. A ono to ani jinak nejde, když ho pořád kojím a on skoro nic kromě mateřského mléka nechce pít.
18. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
Dobré ránko všetkým prajem :slight_smile: Aj keď trochu zatiahnuté :unamused:
19. čer 2009 v 07:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.