• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
autor
Hezké dopoledne, snad se trochu vyčasí, ale asi nemá. Tak uvidíme, jestli vůbec půjdeme ven. Vojtíšek se včera spálil, tak se teď chladí ve vaně a je mu moc dobře. Asi tam bude celý den.
19. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
Magdo, se koupete dopoledne, jo? :grinning: :grinning: :grinning:

Mala se ted taky naucila na velkou vanu, bud je tam s braskou nebo s tatkou a jen jak slysi, ze tece voda, tak uz sedi za dverma a dozaduje se vstupu :grinning: Je to sranda ji pozorovat jak knoura za dverma a pak je ve vode prestastna, ze muze cakat a hodne :slight_smile:

Vcera bylo krasne, to se ty hradby fakt vyvedly. Taky byl Vojtisek v te pene? Domik loni, letos o to nestal. Zato neter se toho nemohla dockat.
19. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
Čo sa dialo včera na hradbách?
My sme mali tie lietačky ale zvládli sme to v pohode :slight_smile:
Naty teraz chrupká a mňa klasicky čaká úklid :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
Mala taky chrupka, ale jeste furt od noci :grinning: Teda vstava mezi tim na kojeni, ale pak to zase jde dospat :slight_smile:

Vcera byl neco jako detsky den, souteze, odmeny a tak, poradala to Zamestnanecka pojistovna Skoda. Ja myslim, ze se to vyvedlo. Deti plnily ruzne ukoly na stanovistich a pak dostaly letajici talir, jako reklamni predmet od pojistovny. Mohly se s policii svezt na clunu na Labi. Rekla bych, ze se to detem libilo.
19. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahoj holky, tak my meli vcera litani po Praze, byla jsem v praci podepsat dohodu, takze od 1.7. jsem nezamestnana...Pak jsme vlili do Tesca, nakoupili jsme si obleceni pro nas vsechny, nechali tam majlant a jeli zase domu...A do Prahy zase dlouho nepachnu, vubec mi to tam neba a hlavne v tom vedru je to priserne..
Leni, vy si uzijte dovcu a snad budete mit hezky.
Magdi, Vojta se spalil venku na slunicku?? Chuderka...
A vcera jsme odjeli k rodicum, tak tu budem do nedele. Ted malymu "neco" zabublalo do plenky, tak jdem prebalit a jdem navstivit babicky :slight_smile:
19. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
Ahojky,

jo jo včera na hradbách to bylo super. Viděli jsme se tam s Magdou a z dálky jsme zahlédli i Verču s Klaudinkou. Bohužel nevím, jak vypadá Andrea, takže jsme se neviděli. Potkala jsem tam snad půlku Nymburka. Na to, že tu moc lidí neznám, tak jsem potkala neteře, lidi z plavča, z koníka, z porodnice, ze sousedství atd. Ondrovi to vedro taky moc nesedlo, tak jsme tam pobyli jen něco přes hodinu a šli radši domu. Ondrovi se nejvíc líbili ti cvičení psi. To pářád dělal haf haf a byl z nich nadšený. Mě zase zaujaly ty mažoretky.

Jinak já se minimálně na týden loučím. Zítra frčíme na dovču. Cestou se ještě stavíme u mojí babičky na Českomoravské vrchovině, kde bratranec slaví třicetiny a zároveň rozlučku se svobodou, tak uvidím skoro celé příbuzenstvo. Docela se tam těším. Uvidím poprvé dvě další miminka z naší rodiny, tak si zase pochovám nějaká mimča, což dělám hrozně ráda.

Soni: Tak jsi to nakonec v práci skončila? A dají Ti to odstupné, jak jsme se o tom v úterý bavily?
19. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
autor
Jo, jo včera bylo nádherně a teď jenom prší a prší :frowning2:
Mě se taky moc líbili ti pejskové, bylo to super :grinning: Mažoretky byly taky fajn.

Soni: Vojta se spálil u bazénu, ale dneska jsem mu to namazala a je to už asi dobrý. Pěkně zhnědnul.

Andreo: děti jsou vodní živlové, nejraději by byly ve vaně pořád. Vojta včera do tý pěny nešel, bál se. Tak snad příští rok.
19. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
ahojky všem,

včera se mi ta akce moc líbila. opravdu to bylo pěkně zorganizované. mě to tam taky bavilo. s andrejkou jsme se potkaly. jenže jsem neměla moc prostoru se s ní bavit - obě jsme měly doprovod a bylo to náročný se věnovat všem :sweat_smile: . takže my si musíme v klídku pokecat na najakém srazíku :wink: .
leni a magdo, vás jsem teda neviděla. :unamused: :slight_smile: ale já měla oči pro mažoretky a policisty. ty uniformy dělají chlapi fakt moc .... koukatelný :grinning: :grinning: :zipper_mouth: klaudince se líbilo všechno. ta je mezi lidmi ve svém živlu a vždycky moc spokojená :grinning: .

dneska sice bylo počasí nic moc, ale zase hezky teplo. my jsme si užily i dnešní den. jo a musím se vám pochlubit. klaudinka sama od sebe začala chodit na záchod (s dětským prkýnkem) na kakíno. fakt zírám. tohle jsem vůbec nečekala. teda čůrání ještě vychytaný není, ale já myslela, že začneme pozvolna na roce a půl a pořád jsem přemýšlela, jak to budu dělat. a to moje dítě zázračný se samo naučilo. :dizzy_face:

a pak ještě jedna skvělá novinka. od neděle zahujujeme 14-ti denní dovolenou. jupííí. :sunglasses: :grinning: :sunglasses: teda já dovolenou mám pořád - říká se jí mateřská. ale teď budu mít doma i muže a budeme výletit a skotačit a tak. těším se moc :slight_smile: .
tak se mějte hezky a páček
19. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
Verco,
vidis jake mate sikovne a samostatne dite - rano se samo naji, zatimco rodicove jeste chrni :grinning: a pres den si dojde kdyz potrebuje... :wink: no super, je to sikulka :slight_smile:

Preji ti krasnou dovolenou a hlavne se vsichni uzijte, to je vzacne, kdyz je manzilek v praci, vid?

Nas snad ceka volno druhy tyden v cervenci, jestli dopadne manzelovi dovolena.
19. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz
andrejko,
no jo. je to šikula, ale spíš si myslím, že život v naší domácnosti ji donutil se postarat. matka před sedmou oko neotevře. jedině v případě, že mi sedne na krk a tím uzavře přívod kyslíku. to z důvodu záchrany života oko otevřu. :pensive: :grinning:
a všechno dobré je něčím vykoupené. například dnes je to moje dítko ultra bordelivé. bordel opravdu všude. v hale (12m2) skoro není místo na šlápnutí. boty z botníku venku, tkaničky z bot venku, kabelky vykramařené a na zemi, kočáry přeparkované a hračky z nich na zemi :angry: :angry: :angry: (= velký tytyty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ). pak bych mohla pokračovat kuchyní a obývákem. ale zase na druhou stranu - koupelna byla ušetřena :grinning: .
20. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ty brdo, Verco, tak to sis asi uzila uklidu :grinning:

Jak pises tytyty, to mi pripomnelo, tuhle jsem se jako zlobila na Nicolku a rikam ji bude baci, baci a ona rozumnela paci, paci, tak hned zacala tleskat. No a zlob se pak na takove roztomile miminko, ze ? :grinning: :grinning:

Byla jste nektrera na pivovaru? My vyuzili pritomnost cele rodinky a jeli jsme do Prahy shanet male novou autosedacku. Sice jsme nekoupili, ale mame vybrano, tak ji mozna objedname i pres net, no uvidime...
20. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz
Čau holky :slight_smile: Potrebujem poradiť. Moja máma chce Natálke kúpiť k narozkám kočárek a ja mám úlohu nejaký nájsť. Našla som dva ktoré sa mi najviac pozdávajú ale mám dilemu ktorý.
http://www.obchudekuniky.cz/detail.php?zbozi=1200442 - tento by jej vydržal dlhšie vzhľadom k výške rukoveti atd. ale zasa sa bojím aby sa tá konštrukcia čo je dole u kolečiek nerozviklala
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3470862 - tento mi zas príde krajší ale vydržal by jej menej(žeby ako z neho skor vyrástla)a kolečka(tá konštrukcia) je plastová....
tak teraz babo raď :sweat_smile:
21. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
Ahoj holky,
Ani, to máte teda pěkné starosti :slight_smile: Já se v tom teda vůbec nevyznám, takže já moc neporadím...

Já se budu pomalu ohlížet po golfkách...když dostanu odstupný, tak chcem pro malého koupit autosedačku, golfky atd :slight_smile: Já teda nejsem moc náročná, stačili by mi nějaké obyč - i když Aničko, ty vaše se mi děsně líbí, ale to mi u manži asi neprojde :sweat_smile: .... jen by mi zajímalo, jestli jsou lepší vepředu a vzadu dvojkolečka, nebo vzadu jedno kolečko a vepředu dvojkolečka?? Bože, to bude boj .... Autosedajdu už vybranou máme :grinning:
21. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
autor
Ahojky holky,

Aničko, mě se víc líbí ten druhý. Ale zase na druhou stranu ten první vydrží déle, jak píšeš.

Andrejko, na pivovaru jsem byla jenom na skok, vyzvednout Vojtu, byl tam dopoledne na mašince a odpoledne tam byl s babičkou a dědečkem.
21. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
ahojky všem,
aničko, jednoznačně ten druhý kočárek.
21. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz
donia, "paci paci" taky dobrý :grinning: . je pravda, že někdy se musím otáčet, aby klaudi neviděla, že mě rozesmívá.

dneska nemám slinu.... tak napíšu jindy.
páček

ps: v pivovaru jsme taky nebyli.
21. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz
autor
Dobré ránko všem :slight_smile:
22. čer 2009 v 07:19  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Holky tak nakoniec som vyhrala ten druhý no tak snáď som vybrala dobre :slight_smile:
22. čer 2009 v 07:39  • Odpověz
no ale to vám musím napísať čo vyviedla tá moja čertica. Ráno vyliezla z postieĺky bez toho aby ma zobudila, zdrhla do obývačky a tam začala řádit. Zastavil ju až manža keď prišiel z nočnej. Zatiaľ stihla povyberať CD a DVD z obalov, všeličo pošťukať na PC....takže budeme musieť zamykať ložnici aby niečo nevypila alebo niečo také :unamused:
22. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
Čau holky :slight_smile:
Tak nás trochu šupnem hore nech nezapadneme :wink:
23. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
Ahojky holky :slight_smile:

To máme krásné počasí, co :confounded:
24. čer 2009 v 07:56  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:

Magdi nemožem inak než súhlasiť :confounded: :confounded: :confounded:

Naty dostala včera iné kapky na rýmu a tá sa jej včera šialene spustila (mala ju zarazenú), konečne sa snaží smrkať takže aspoń nemusímeodsávať
24. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
Aničko, doufám, že bude Naty brzo v pořádku. Držím pěsti :grinning:
24. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
Magdi díky :wink: Ja tiež dúfam :slight_smile:
24. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
ahojky všem,
jen rychle zdravím.
počasí úžasné - dovolenkové :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
na rýmu doporučuji zoo. ráno to vypadalo na postel, ale přesto jsme odjeli. v poledne jsme dali malé k obědu česnačku a bylo po rýmě. a taky samozřejmě vykurýrovali netopíři :grinning: :grinning: .
dneska jedem do kolína do bazénu.
24. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj Veru :slight_smile:
Naty by mi česnečku nejedla :frowning2:
24. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
Tak nás zas pošupnem hore :grinning:
25. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahoj holky,
tak že by se konečně udělalo lepší počasí? No, už je to potřeba.
My zítra jedem pryč a vrátíme se až v úterý večer, to bude cestováního...
25. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
No snáď bude už krajšie :slight_smile: Ja sa chystám za chvíľočku do NBK na nákup
25. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 18:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.