• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
Bré ránko :slight_smile:
Tak rýma a bolavý krk preskočila aj na mňa :confounded: ale dá sa to ešte zniesť. Dnes to vyzerá tak, že vonku bude pekne tak určite vyrazíme aspoň na chvíľu. Už mám z tohto bytu ponorkovú nemoc :grinning:
26. čer 2009 v 07:41  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Aničko, taky už mám ponorkovou nemoc. Včera, když jsem chtěla jít ven, tak vždycky začalo pršet, snad se dneska ven dostaneme.
26. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
Magdi tiež dúfam :slight_smile: Manža bude oberať čerešne a ja behať s kočíkom :grinning: Teraz už len aby bolo pekne :sweat_smile:
26. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
Krásne ránko prajem,

holky tak manžovi našli na urologii nejaký zánet, má antibiotiká pre nás oboch na dní, za tú dobu nesmiem .otehotnieť takže snž sa posúva :frowning2: A pravdepodobne to može byť príčina mojich častých mykóz atd. 7.8. ideme obaja na stery(manža na kontrolné) a tak snáď potom už dostaneme "povolenie" :frowning2:
29. čer 2009 v 07:36  • Odpověz
Ahoj holky,

Ani tak Vam preji, at jste oba brzy fit :wink:

Nam ted zacaly prazdniny, deti dostaly v patek vysvedceni, tak fajn, ze uz konecne zacina byt hezke pocasi.
29. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
Ahojky všem :slight_smile:
Aničko, přeji ať jste brzo v pořádku :slight_smile:
Andrejko, píšu ti IP :wink:
29. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz
Čauko :dizzy_face:
Holky dakujem :slight_smile:
30. čer 2009 v 15:40  • Odpověz
Ahojky holky,
tak včera jsme se vrátili domů. Byli jsme na oslavě u babičky přes víkend a do včera jsme ještě byli u našich. Jen škoda, že je hezky až dneska :unamused:
1. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
ahojky všem,

my se stále dovolenkujeme. ale pro mě jakoby dovolená nebyla :cry: . vlastně ani pro manžu. bohužel se nám porouchalo auto a muž to plánovaně opravuje. ale pak neplánovaně zjistil, že závada je větší než myslel a už na tom dělá 7 dní!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . dnes to prý končí. jsem na to moc zvědavá. ale vidím, že i on je z toho dost otrávený. podle našich plánů to měl mít hotový už v neděli.... no člověk míní, starouš auto mění :angry: .

doufám, že jste už všichni zdraví. a ještě víc doufám, že vás nikoho (ani rodinu) netrápí povodně. jsem sice ráda za ty letní teploty, ale bouřky moc nemusím :confounded: .

tak se zatím mějte a ahooooj
1. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:

Včera bylo opravdu moc vedro, děti jsou trochu přehřátý, tak se budem dneska asi celý den chladit. Nevypadá to zatím na nějaký moc velký teplo, ale myslím, že bude příjemně, uvidíme :wink:
2. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Soni jukala som na fotky na FB :slight_smile:
Veru ajeje to ma mrzí :pensive: a súhlasím s tým že letné teploty sú fajn, ale tie búrky a podone sú hrozné :frowning2:
Magdi my sme včera iba chvíľu boli vonku ale to sa nedalo. Naty aj ja máme stále rýmu, ale už to snáď vyliečime. Dnes sa chystáme do Bolky :slight_smile:
2. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
Ahoj, ahoj,

zdravím z Prahy. Dovolená v Jižních Čechách byla super, i když nám 4 dny propršely. Jezdili jsme po hradech, zámcích, zříceninách, chodili na procházky, byli jsme na houbách a borůvkách, tak jsem si přivezla dost lesních plodů, hráli jsme minigolf, Ondra se houpal na houpajdách a jezdil na kolotoči apod. Navštívili jsme města Písek, Tábor a další a taky jsme cestou z dovolené a na dovolenou absolvovali pečení prasete u strejdy na chalupě a rozlučku mého bratránka se svobodou u babičky na vrchovině, takže jsme měli nabitý program. Po návratu z dovči jsem měla dva dny v Nymburce mamku, tak jsme dělali na zahradě a chodili na prochajdy a včera jsme pro změnu odjeli s Ondrou k našim do Prahy. Musím tu k doktorce pro recept. Za chvíli se půjdu projít s kamarádkou a jejím psem a po obědě zase pofrčíme do NBK. Tak to jen ve zkratce.

Jsem ráda, že se trochu ochladilo. Ondra už ty vedra začal nesnášet a je takový podrážděný. Jinak mám novinu. Konečně se Ondra začal plazit. Sice o dost déle než jeho vrstevníci, ale jsem ráda za každý nový pokrok. Příští týden jedeme do Boleslavi na neurologii na další vyšetření. Doufám, že nám poradí i nějaké nové postupy, jak ho stimulovat v pohybu. Jinak Ondra říká a opakuje už spoustu slov a umí na povel vydat zvuky několika zvířátek - třeba pejska a prasátka. Je neuvěřitelné, co se všechno za poslední dva týdny naučil. Říká třeba Ježiši a opakuje melodie některých písniček. Na povel podá člověku věc, co má v ruce atd.
2. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahoj holky,
to koukam Lenko, jak jste si dovcu pekne uzili. To je fajn :slight_smile: Ondrovi drzim palecky at mu to takhle jde dal.

Jinak holky, mam doma opet novou varku mini corn flakes, tak kdo chcete, staci se domluvit. Vid, Verco :grinning: Jsme doma do soboty, pak se na tyden vzdalim z Nbk. Tak to jen abyste byly in :slight_smile:
2. črc 2009 v 19:15  • Odpověz
Ahojky,
Leni, to jste měli krásnou dovolenou :slight_smile:

Doni, dneska jsem načla ten čaj, zkoušela jsem malýmu dávat po lžičkách a sápal se mi po tom, asi mu chutná :grinning: :grinning: Ale jestli měl jednu lžičku dohromady, tak je to asi hodně :slight_smile: Jen nevím, jak se dostanu do Nbk, tak když mi pošleš č.ú. do IP, tak ti ty peníze pošlu, ať na to nemusím pořád myslet...
2. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
Soni,
mas IP :slight_smile:
2. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz
Krásne dobré ránko prajem :slight_smile: Dnes to vyzerá na ďaľší horúci deň, čo máte v pláne?
My ideme do NBK vyzdvihnúť Natynke dort k narozeninkám :slight_smile: a ja potom idem ku kaderníčke :dizzy_face: už sa teším čo budem mať na hlave :grinning:
3. črc 2009 v 07:15  • Odpověz
Ani, tak se nám pak vyfoť v novém účesu :slight_smile:
Já jdu ke kadeřnici 13.7., tak se těším, jen musím vymyslet, co s tím hárošem :slight_smile:
Teď máme taťku 3 dny doma, tak se dneska odpolko asi pojedeme podívat na Sadskou k vodě :slight_smile:
3. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
tak jsme nakonec jeli se podívat na pískovnu u Ostré a teda jako nic moc :frowning2: Sice jsem tam vlezla, udělala pár temp, ale pak jsme jeli domů a šla jsem se radši osprchovat, abych nedostala nějakej ten aids :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
Ani, super účes, moc ti to sluší :wink:
3. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
ahoj holky,

dovolená nám končí :frowning2: . já chci ještě :grinning: :grinning: . tak přes tu původní bídu to dopadlo výborně. ve středu bylo auto doservisováno a ve čtvrtek jsme vyrazili do sedlčan. potkala se zase super banda, takže až do neděle jsme se užívali s kamarádama a jezdili na výlety po okolí. mezitím grilování, popíjení, bazének, opalovačka, ujídání dobrůtkových malin a hrášku a rybízu a angreštu ze zahrádky :grinning: . fakt super.
dneska jsme byli doma a celá rodinka jsme se užívala. celý den jsme byli na zahradě a bylo to zase fajn. a bohužel i pro nás platí, že v nejlepším se má přestat :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

doni, na corníkový zásoby se musím podívat. a hned dám vědět :wink: .

soni, teď asi voda nebude nikde moc dobrá. sice zapršelo, ale bylo teplo a to na kvalitu vody není moc dobrý. ale teď se má ochlazovat, tak se vylepší i koupání.

leni, to je ondrášek velikej šikulák. co nedopohybuje, to okecá :wink: :grinning: . ale jak to tak vypadá, brzy všechno dohoní a bude nejenom povídálek :grinning: . jsem moc ráda, že máte pokroky a moc gratuluju. držím palce, ať jde všechno stejně dobře i na dále.
7. črc 2009 v 00:25  • Odpověz
Dobré ránko pajem všetkým :dizzy_face::dizzy_face::dizzy_face:
7. črc 2009 v 06:32  • Odpověz
autor
Krásné dobré ráno :slight_smile:
7. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravim z dovolene a hlavne preji male oslavenkyni Natalce vsechno nejlepsi k narozeninam a at se ji ten kocarek, co vybrala maminka, moc libi :grinning:
Ani, pak dej zase nejake fotky z oslavy :slight_smile:
7. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
ahojky, no joooo, dneska je 7.7. :slight_smile:)) Tak Natálce vše nejlepší k narozeninám :slight_smile:
7. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
Čauky :dizzy_face:
Predne ďakujem za všetky gratulky pre Natálku :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: Nechce sa mi veriť že už je to dva roky :astonished: :slight_smile:
Do albíčka som hodila pár fotiek z oslavičky tak možete juknúť :wink: :slight_smile:
7. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
aničko,
natálce přejeme jen to nejlepší k velikým druhým narozeninkám.
7. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
Holky zas letím, mám kopec roboty tak pa a krásny dník prajem :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
Taky se připojuji ke gratulantům a přeji vše nejlepší Natálce k narozeninám :slight_smile:
7. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
Včera jsem na Naty myslela, když měla narozeniny, takže dodatečně přeji vše nej. My si včera celá rodinka udělali výlet do Boleslavi na neurologii a na nákupy. Jak jsme očekávali, už druhý neurolog nám potvrdil, že Ondra je naprosto v pořádku a jeho motorický vývoj odpovídá širší normě. Nemáme mu dávat žádné léky apod., jen pořád chodit cvičit na rehabilitaci. Pomalu vše dohání, takže očekáváme, že do půl roku by měl dohnat vrstevníky.

V Boleslavi jsme Ondrovi nakoupili i dárky k narozeninám. Dostane velkého plyšového medvěda, aby se mu lépe usínalo, až ho maminka začne odstavovat a taky dostane velké plastové auto v kombinaci s legem. Máme na Zálabí objednaný dort a na neděli jsme pozvali oboje babičky a dědy, tety, strejdy a Ondrovy sestřenice. Doufáme, že bude alespoň trochu hezky a budeme moc slavit na zahradě. V sobotu zase slaví narozeniny tchán, takže víkend budeme mít ve znamení oslav. Dnes jedu za kamarádkou a její dceruškou do Velkého Oseka, tak si uděláme další výlet. Pozvali nás na oběd a budeme mít králíčka, tak se moc těším, protože králíka už jsem dlouho nejedla. Tak zatím papa. Jdu ještě něco zařídit.
8. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
čauky holky,
Doni, super, že p. došly a prosim tě, co všechno teda prodáváš?? :grinning:

Leni, užijte si oslavy, budete jich mít tak máku a hlavně, ať se to počasí umoudří.
A je dobře, že je Ondra ok a uvidíš, že zachvilku bude jako všechny děti :slight_smile:

My budeme kupovat novej sporťáček, hlavně bude skladnější a lehčí, než ten oranžovej, takže pak snad budu moci jezdit do Nbk častěji, takhle s tím velkým je to na pytel :frowning2:
9. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.