• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
Ahojky,
Soni, jestli koukas na MMB, tak se podivej rovnou ke me do albicka, mam tam ID 159386. Tak tam najdes vse co nabizim vcetne fotek, cen. Tak at to nemusim tady vypisovat :grinning:
9. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz
jdu tam juknout, dík :wink:
9. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz
Ahojky,dlouho jsem tu nebyla.Jdu se vám pochlubit,v březnu nás bude o jednoho víc :slight_smile:
9. črc 2009 v 16:50  • Odpověz
ahojky všem,

tery, opravdu jsem tě dlouho neviděla :grinning: . vás bude velká rodina :wink: . moc gratuluju a přeju, aby miminko rostlo jako z vody a dělalo rodičům i sourozencům jenom a jenom rostoucí rodosti :slight_smile: .

my jsme zase v dalším stadiu. naše beruška začala usínat sama, ale stále v naší posteli. párkrát to klaplo. pak na nás začala brekem pokřikovat, pak si k tomu brečícímu breku vzala knihu, aby neměla zbytečné prostoje. a teď jsme ve fázi, kdy si pro nás jednoduše dojde :angry: :angry: :angry: . a co se stane potom? tatínek řekne něco ve smyslu ťuťuňuňu, chytne dceru za ručičku a společně odejdou do postele, kde i společně usnou - podvodníci tajtrdlíkovaný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

jo a taky znám všechna možná auta, co existujou (sklápěčky, kamiony, traktrory, auta s vlekem, hasičské auto s jeřábem i bez apod.). naši holčičku totiž nebaví "číst" v knihách zvířátka. ne my čteme auta a pak jedině dinosaury. tyto knížky jsme zdědily po synovcovi. jo a ještě je hodně v kurzu katalog miminek, co byl přibalený u dětských golfek :grinning: .
ale aby tady nebylo jenom klučičí, tak holčičkování zase doháníme plnou náručí miminek (s jednou panenkou chodí jenom prťata) a náručí kabelek (jednu menší a druhou maminčinu od notebooku), jak to viděla u mě. :grinning:
9. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz
Čau holky :slight_smile:
Dnešným dńom sa s vami na týždeń lúčim. Dúfam, že večer sa nám podarí v zdraví "odštartovať" smer Taliansko :slight_smile: Mňa už ale 2 deň trápia nevolnosti a prujem(tehu na 10000% niesom)tak dúfam, že tú cestu prežijem. Keď dorazíme skúsim sa vám ozvať :slight_smile:

Tak sa tu majte krásne ja letím dobaľovať, pa pa :dizzy_face::dizzy_face::dizzy_face:
10. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
Ani,
tak preji krasnou dovolenou a hlavne stastnou cestu :slight_smile:
Ja se zase naopak asi zitra vracim do CR, ted jsme v Rakousku.
10. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
Ahojky holky,
Tery, gratulko k // :slight_smile:

Ani, užijte si dovču :sunglasses: :sunglasses:

My pojedeme na dovču na konci července, jen teda na 3 noci a do České Skalice, tak se těším :slight_smile:
10. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
Ahojky holky :slight_smile:

Připojuji se k velké gratulaci k novému očekávání :wink:

Aničko, taky bych chtěla na dovolenou, ale asi letos žádná nebude, kvůli baráku :frowning2: Ale zase už bych chtěla bydlet v domečku, tak co si ztěžuju :grinning:
11. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
Zdravím Nymburačky :wink: , holky poraďte nějaké fajn hřiště v NB vhodné už pro ty nejmenší prcky.O tom na vesláku vím ale není ještě někde jinde?Díky A.
13. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
ahojky všem,
aajina, my chodíme k vodárně. pak je písek pod hradbama. pak jsou houpačky v katovně. potom je ještě jedno hřiště nedaleko pekařství u martínků (dřive "u vlečky"), ale tam jsem si s malou ještě nikdy nehrála, takže nevím, jak moc je tam věcí pro píďata.
15. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
Verčo díky, my právě u vodárny byĺi ale to je spíš pro větší.Zkusím tu katovnu :slight_smile: Díky moc A.
15. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
Téda, tady asi všechny dovolenkujete :sunglasses: :sunglasses:

My jsme na víkend ještě pryč, ale zítra už přijedeme. A za 14 dní máme v plánu jet do Krkonoš, tak snad to vyjde :slight_smile:
18. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahoj holky,
tak co rikate na pocasi? Vcera jsem si spalila ramena a dnes je to na omrzliny :grinning:

No, ja potrebuji zehlit, takze osklive pocasi vitam, v tom vedru se fakt nedalo :confounded: Jen kdyby Nicolka mi dala vic casu, uz je vsude, tak to s ni nejde :frowning2:
Ale dneska ji prijede po tydnu braska z prazdnin u babi a dedy, tak si budou spolu uzivat.
18. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak vás opä´t po dlhšej dobe zdravím :dizzy_face: Dnes okolo tretej sme dorazili z Itálie, ale mám samý fofr, tak len tak v skratke píšem zajtra ak bude čas dodám fotky a popíšem našu dovču :wink: Zatiaĺ pa pa :dizzy_face:
18. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ahoj Aničko,
vítej zpět z dovči a budeme se těšit na vyprávění a na fotečky :wink:

Ale spíš by to chtělo zase nějaký srazík, že? Tak doufám, že se zase brzy dohodneme na nějaké termínu :slight_smile:
18. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
ahojky všem,
počasí je překrásné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . mně teda vadí mnohem míň, když prší 1-2 dny v týdnu než o víkendu. když prší v pracovních dnech, tak jezdím nakupovat zásoby a není mi líto, že jsme s klaudinkou vevnitř. a o víkendu jsme vždycky na zahradě, protože manža si chce užít domova a nikam se mu moc nechce. a hlavně všichni milujeme společné koupání...

aajina, vždyť máš prcka jenom o měsím mladší než já. klaudi tam má vyzkoušené všechny atrakce. na rybičce se houpe jako blázen zcela sama. klouzačka je nejlepší ze všeho. kolotoč ji baví pro šroubky a dírky (sama sedí na kolotoči a nebo ho jde sama točit). na houpáčkách pro větší děti je největší frajerka. a úplně nejradši chodí k těm šplhadlům, kde jsou většinou už 10-12-ti leté slečny a ona je obdivuje a napodobuje.
na vesláku jsem ještě nebyla, tak nevím, jaké jsou atrakce tam... :sweat_smile:
jedinou hernu pro tyhle píďata jsem viděla v anglii, kde byla různá prolejzadla a vylejzadla a pak otevírání skříněk, tkaničková zeď, zvonečková zeď, zrcadlová zeď, pískací zeď, bubínková zeď a nevím co ještě, ale to tady najdeš možná v praze.

aničko, vítej zpátky. už se těším, co budeš psát. v itálii jsem ještě nidky nebyla na dovolené (jen pracovně) a je to jedna z destinací, kam se musím ještě podívat.

doni, ano počasí je na pikaču.

soni, se srazíkem souhlasím. jen to asi bude docela náročné. počasí nám nepřeje. lede nějaká super rychlodomluvka :wink: .
19. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
Ani, a kdeže jste teda byli?
Určitě ještě vybaluješ a pereš a žehlíš, co? Tak si taky chvilu odpočiň a naházej nám sem nějaké fotečky :slight_smile:
Já v Itálii byla jednou, skoro na 14 dní, nejdřív na Sicílii a pak jsme se autem přesunovali od jihu až domů...bylo to fajn :slight_smile:
19. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
Dobré ránko,
tak dneska ráno jsem s hrůzou zjistila, že jsem úplně zapomněla Ondráškovi popřát k prvním narozeninám. Tak dodatečně přejeme s Tomíkem vše nejlepší, hodně zdraví, štěstí, zážitků a brzy nějakého sourozence! :grinning:
Nevím, jak jsem na to mohla zapomenout, když my i ten den máme výročí svatby....A tím, že jsem jela k našim, tak se mi to úplně vypařilo.... :cry:

Jestli bude zase srazík, navrhuju jít pak do cukrárny na ty palačinky, které nám nechtěli prve udělat :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
autor

Taky se dodatečně připojuji k velké gratulaci Ondráškovi, taky jsem na to zapoměla :unamused: Tak vše nej, nej a nej :grinning:

Hlasuji taky pro srazík, doufám, že tentokrát to projde bez nějakého "problému", co měl Vojta a že budeme mít víc času.
20. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
Magdi, příště víc oblečení s sebou :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
Čau kočky :slight_smile:
Tak pomaly sa zmáham a vkladám italské fotočky do alba, ale ide to zťažka :sweat_smile: neskor pridám aj popis celej dovči ale stále nestíham :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak zatiaľ aspoň takto, dúfam, že fotky sa budú páčiť... Zatiaĺ papapa :dizzy_face:
20. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
Aničko, fotky jsou super :grinning:
20. črc 2009 v 16:01  • Odpověz
Ani,
taky musim fotky pochvalit a hlavne zavidet to more. To ja proste taky muzu :wink:
Skoda, ze CR proste more nema , :frowning2: to bych ani nemusela na dovolenou do zahranici :slight_smile:
20. črc 2009 v 16:46  • Odpověz
aničko,
fotky jsou super. a fikaně jste si sebou vzali i hlídaní :wink: . úplně jste mě tou mořskou atmosférou pohoupali... :dizzy_face:
doni, taky mi tady moře chybí. ale mě si i tak líbí jezdit na jich. ta jejich mentalita je prostě skvělá a myslím, že to dodělává celkovou pohodu u moře. jinak já muže stále přesvědčuju, abychom se přestěhovali do itálie, páč ital v létě nepracuje a v zimě tančí :grinning: :grinning: .
20. črc 2009 ve 22:46  • Odpověz
Verco :grinning: :grinning: :grinning:
Je fakt, ze ja pred lety byla na mesic na Sardinii a fascinovalo me tam, jak oni fakt dopoledne k mori (nebo do prace kdo holt musel :wink: , pres poledne do odpoledne vsude zavreno a i od more hybaj domu a spat, to aby vecer se mohli venovat obzerstvi a dlouho vydrzeli. :slight_smile:
20. črc 2009 ve 23:27  • Odpověz
donia, přesně. my jezdili hlavně do španělska a tam je to totéž. a já měla ve španělsku "pobočku" a byla to s nima fakt legrace. teda po profesionální stránce perfektní, ale od 12,00 - 16,00 hodin se prostě nedělalo. za to klidně počkali i do 22,00 ve skladě na kamion.
dneska je zatím krásně. budeme se cáchat v bazénu. jupííí
22. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:
Teda včera sa tu prehnal hotový děs běs :zipper_mouth: Práve sme sa vracali zo ZOO ve Dvore Králové a zastihlo nás to najhoršie na polovičke cesty. Práve sme prechádzali cez topolovú alej a stromy sa prehýbali skoro až k zemi :zipper_mouth: Tak sme vyčkali pri krajnici mimo. Domov sme došli dobre ale po ceste boli všade cez cestu popadané stromy, vetvy, zapadnutý traktor, kombajn...u nás tiež polámané stromy, strhnutá strecha u susedov... a ako čerešnička na torte nám nešla elektrika až do rána...
Takže to len tak v skratke, už máme hore živiteľa tak musím zas letieť.
Ondráškovi dodatočne prajeme všetko najlepšie k narodeninám :hearts::hearts::hearts::hearts:
24. črc 2009 v 07:44  • Odpověz
Ani,
tak to si dovedu predstavit jak Vam asi bylo, kdyz Vas to stihlo primo.

My to taky zazili na "zivo". Sedeli jsme akorat na zahradce v Castellu a najednou se behem vterinky zvedl tak strasne silny vitr, ze jsme skoro nestihli utikat dovnitr. Venku zacly padat sklenicky a vse co bylo na stole litalo. Mela jsem strach, mala v kocarku to mela akorat v urovni hlavicky :frowning2: To jsme tam krome male byli jeste s dalsimi 3 detmi (nas Domik a 2 deti od segry). No byl to fakt mazec, horsiho co se tyce pocasi jsem jeste nic nezazila.

Jeste stesti, ze nebyla zahradka plna, to by byl u dveri jinak pekny naval. Nesly ani zavrit, jak je bral vitr. Ten stan nad zahradkou se cely hybal. Rozbilo jim to tam okno nez ho stihli zavrit, ale nastesti maji dvojita okna, tak jen to jedno vnitrni. Jinak by to tam pak pekne vsechno slo. Deti strachy ani nedutaly.
24. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
autor

Tak nás to taky včera zastihlo. Jeli jsme od babičky z chalupy a akorát jsme dojeli k paneláku a Honza vyběhl nahoru pozavírat okna. Já s děckama zůstala dole v autě, protože se to nedalo přeběhnout. Bylo to hrůza, děti plakaly strachy, auto to nadnášelo, já se klepala strachy, aby nás to neodneslo :frowning2: Samozřejmě, že by se to nestalo, ale člověk nikdy neví, jakou ten vítr bude mít sílu. Naštěstí jsme v pořádku :wink: Babičce na chalupě to pokácelo jabloň přesně na místo, kde jsem předtím parkovala s autem.
24. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz
Ty brdo Magdo, to je taky story :frowning2:
Ja fakt potom co jsem videla a zazila verim, kdyz ukazuji tak to nekde ve svete lidi nadnasi, jaka to muze byt sila. Hlavne to prislo fakt tak strasne rychle, nevedeli jsme co zachranovat driv.

Predpokladam, ze Honza uz zustal v baraku a vy v tom aute sami...
24. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.