• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
Ahojky holky,
tak já to taky vidím bledě...Pořád jsem si řikala, jestli jet nebo nejet, kvůli počasí, ale nerada bych to riskovala v tom hicu...Navíc mi psali z PPL, že dneska dovezou hračky, co jsem objednávala, tak bych tu taky radši byla...
Buď prší nebo je vedro, že...to je na palici...Ale myslím, že dneska by bylo to lepší trávit u vody nebo doma v chládku...Bydlet v Nymburce, tak se nerozmýšlím a přijdu...
30. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
chjo holky tak nám to nejak padá :frowning2:
ja k vode nemožem, koli tým ATB čo beriem(rep. na slnko by som nemala)
30. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
Ahojky,

tak jsem právě dorazila do Nymburka a co to tu nečtu. Holky srazík vzdávají a to je podle mého ideální počasí. My máme na teploměru venku 24,3 stupně a teď jsem jela s Ondrou vlakem z Prahy a je fakt krásně. Ani teplo, ani zima a na déšť to zatím nevypadá. Dokonce jsme jeli v dlouhém rukávu a vůbec jsme se nepotili, no prostě ideál, tak holky nechápu, proč se srazíku nechcete kvůli počasí zúčastnit. Soni, ve vlaku je navíc klimatizace.

Jinak Ani, pokud holky nepřijdou, tak se můžeme klidně sejít jen my dvě ve dvě u vodárny. :wink:
30. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
Leni určite možeme :slight_smile: Ja už som sa bála že nikto nepríde. Tak ak nik nedorazí tak aspoň my dve :slight_smile:
30. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
Dobře. Já určitě budu ve dvě u vodárny, tak se mnou můžeš počítat. Budu samozřejmě ráda, když si to i další holky rozmyslí a přijdou. Tak zatím papa. Vypínám PC, protože jdu uspávat Ondru.
30. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
Holky, tak na všechno peču a přijedeme :dizzy_face: :dizzy_face: Takže my budem před druhou v NBK....
30. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
Snáď mi budete vedieť poradiť. U malej som si nedávno všimla, že na temene hlavička má miestami suchú pokožku ktorá sa jej olupuje. Neni to nijak výrazné je to len mierne, ale aj tak ma trápi čo by to mohlo byť. Vedeli by ste mi poradiť ? Ďakujem .Podotýkam, že nikdy problém so suchou pokožkou nemala
30. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
Holky,
tak me to zase nevyjde :frowning2: Uz mame s detmi a posleze i s manzelem cestu do Pdy. Maly ma za par dni svatek, tak chce okouknout hrackarny jinde, jestli by si vybral auticka Cars. Tady uz maji jen ty co ma. On uz jich ma tolik, ze je dost tezke sehnat co nema, ale chcem to zkusit :slight_smile:
Tak se omlouvam a uzijte si to.

Jo, Ani, nemuze to mit mala nejakou reakci jeste po dovolene, treba po te slane vode vysusene, nebo od kremu a tak. Treba par dni vydrz, az zase bude mit jen "ceskou" :grinning: vodu a uvidis jestli se to nezlepsi.
30. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
ahojky,
chvíli jsem tu nebyla a tady srazík. vy už tam teď asi budete, ale my tam s klaudinkou dorazíme mezi třetí čtvrtou, až se děvče vyspinká a nasvačí :grinning: .
Tak tam na mě počkejte.
papaa
30. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Srazík sa podaril :slight_smile: Veru tak si dorazila? Ak hej tak sme sa asi minuli :frowning2:
30. črc 2009 v 18:34  • Odpověz
ahojky, srazík byl super i s tak malou účastí :grinning:
Veru, takhle pozdě nám nemůžeš nechavat vzkazy na Koňovi :grinning: :grinning:
Tak jsme byly chvíli u Vodárny, pak jsme zalezli do cukrárny na palačinky (ovocné a čokoládové), Leni si dala pohár :dizzy_face: To jen jako abyste záviděly :grinning: :grinning:
Fotky taky někdy budou :grinning:
30. črc 2009 v 19:29  • Odpověz
Hezké dopoledne,

jsem ráda, že se nakonec včerejší srazík uskutečnil a že jsme si ho i ve třech respektive v šesti hezky užili. Snad se nás příště sejde víc. Jestli bude vůle a čas, tak bychom se ještě alespoň jednou do konce léta mohly vidět. :wink:

Já tu mám kupu prádla, tak jdu žehlit. Tak zatím papa
31. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
Teda holky, tou cukrarnou me vzdycky nalakate :slight_smile:

Co ty palacinky, jake byly? Uz jsem koukala, ze je maji v nabidce na te tabuli pred, tak si vzdy rikam, ze je musim ochutnat a jeste se tak nestalo. Tak jake jsou??? Ty polite cokoladou vypadaly super.
31. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
Palacinky(tie čokoládové) boli výýýýborné :wink:
31. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ja si to myslela :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
ahojky všem,
tak já k vodárně dorazím ve čtyři celá uřícená se sukní nad hlavou (prasák vítr čechral :angry: ) a tam nikdo! a oni si byly mlaskat dobroty v cukrárně! :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
tak dobrůtky jsem sice neochutnala, ale zase jsem byla svědkem vymývaní chlapečkovského mozečku u vodárny: "sami, jaká je babička? hodná. a jakej je samík? velikej. a ještě jaká je babička? hodná." stihla jsem to za 50 minut slyšet asi dvakrát. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
což mě naladilo na domácí cvičení a naučila jsem klaudinku opakovat: "táto, buď hodný na maminku" :grinning: :grinning: :grinning: cvičení bylo ok, ale když jsme to ukazovaly tátovi, tak to bylo "táto, buď hodný na táto" :rolling_eyes: :grinning: :grinning: takže se na marnou práci můžu vykašlat a hezky si to tatínkovi povím sama - je to rychlejší (ikdyž to by se taky dalo polemizovat :grinning: )
31. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
Čauko :dizzy_face:
No babuchy kde ste? :confused: :confused: :grinning:
3. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
Ahojky holky,
Verčo, ty nemáš na žádnou z nás telefon??

Ovocné palačinky byly taky mňamozní, ale příště si dám ty čokoládové :dizzy_face: :dizzy_face:

My jsme od pátku u tchánovců a budem tady do neděle...
3. srp 2009 v 19:12  • Odpověz
2000 :sunglasses: :sunglasses: :grinning:
Ja zas nabudúce skúsim tú ovocnú :grinning:
Na mńa má Verča, no aj tak by jej to vo štvrtok nebolo platné keď som mobil sebou nemala :grinning: No nič nabudúce sa dohodneme lepšie :dizzy_face:
Dobrú noc všetkým :wink:
3. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz
soni, mám na aničku, ale to bylo moc náročné vymýšlení - napadlo mě to až večer :sweat_smile: .
aničko, dohodnuté to bylo fajn. jen jsem si pozdě vzpomněla :wink: . nevadí, potkáme se zase příště. vždyť je pořád nějaká slezina :wink: .
3. srp 2009 ve 22:51  • Odpověz
Dobré ránko,
a co takhle dojet do Lysé, co???? :grinning: :grinning:
Leni by myslím přijela :wink:
My jsme teď týden u tchánovců, pak týden doma, a pak na týden k našim, takže já tu budu zas až tak na konci srpna :grinning: :grinning:
4. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
aha, my máme přes 2tis. příspěvků...jsem si řikala, co to Anička píše :grinning:
4. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
Čau čau, tak nás posuniem hore aby sme nezapadli prachom :grinning:
5. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahoj všem, je tady nějaká mamča z Lysé nebo Milovic? :slight_smile:
5. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
5. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz
Dobrý deň babuchy:slight_smile: kde ste kto? :confused:
6. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahojky,

já tu měla na dva dny mamku, tak jsme si s Ondrou udělali výlet do Poděbrad a pracovali u nás na zahradě a odpočívali. Včera si pro změnu vzali Ondru na procházku tchánovci, tak jsem toho využila a přetřídila skříň s jeho oblečením a zhruba polovina odešla pryč a schovala jsem ji pro další děcko. Padla na mě taková nostalgie, že už ty dupačky a bodyčka Ondra nikdy nosit nebude, protože už z nich vyrostl. Ten čas ale běží. Dnes po obědě zase jdeme na rehabilitaci, to zase bude breku, ale co se dá dělat. Manža má tento týden volnější režim v práci (mají šéfa na dovče), tak přijede snad už ve čtyři domu a něco spolu podnikneme, i když počasí na koupání zrovna není.
6. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
Čau, čau kočičky, tak ako sa dnes máte? :slight_smile:
7. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
autor
Ahojky holky :slight_smile:

Tak za chvíli odjíždíme na svatbu, ne svoji :cry: . Žení se Honzův bratranec taky Honza, tak třeba někdy taky půjdu "pod čepec". Uvidíme. Svatba se koná v Červeném Hrádku, tak se tam docela těším :wink: Ještě jsem tam nebyla.
8. srp 2009 v 07:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.