• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
Magdo,
tak jaka byla svatba? A co deti, byly taky?
9. srp 2009 ve 23:42  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
10. srp 2009 v 06:58  • Odpověz
autor
Krásné slunečné ránko :slight_smile:
Svatba byla super. Jenom jsme s Honzou pořád lítali za těmi našimi prcky :unamused: Nevěsta jela velorexem. To bylo super :grinning: Obřad se konal venku, bylo krásné počasí, tak jim to vyšlo. Potom oběd byl zase na jiném místě, na takovém paloučku, všude lítaly vosy :confounded:
10. srp 2009 v 07:31  • Odpověz
Magdi tak to je fajn, že ste si svadbu užili :dizzy_face: Teraz už len držím pesti aby ste mali aj tú vlastnú :wink:
10. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
Ani, děkuji :slight_smile: taky doufám :grinning:
10. srp 2009 v 19:34  • Odpověz
Čaute :slight_smile:
No baby kde ste sa stratili? Musela som po našej téme skoro vyhlásiť pátranie :angry: :grinning:
13. srp 2009 v 07:23  • Odpověz
čauky čauky :slight_smile:
jak se mate, vsechny uzivaj slunicka, ze? :slight_smile:
13. srp 2009 v 08:24  • Odpověz
ahojky všem,
dneska odpoledne jsme se vrátily z dovolenkového výletu. opět jsme byly s klaudinkou na dámské jízdě v jánských lázních. sešly jsme černou horu a bolí mě celé tělo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . jinak se to opravdu povedlo. byla tam i moje ségra a kamarádka s dětmi. klaudinka dostala školení od starších kumpánů. za ty 4 dny neuvěřitelně zase povyrostla. kecy má, odmlouvá, dělá si ze mě legraci - rošťáček malinká :dizzy_face: :grinning: . ale i tak je s ní neuvěřitelná legrace. začíná mít skvělé komentáře ve správný čas.
teď jsem ráda, že jsme doma. už se nám stýskalo po tátovi a hlavně po domově. takže zítra se asi budeme popelit doma, max. vyrazíme na pochůzky. a v sobotu ráno se rozloučím s tatínkem i klaudinkou a odjedu opět na hory - tentokrát slavit narozeniny mojí kamarádky. měla přání, abychom všichni přijeli bez dětí. takže já budu poprvé spát celou noc jinde než klaudinka :confused: . asi budu muset hodně pít, abych nesmutnila :grinning: :grinning: :grinning: .

leni, tvůj muž má v profilu na spolužácích 5 dětí :grinning: . je to ale kluk plodná :grinning: :grinning: .
13. srp 2009 ve 23:47  • Odpověz
Ahojte holky,
jen se jdu pochlubit, že Tomovi rostou naráz horní jedničky a dvojky..a já pořád přemýšlela, proč už týdne tak řve :sweat_smile: Jsem původně myslela, že má zácpu z příkrmů, ale vyklabaly se z toho zuby, jak jinak :sweat_smile:
Jinak pojedu s malým k našim na týden, tak se loučím...i když, já se určo přijdu podívat :slight_smile:
14. srp 2009 v 07:24  • Odpověz
Doni, prosim Tě, ještě máš ty čaje?? A prosím tě, které všechny druhy máš?? Díky :slight_smile:
16. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
Ahoj holky,
tak taky po par dnech zase zdravim :slight_smile:
Byli jsme cela rodinka od ctvrtka ve Zline, no krasne jsme si tu mini dovcu uzili :slight_smile:

Soni, cajiky mam furt, snazim se je mit stale skladem. Mam fenykl od 4.mesice, ovocny od 6. mesice a lesni plody od 8. mesice. Cena furt stejna, za kus 90,- Kc. Tak staci rict jen ktery a kolik :grinning:

Jo, Verco, co ty corn flakes, at na tebe nejake zbydou :wink:
17. srp 2009 v 00:09  • Odpověz
donia,
díky moc. corníky chci, ale tento týden jsme zase rozlítaný... v září se ti ozvu, to už zase začne trochu normálnější režim (tedy minimálně od druhé půlky... :wink: ).
17. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz
Dobré ránko prajem
:slight_smile:
19. srp 2009 v 07:46  • Odpověz
autor
Ahojky všem :slight_smile: a přeji krásný slunečný den :wink:
19. srp 2009 v 08:17  • Odpověz
My ideme za chvíľu vonku :dizzy_face: počasíčko dnes bude asi lepšie ako včera :slight_smile:
19. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
Doni a tenhle: http://www.hipp.cz/produkty/caje-a-stavy/caje/sipkova-ruzenka.html by taky byl??
Jsem se zmínila sestřence a ona, že by nějaký čaj taky vzala, ale je vybíravá a zatím nevim, co chce..jen řikala něco o Růžence :grinning: :grinning: :grinning: Se jí musím ještě zeptat...

Jinak taky přeji hezký den...Tady máme sluníčko, je krásně teplo a už se těším až zase hupsnu do bazíku :grinning:
19. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
Soni asi myslela šípkovú ruženku myslím že aj taký druh je :slight_smile:
19. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
Soni,
Nemci delaji ta velka dvojnasobna baleni jen ty 3 druhy co nabizim. Podle me ovocny je obdoba nasi Sipkove Ruzenky a lesni plody je jako nase Cervena Karkulka. Tak at vybere sestrenice jaky z techto chce a ja dodam :grinning: Vetsinou si maminky berou od kazdeho a stridaji to.
My jsme tedy zatim stale na fenyklu, ten nam chutna nejvic :wink:

To jsou vedra, holky, co? Na srpen neobvykla, vetsinou srpen uz nebyl nic moc. Tise zavidim tem co maji baracek a zahradku. Ted mi zrovna mala usla, tak bych si krasne posedela venku a chytala bronz :grinning:

Jinak nam rostou vsechny 4 stolicky najednou, takze si to uziva chudera. Ale je celkem statecna, jen mrzuta, ale brek zadny.
19. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
Doni, dík - určo nějaká objednávka bude :grinning:
Malej pije ten fenyklovej a myslím, že než to vypotřebujeme, tak už mu budou dva :grinning: :grinning: :grinning: Nějak to neubývá :grinning:
19. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
Je fakt, ze je toho hodne, tak to vypada, ze je furt plno :grinning: Ja kdyz vidim v krame ta mensi, vlastne polovicni, baleni, tak mi prijdou strasne mala.
My taky nemame zatim velkou spotrebu, stale kojim, tak ji staci ode me a cajik jen ucumlava.
Tak neboj, velka spotreba jeste prijde :slight_smile:
19. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
Doni, tak zatím si objednávám 3 ty ovocné a 2 fenykláče :grinning: :grinning: Ale ještě se poptám :grinning: A nevím, kdy se dostanu do Nbk, budu to muset zase naplánovat :grinning:
19. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
Soni, urcite se klidne poptej kamaradek a tak. Se to vyplati, nez kupovat za 99,90 Kc to male baleni u nas :frowning2:
Az se budes chystat do Nbk, dej vedet. Ja bydlim kousek od polikliniky.
19. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
Ahojky holky :slight_smile:

Užíváte sluníčka? :wink:
23. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
Ahojky,

už jsem tu dlouho nebyla. Manža měl minulý týden dovču, tak jsme se pustili do natírání vrat a parapetů u oken, sekali jsme trávu, nakupovali apod., tak jsem neměla čas. Bohužel mě do toho chytly záda. Tři dny jsem se skoro nemohla hýbat a manža mi musel Ondru nosit na kojení, přebalování ...., no hrůza. Ještě to trochu cítím, ale už je to o dost lepší a můžu se sama postarat o domácnost. V životě jsem neměla se zády žádné problémy a teď tohle. Trochu to přičítám tomu, že pořád tahám Ondru, který má cca 12 kg a taky s ním docela často cestuju vlakem a v Praze MHD a tahám sama kočár s ním a ještě mám na zádech batoh, takže to je celkem asi 20 kg a když takovou váhu nesu do schodů, tak je to docela síla. No asi si za to můžu sama. Ale nechápu, že se mi to stalo minulý týden, kdy jsem nic těžkého kromě Ondry netahala.

Jak si užíváte poslední srpnové dny? Já dnes pekla jablkový mřížkový koláč a teď se chystám s Ondrou do města, kde mám spoustu zařizování. Taky chci ještě stihnout něco udělat na zahradě.

Jinak Verčo, manžovi jsem říkala o té jeho plodnosti na spolužácích a on o tom nic nevěděla, tak to vypadá, že si z něj někdo vystřelil.
24. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
Čauky čauky :dizzy_face:
Tak sme sa práve s malou vrátili zo školky. Naty okamžite vletela medzi deti a už o mne nevedela :grinning: Boli sme aj vonku na záhradea tam lietala ako uragán a vobec nechcela ísť domov :grinning: Teno týždeň sa ešte aspoň 1-2 x prídeme pozreť a od září nám to začína :slight_smile: :frowning2: :slight_smile: . Mám prihlášku a teda prišli sme za 5 dvanásť, lebo ako je hodne detí tak neskor by mi ju s plienkou už nevzali....takže tak zatiaľ.
Idem uložiť tú moje veľkú šklokárku a dám nejaké photos :wink:
25. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
ahojky všem,
aničko, tobě vezmou aničku do školky tak malinkou? :confused: takový nástup do školky si taky moc přeju, ale asi to i opláču :sweat_smile: .
leni, se zádama mám totéž - celý život nic a teď pořád něco :stuck_out_tongue_closed_eyes: . jinak těch dětí tam má manža 7! ale zřejmě péťa sušenka vtipkoval.

holky, musím vám napsat náš výlet na čr-sk-pl hranici. klaudinka byla úúúúžasná. celou cestu tam ani jednou! nezakňourala. v sobotu se se všemi přátelila a užívala si svatby. opět žádné kňourání nebo nedej bože zaplakání. a v neděli tu šílenou cestu opět zvládla skvěle. pouze v hradci trochu kníkla, ale vyhlásila jsem soutěž o hledání autobusů a kamionů a traktorů a do nb bylo o program postaráno. fakt byla skvělá. vůbec jsem takový hladký průběh cesty nečekala. pro velký úspěch odjíždíme na začátku září s kamarádkou a jejíma dětma na chatu do jižních čech. to už je cesta jenom 2 hodiny - to moje zkušená cestovatelka zvládne levou zadní :grinning: :grinning: :grinning: .
26. srp 2009 v 00:35  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Jak se máte?
Tady je mlha, že pomalu není vidět ani na protější barák...Snad se to probere - dle předpovědi má :sunglasses: Ale už se těším, až nebudou ty hice...

Co takhle příští týden něco spáchat??
27. srp 2009 v 08:08  • Odpověz
Čauky :slight_smile:
Tak naša lady má dnes ďaľšiu premiéru :grinning: Prvý krát ostala v školke bezo mňa :sunglasses: Ale za chvíĺu už si pre berušku idem :slight_smile:
27. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
Anni, tak to je sikulka :wink:
To tam od zari bude chodit denne?

Soni,
taky jsem rano koukala z okna coze to tam venku vlastne je :grinning: A ono mlha...

Nam uz v utery zacnou povinnosti a hlavne rezim, Domik jde do treti tridy. Leti to, leti....
27. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
Ahojky,

tady taky byla ráno mlha. Nějak si nemůžu zvyknout na to, že už se blíží podzim. Je cítit, že je ráno a večer chladněji a že se dny strašně krátí a dřív se stmívá. My se byli v úterý asi naposledy letos koupat v přírodě a Ondra to zřejmě odnesl nachlazením. Včera a dnes ráno měl teplotu přes 39, tak jsem musela zrušit dnešní rehabilitaci i odpolední procházku s kamarádkou a budeme se doma léčit.

Soni, jsem taky pro to, něco příští týden spáchat. Ve středu nám zase začíná plavčo a od neděle do pondělí asi budu u našich, ale v úterý, čtvrtek a pátek klidně můžu a ráda Vás zase uvidím.

Ani, to je Natálka šikulka, jak tak malá zvládá kolektiv bez maminky. Taky se chci zeptat, na kolik dní v měsíci budeš Natálku dávat do školky? Pokud vím, tak existuje v zákoně omezení, aby maminka nepřišla o rodičovský příspěvek, může děcko dávat do školky jen myslím 4 nebo dní v měsíci. Jak to máte ve Mcelích vyřešené Vy?
27. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.