• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
Tak Naty ani nevedela, že som preč :grinning: a keď som sa pre ňu vrátila tak mi začala zdrhať, že akože domov nepojde :grinning: Učiteľka ju pochválila, že bola hodná ani o nej nevedela a pekne sa hrala s ostatnými deťmi :slight_smile:

Holky ja budúci týždeń nemožem, výplata až v piatok, ja by som mohla na ten ďaľší týždeň...

Leni ak máš materskú na 3 roky, tak možeš dieťa dávať do školky/jaslí 5x do mesiaca :wink: Ja tak budem robi´t že ju budem dávať 5 x. Dnes mi povedali že školkovné sa zvedlo zo 100,-kc na 200,- kc za Naty a keď už bude chodiť na stálo tak to bude mať za 300,- čo si myslím je stále pekná cena :slight_smile:
27. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
ahojky všem,
pro srazík jsem, ale můžu příští týden. ten další jsme v jižních čechách.

doni, včera jsem se potkala s tvojí sestrou. teda, tys už mi ji jednou ukázala, ale to jsem v hlavě neudržela. a ani ona ne :grinning: . a včera jsme si už řekly co a jak. :slight_smile: sousedčin syn slavil narozeniny, takže jsme přeskočily plot a šly slavit taky. všechny holky tam byly moc fajn. dětí jako smetí. :grinning: a celá party proběhla v klidu, dokud se klaudinka s jednou holčičkou nezačaly tahat o kočárky a miminka. dva kočárky, dvě miminka, dvě holčičky a stejně se nedomluvily. :angry: bohužel jsou obě pittbulovský povahy, ani jedna neustoupí. :angry:

leni, brzy se vymarůdkujte, ať si ještě trochu užijete léta.

jo doni, s dětma čas letí opravdu rychle. byla jsem s kolegyní na obědě a říkala jsem jí, jak má syna nachystaného do školy a jestli bude mít ve třetí třídě stejnou úču jako v první a druhé. a ona mi řekla, že jako oceňuje můj zájem, ale chlapeček už jde do páté třídy :grinning: :grinning: . prostě jsem už 2 roky doma.

aničko, to máte školkovné super. to teď budeš mít času... co budeš dělat? :grinning: :grinning: :grinning:

soni, tomášek to bere se zubama z jedný vody na čisto, co? :wink:
27. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
Leni, brzké uzdravení :slight_smile:

Ani, to je Natálka šikulka :dizzy_face:

Veru, njn, když už tak už :grinning:

A jinak mně je ten příští týden jedno...tak se nějak domluvte a my se připojíme :wink:
27. srp 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
Ahojky holky :slight_smile:

Tak nám už to v úterý taky začne :wink: První den ve školce, tak uvidíme, zatím se Vojta moc moc těší :grinning: Pořád se ptá, jestli už půjde mezi děti.

Aničko, Natálka je moc šikovná :slight_smile:
28. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
Tak zdravim vsechny :wink:
Verco, jj, slysela jsem. To je nahodicka vid?

Magdo, maly ale nebude chodit do skolky v Nbk jsi rikala. To ho ted budes vozit, nez se prestehujete? Nebo uz se stehujete? Nebo jak je to tedy? :grinning:
28. srp 2009 v 15:35  • Odpověz
autor
Andreo, ráno ho bude vozit tatínek a já pro něj budu jezdit. To stěhování proběhne snad příští rok, aspoň nás to dojíždění popožene.
28. srp 2009 v 17:31  • Odpověz
Ahojky, tak koukám, že několika dětičkám tady na koníkovi začne pevný režim. To už bude se srazíkem horší, když teď maminky budou vyzvedávat dětičky ze škol a školek. Každopádně já jsem stále pro srazík. Co takhle ve čtvrtek? Vyhovovalo by to někomu.

Jinak my už jsme od pátku zdraví. Tedy až na mě. Mě pořád bolí záda skoro už 14 dní v kuse a už ani nevěřím, že se to někdy zlepší, když pořád tahám Ondru. Nejhorší je to v noci, kdy ho zvedám z postýlky a dávám zpět. To jsou záda ztuhlá a pak to bolí.

My dnes po obědě frčíme do Prahy. Dáme asi Ondru na hlídání našim a pojedeme do CČM pořídit všem členům rodiny nějaké nové oblečení. Hlavně Ondra potřebuje doplnit šatník o nějaké větší podzimní a zimní kusy, tak uvidíme, zda vůbec bude nějaký výběr.

Tak se na srazíku nějak domluvte a já pak nakouknu a dáme to snad dohromady alespoň my, co nemáme děcka školkou a školou povinná.
30. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
Tak co Lenko, sehnala jsi nejake to obleceni pro Ondru?

Ja to budu mit s casem ted horsi. Malemu zacly fotbalove treninky a to v pondeli, stredu a ctvrtek a budu ho vodit az na Veslak, takze 3x tydne mam o "zabavu" odpoledne postarano...
30. srp 2009 v 18:32  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
holky tak sme boli u dr. koli potvrdeniu že može do školky. Poslal nás na ORL vyšetrenie, lebo ju neustále trápi ucpaný nosánek(rýmu ale nemá). No tak má zväčšenú nosnú mandlu a dostali sme doporučenie na jej odstránenie :frowning2: Takže bude mať prdíšek moj malý operáciu :frowning2: Neviete aká dlhá može byť čakačka?
31. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
Jejda, Ani, tak to ti nezavidim :frowning2: Ale kdyz je to potreba, tak se neda nic delat.
Jaka je cekacka, to netusim. Kam byste jeli?
31. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
No dali nám kontakt buď na Boleslav alebo Kolín. V Bolke ju nevezmú, tam až od 3 rokov tak nám ostal Kolín :unamused: alebo ešte možnosť je Motol :unamused:
31. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
Kolin je dobry, ja tam jako dite byla pred hoooodne lety a uz tenkrat tam byli vsichni moc hodni :grinning:
31. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
Čauky :slight_smile:
Tak sme boli dnes v Kolíne a termín operace máme až 13.10. :frowning2: Teraz musím letieť prcek mi nechce spinkať, a mám veľa práce tak pá :wink:
1. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz
Ahojky,

tak oblečení jsme nakonec v Praze nakoupili jen pro Ondru. Já ani manža jsme si nic nevybrali. Ale Ondrovi jsem pořídila zimní bundu, čepici, kalhoty, několik triček s dlouhým rukávem, mikiny, punčošky a ponožky. Takže Ondra má šatník na zimu připravený.

Tak holky koukám, že tento týden to se srazíkem asi nevypadá co? Co Soňa a Verča? Mohly by jste?

Já mám teď s kamarádkou sraz u hradeb. Jdeme okouknout příjezd kolotočů a pak s klukama na veslák, aby si pohráli. Tak se mějte hezky. :slight_smile:
1. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:

Aničko, moc držím palce s tou operací. Ať to dobře dopadne.

Leni, já bych mohla. Ve vození Vojty ze školky se střídáme s Honzou. Za hodinu jedu pro našeho drobečka do školky, tak jsem zvědavá, jak zvládnul svůj první školkový den. Ráno se se mnou ani nerozloučil a hned prchnul ke hračkám.
1. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz
Magdo,
tak jak skolka? To mas super, ze te ani nepostradal. To tam na prvni den byl pekne dlouho...

Ja si vzpominam na nase prvni dny, kdy jsem byla jak macecha, ze ucitelka ho drzela, aby nesel ke dverim a ja je rychle zavirala. :frowning2: No ale taky to zvladnul.

O to lepe se mu zase chtelo do skoly. :slight_smile:
1. zář 2009 v 19:12  • Odpověz
Ahojky holky,
Aničko, určitě to zvládnete a bude Natálce hej :slight_smile: Bude to asi dost na psychiku, ale teď určitě jsou na to lepší metody...Malá asi bude mít celkovou narkozu? To zvládnete :slight_smile:
Já si pamatuju, že mně brali nosní mandli, když jsem byla v první třídě a doteď si to pamatuju...jak jsme čekali před sálkem, jak nás jeden dr. držel na klíně a další dr. nám jí bral...ježiši, to jsou zážitky...na to se zapomenout nedá...

S tím čtvrtek ještě uvidíme, ale snad by to mohlo vyjít...
1. zář 2009 v 19:16  • Odpověz
autor
Andreo, školka byla super. Jenom když jsme odcházeli, tak Vojta strašně plakal, že odtamtud nechce. Odchod nám trval třičtvrtě hodiny. Učitelky říkaly, že byl celý den super, pěkně jedl, po obědě dokonce spal. Už se zase těší na další den.
1. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz
Tak to je super Magdo, že se Vojtovi ve školce tak líbí. Neznám žádné děcko, které by hned první den ve školce chtělo zůstat a nechtělo se mu domů. Asi si Vojtovi předem pomohla tím, že jsi ho brala do mateřského centra a tak byl na kolektiv dětí zvyklý a nedělalo mu teď ve školce problém se adaptovat. Když si vzpomenu na svoji starší neteř před dvěma lety. Ta ještě měsíc po nástupu do školky brečela a nechtěla tam být.

Taky je dobře, že Magdo na srazík můžeš.

A co Ty Soni? Proč váháš nad srazíkem? Ty si ho chtěla v Lysé? Já bych tam jindy dojela, ale teď mám ještě ty záda a na cestu vlakem s kočárem si ještě netroufnu. A kdy by Vám holky ten sraz vyhovoval?

Magdi, taky jsem se chtěla zeptat, zda zase začneš chodit do mateřského centra. Já bych tam ráda začala chodit, ale mám trochu ostych tam jít sama, tak kdyby si tam někdy šla a vzala mě sebou, tak Ti budu vděčná. :wink:
2. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
autor
Leni, do mat. centra jdu zítra. Asi budu chodit s Kačenkou na Yamahu (takové cvičeníčko pro děti). Pravděpodobně budeme chodit ve čtvrtek dopoledne, ale to se musím zítra dohodnout. Je to pro děti do 18 měsíců, tak bys tam mohla chodit s Ondráškem. Zpívá se tam, maminky s děckama tancují nebo chodí do kolečka a říkají různé říkanky a zpívají písničky.
2. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
Magdi: Taky mě napadlo chodit na Yamahu, jenže když Ondra ještě ani nestojí, tak bychom tam byli jako páté kolo u vozu. Holt se musím smířit s tím, že s jeho motorikou mám poněkud omezené možnosti, co s ním dělat.
2. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
autor
To vůbec nevadí, že ještě nestojí, můžeš ho držet v náručí nebo s ním sedět. Chodí tam i nechodící děti.
2. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
Magdi: Tak to je super, že to na té Yamaze chodí, jak píšeš. To bych chodila ráda. A v kolik hodin to začíná a kolik korun to stojí? Na stránkách MC Svítání jsem to nějak nemohla najít.
2. zář 2009 v 16:57  • Odpověz
Tak už jsem to našla. Jestli platí ten časový rozvrh z loňského školního roku, tak ten kurz Yamaha je pro děti od 4 do 18 měsíců ve čtvrtek od 9 do 9:45 hodin. To by mi celkem vyhovovalo. A Ty tam Magdi jdeš už zítra? Jestli ano, ráda bych se připojila.
2. zář 2009 v 17:21  • Odpověz
autor
Ahojky Leni, jdu tam asi kolem devátý, půl desátý. Jestli se připojíš, budu ráda :slight_smile:
3. zář 2009 v 08:18  • Odpověz
autor
Leni, tak jsem byla v mat. centru. Příští čtvrtek od 9:00 hod. je předváděcí hodina, tak jestli se tam chceš podívat, můžeš, je to snad zadarmo. Jinak se platí 1500,- za pololetí. Já tam budu chodit s Kačenkou.
3. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
ahoj holky,
leni, dneska jsem s tím srazíkem počítala odpoledne.

holky, já už jsem fakt uhoněná. celý srpen jsme pořád někde lítali. to byl týden tam, týden tady, víkendové výlety apod. teď jsme týden doma a příští týden zase jedeme do jižních čech s kamarádkou a jejíma holčičkama. takže tento týden běhám a pomáhám s organizací mého domova a balení mé kamarádky. má dvouleté holčičky a poprvé s nima jede sama a poprvé budou jinde než u babiček... takže chápu, že je z toho trošinku nesvá. a chci, aby se jí tam líbilo. teď tady musím pofackovat domácnost, vyprat, žehlit apod. mezitím navštívit babičky a prababičku. do toho nám začalo tento týden plavání - jupíííí. a běhám po obchodech a hledám holinky pro klaudinku. podzim tady, v jižních čechách jsou hezké procházky u lesa a lesem. klaudinka má jenom jedny sandálky a ty jí nacucají rosu hned. myslíte, že někde mají gumáčky velikost 22? ani omylem - jenom u vietnamců a tam je dojdu koupit až na posled a i tak s tím mám problém. ještě potřebuje pantoflíky do bazénu, jinak se mi tam přizabije. podzimní vestu popř. větrovku. zimní bundu už máme od loňska (koupila jsem úžasnou už loni na tuto zimu :sweat_smile: ). ze dne na den mi holčička vyrostla z kalhot. takže jsem teď vyřadila asi osmery kalhoty :stuck_out_tongue_closed_eyes: . doufala jsem, že dneska sjedeme do sekáčku a nic. přijel opravář myčky a byl tu celé dopoledne až do jedné hodiny...

holky, kdyby vám to nevadilo. mohly bychom se sejít příští pátek u vodárny popř. mat.centrum? do neděle budu na netu, pak sem kouknu až ve čtvrtek večer.
3. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz
Ahoj holky,
tak me by se patek (vseobecne) taky hodil. Jinak mame 3 x tydne trenink fotbalu a to vodim maleho az na Veslak. Takze odpoledne zadana. Ale ten patek nic nemame.
Tak Verco, ja se hlasim :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 08:00  • Odpověz
autor
Ahojky holky,

já bych v pátek taky mohla, jenom vždycky musím kolem třetí vyzvednout Vojtu ze školky, ale třeba se dohodnu s Honzou a vyzvedne ho on. Tak se taky hlásím :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 08:14  • Odpověz
Mně taky pátek vyhovuje. :slight_smile:
4. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.