• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
Krásné odpoledne, jak se máte?
6. lis 2007 ve 14:28  • Odpověz
Soni ahoj :slight_smile: Za chvíľu tu mám manžu tak ja mažu :grinning: Pa pááááá :wink: :slight_smile:
6. lis 2007 ve 14:32  • Odpověz
Ahojky Soni, já se mám dobře. A co Ty?
6. lis 2007 ve 14:55  • Odpověz
Tak docela to jde, jsem v práci, ale už bych šla dom...Teď aspoň budu mít zase ST+ČT volno, tak bude klídek. I když jsme se akorát přestěhovali, takže máme doma práce habakuk :grinning: :grinning:
6. lis 2007 v 17:55  • Odpověz
Ahoj, jsem sice od Mladé Boleslavi, takže k vám tak úplně nepatřím, ale na diskuzi MB to nějak nežije :frowning2: Zatím nemám děti, ale chystáme se :slight_smile:
7. lis 2007 ve 13:53  • Odpověz
Ahoj smilla, však Boleslav není daleko, ne? A kdy chystáte mimčo? My tak chcem zadělávat po létě, příští rok :grinning:
7. lis 2007 v 15:00  • Odpověz
My pomalu začínáme už teď, HA neberu už měsíc, tak uvidíme, co se stane. Otěhotnět příští léto by se mi taky líbilo, ale to neplánujem my, ale Matka příroda :grinning:
7. lis 2007 v 18:21  • Odpověz
Tak to jo. Já měla na mysli, jako že příští léto přestanu brát HA. A pak se uvidí, co bude :grinning:
7. lis 2007 v 18:54  • Odpověz
Dobré ránko :sweat_smile:
9. lis 2007 v 09:28  • Odpověz
Krásné sněhové ránko :grinning: Kde nic, tu nikdo? Nepřibyla nějaká těhulka? :dizzy_face:
12. lis 2007 v 09:18  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
12. lis 2007 v 09:20  • Odpověz
Ahoj Aničko, jak se máte?
12. lis 2007 v 11:35  • Odpověz
Soni ráno bolo ťažké. 4 krát som ju musela priložiť kým konečne zaspinkala. A mám dojem, že ju trochu trápia prďasy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2007 v 11:52  • Odpověz
Tak já jsem z Poděbrad. Mám jedenáctiměsíčního mulátka. Je to divoch. Ale krásný.
22. lis 2007 ve 22:59  • Odpověz
ahoj ahoj :slight_smile: Kde nikto tu nikto :confused: Tak snáď sa to cez deň rozbehne :dizzy_face:
27. lis 2007 v 07:17  • Odpověz
Matu ty máš mulatka? Ten musí byť roztomilučký :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. lis 2007 v 07:18  • Odpověz
autor
Ahojky, přeji všem krásný den :wink:
27. lis 2007 v 09:48  • Odpověz
Magdi ahoj :slight_smile:
27. lis 2007 v 09:56  • Odpověz
Ahoj holky, už sem nikdo nechodí. :frowning2:
18. pro 2007 v 09:42  • Odpověz
autor
Ahojky, já sem někdy nakouknu a je tu pusto prázdno. Jak se máš? A co vánoční šílenství?
18. pro 2007 v 10:21  • Odpověz
Ahoj, vánoční šílenství jde naštěstí mimo mě. Napekla jsem dva druhy cukroví a ještě udělám dva další druhy nepečené. Dárky už mám nakoupené. Moc jsem jich letos nekupovala, protože jsem se s našima a bráchama doholda, že si letos nic dávat nebudeme a tu samou dohodu máme se švagrovou, takže jsem nakoupila jen něco pro manžela a něco málo koupím babičkám a dědovi. Oni stejně nikdy nic nechtějí, tak jim vždy kupuju alepoň nějakou blbinu. No a s kamarádkama jsem až na výjimky dávání dárků taky zrušila, takže letos budou takové klidné Vánoce. Doma máme Vánoční výzdobu a to je snad jediné, co mi Vánoce připomíná.

A co Ty? Jak vypadá příprava na Vánoce u Vás? Vojtíšek se už hodně těší viď? A jak snášíš těhu? V kolikátém jsi vůbec týdnu?
18. pro 2007 ve 14:44  • Odpověz
Magdi, nebudeš náhodou chodit v Nymburce někam na cvičení pro těhotné? Vím, že je nějaké cvičení v mateřském centru, ale prý se má po novém roce MC stěhovat, tak kdo ví, jak to s tím bude. A kde hodláš rodit? Nymburská porodnice a vůbec nemocnice je na tom teď trochu bledě a tak zvažuju, kde vůbec budu příští rok rodit.
18. pro 2007 ve 14:47  • Odpověz
autor
Ahoj, já jsem v 19 tt. Protože chodím ke Klumparovi, budu rodit s nejvyšší pravděpodobností v Čáslavi. Sice není jako nemocnice moc v oblibě, ale těch pár dní to vydržím. Do MC bych chtěla po novým roce začít chodit na cvičení pro těhu. Ještě uvidíme, jak to budu zvládat i s Vojtou. To víš, Vojta je malej ďáblík. Nikdy nevydrží chvíli na místě.

Jinak vánoce moc neřeším, protože už jsem jako bečka a nemůžu se moc hýbat. Teď mě ještě ke všemu zklátila nějaká choroba asi chřipka nebo tak něco. No budou to super vánoce.
19. pro 2007 v 08:33  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Ja som myslela, že už sem nikto nechodí :sweat_smile: :slight_smile:
19. pro 2007 v 08:36  • Odpověz
Ahoj Ani, no já jsem občas nahlédnu, ale když tu nikdo není, tak sem ani nepíšu. Jak se máte s Natálkou? V pátek má svátek, tak jí přeji předem vše nejlepší. Co jí chystáte za dáreček? A jak se chystáte na Vánoce? Koukala jsem, že Natálka už sedí. Ani se nenadějete a bude i chodit.
:wink:

Magdi: Já chci taky začít po novém roce chodit na to těhu cvičení do MC. Ale zatím čekám, jak se bude vyvíjet situace. A pokud jde o porodnici, tak já zvažuju vedle Nymburka (pokud do léta porodnici nezruší) také Kolín a Prahu. V Praze totiž pracuju a mám tam rodiče, tak bych mohla jet do porodky případně od nich, abych to neměla z Nymburka daleko. Je to hrozný, pořád to řeším a opravdu nevím, jakou porodnici zvolit. Škoda, že ten Nymburk teď upadá. Ještě před půl rokem jsem to brala jako jasnou volbu.
19. pro 2007 v 09:41  • Odpověz
autor
Ahoj všichni, musím se pochlubit. Teď jsem se vrátila z Prahy z ultrazvuku. Pan doktor mi řekl, že budu mít holčičku. Super!!!!! Přesně to jsem si přála.
19. pro 2007 ve 14:15  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Magdi tak to gratulujem, budete mať páreček tak to je skvelé :dizzy_face:
Leni ďakujeme za prianie pre Natálku :dizzy_face: Nachystané nemáme nič, ale v sobotu ideme na posledné Vian. nákupy tak určite niečo dostane :wink: Jj pomaly sedí ale na tej fotke ju ešte drží manžel :grinning: sama sa ešte neudrží :wink:
20. pro 2007 v 06:57  • Odpověz
Magdi: Taky moc gratuluji k holčičce. Tak to Vám to hezky vyšlo. Taky bych si přála mít páreček. Kolegyni se to taky podařilo. První mají holčičku a v říjnu se jim narodil chlapeček, kterého si moc přáli. Oni na to byli hodně upnutí, protože kolegyně rodila obě děti císařem a doktoři jí už třetí dítě ze zdravotních důvodů raději nedoporučují. Tak byli moc rádi, že to druhé děcko je chlapeček a nemusí už nic řešit.

Jinak já se také musím pochlubit. My byli taky včera v Praze na ultrazvuku (pro změnu na NT ultrazvuku). Paní doktorka nám sdělila, že nemáme s největší pravděpodobností ani Downův syndrom, ani Turnerův syndrom, ani rozštěp páteře. Všechny části těla měří, tolik koli mají. Už měříme 6 cm a jelikož jsme už tak velcí, tak nám podle ultrazvuku posunula paní doktorka termín porodu z 4.7.2008 na 30.6.2008, takže už jsme ve 13tt. Tepovou frekvenci máme 168 úderů za minutu. Srdíčko jsme včera i slyšeli a byl to opravdu úžasný pocit vidět a slyšet vlastní miminko tak brzy.

Magdi: A ty jsi byla v Praze na 3D ultrazvuku?
20. pro 2007 v 07:50  • Odpověz
Leni btak to srdečne gratulujem k výsledkom :wink: :slight_smile:
20. pro 2007 v 07:53  • Odpověz
Ani, děkuji. :slight_smile:
Co vůbec Natálka? Budí se v noci často? Já se toho nočního vstávání docela děsím. Zatím si to moc nedovedu představit. Ale člověk si asi zvykne na všechno.
20. pro 2007 v 08:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.