• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
Ahoj holky,
tak nám v pátek přijedou moje rodiče...Tak snad si srazík užijete :slight_smile:

My dnes byli na první hodině plavání a bylo to super :slight_smile: Jsem spokojená a malý byl taky nadšený, pořád kopal, cákal, no sranda :grinning:
7. zář 2009 v 19:05  • Odpověz
Dobré ránko prajem :slight_smile:
Ako sa tu máte?
Ja mám ďaľšie ATB a som obejdnaná ku gyndr. no ale snáď potom už sa budeme mocť do toho pustiť naplno :slight_smile: a Natynka má silnú rýmu takže veselo :stuck_out_tongue_closed_eyes:Takže piatok určite neprídeme :frowning2::cry:
8. zář 2009 v 07:54  • Odpověz
autor
Ahojky holky :slight_smile:

Aničko, to je škoda, že nepříjdeš :frowning2: Hlavně se obě brzo uzdravte.

Leni, jak jsme se spolu domlouvaly na ten kroužek v mat. centru, chtěla jsem ti říct, že tento týden se to ještě nekoná z důvodu nemoci, ale příští týden ve čtvrtek od 9:00 hod. tam jdu s Kačenkou, tak jestli se budeš chtít připojit, budu ráda. Jinak jdu s Kačkou ve čtvrtek na očkování, tak do mat. centra vůbec nepůjdeme.
8. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahojky holky,

Magdi: Díky za info. Já bych tam tento týden asi stejně nešla, protože mě opět chytly záda a jsem ráda, že vůbec nějak obstarám domácnost, natož abych někam chodila. Beru Ibalgin a namazala jsem se Fastum gelem. Prozatím to pomohlo, ale vím, že když už ta bolest trvá tři týdny a ještě mě neopustila ( jen se střídají období, kdy to bolí více a kdy méně), tak to asi budu muset řešit s doktorama.

Já v pátek asi taky nepřijdu. Mám ty bolavá záda a navíc jsem v pátek potkala Verču a ta říkala, že by mohla až tak ve tři, což už je na mě pozdě, protože ve čtyři hodiny už zase něco mám. Ale snad by to šlo přeložit na jindy. Ještě uvidím, ale spíš to na tento pátek nevidím.

Musím Verče složit poklonu. Klaudinka je už velká slečna, která už hezky chodí na procházky bez kočárku. :slight_smile:
8. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
Zdravím Nymburačky :slight_smile: jdu k vám na radu, nevíte kde je nějaký cvičení pro malé prcky 1,5? Nějaký sokol nebo něco, o Nirvaně vím tak kdyby byli nějaký další tipy.Naše malá je hrozný dáběl a potřebovala by se někde pořádně vybít nebo brzy dobije mě :wink: Díky A. :wink:
8. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
dobré ránko :o)
9. zář 2009 v 07:08  • Odpověz
Dobré ráno, (tedy spíš už dopoledne)

aajina: Moje švagrová kdysi se starší dcerou chodila na cvičení v Nymburce do Sokola. Bylo to levné a moc se jim to líbilo. Ale bylo to už tak před třemi lety. Nevím, zda to tam funguje i dnes. Každopádně na budově Sokola v Nymburce je nástěnka, kde je přehled aktivit, které se tam konají, tak se tam můžeš jít mrknout. :wink:

A nějaké cvičení snad probíhá i v mateřském centru v Poděbradech.

My dnes jdeme opět na plavčo. Jen doufám, že to s těma zádama zvládnu. Už mě to štve. Asi fakt půjdu k doktorce, ať mě někam pošle.
9. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
1980mat díky asi budu muset do NBK zajet a obrazit to všechno.
Koukala jsem že se chystáte na čtvrteční yamahu my taky ale budem chodit od 10hod :slight_smile:
Tak se tu mějte A. :wink:
9. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
U nás je dnes zatiahnuté tak snáď nezačne hneď pršať aby sme s prckom mohli ísť vonku :slight_smile: Včera prišli malej z MMB lacláčky a sukýnka tak sa vytešujem že už niečo na ten podzim máme :grinning: foto v albe :wink:
11. zář 2009 v 08:28  • Odpověz
Ahoj holky,
tak co ten patek, bylo vubec neco? Pak uz se tu o sraziku prestalo psat :frowning2:
My behali po meste.
Co se tyce dalsich sraziku, pujdu moc rada, jen mame fotbalove treninky, tak se nam hodi jen uterky a patky. Pristi tyden ani to utery, to mam termin u ocniho.
Tak neco vymyslete :grinning: :wink:
12. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
ahoj holky,
jsem to hlava děravá a ve čtvrtek jsem sem vůbec nenakoukla. teď ujíždím na facebooku - je tam hra farmville. zabere to tak max 20 minut času - takže to mě baví. není to takový polikač času a přitom se skoro až závislácky těším, až budu mít vyrostlou úrodu a budu moct sklízet :grinning: .
v pátek jsem instinktivně vyrazila na hřiště k vodárně. ale zahllédla jsem pršavé mraky a zdálo se mi, že jsou skoro tady. takže jsem kočár otočila směr řeznictví u píšů a pekařství kopecký a pak tradá domů na zahradu. z obrovskýho mraku nakonec nic nebylo, nějak se to stočilo, ale vypadalo to vážně hrozivě :fearful: :sweat_smile: . a díky této neplánované zacházce vím, že mál lenka nový plot! teda on tam ten plot může být klidně i několik měsíců. už jsem kolem vás, leni, pěkně dlouho nešla. vlastně od té doby, co klaudinka chodí. :grinning:
doni, toto úterý taky nemůžu a ani ve středu, ale v pátek zase můžu v cca 15,00 hodin... kdyby se ti chtělo, můžeme se potkat. jé a vzala bych si korníky. kouknu na mmb a napíšu ti.
12. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
Ahojte holky,
Verčo, na facebooku, jo? To bych chtěla vidět tvou farmičku :grinning: Já to přestala hrát...už jsem tam dlouho nekoukala a určitě mi tam už všechno uhnilo :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
Tedy holky, nevim "vo co gou", ale asi to bude sranda :grinning: na tom facebooku

Verco, corniky mam ted v akci, tak vybirej, jdou na dracku :grinning: :grinning: :grinning:
Na ten patek se urcite muzeme domluvit, uz jsem te dlouuuuuuho nevidela :wink:
12. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz
soni, to se klidně podívej. právě jsem dneska udělala pár fotek :wink: .
doni, v pátek s tím budu počítat a uvidíme se. podle počasí se domluvíme, kde se srazit :wink: .
13. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
Hezký nový týden holky,

počasí sice zatím nevypadá nic moc, ale snad to bude lepší. Moje záda taky nic moc, ale snad to bude taky lepší. Švagrová mi u nich v práci domlouvá maséra. Je slepý a má prý šikovné ruce a pracuje přímo u nás v ulici, tak bych to neměla daleko a švagrová mi zatím pohlídá Ondru, tak pebně věřím, že ty masáže mi pomůžou. Už mě to pěkně štve. Chodím přihrbená jako stará babička a při změně poloh mě to někdy pěkně zabolí. Začala jsem cvičit kočičí hřbety a na míči, abych trochu posílila zádové svalstvo.

Jinak se jdu konečně pochlubit s nějakými Výraznějšími Ondrovými pokroky. Konečně se v pátek ve svých skoro 14- ti měsících rozlezl tak, že proleze jako drak celý byt a nepřechází už v plazení. Tak jsem šťastná jako blecha. Úplně se mi občas hrnou slzy do očí, když ho vidím, s jakou chutí teď prolézá celý byt a všude šmejdí. Tak dlouho jsem na tyhle okamžiky čekala. Tak teď ještě, aby začal chodit kolem nábytku a pak sám. Ale to očekávám až tak po novém roce, až mu bude okolo roku a půl.

Verčo: Doufám, že jste si pobyt v Jižních Čechách užily. Docela Vám vyšlo i počasí viď? jinak my ten plot máme nový asi od května a vrata ty jsme natírali cca před měsícem.
14. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahoj holky,
Leni, tak to gratuluji k tem Ondrovum uspechum :wink: Jestli te to trochu uklidni, tak my taky jeste nechodime. Rikala jsem si druhe dite, jeste k tomu holcicka, treba uteceme roku - jo a ono prd. Nechce se ji, tak s tim nic nenadelam. Sice vi jak na to, za ruce prejde kolikrat cely byt, ale jinak se ji proste nechce, lezeni je pro ni zatim pohodlnejsi. Aspon mi tak rychle nekam neutece :grinning:
14. zář 2009 v 17:39  • Odpověz
ahojky všem,
leni, GRATULUJUUUU! ondrášek je šikulínek. a vaše vrata - tak to jsem nezaznamenala vůbec :grinning: . já jsem ideální návštěva - ničeho si nevšímám. tuhle jsem byla v ikee se švagrovou a ona tam řešila pléd, aby se jí hodil k závěsům na okně. vůbec nevím (do dneška), jaký mají. já se prostě věnuju lidem a na ulici hromádkám, abych do nich nešlápla :sweat_smile: .
andrejko, chytrá holčička nicolka! co by se sama honila, když někdo za ručičku pomůže. hezky, až si bude jistá - takhle hrozí, že hapá na zadeček :grinning: .
mějte se hezky, jdu kouknout na farmville - jo a soňa je pěknej farmář! :grinning:
14. zář 2009 ve 22:40  • Odpověz
Holky, díky. :slight_smile:

Andrejko: To samé dělá šesnáctiměsíční holčička mojí kamarádky z práce. Taky je na sebe opatrná a když u nás byli před měsícem na návštěvě, radši preferovala lezení, případně chůzi kolem nábytku a za ruce, ale sama se ještě bála. Holt někdo si dává na čas a je na sebe opatrný. Naopak syn mojí svědkyně ze svatby cupitá krásně sám už od deseti měsíců. Jak se říká, každé děcko je jiné.

Jinak jsem se Tě Andreo chtěla zeptat, v kolik chodíš s Dominikem na Veslák. Mám dojem, že jsem Tě tam ve čtvrtek kolem čtvrté viděla i s Nikolkou v kočárku.

Verčo: Vrata jsme měli desítky let zelená, a tak když jsme udělali zeď ve skořicové barvě, moc k sobě ty barvy nešly, tak jsme v srpnu natírali všechno na hnědo - vrata, parapety u oken apod. Příští rok ještě chceme novou barvu fasády. Máme bílou a je na ní vidět všechna špína, co se tam zanese při deštích, takže to všechno snad nějak barevně sladíme. A nechceš někdy přijít s Klaudinkou na návštěvu? Když si tolik nevšímáš, co kdo má na domě a v domě, tak snad neuvidíš ani naše staré vybavení bytu a případný nepořádek po Ondrovi.
15. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
Magdi: Jdeš ve čtvrtek do toho mateřského centra na tu Yamahu? Já, pokud mi to záda dovolí, se tam půjdu určitě podívat. Může se tam s kočárkama?
15. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
Leni, budu tam před devátou hodinou. S kočárkama se tam může, takže jestli ti to záda dovolí, budu se na vás těšit.
15. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
Lenko,
vis ze jsem to mohla byt ja :grinning: Chodim s Domikem ve stredu a ctvrtek na Veslak, od 16 h. ma trenink, takze ho tam takhle vodim, nechavam ho tam a pak odchazim, takze to mohlo akorat tak vyjit.
To se ke me klidne nekdy prihlas :wink: Maximalne oslovis nejakou jinou maminu :grinning:
Ale mame stejny kocarek, jen my mame cerveny. Na Veslak ted budu chodit uz jen ve stredu, v pondeli maji zapasy jinde a ctvrtecni treninky jim zrusili, maji malo treneru :frowning2:
15. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Leni gratulujem Ondráškovi je to šikula :dizzy_face:
15. zář 2009 v 15:01  • Odpověz
Ahojky holky,
Leni, tak gratuluju k Ondrovo pokrokům, to je paráda, že už takhle "šmejdí" :slight_smile: A že se ti hrnou slzy do očí, to se ti nedivím...taky bych měla co dělat :slight_smile:

My byli včera zase na plavču, tak dobrý..jediný, co mi tam vadí, že je tam málo vody :frowning2: Jak je to v tom Juklíku..kolik tam máte vody v bazénu?
Jinak všechny kamarádky odsud jezdí do Poděbrad a jsou tam spokojený...
15. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
ahojky všem,
soni, poděbrady jsou super. teda nikde jinde jsem nebyla :sweat_smile: , ale nepůjdu jinam. teď od září vychytali spoustu nedostatků a jsem nadšená.
holky, napíšu příště, jdu do hajan.
15. zář 2009 ve 23:01  • Odpověz
dobré ránko,
Verčo, co mi tady tak řikají holky, co tam jezdí, tak je dobrý to, že tam je hodně vody v bazénu, že to nějak šistí UVečkem...jen co je prý blbý, jsou šatny...chybí nějaké věci a prý nedej bože, když se chce na plavčo podívat tatínek, to jsou prý hrozné obštrukce, než se dostane na bazén..."maminy zakrejt a převedou tatínka" :grinning: To aspoň v Kolíně jsou dvojí šatny a tatínek si jde normoš přes pánské, tak to je fajn. V Kolíně se mi fakt líbí, jen prostě té vody je tam fakt strašně málo a mně to oddělá záda :frowning2: Včera jsem se nemohla ani ohnout, jsem měla jak porodní křížové bolesti :grinning:
16. zář 2009 v 07:19  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
17. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
Ahojky,

my byli taky včera plavat a ještě před plavčem jsme měli návštěvu (moji kolegyni z práce s dceruškou), tak jsem se sem včera nedostala. A dnes jsme poprvé zavítali do Nymburského mateřského centra na kroužek hudební školy Yamaha. Moc se nám to líbilo. Byla tam i Magda s Kačenkou, tak jsem ráda holky, že jsem Vás po delší době zase viděla. Rovnou jsme si to předplatili na půl roku, tak uvidíme, jestli se nám tam bude líbit i dál. Ondra byl úplně ohromený plastovýma kuličkama a míčema. Ty si teď užívá i na plavču a nemůže se jich nějak nabažit, i když doma taky máme míče a míčky různých velikostí a materiálů.

Soni: V Nymburském Juklíku je vody dost. Já jsem vysoká a jsem celá pod vodou, když se mírně přikrčím. Naopak menší maminy tam mají problémy, aby děti neutopily a občas musí jít některé věci dělat na schody, jak je to na ně hluboké. Takže v Juklíku jsem s vodou spokojená. Ale kdyby Poděbradský bazén byl u nás v Nymburce, určitě bych si zvoilia ten, je to tam nové, prostorné, levnější než v Nymburce a všichni, kdo tam chodí si to chválí. Moje sousedka, co má skoro dvouletou holčičku původně chodila do Nymburka, ale pak další kurzy už do Poděbrad a to hlavně kvůli ceně a moc si to tam pochvalovala. Takže Ti to taky doporučuju. My budeme chodit i od ledna do března v Nymburce. Pro mě cena v tomto nehraje roli, protože mi to celé hradí zaměstnavatel, ale kdybych si to musela hradit ze svého, asi bych volila jako Verča ty Poděbrady.
17. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahoj holky,
Leni, to je dobře, že se vám v centru líbilo :slight_smile: A co tam jako přímo děláte? Nebo si tam děti jen hrajou??

K tomu bazénu...já jsem v Kolíně spokojená s cenou - platila jsem za těch 10 lekcí 1700...a vyplatí se mi i jezdit do Kolína a vyjde mi to levněji než v Poděbradech, kde holky platily 4 tis. Ty 4 tis. mi přijdou už docela jako pálka :frowning2:
Tak se uvidí, co bude dál...

Dneska má malý teplotu, tak snad to nic moc nebude...uvidíme, co se z toho vyklube..
17. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
Soni,
uz ses neozvala, tak to jste asi stejne do Nbk nejeli, kdyz ma maly teplotu, vid?

Verco,
a co ty zitra? Ma byt hezky. Hodi se ti to dopoledne, nebo az odpoledne?
17. zář 2009 v 17:04  • Odpověz
Andrej, no my tam nakonec byli, ale Martin je hrozná nervoza a hnát ho ještě v "tom vedru" k poliklinice, tak by mi asi zabil :grinning: Takže se snad do Nbk vydám někdy radši sama :grinning: My nechali auto u Hypernovy a šli pěšky do rybářských potřeb, co jsou na Boleslavský,a pak zase zpátky a byli jsme spocený jak čuníci :grinning:
Malej dostal teplotu až dneska ráno...
17. zář 2009 v 19:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.