• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
ahojky všem,

andrejko, zítra odpoledne v cca 15,00 hodin. sejdeme se u vodárny nebo mám přijít na hřiště u vašeho baráku? už se na tebe i nicolku moc těším - vyděly jsme se strašně dávno a ještě jenom 5 minut :grinning: . holky, kdyby se to nikomu hodilo, určitě vás taky ráda uvidím. :wink:

soni, v pdy je to sice pálka, ale mě vyšli vstříc a platila jsem to na 2 splátky. v kolíně se mi to líbí moc, ale na organizované hodině jsem nikdy nebyla a přiznám se, že cesta je příliš "dlouhá". klaudi mi někdy usne i cestou do poděbrad a do kolína by to bylo úplně komplikovaný... :confounded:

leni, děkuji za pozvání a rádi se u vás s klaudinkou zastavíme. jen ještě domluvit oběma vyhovující termín :grinning: .

dneska jsem chovala osmiměsíční miminko. nádherná holčička kukačka :dizzy_face: . asi si budu muset promluvit s naším tátou, jestli si už budu moct dát "snž" do profilu. ale já vám tady takhle vobzukuju pořád, co? :grinning: :grinning: :grinning: pak miminko chvíli nevidím a zase je chvilku klid. :grinning:
17. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz
Verčo, počkej až si pochováš to naše "miminko" :grinning: :grinning: :grinning:

My v Kolíně máme hodinu od 13hod...malej mi vstává po šesté..pak spí tak od devíti do desíti...a když jedem na plavčo, tak si pěkně zase dáchne v autě, tak nám to tak i vyhovuje :grinning: A v pondělí spal i cestou zpátky...se mu nedivim, taky jsem skoro usnula..ještě, že řídí kámoška :grinning:
17. zář 2009 ve 22:22  • Odpověz
Verco,
to je dobry napad, ma byt hezky, tak ja myslim, ze Vodarna kolem 15 hod. je O.K. :wink: Kdyztak na sebe mame mobil, kdyby do toho nektere neco vlezlo. Corniky mam pro tebe stranou, tak ti je vezmu.
18. zář 2009 v 08:23  • Odpověz
Ahojky,

taky bych přišla dnes k vodárně, ale právě ve tři mi přijede z práce manža a pak vyrážíme na nákupy, takže se mi to bohužel nehodí.

Jinak včera po obědě jsem byla v COPu na masáži zad a bylo to super. Švagrová tam pracuje, tak mi tam domluvila masáž u jejich maséra. Je slepý a má fakt šikovný ručičky. Vzal mi celá záda včetně krku. Dnes cítím jak mi pracují zádové svaly, ale bolest zad jako taková je pryč. Tak jsem ráda, že jsem se toho po čtyřech týdnech zbavila. Asi tam ještě někdy zajdu. Ale je pravda, že ty záda se mi začala zlepšovat ještě před masáží.

Verčo: Máš IP. :wink:

Holky, užijte si hezky víkend. Snad bude ještě celkem hezké počasí. :slight_smile:
18. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
doni, ve tři tam budu (kdyby něco, dám vědět).
magdo, počkáme na tebe u vodárny. myslím, že tam stejně zůstaneme :wink: .
18. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
Verčo, dobře, dorazíme tam. Už se moc těším :wink:
18. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahoj holky,
my tam taky samozrejme dorazime (corniky Verco beru s sebou :wink:
18. zář 2009 v 11:33  • Odpověz
Soni: Teď jsem viděla v Tvém albíčku fotku z vašeho plavání a té vody tam fakt máte hrozně málo. Vůbec nechápu, jak tam můžete s dětmi některé věci provádět. Podle těla vaší instruktorky tam máte vodu těsně nad kolena a vy maminky tam sedíte v podřepu. To se nedivím, že Vás bolí záda. My tedy máme vodu někam po prsa (a to mám já, protože jsem vysoká). Ty menší maminky mají vodu až po krk. Naše instruktorka nám pořád říká, ať jsme celé ve vodě, abychom děti nemuseli tahat a nadnášela je jen voda. To si u Vás neumím představit. Teď už se nedivím, že je plavání v Kolíně tak levné. Tak Ti držím palce, ať to tvoje záda vydrží a ať se Vám plavčo líbí. :wink:
18. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
soni, vážně tam jste jako skrčenečci :wink: :grinning: my dneska taky plavčily. a klaudinka skákala do vody a byla asi půl metru pod vodou (já si teda myslím, že celý metr, ale ... :grinning: :grinning: :grinning: ) a pak se dokonce učila skákat šipku. zase super to bylo. půlhodina utekla jako voda. jinak s těma šatnama v pdy je to fakt nevychytaný.

a dneska jsme se potkaly s andrejkou a bylo to taky fajn. jen jsem si říkala, že nám to uteklo strašně rychle a vůbec jsme si nic neřekly :wink: .

holky, nevíte, kdy se vysazuje rybíz, maliny a borůvky? teď na podzim nebo na jaře? původně jsem chtěla mít u plotu kvetoucí keře, ale moje malá beruška je jak divá na všechny dobroty, co se dají utrhnout na zahrádce. např. ostružiny nemají šanci vůbec dozrát, víno totéž :confounded: :grinning: .
18. zář 2009 ve 23:47  • Odpověz
Ahoj holky,
Verco, mas pravdu, setkani bylo moc fajn a uteklo strasne rychle :grinning:

tak se tesim zase na priste...
19. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz
Ahoj holky,
preji hezky zacatek noveho tydne :wink:

Pro ty co to snad nevedi, tento tyden je opet burza ve Svitani, dnes a zitra prijem obleceni a ve stredu je prodej. Tak to jen info pro ty, ktere treba chcete doplnit detsky satnik :grinning:

Pristi tyden je burza kocarku, hracek atd....
21. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
autor
Ahojky holky :slight_smile:

Andreo, děkuji, že jsi mi připoměla burzu ve Svítání, úplně jsem na to zapoměla :wink:
21. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
Ahoj Magdo,
no vidis, tak jsem to sem aspon nepsala zbytecne :grinning:
21. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
autor
Ahojky lidičky :slight_smile:
22. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ahoj Magdo,
tak to tak vypada, ze si tu budeme psat samy :grinning:

Co burza, budes tam neco davat? Nebo chces jen zitra nakoupit?

Ja tam vcera odnesla jen par veci, tak uvidime uspesnost prodeje :slight_smile: V domneni, ze odpol. bude klid jsem tam byla neco kolem hodiny :frowning2: Veci uz tam meli hromady...
Jen je vzdy naval hned po ranu na ten prodej a na to teda nemam nervy. Pujdu tam pozdeji. Ono stejne nic neshanim, tak me nebude mrzet, kdyz nic mit nebudou :grinning: Jen tak chci pokoukat po hadrech. No asi jako kazda zenska :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
Andrejko, jenom tam jdu zítra kouknout, jestli něco nekoupím.
22. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz
Čau čau :slight_smile:
Ako sa tu máte? Naty už bola tento týždeń 3 x v školke a pojde ešte piatok. Každý deň ju učiteĺka chváli, že je šikulka a dokonca už začala papať aj chleba s pomazánkou či s niečím iným. To doma neexistovalo. Dnes mali na obed buchtičky se šodo a to zbaštila tiež :grinning: Zajtra idú na výlet, tak bude doma... a potom máme útrum lebo sa blíži operácia tak aby od detí niečo nechytila, ona sa zo všetkého dlho lieči tak preto :confused:
A mne sa blíži odlet do Anglie :dizzy_face::dizzy_face: Už len týždeň :sunglasses: :grinning: Už aby som sa začala baliť :grinning:
23. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
23. zář 2009 ve 14:31 • jaaninka
Ani, ja uz si rikala co se deje, ze se tu nehlasis a ono chodite do skolky :grinning: To je Naty sikovna holka :wink:

Magdi, tak co? Vratila jsi se jeste na burzu? Ja tam s tou kamoskou cekala asi 15 min. a po nas uz to pousteli prubezne, to byl fakt jen naval po ranu. Zensky chodily s plnymi narucemi, ze pres tu hromadu hadru ani nebyly videt :grinning: Ja teda nekoupila nic, kamoska dvoje teplacky. Meli toho moc moc, no ostatne jako vzdy, ale ja nutne nic nepotrebovala. Teda jen pro Nicky kombinezu, ale tu jsem nevybrala :frowning2:
Hlavne bylo hodne lidi a Nicky tam mezi nima lezla, tak jsem furt koukala kde je a nemela moc prilezitost v klidu hrabat. Odpoledne jsem jit nemohla, to jsme jeli do Prahy k dr.

A co vy ostatni, byla jste nektera?
23. zář 2009 v 19:28  • Odpověz
Ahojky,

Andrejko: Já na burze nebyla, protože mám už na Ondru pořízen kompletní šatník na podzim a na zimu. V sobotu jsem pořídila poslední kousky v Krchlebích, kde jsem mimochodem úplně náhodou potkala i Magdu s celou rodinkou.

Magdo: Pořídili jste si něco v těch Krchlebích? Já koupila dvoje tepláčky, dvě mikinky, tři trika s dlouhým rukávem, ponožky a na sebe dvoje tepláky a svetr. Manža si tam taky pár kousků koupil.

Ani: To letíš do Anglie za ségrou nebo jen tak na dovču? Každopádně si to užijte. Ty letos cestuješ o sto šest - Slovensko, Itálie, Velká Británie. Tiše závidím. To já se letos držím České republiky. Vlasně jsem byla na jednodenním výletu na Slovensku na Čachtickém hradu, ale to bylo ze zahraničí všechno.

Soni: Jak se máš? Už ses dlouho neozvala. Nechceš se někdy sejít v té Lysé nebo zase přijet do Nymburka? Já už jsem mobilní. Záda už mě nebolí. :wink:
24. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:

Andrejko: Nakonec jsem na tu burzu nešla, potřebovala jsem jenom jedny tepláky pro Vojtu do školky a ty jsem koupila naproti vietňamců vedle plaveckýho bazénu.

Leni: V Krchlebích jsem nic nepořídila. To bych tam musela sama bez dětí a přítele. Vojta strašně otravoval, tak jsem šli pryč.

Aničko: Taky bych chtěla někam vypadnout. Honza má v Irsku ségru, tak tam možná příští rok poletíme. Už jsem byli zvaní letos, ale já si s těma mýma prckama zatím do letadla netroufám.
24. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
Ahojky,
v Krchlebech, to myslíte tu prodejnu u hlavní? Tam mají plno hadříků :grinning: Taky se tam občas zastavím...nedávno jsem tam malému koupila bodýčko...sháněla jsem velikost 80 a oni je nikde nemaj!! Hrozný...a tam jsem našla poslední modrý...tak jsem si řikala, že asi počkám, až budou mít v Tescu ty multipacky bodýček...vyjde to pomalu na stejno a je to aspoň bavlněný.

Leni, určo bych někdy dorazila.... možná někdy příští týden...Martin bude celý týden v práci, tak bych mohla vyrazit :slight_smile:
24. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
Soni, tak to je super, že bys mohla dorazit už příští týden. Mohla bys třeba už v úterý hned po tom prodlouženém víkendu? Jinak ta prodejna v Krchlebích je určitě ta, co myslíš. :wink:

A jestli se chcete někdo přidat ke srazíku, tak jste samozřejmě zváni.

Magdo, byla si dnes s Kačenkou na Yamaze? My dnes byli v tu dobu na rehabilitaci, tak jsme nemohli přijít, ale příště už dorazíme.
24. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
autor
Leni, na Yamaze jsme byly. Bylo to super. Těším se, až se tam příště uvidíme, ale třeba se uvidíme ještě dříve na srazíku. Třeba klidně to úterý.
24. zář 2009 v 16:24  • Odpověz
úterý by klidně šlo, myslím, že nic nemáme...já bych stejně asi přijela zase nějak dřív, nedala bych malého doma spát a spal by v kočárku...ale to dám ještě vědět :slight_smile:
24. zář 2009 v 17:31  • Odpověz
Holky, tak to je super, že by jste v úterý mohly. Ráda Vás uvidím.

Soni, zase platí předešlá nabídka. Když přijedeš dřív, můžeš ke mně dorazit domu, chvíli pobýt a pak vyrazíme spolu. Ale to se ještě domluvíme. Já teď dávám Ondru spát většinou mezi desátou a jedenáctou a spí tak dvě až tři hodiny, tak by tak v jednu už byl určitě vyspalý a kdyby ne, tak u mě můžeš stejně počkat a dát si třeba kafíčko a pokecat. :wink:

Já mám teď dobrou náladu. Před chvílí mi přišla SMS od spolužačky ze ZŠ, že v říjnu bude třídní sraz, tak jsem ráda, že po delší době uvidím spolužáky a vypadnu ze stereotypu. Jen mám měsíc na to, abych Ondru naučila usínat beze mě. Od porodu jsem bez něj ještě nikdy večer ani v noci nebyla, tak mám z toho trochu obavy, ale jednou to přijít muselo. Myslím, že už je dost velký, aby pár hodin večer vydržel bez mámi.
25. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
Holky,
my utery taky zatim nic nemame. A kde by to bylo? Zase nejdriv u Vodarny na hristi a pak se uvidi :grinning: ???

Jen jsme byly ted s malou ve ct na ockovani, mohou se objevit reakce jako horecky a vyrazka, tak to nas snad nepotka :frowning2: Pry pokud, tak vetsinou az 9 den po ockovani, tak to je az nekdy pristi vikend.

Leni, ja taky zacatkem zari resila to co ty - co s malou, kdyz mam tridni sraz. Nastesti se to vyresilo samo, prijeli manzelovo rodice na navstevu, na vikend, tak mohli byt s detmi doma a manzel me odvezl i privezl. Mala stejne usina "sama". Mame druhou postylku v obyvaku, tak si usne jak potrebuje :slight_smile: Kolem pulnoci ji pak prenasim do loznice, pri te prilezitosti ji nakojim a pak mi vetsinou vydrzi v kuse a v klidu spat az do rana ca. 8 hod. :slight_smile:
Takze tentokrat ji manzel nechal spat v klidu v obyvaku az do te doby, nez jsem dorazila.
To nejak zvladnete, nebo? Hlavne si to pak uzij. A jeste kojis?
25. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
Ahoj holky,

chcete se dnes ještě sejít. Já jsem pro srazík, i když samozřejmě počasí už nebude tak pěkné jako předchozí dny. Kdyžtak bychom mohli v případě deště zase do cukrárny nebo do mateřského centra. Jestli se chcete dnes sejít, navrhuju zase sraz u vodárny na dětském hřišti. Hodinu nechám na Vás. Soni, jestli přijedeš, klidně se stav u mě. Buď počkáme, až holky budou moci nebo vyrazíme někam spolu, kdyby holky nakonec nemohly.

Andrejko: Já stále kojím, proto je to s třídním srazíkem komplikovanější. Hlídání bych měla, jen jsem si Ondru rozmazlila a usíná většinou až po kojení. Ale několikrát ho měl manža i jen na klíně a usnul mu na klíně, tak to snad nějak zvládneme.
29. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
Ahojky holky,

jsem pro ten srazík. Já jedu ve tři hodiny pro Vojtu a kolem půl čtvrtý jsem zase v Nymburce. Tak nakouknu na hřiště u Vodárny, jestli tam třeba někdo nebudete.
29. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
Magdi: Já jestli nebude pršet, budu v půl čtvrtý na hřišti, tak se mnou můžeš určitě počítat. :wink:
29. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.