• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
jéžiši...já na srazík zapomněla.... :zipper_mouth: Tak to nevím, ale to už dneska asi nedáme :unamused: Pokud jo, tak se ozvu...

Jinak Tomovi leze sedmý zub, takže máme o zábavu postaráno :confounded:
A mně už dva dny bolí břicho a nevím proč...jestl něco s vaječníkama, nebo co...je to prostě jak MS bolesti..uvidím, jak to bude pokračovat a kdyžtak zajdu k dr. Já právě MS od porodu měla jen jednou, co jsem začla brát prášky, od tý doby ne...tak kdoví, co tělo dělá..
29. zář 2009 v 11:47  • Odpověz
ahoj holky,
dneska je to venku nic moc. já pořád marně přemýšlím, co odpoledne. potřebuju do svítání pro neprodané věci, do kolína a nebo jít k vodárně. asi to bude tak, pokud se klaudinka probudí do třech a nebude pršet, poběžíme k vodárně. kdyby pršelo, tak jsou na programu zbylé dva body.
29. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
Soni, to je škoda, že jsi zapomněla. Jinak Ondrovi teď lezou stoličky. Prvních osm zubů bylo úplně bez problémů, ani jsem skoro nepostřehla, že mu lezou, ale teď ty stoličky ty si užíváme. Několik nocí po sobě brečel. Původně jsem myslela, že má nějaké noční můry, protože to byl jiný typ pláče, než na který jsme zvyklí, ale v sobotu, když tu byla na návštěvě moje mamka, tak s Ondrou blbli a když Ondra otevřel pusu, všimla jsem si bílých flíčků vzadu v pusince a hned nám bylo jasno, proč je podrážděný.

Dneska mi spal jen třičtvrtě hodiny, tak nevím, jak se srazíkem, protože tuším, že mi za nějakou dobu zase "vytuhne". Ale budu se snažit být na půl čtvrtou u vodárny. Jestli se Soni nakonec rozhodneš dorazit, tak Tě ráda uvidím. :wink:
29. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahoj Veru, jestli dorazíš k Vodárně, taky Vás ráda uvidím. A proč chceš jet do Kolína? Na nákupy?
29. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jak? Sesly jste se nekdo? Dnes bylo pocasi pod psa, tak se mi ani nikam nechtelo :frowning2:

Verco, co uspesnost na burze :grinning:
Segra tam nesla par veci, tak mi rovnou vyzvedla obleceni co jsem tam davala minuly tyden. No, neco se prodalo, tak aspon tak :slight_smile:
29. zář 2009 v 18:04  • Odpověz
ahojky všem,
leni, tak nakonec jsem domů nešla. zašla jsem do lékárny a mezitím bylo po "deštíku", takže jsme šly koupit klaudince botičky. koupily jsme moc hezké. pak jsme ještě seběhly do svítání a nakonec jsme ještě prošly domky u lidušky. vyfoukaný jsme moc hezky :grinning: .
do kolína jsem chtěla do tesca a do obi. ale to nespěchá. jen ráda využívám nehezkého počasí na takový "programy" :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

doni, nějaké penízky jsem utržila, ale musím jít přebrat pytlík, co se prodalo a co zůstalo.

mějte se hezky, jdu koukat na krotitelé dluhů.
29. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Konečne znova píšem, ale len aby som sana 6 dní rozlúčila. Dnes v noci odlietam smer Anglie a vrátim sa v pondelok v noci. Tak sa tu majte zatiaľ krásne, papapapapapapa :dizzy_face: :wink:
30. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ani, užij si to tam....cože tam jedeš dělat, jen tak a sama?
30. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
autor
ahojky holky :slight_smile:

Tak jsem dneska nechala Vojtu doma, v noci blinkal a ráno měl teplotu. Sice už je relativně v poho, ale pro jistotu.
2. říj 2009 v 07:57  • Odpověz
Ahojky,
Magdo, doufam, ze uz je Vojtovi dobre.

Nas taky prepadlo nejake nastydnuti. Zacala Nicolka, mela reakci na ockovani v 15.mes. Zvysenou teplotu a asi jak byla oslabena, chytla rymu. Nastesti uz druhy den byla lepsi. Vcera jsem mela desnou rymu ja, ze me z toho trestila hlava a dnes ma to same manzel. Tak to mame hezky poporadku vsichni :frowning2:
4. říj 2009 ve 22:58  • Odpověz
autor
Ahojky,

Andreo, tak Vojta šel už ráno do školky, je v pořádku.
Brzo se všichni uzdravte.
5. říj 2009 v 07:27  • Odpověz
Čau holky :dizzy_face:
Len hlásim, že som už naspäť. Večer vložím nejakú foto a porozprávam...
Zajtra ide Naty na predoperačné odbery tak bojim bojim... Zatim pa pa :wink:
6. říj 2009 v 16:54  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:

Aničko, držím Natýnce pěsti. Ať všechno dobře dopadne.
6. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
Ahoj holky,
Ani, taky samozrejme male drzime pesti. :slight_smile:
Jinak, Magdo, u nas zdravi zatim nic moc. Me do toho zaclo skrabat v krku, tak chraptim :frowning2:
Ale hlavne ze Nicolka je zdrava, u malych deticek je to vzdy nejhorsi, nevi co se s nimi deje...
6. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
Hello :sunglasses:
Ráno sme boli s Natuš na odberoch, no ešte šťastie že ju držal manža, ja by som sebou inak asi sekla :sweat_smile: Ale máme to za sebou a teraz už "iba" tá operácia :pensive:
Teraz prebieha pokus o uspanie, ale zatiaľ bez najmenšieho úspechu :angry: :grinning:
7. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
Tak co jste holky dnes delaly, kdyz bylo taaaak krasne :slight_smile:

Soni,
jsi v sobotu doma? Jako ze v Milovicich? Tak me napadlo,ze segra jede do Milovic s sobotu, ma tam nejaky seminar pro zdravotnicky personal. Tak by ti mohla privezt ty cajiky, ze byste se spolu sesly a jen by sis je vyzvedla. Maji to v materskem centru. Tam jsi chodila jako tehule cvicit, tak urcite vis. Jen ja netusim jak je to daleko od tebe. Ale kdybys chtela, tak muzem domluvit podrobnosti.
7. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
Ahoj doni, jj, v sobotu budu doma, takže by to klidně šlo. Kdyžtak ti písnu do IP :slight_smile:

Nám změnili kurz plavča, tak budem jezdit ve čtvrtky od 15 hod. Zítra teda nejedem, páč jsme s tim narychlo nepočítali...
7. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Tak snáď bude konečen trochu času na popis :slight_smile: Natuš dúfam, bude spinkať, ja si dávam kafčo tak sa idem na to vrhnúť...
Tak pekne po poriadku: Odlietala som 30.9. o jedenástej večer. Viezol ma tam manža ale iba ma vyhodil a pelášil domov. Malú strážila moja mamča, takže paráda. Bála som sa že sa na letisku stratím ale vďaka inštrukciám od sestry som sa bez problémov dostala až do lietadla. Sedela som nad krídlom pri uličke, ale to mi bolo jedno, len som si priala mať let za sebou. A nebola by som to ja aby nenastal problémik. Už som sedela, keď pri mne zastal jeden pán, že sedím na jeho mieste. Tak som sa ešte raz pre istotu pozrela na letenku, číslo sedelo. Nejak sa proste stalo, že sme obaja mali rovnaké číslo sedadla :astonished: :grinning: Ale vyriešilo sa to, nikto nemusel stáť :grinning: Po vzleitnutí mi bolo chvíľu zle ale potom to prešlo, len pri turbulenciách som drtila operadlo. V Manchestri sme boli na čas, bola som prekvapená, že ma privítalo síce chladné, ale inak celkom príjemné počasie. Sestra ma už čakala, nasadli sme do taxíku a odviezli sa ku nej domov. Akurát som sa len vybalila, ono toho nebolo moc, vybrala dárky, hodila sprchu a išli sme spať. Na druhý deň ráno(teda bolo to už ten deň ráno, spať sme šli o tretej)sme vstávali brzo, museli sme stihnúť prvý autobus do Alton Towers, obrovského zábavného parku asi hodinu od Manch. Našťastie nepršalo. Ľudí veľa nebolo, ale to bolo len fajn aspoň sme sa nemuseli mačkať :grinning: Chodila som s pusou dokorán, park bol obrovský. Prvá atrakcia na ktorej sme boli bola fakt hrozostrašná, a tiež bola jediná extrémna na ktorej som bola :grinning: Prešli sme to všetko krížom krážom, obehli aj zámok(opustený, zanedbaný). Na premietaní na ktorom sme boli sme sa dozvedeli, že podľa legendy bol pán hradu prekliaty, tak možno preto hrad skončil ako skončil...a vlastne v zámockých záhradách funguje ten park.
Vrátili sme sa až večer, totálne hotové. Na druhý deń sme strávili na nákupoch, večer sme išli do indickej reštaurácie spolu so ségrinými kamarátmi, a potom do klubu kde robia travesti show :grinning: Bolo to super, po dlhej dobe sa takto zabaviť.
V sobotu sme išli do Blackpoolu, do aquaparku a dať sa vyfotiť v starodávnych šatoch. Strašne som sa na to tešila. Len keď sme prišli tak nás privítal a poriadne prekvapil prudký vetrisko. Ten deń bol taký v celom Anglicku, ale v Balckpoole samozrejme najsilnejší :stuck_out_tongue_closed_eyes: Najprv sme sa vybrali na mólo, kde sme boli pred 4 rokmi, ale to koli silnému vetru a veľkým vlnám bolo uzavreté. Nakoniec trochu ustúpilo, lebo nastal odliv a aj trochu vyšlo slnko. Len ten vietor...Tak sme sa išli dať vyfotiť do toho ateliéru a potom išli do aquaparku. A z aquaparku zas sa dať vyfotiť :grinning: Spiatočný vlak sme stihli na minútu presne, vrátili sme sa totálne odrovnané :sweat_smile:
V nedeľu sme išli do Chester ZOO, tiež asi hodinku od Manch. tam sme strávili celý deň, bolo síce zima, ale aspoň nelialo. Videli sme narodenie jednej "srnky". Večer po návrate do Manch. sme išli ešte do sestrinej roboty aby ma mohla zoznámiť s kolegami, a hlavne s jednou kolegyňou čo je v UK niečo ako jej mama.
V pondelok bol moj odlet, ale ešte sme stihli obehať mesto, niečo dokúpiť, a večer o siedmej sa rozlúčiť na letisku. Kufor som mala plný na prasknutie(mala som len príručnú batožinu) tak som sa len modlila aby som s ním prešla kontrolou. Prvá kontrola v poho tak som si vydýchla. Pri hľadaní odletovej brány som sa dala do reči s jednou slovenkou. Keď začali púšťať do lietadla tak som sa zaradila. No keď som prišla na rad tak mi zmrzol úsmev keď mi ženská povedala aby som svoj kufor dala do takej "klietky" či má správne rozmery :confused: Samozrejme nemal, tak ženská stále že moj kufor je too big, že si mám z neho vybrať nejaké veci aby sa do tej klietky zmestil. Tak som čosi povyberala, kufor nakoniec do klietky natlačila a dokonca mi ostali aj všetky veci čo som musela z neho vybrať. V lietadle som sedela s mojou novou známou, tak let naspäť rýchlo ubehol, ani mi nestihlo byť zle a dokonca o 4 minúty skor nás privítala upršaná Praha. Už na mňa čakal svokor s autom. Šťastne sme dorazili až k nim domov. Hneď som sa išla juknúť na Natynku, ako spinká...
Tak to bola hodne v skratke moja dovolenka :dizzy_face: :grinning:
8. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
Tak som hodila aj nejaké fotočky, tak snáď mi ich hneď nezmažú :sweat_smile:
8. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
Aničko, tos měla super dovču :slight_smile: A máš pěkné fotečky. Tak sis aspoň odpočinula, viď?
A kdy jdete s Natálkou na mandle? Už aby to měla chuděrka za sebou a byla zase doma a v pořádku.
8. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
Ahoj holky,
tak kde jste vsechny? Venku osklivo, tak jste urcite doma :grinning:

Jen pro info - zitra a ve stredu je burza v Kokose, kdo jste byl vite :slight_smile: Prodej je tyto 2 dny az do 18 hod. Tak to jen, kdybyste neco chtely, at vite :wink:

Jinak nam uz mesic zatepluji panelak a nejak to nestihli, prekvapil je dest. Takze nedodelali vcas strisku nad balkony a jak prsi, mame to i doma :angry: Zed pod oknem je mokra az na podlahu :rolling_eyes: Tak mam po nalade hned o rana....
12. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
Ahojky,

Adrejko, to máš o "radost" postaráno. Teď mi tady někde vedle začali vrtat, děti přiběhly s hrozným řevem a nešly uklidnit. Už abych bydlela v baráčku.
12. říj 2009 v 17:08  • Odpověz
Čau holky :slight_smile:
Tak už sme s malou z nemocnice doma, zvládla to kočička na 1*, vobec neblinkala ani jej netiekla krv, ale včera mala horečky a hodne brečela a striedavo spinkala. Ale dnes už lepšie. Ešte je stále trošku omámená po narkóze, ale už to začína byť "stará zlobivá" Natálka :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: A cestou naspäť si vybrala darček "za statočnosť", čajovú porcelánovú sadičku s obrázkami Hello Kitty :grinning:
Mňa čaká dnes ešte hodne práce, tak možno večer, alebo až zajtra sem ešte skočím kuknúť.
Zatim pa pa a ďakujeme všetkým za držanie pestičiek :dizzy_face:
14. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ani,
tak super, ze to mala tak zvladla. Asi to bylo tezsi pro tebe, vid :frowning2:
Jiste jsi rada, ze to mate zdarne za sebou. Tak preji male Naty brzke zotaveni. :wink:
14. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
Halo, halo, kde jste kdo????

Zima sice je, ale snad ne zase takova, aby vam zamrzly i PC :grinning: :grinning:

Tak se nekdo ozvete....
15. říj 2009 ve 23:12  • Odpověz
autor
Ahojky, já jsem tady. Teď jsem uspala Kačku. Má trochu teplotu, tak budeme asi zase o víkendu kurýrovat. Jinak nás postihly nějaké střevní potíže. Naštěstí to u každého trvalo jenom jeden den. Tak snad už jsem OK. A co ty?
16. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahojky,

hlásím se po delší době.

Andrejko, PC mi nezamrzl, jen teď mám tolik aktivit, že nějak nestlíhám psát. S Ondrou teď chodíme ve středu na plavání, ve čtvrtek do mateřského centra na kroužek Yamaha s Magdou a Kačenkou, občas chodíme na rehabilitace do nemocnice, nakupovat, minulý týden jsem byla pět dní v Praze u našich a byla jsem v práci, u doktorky, měla jsem sraz s kamarádkou, no prostě pořád něco. Do toho jsem začala zase minulý týden pracovat na dohodu o provedení práce, takže mám o zábavu postaráno. Přestěhovali jsme PC z ložnice do jiné místnosti, abych mohla na PC dělat i ve dne, když Ondra spí, takže se snažím využít i volné chvilky k práci. Ale pravidelně Vás čtu. Jen jsem nestíhám moc psát.

Ani, jsem ráda, že Natálka má už zákrok za sebou a že už bude jen a jen lépe. Taky jsem ráda, že sis pobyt ve Velké Británii užila. Taky by mi bodla nějaká dámská jízda, kde bych si od všeho odpočinula. Příští pátek mám ten sraz od základky, tak se poprvé na delší dobu vzdálím od Ondry, tak to snad oba přežijeme. Nakonec bude místo mojí mamky hlídat manža a tchán s tchýní. Budu v Praze přes noc a manža říká ať přijedu až po obědě, tak ztrávím 24 hodin bez Ondry. No jsem na to zvědavá.

Magdi, to je mi Kačenky líto, ale snad bude brzy lépe. Ondra má už skoro 14 dní rýmu, ale jen tu vodovou a jen občas. Půl dne nic a pak mu začne zničeho nic téci třba hodinu a pak zase nic. Je to asi těmi přechody z tepla do zimy.
16. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
A vlastně jsem ještě nenapsala to nejdůležitejší. Ondra teď za poslední měsíc udělal ohromné pokroky. Leze občas jako čert a tento týden se začal konečně stavět a i trochu chodit u nábytku a chodí za ruce, takže já jsem před třemi týdny vysadila prášky a necháváme volnou cestu dalšímu miminku. Vzhledem k tomu, jaký jsem měla nález minulý týden u doktorky na gynekologii, ani jedna nečekáme, že mimčo bude hned, ale už jsme se s manžou alespoň k tomu kroku odhodlali. Když to hned nevyjde, zlobit se nebudeme. Právě jsme si trochu začali užívat života, tak si alespoň ještě chvíli odpočineme. No a když to vyjde brzy, tak se taky zlobit nebudeme, protože s dalším miminkem počítáme a těšíme se na něj.
16. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
Ahoj holky,
no uz jsem ti Magdo chtela odepsat, ze jsme tu zase zbyly samy dve. :grinning:
A ona se pridala Lenka, tak to je dobry :grinning: :grinning:

Magdi, preji brzke uzdraveni, my furt taky nejak stale dosmrkavame, ne a ne to zmizet.

Leni, to vydrzis tak dlouho bez kojeni? Nebo budes nejak odstrikavat? Ja uz pomalu koncim, omezily jsme to na 2x za 24 hodin, tak ted jen musim malou ucit na Sunar, nejak to zatim extra nechce. Preci jen je mala byt uplne bez mlicka a hlavne jak se v noci na pulnoc vzbudi, tak je zvykla se ode me napit.

Snazilka preji krasne a hlavne uspesne snazeni. Docela vam to holky zavidim, ze vite, ze jeste nekdy (brzy) to druhe chcete., Ja uz mam asi vybrano :frowning2: Sice jsem poslednich par minut porodu tvrdila, ze uz mam se dvemi detmi splneno, ale male miminko by mi nevadila. Nicolka mi prijde, ze hrozne rychle roste.
Jinak nase uspechy jsou, ze chodi, ale po kolenou :grinning: Uz ani po 4 tolik nemusi, ale ta chuze po kolenou ji fakt bavi. Ma volne ruce, takze si pekne premisti co potrebuje kam potrebuje :slight_smile:

Tak se mejte a koukejte psat, at vime co je noveho. Uz je osklivo, tak ten nejaky dalsi srazik bychom mohly spachat ve Svitani, nebo?
16. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
autor
Andrejko, ten srazík ve Svítání není špatný nápad :wink: Jak psala Lenka, tak tam chodím ve čtvrtek od 9:00 hod., potom ještě buď v úterý nebo středu odpoledne, když přivezu Vojtu ze školky kolem půl čtvrtý, aby si děcka pohrála.

Leni, držím palce se snažílkováním. Určitě ti to brzo vyjde :grinning:
16. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.