• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
Ahojte holky, taky jdeme pozdravit :slight_smile:

Leni, držím palce, ať druhé mimi přijde rychle, nebo ať máte alespoň pěkný vánoční dárek :slight_smile: Nebo že by druhé dítko se chtělo narodit v červenci, jako Ondra? To by se ještě dalo stihnout, ne? :slight_smile:)) Teď mi to nějak nepočítá :grinning: A gratulace k Ondráškovým pokrokům, to je dobře, že je takový akční :slight_smile:

Magdi, snad už vás nemoc protivná přešla...

Včera jsme byli plavat v Kolíně. Zítra jedeme na náhradní hodinu. A příští čtvrtek zase na normální a v sobotu zase na náhradní :grinning: Takže se teď uplaveme :grinning:
Jinak Tom se zatím jen plazí, nic nového. Zatím stále sedm zubů.

Pokud mi to vyjde, tak pojedu ve středu do NBK, už mám pořádnej doklad o zaplacení plavča, tak potřebuju na tu pojiš´tovnu a oni tam jsou jen ve středu :grinning:
16. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
Holky,

děkuju za držení palečků. My to snažení nijak přehánět nebudeme. Buď to vyjde brzy nebo ne. Jsem připravená na obě varianty a dohodla jsem se i v práci, že když druhé děcko nevyjde v brzké době, počítají se mnou už v příštím roce. Bude pracovat buď doma, nebo na nějaký zkrácený úvazek, prostě se řešení najde. Ale abych pravdu řekla, už se nemohu druhého děcka dočkat. Ondra strašně rychle vyrostl a kde jsou ty chvíle, kdy jen ležel, měřil okolo 50 cm a nemluvil. Teď už je to človíček se svojí hlavou, který má okolo 90 cm, mluví a chápe kde co. Jsem zvědavá, jak pak přijme mladšího sourozence.

Andrejko: S kojením zatím nevím. Kojím nadále a to tak v průměru třikrát za 24 hodin. Vlatně kojím už jen, abych Ondru uspala na odpolední spaní, noční spaní a jednou v noci, když se vzbudí. Je to spíš zlozvyk, který nevím, jak odnaučím. Hlavně jsem ještě nedostala od porodu menstruaci (asi kvůli tomu kojení) a jestli budeme chtít druhé mimčo, asi budu muset zanedlouho s kojením skončit. Zatím plánuju kojit asi do konce roku. Jinak těch 24 hodin bez Ondry zkusím nějak přečkat a kdyby se mi hodně nalévala prsa, tak asi budu muset odstřikovat. Ale mě už se stejně moc mléka netvoří, tak to snad půjde. I když jednou jsem z jednoho prsa nekojila 17 hodin a už z něj začalo téct samo, tak jsem si musela poradit.

Jinak jsem pro srazík ve Svítání, takže se klidně můžeme domluvit. Děti se vyblbnou a my si dáme zatím třeba kafíčko a popovídáme si.
16. říj 2009 v 15:50  • Odpověz
autor
Leni, s tím kojením si nedělej hlavu, já jsem otěhotněla i při kojení. Akorát měl pan doktor problém vypočítat termín porodu.
16. říj 2009 v 18:31  • Odpověz
Magdi, to by mi zajímalo jak to pak ti doktoři počítají...a tys měla MS, nebo ne?
16. říj 2009 v 19:31  • Odpověz
autor
Soni, myslím, že to pan doktor odhadoval podle velikosti plodu. Jinak já jsem teda měla jeden měsíc MS, ale další jsem neměla a potom další měsíc jsem asi otěhotněla. Plus mínus.
17. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Len som sa prišla ohlásiť, že žijeme :wink:
Lenke držím pesti v snažilkovaní, ktovie, možno budeme tehu spolu :grinning: Bolo by to super :slight_smile: A gratulujem samozrejme k pokrokom Ondráška :dizzy_face:
Ešte hodila nejaké aktuálne Natynkine fotočky a idem spať :slight_smile: Pa a dobrú noc všetkým :slight_smile:
18. říj 2009 ve 23:40  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
Inak ten nápad na srazík v Svítání sa mi páči, tak snáď.......
19. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
Ani, Tobě taky držím palce při snažilkovaní. Jojo, možná budeme těhulkovat spolu. V pátek říkali v televizi, že příští rok má být sice zachována výše rodičovského příspěvku, ale že se má o 20% snižovat mateřská, tak jsem si říkala, že bych ještě pár měsíců počkala, protože ten další rok má být zase vyšší, ale to by člověk nesměl mít děti vůbec, kdyby bral pořád ohled na novou legislativu a opatření státu.
19. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
Leni tj ono sa furt niečo nájde prečo ešte "nemať deti" :unamused:
19. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahojky holky,
tak zítra zase do Nbk nejedu, jak jinak že...si nemůžu fakt už nic plánovat.
Z pátka na sobotu Tomík 3x blinkal a celou sobotu byl unavenej a ospinkanej, tak jsme ani na to plavčo nejeli. V neděli večer jsem se trošku posrandila já a včera jsem měla přes den teploty a byla jsem šíleně unavená a tátu jsme měli zrovna v práci. Takže jsem byla celý den s malým doma a nějak jsem se to s ním snažila přežít. Dneska máme tátu doma, ale už mi bylo líp, ale stejně jsem venku nebyla a byl taťulda s malým dvakrát venku. Takže radši zítra výlet nebudu riskovat, holt tam zajedem tu příští středu, když bude i táta doma, no...i když radši abych neplánovala ani to, že :grinning:
Kdy se chystáte do Svítání? Tak si to pěkně užijte :slight_smile:
20. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
ahoj holky,
po tisíci letech jsem tu :slight_smile: .

leni, ondráškovi gratuluju k pokrokům.
andrejko, nikolka taky hezky pokročila do výšky :wink: .
jsou to tady samá dítka šikulky - anička s natálkou krásně zvládly operaci, soňa s tomíkem plavou jako o život, magda s dětičkama taky dobrý a asi jsem na někoho zapomněla, ale je tady těch novinek moc.

co se děje u nás:
klaudinka má také nějaké střevní potíže. začalo to v pátek zvýšenou teplotou, v sobotu blinkala a průjmovala, v neděli prospala celý den, v pondělí řádila jako černá ruka a dneska polehávala a stolice stále není úplně dobrá. mezi děti s ní ještě pořád chodit nechci, abychom to nešířily dál. ale přemýšlím, že zítra bych ji vzala do kočárku na 30 minut ven. ale jistá si tím nejsem. :unamused: no ale asi budu muset vyrazit, protože tady nemám vůbec žádné dobré masíčko.
do svítání jsme taky začaly chodit, takže se s vámi ráda potkám na kafíčku :grinning: :wink: ale jak říkám - nejdřív příští týden.
po pracovní stránce - účtuju jako o život a jsem na mezníku - jestli jet jenom takhle v malém a sama a nebo trošku ve větším a někoho zaměstnat. obě varianty mají své pro i proti. :unamused: :grinning: nějak to v průběhu příštího roku rozlousknu.

zatím se mějte hezky a já běžím do hajan.
20. říj 2009 ve 23:51  • Odpověz
autor
Ahojky děvčata :slight_smile:

tak koukám, že tady řádí nějaké střevní potíže, doufám, že to není přenosné přes internet :grinning:

Verčo, kdybys chtěla třeba příští rok rozjet to účetnictví ve velkém, třeba bych se přidala. Musela bych teda oprášit své znalosti ze školy, ale tenkrát jsem pomáhala jedné paní a moc mě to bavilo. Stejně si chci udělat v průběhu příštího roku rekvalifikační kurz na účto.
21. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
Magdi, teď jsi na to kápla :grinning: :grinning: Tys nám to tu virtuálně poslala :grinning: :grinning:

Účto jo?? Jsem to teda dělala na střední, ale jako že bych po tom nějak prahla :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
Magdo,
beres mi myslenky, jestli to neni prenosne po netu a Sona to vychytala ... hned se vi kde je puvod :grinning:
Nicolka totiz usinala s uspanym nosem, ted uz ma rymu a kajdila aspon 4x uz dneska :slight_smile:

Tak snad nas to taky brzy zase prejde....
21. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
Čauky :dizzy_face:
Tak mláďatko po dlhej dobe v školke a mňa čaká príjemná povinnosť, robenie kalendára :slight_smile: Už sa na to teším ako sa tam zas vybúrim :grinning:
22. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
Ahojky holky :slight_smile:
jak se máte při víkendu?
24. říj 2009 v 17:00  • Odpověz
Ahoj holky,
tak dnes nam konecne po vice jak 6-ti tydnech pridelali nove zabradli ! Slava !!! Ze uz by taky konecne sundali leseni a my mohli primontovat satelit, abychom taky po tech tydnech zjistili co davaji v TV?

Kdybyste si chtely na Vanoce hezky provonet bytecek, mam v nabidce na MMB nove osvezovace vzduchu Febreze. Ted mam cerstve od vcerejska nove zbozi a to vuni Zimni kouzlo - jablko / skorice. No, je to krasa :wink: Ono vsechny vune od toho Febreze jsou super. Mam je vsechny co nabizim vypsany na MMB - ID 159386, tak klidne mrknete. Muzete i procist par hodnoceni a zjistite jak maminky chvali.
Tak to je jen jako tip treba i na vanocni darky. U nas uz to babicky maji jasne co dostanou :grinning:
24. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
ahoj andrejko, ty jsi obchodnice každým coulem :wink: :grinning: . já už pošilhávala po nových korníkách. ale beruška mě tak namíchla, že asi dobrůtkový šuplíček zruším. už od ní pomalu neslyším nic jiného než "čokoládku, čipsinky" - pod tímto heslem se schová všechno :confounded: . v pátek jsem jí zrovna říkala, jak umí být šikovná. dvakrát v životě měla lízátko (od mých kamarádek) a ta potvůrka uviděla lízátka v kauflandu a hned hezky řekla "lízátko". tak jsem se rozčilovala, že lízátko umí hned, ale "nočník" jí přes pusu ne a ne jít. :angry: :grinning:
25. říj 2009 v 15:57  • Odpověz
Verco, diky :grinning: :grinning: :grinning:

Jo, to nase mala taky uz objevila suplik kde je krabicka s dobrutkami, to najednou umi stat :grinning:

Jak chces s temi corniky, ale budou chodit certi, treba by se neco hodilo do pytlicku, co myslis :wink:
Je to male, prakticke, dobre.....
25. říj 2009 ve 23:56  • Odpověz
andrejko, :grinning:
malé, praktické, dobré - výborné a o něco lepší než čipsinky a lízátko :grinning: .

holky, nevíte některá, kde je v praze na chodově nebo v hájích herna? v nakupovadle chodov je, ale hlídací bez rodičů, což zatím nechci. jedna herna je ve zličíně, ale já bych potřebovala něco podobného na chodově, popř. háje, štěrboholy, hostivař apod..
26. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Tak nás posúvam trochu hore :grinning:
Dúfam, že keď bude Natuš už úplne zdravá tak by sme mohli na ten srazík v MC :dizzy_face:
31. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
U nás je hnus hnusný, včera bolo krásne boli sme na prechádzke po dlhej dobe :slight_smile: Naty bola nadšená, ja tiež :slight_smile: Do albíčka som hodila nejaké fotos :dizzy_face:
31. říj 2009 v 15:44  • Odpověz
ahojky holky, my byli cely tyden u nasich a zitra jedem domu, hura :slight_smile: Tady je taky zima, br...Ja navic porad bojuju s nemocema, nejdriv ryma, pak byl klid, ted zase chrchlam a jsem zahlenena, tak nic moc...aspon, ze malej se zatim drzi...
31. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak jak se vám všem vede? Já teda nic moc :frowning2: Rýma, kašel, škrábe mě v krku, doufám, že se z toho vůbec někdy vyhrabu :unamused:
3. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
ahoj holky,
my se se zdravím ťuky ťuk držíme. ale já jsem zase taková pořád unavená zmlácená. donutilo mě to se objednat k mému mudr. asi mi zase chybí železo bo co?
potřebujeme dojet nakoupit potraviny a vůůůůbec se mi nikam nechce. asi to nechám až na večer. mám obch. schůzku, tak tam sjedu až potom. zavrtáme se tady doma s klaudinkou. ona teď sice spinká, ale potom se vzbudí a budeme tady lítat s balónem a dělat ještě další bordel :grinning: :grinning: :grinning: . teda měla k nám dneska přijet kamarádka s chlapečkem, ale onemocněli.... :cry:
3. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz
autor
Ahojky děvčata :slight_smile:
přeji všem krásný den :grinning:
5. lis 2009 v 07:03  • Odpověz
ahoj holky,
jdete dneska na lampionový "průvod" do svítání?
5. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Jak se máte?
Nechcete se taky přesunout na facebook? :grinning:
6. lis 2009 v 08:51  • Odpověz
autor
ahojky :slight_smile:
dneska zase zůstal Vojta doma, měl teplotu, tak jsem ho nechtěla dávat do školky.
Jinak na facebooku jsem každou chvíli, hroznej žrout času :grinning:
6. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz
Ahoj holky,
teda me Facebook nejak nenadchnul. Vadi mi jak kazdy s kazdym :grinning:

Kdyz uz mame konecne leseni z obou stran bytu pryc, tak predelavaji vchody a dostat se ven je fakt umeni, najezdy nejsou, tak kocar je jak tankodrom :frowning2: Jsem zvedava na tu krasu az to bude hotove :slight_smile:

Vcera byl maly u zubare, chudak mu trhaly 2 horni mlecne spicaky najednou, to aby se mu zuby lepe srovnaly v puse. Bylo mi ho lito, ale muselo to byt. Tak dostal 2 injekce a byl mooooooc statecny. Spicaky maji koren dlouhy jako blazen. Byl sikulka. Mohl za odmenu dnes zustat doma, trhala mu je vcera odpoledne, ale on si vybral skolu :wink:
Jeste nas cekaji ty 2 spodni.... :frowning2:
6. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.