• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
Andrejko: Taky mám tady v Nymburce kamarádku, které bude příští rok 35. Má už skoro čtrnáctiletého syna a pak má ještě dalšího, který je stejně starý s mým, takže neboj, že by si byla na Nymbursku nejstarší mamina.
A můj nejmladší brácha se skutečně narodil ve stejný den jako já jen je o tři roky mladší, takže každoročně slavíme spolu. Je to pěkná náhodička. Zrovna jsem se tento víkend ptala mamky, jak to zvládla porodit dvě děti ve stejný den.

Magdi: S těma nehtama je to u mě stejné. Dokud budu na mateřské, žádné nehty si dělat nenechám, protože by to stejně bylo na nic. Pořád něco strouhám na struhadle, hrabu se na zahradě v hlíně apod., takže by to byla zbytečná investice. :slight_smile:
25. lis 2009 v 15:06  • Odpověz
Kačence vše nejlepší k svátku :slight_smile:

To se mám, že jsem všude nejmladší :grinning:
25. lis 2009 v 18:06  • Odpověz
Čau kočky :dizzy_face:
Kačenke všetko najlepšie k včerajšiemu sviatku :hearts::hearts:
Soničke všetko najlepšie k dnešným narodeninám :dizzy_face::hearts:
26. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
holky zajtra sa chystám do NBK(ak mi zas do toho niečo nepríde), tak ak budete chcieť dať niekde spicha tak písnite :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz
autor
Aničko, a kdy se chystáš do Nymburka, dopo nebo odpoledne. Já jdu asi dopoledne do města, tak bychom se tam třeba mohly někde sejít.
26. lis 2009 v 17:17  • Odpověz
Soni, tak se na Tebe taky dostalo. Přeju Ti všechno nejlepší k dnešním narozeninám, ať jsi zdravá, veselá a ať se Ti splní všechny Tvé tajné sny (třeba ohledně druhého děcka :wink: )

Ani: Já bych taky zítra případně mohla, takže napiš, kdy jedeš do Nymburka a mohly bychom se srazit. :wink:
26. lis 2009 v 17:39  • Odpověz
ahojky :dizzy_face:
dopoledne nie, to je manža ešte doma, keď tak odpoledne okolo 13-14 hod. podla toho kedy Natus vstane :slight_smile: Mohli by sme zajst napr. otestovat tie dobre palacinky :dizzy_face: a ak by bolo pekne ako dnes tak na to hriste u vodarny :slight_smile:
alebo by ste zasli niekam inam?
26. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz
Holky,
jestli se nepletu, tak je zitra rozsviceni stromecku na namesti. Je to tak? Nevite v kolik hodin?
26. lis 2009 ve 23:30  • Odpověz
autor
ahojky :slight_smile:
Andreo: rozsvícení stromečku je myslím od 16:00 hod. na náměstí. Pokud to stihneme, budeme tam i my.
27. lis 2009 v 07:03  • Odpověz
Ani: Já taky nevím, kdy se Ondra vyspí, ale pravděpodobně to nebude dříve než ve 14 hodin. Takže bych to viděla se srazem nejdřív na 14:30. Uvidíme. Ještě se dohodneme třeba přes mobily. :wink:
27. lis 2009 v 08:45  • Odpověz
Leni súhlasím :dizzy_face: pre nás ideálny čas :dizzy_face:
27. lis 2009 v 08:51  • Odpověz
Magdi, diky.
Ted mi psala segra, ze to cetla v Nymbursku, ofic. rozsiceni je v 17 hod, ale od 16 hod. je jiz nejaky program, pry zpivani, ohnostroj, obcerstveni....
27. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
je tak na rozsvietenie stromceku sa prideme pozriet :slight_smile: tak zeby najprv palacinka a potom stromcek? :grinning:
27. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
Tak je půl jedné a Ondra mi ještě neusnul, takže s tím srazíkem zatím nevím. Ve městě jsem byla dopoledne. Šla jsem shánět tavnou pistoli a věci na dozdobení adventních věnců. A pořídila jsem všechno, co jsem chtěla. Teď jsem dodělala druhý věnec a až dám Ondru spát, tak se pustím do práce s tou pistolí. V životě jsem s tím nedělala, tak jsem zvědavá, jak mi to půjde. Snad se nespálím. Ale švagrová a moje mamka si tu pistoli chválí, tak doufám, že i mě to s ní půjde.

Na rozvícení stromečku bych se šla taky podívat, ale nevím, jak mi to vyjde s časem. V tu dobu jezdíme na nákup, tak to snad půjde nějak skloubit.
27. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
Naty tiez este nespí :rolling_eyes: nejak dnes vymysla...
ale tak ci onak ja v NBK dnes budem a kto by chcel dat spicha tak mi pisnite sms :wink:
27. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ahojky holky, tak co, sešly jste se?
Já snad taky někdy dorazím, ale my bychom museli nejdýl ve čtyři jet zpátky, ne-li dřív...

Měla bych na vás dotaz...je v Nymburce nějaký fotograf, u kterého by se dal vyfotit Tomík, až mu bude rok? Díky :slight_smile:
28. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
Soni, tak my jsme se nakonec nesešli. Ondra mi spal v pátek až skoro do čtyř hodin a půl hodiny na to mi přijel z práce manža, tak jsme jeli na nákup, takže mi to časově vůbec nevyšlo.

Jinak fotograf v Nymburce určitě je. Na Palackého třídě (což je ta rušná ulice s krámky všeho druhu, je tam vlastně i ta cukrárna, kam spolu chodíme) tak tam najdeš fotografa ve Fotomarketu. Mají tam ve výkladní skříni vystavené vzorky fotek. Fotí svatby, těhotné, děti, no prostě na co si jen vzpomeneš a ty fotky se mi fakt líbí. Zrovna jsme se dnes s manžou taky bavili o tom, že tam teď necháme Ondru vyfotit a dáme to babičkám a dědům k Vánocům.
29. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
autor
Ahojky lidičky,

tak jsem zase dneska s Vojtou doma, doufám, že to nebude nic vážného :frowning2: Má teplotu, kašle, smrká a pořád spinká. Zrovna dneska měl jít se školkou do muzea, tak mě to docela mrzí, že přijde o kulturní zážitek.
30. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj Magdi,
tak zase nejaky prenos pres PC :grinning: My mame taky rymu :frowning2: Nicolka ma ve ctvrtek 1,5 roku a mely bychom jit na kontrolu a ockovani, tak doufam, ze bude brzy fit.

Co darky holky? Uz mate?
30. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz
autor
teda, to už sem nebudu ani nakukovat, aby děcka zase něco "nechytla" :grinning:

Andrejko, pro děti dárky mám, ale pro přítele a mamču atd. ještě nemám, vůbec nevím, co :cry:
30. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ahojky holky,

Ondráškovi přejeme s Tomíkem vše nejlepší k svátku :dizzy_face:

Magdi, to je mi líto, že je Vojta zase marod, chudák :frowning2: Tak snad to opravdu brzy přejde.

Doni, u vás to samý, co :frowning2:
Teď toho je všude mraky...

Já taky stále kašlu, už aby to bylo fuč. Aspoň, že ten Tomík se zatím drží (musim to zaťukat)...

Tak to zatím vypadá, že půjdem malého nechat vyfotit k Tichému, to je asi to cos psala Leni :slight_smile:
30. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
My většinu dárků máme...ještě něco malého dokoupit rodičům a Martinovo bráchovi s přítelkyní...já už mám dárky i zabalené :grinning:
30. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz
Teda, Soni, to jsi tedy vzala hopem, ze uz mas i zabaleno :grinning:

My zatim co mame, tak je tak velike, ze ani nevim jak to budu balit :frowning2:
30. lis 2009 v 15:03  • Odpověz
ahoj holky,
jen vás čtu a zdravím, napíšu později.
30. lis 2009 v 15:20  • Odpověz
autor
taky tě zdravím ...
30. lis 2009 v 15:46  • Odpověz
autor
Dobré ránko všem :slight_smile:

Tak Vojta už je relativně zdravý, teď pro změnu marodí Kačenka :frowning2:
3. pro 2009 v 07:15  • Odpověz
Jejda, Magdi, to se Vam to taky strida vid? :frowning2:

My se hlavne nehorsime, i kdyz 1-2 x denne ji Nurofen sirup dam, at se ji ulevi.

Musim se podelit o radost, v tydnu mi konecne prisly 2 balicky z MMB - darky pro deti, tak jsem moc rada, ze to prislo a mam alespon neco pod vetev :slight_smile:
Jen Nicolce jsem jeste vybrala takovou kraaaaaaasnou panenku a oni ji nikde nemaji. A jinou nechci :unamused:
3. pro 2009 v 08:44  • Odpověz
autor
Andrejko, a jakou panenku bys pro ni chtěla?
3. pro 2009 v 09:45  • Odpověz
Magdi,
zamilovala jsem se na netu do:

http://www.multihracky.cz/5072/babylend-miminko-mekke-30cm-5funkci.html

snad to pujde takhle otevrit - napsala jsem do vsech obchodu co jsem nasla na netu (no, moc jich bohuzel neni) a vsichni mi uz pred 3 tydny psali, ze nemaji a do Vanoc nebude :frowning2:(((
3. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
autor
teda, ta je hezoučká :grinning:
3. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.