• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
ahoj,

Anopka: Z Milovic je Soňa (Sonisek), tak počkej až se vrátí z hor, ona Ti určitě poradí s tou doktorkou. :wink:

Magdi: Taky bych jela na hory. Jen tak si užívat sněhu, čerstvého vzduchu apod. :wink:

Verčo: Tak to je mi líto, že jsi se roztonala i ty. Já jsem taky jako lemra. Dopoledne něco vařím a po obědě pak ještě zvládnu tak umýt nádobí a o to je všechno. Večer občas dělám něco do práce. Ty daně Ti nezávidím. Zrovna jsem tady na koníkovi četla v úterý o tom, že když je žena na rodičovské dovolené a její příjmy jsou menší než 68 000,- Kč ročně, tak to může manžel uvést v daňovém přiznání a něco mu pak vrátí na daních. S Tomášem jsme mysleli, že se do toho příjmu zahrnuje i rodičovský příspěvek. Pak jsme ale ze zákona o dani z příjmu zjistili, že dávky státní sociální podpory jsou z toho vyňaty, tak jsme zařizovali, volali, podepisovali čestná prohlášení apod. aby nám něco na daních vrátili. Tomáš totiž podepsal daňové přiznání už minulý týden a na tohle jsme jaksi pozapomněli. Naštěstí dneska to dal do pořádku. Ještě to šlo. Trochu jsme si doma drbali hlavy, co jsme to za právníky, když si tohle nepohlídáme a necháme se připravit třeba i o několik tisíc. :pensive:
18. únor 2010 v 17:19  • Odpověz
leni, tohle víc lidí neví. ale já zase nevím, jak se opravuje auto. každý umí něco :wink: . a ty kačky jsou dost nezanedbatelný. manželka se vyplatí :grinning: :grinning: :grinning: .
já mám trošku lepší pocit. dneska jsem toho zvládla strašně moc. klaudinka nečekaně odpoledne usnula, hezky jsem dost věcí vyřešila. teď ještě dohoním zbytek a zase bude skoro prázdný stůl (asi dva dny :grinning: ).
18. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz
Ahoj holky, jsme zpět z hor, bylo tam príma...fotky mám na facu :slight_smile:

Leni, vše nejlepší k svátku :slight_smile:

Anim... my chodíme k MUDr. Šimonové, jsem spokojená.
21. únor 2010 v 19:33  • Odpověz
teda ta dr. byla pro anopku jsem to nějak spletla :grinning:
21. únor 2010 v 19:34  • Odpověz
ahoj soni,bohuzel Dr Šimonová ma plno a nevezme nas proto jsme museli udelat registraci u Dr Matasove nevis jestli je vazne tak hrozna ja se o ni mluvi
22. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
tak ona každá dr. má něco :frowning2: Zas znám jednu holku a ta k ní chodí a nestěžuje si. Tak uvidíš.
22. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
anopka,
sice neznám žádnou vaši pediatričku, ale z vlastní zkušenosti v nb vím, že každý pediatr je nějaký. znám holčinu, která na svého pediatra nedá dopustit a já bych k němu nešla ani za zlatý prase - soudě podle rad, co dává té holčině. je to mudr, který říká, co chce máma slyšet. od našeho pediatra moje jiná kamarádka odešla. ten je zase občas protivka, ale říká, co si myslí a jak to vidí. někdy mě to pěkně štve, ale později mu většinou dám za pravdu. např. díky jeho protivnosti se mi krásně odstavovala klaudinka od kojení. bez násilí a v pohodičce. jezdí za námi domů, když je hodně špatně, funguje o víkendu i po ordinačních hodinách apod. takže všude je to o tom, kdo ti sedne a kdo ne.
za dr. matasovou si dojdi do ordinace a uvidíš, jak se ti tam bude líbit.
jo taky jedna moje kamarádka odešla od mudr, protože dveře z čekárny byly rovnou ven a táhlo tam. doporučuji, běž se podívat, jak se ti tam bude líbit. :wink:
22. únor 2010 v 15:11  • Odpověz
autor
ahojky holky :slight_smile:
zdravím a zase letím :wink:
24. únor 2010 v 07:41  • Odpověz
Dobrý večír :slight_smile:
Dneska bylo táák krásně, sluníčko šajnilo o sto péro, jsme byli venku skoro do pěti :sunglasses:
25. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz
ahojky všem,
tak už několik týdnů mě svědí jazyk, ale vydržela jsem. více v mém profilu :wink: .
25. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Len chcem poreferovať ako som dopadla dnes u gyndr. Podľa UTZ bol najväčší folikul 11 mm, čiže zas menší ako minule, takže žiadna sláva :frowning2: Dr.mi vypísal žiadanky na hormonálny profil, takže cca. za 3 týždne ma čaká prvý odber. Už sa "teším" čo mi tam zistia :unamused: Na ďaĺší mesiac prášky už nemám, tak uvidíme ako si telo poradí bez nich. A moje vyhliadky? No ak nejakým zázrakom neotehotniem do konca dubna, tak ma caka pravdepodobne laparoskopia na zistenie priechodnosti vajcovodov, manžu spermiogram(ak sa nechá presvedčiť :unamused: ), stimulácia inejkciami a pravdepodobne inseminácia...
No akosi to beriem lepšie ako minule, asi preto, že som na niečo také už bola pripravená :unamused:
Do toho mala Naty zas v noci laringitický záchvat :frowning2: a to len pred týždňom sme sa zbavili inej choroby :frowning2:
Dnes som sa ale aspoň mohla radovať z úspechu slovenských hokejistov :grinning: a krásneho jarného počasíčka :dizzy_face:
Verčo gratulujeeeeeeeeeeeeeeem k tehu, krásna správička :dizzy_face:
Holky čo vy na to keby sme usporiadali srazík? Ak toto jarné počasíčko vydrží :dizzy_face:
26. únor 2010 v 01:51  • Odpověz
Ahoj holky,
no Verco, to je super zpravicka, tak to mooooooooooc gratulujeme :wink:

Ani, tobe drzim palecky, at je vse co nejdriv tak jak si prejes.

Je fajn, jak uz vykukuje slunicko, hromady snehu pomalu mizi a nalada je hned lepsi. :slight_smile: Srazik uricite, ale zatim by to stejne bylo ve Svitani, nebo?
Od 08.03. tu skoro tyden nebudem, deti maji jarni prazdniny, tak se chystame pryc, tak bud jeste pred, nebo po :grinning:
26. únor 2010 v 07:57  • Odpověz
Téda Verčo, to moc gratuluju k těhu :slight_smile: To je paráda. To se divím, já bych to nevydržela neříct :grinning:
26. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
Ahojky holky,

tedy to jsou zprávičky od Verči. Trochu jsem to tušila. Tak před měsícem jsem se Verči tady ptala, jestli už náhodou neuvažují o sourozencovi pro Klaudinku a otázka zůstala bez odpovědi, tak jsem měla takové malé tušení. Verčo, moc gratuluju a přeju moc zdravíčka a energie do druhého těhu. To budeme zase těhulkovat spolu. :slight_smile:

Ani, obdivuju, jak jsi statečná a držím palečky, ať se všechno brzy vyřeší podle Tvých představ. :wink:

My jsme se rozhodli, že dokud to jde, budeme si ještě užívat období bez druhého mimča, takže se tento víkend chystáme celá rodinka do Kolína do bazénu. Včera jsem koupila Ondrovi nový plavací kruh a hned si ho oblíbil. Tak snad ukáže tatínkovi, co se za ten rok na plavání naučil. Ve středu jdeme zase na plavčo a půjde s námi i taťka, aby nás natočil kamerou a měli jsme kromě fotek ještě videozáznam. Taky sebou vezmeme dědu, aby fotil.

A v březnu se chystáme do Pražské ZOO (zase nám přišly lístky zdarma), budeme v rodině slavit spoustu narozenin a přijede k nám hodně návštěv, tak bude o zábavu postaráno. A začátkem června se chystáme ještě na týdenní dovču na Liberecko. Budu už sice mít velké bříško, ale snad to zvládneme. Můj bratránek s manželkou tento týden jeli na hory a to mají termín porodu v dubnu, tak jsem si říkala, že já to snad taky v tom červnu ještě zvládnu.

Jinak s tím srazíkem jsem taky pro. Pořád se nějak nemůžeme dohodnout, tak už by to chtělo nějak rozlousknout. Já stejně jako Andrejka preferuju příští týden nebo až ten po jarních prázdninách, protože moje mamka je učitelka a má taky jarní prázdniny a chce si ten týden Ondru užít do syta, tak nevím, jak to ten týden budeme mít s volnem. Tak bych navrhovala, jestli by jste mohli třeba příští týden v pondělí, úterý, čtvrtek nebo pátek. Asi bychom srazík udělali odpoledne, co? Klidně jsem pro Svítání nebo si dát někde srazík, projít se a pak zase zaplout do naší oblíbené cukrárny. Záleží na Vás.
26. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
autor
Ahojky holky :slight_smile:

Verčo, to jsou zprávy :grinning: Moc moc gratuluju. To bude dětí :wink:

Srazík by byl fajn, jenom to odpoledne je pro mě trošku složitější, protože musím pro Vojtu do školky. Ale neva. Většinou se do půl čtvrtý dostanu ze školky domů, tak se můžu přidat. Dohodněte datum a já se přizpůsobím. Jenom teda nevím s tím počasím. Dneska prší a snad příští týden má být taky nějak špatný počas.
26. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
holky,
díky moc za gratulace.

leni, taky jsem si říkala, že máš správný právnický čuch. celou dobu se mě na to nikdo nezeptá a jen se něco přihodí, tak ty hned ano :grinning: .

soni, taky jsem se držela zuby nehty, abych to nevykecala tady nebo na fb. chtěla jsem počkat, dokud neuvidím srdíčko. v 5tt jsem byla u dr., jestli je miminko v děloze a teprve ve čt jsem viděla srdíčko. tak to už jsem mohla začít vytrubovat :wink: .

se srazíkem souhlasím a termínu se přizpůsobím.
26. únor 2010 v 18:41  • Odpověz
Aničko, to je mi líto, že to máte takto :frowning2: Tak snad to všechno dobře dopadne. A i kdyby došlo na umělko apod., tak hlavně, když se budete moct těšit z druhého miminka, či miminek :slight_smile:

Pro srazík jsem, ale jak se domluvit na čase :frowning2: My abychom zase tak mezi třetí a čtvrtou jeli domů...
26. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak co ten srazík? Tak co kdybychom ho daly třeba někdy hned po obědě, myslím kolem 14. hodiny.
1. bře 2010 v 10:33  • Odpověz
ahojiky všem,
mně se po obědě hodí, úterky a středy hned ve 12,05 v MC. V jiné dny mi dítko v tuto dobu chrní nebo mi během přesunu chrnět začne.
1. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz
Ahoj holky,

mně taky Ondra po obědě dost tvrdě chrní a když se pořádně nevyspí, tak je takový mrzutější. Vzhledem k tomu, co všechny píšete, nebylo by lepší se sejít raději dopoledne. Magda by stíhala dojet odpoledne pro Vojtu do školky, děti by nebyly unavené a Soňa by taky stihla včas dojet domů. Sice bývá dopoledne chladněji než odpoledne, ale abychom to nějak časově skloubili, tak by bylo dopoledne asi vhodnější. Co třeba srazík ve čtvrtek někdy mezi devátou a desátou? Soňa by se stihla dopravit do Nymburka a všichni už snad budou vyhajaní.
1. bře 2010 v 15:48  • Odpověz
No, Leni, vyhajani jak kdo. My jeste nedavno vstavali po 10-te hod. :grinning:

Ale uz se mala naucila vstavat, vetsinou s klukama kolem pul8, takze u nas v pohode. Aspon se unavi a na obed bude doma chrnet. Ted ve ctvrtek mam stejne jit na polikliniku dopoledne si vyridit termin te operace zlucniku, takze se mi to i hodi. Hned odtamtud bych mohla jit do Svitani.
Pokud se tedy dohodneme, jak to tam funguje. Normalne tam prijdu a reknu, ze chci jit do herny s ditetem a jdu, jo? :slight_smile: Ja tam jeste takhle nebyla, tak nevim....
1. bře 2010 v 18:56  • Odpověz
Čau holky :dizzy_face:
Ja tento týždeň srazík nemožem :frowning2: Naty je ešte chorá, skor by sa mi to hodilo po prázdninách....
2. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
ahojky,
dopoledne mimo úterý a středy můžeme :wink: . po prázdninách můžu.
2. bře 2010 v 09:33  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Andrejko, přijdeš tam, zazvoníš na zvonek Herna a půjdeš skoro celou chodbou, až dorazíš na dveře herna. Za pobyt platíš 30,- Kč za sebe, za dítě nic. Jenom teďka tam mají trochu problémy s nemocností, tak mají většinou otevřeno jenom dopoledne.

Holky, ten srazík ve čtvrtek by šel, jinak bych ho nechala až po prázdninách.
2. bře 2010 v 11:19  • Odpověz
autor
jo a ještě jsem si vzpoměla, že po tom týdnu prázdnin je v MC 14 dní burza, tak to asi taky nepůjde. Tak co ten čtvrtek tento týden?
2. bře 2010 v 11:21  • Odpověz
no jo to je pravda, na burzy jsem zapomněla.
tento čtvrtek jsem taky pro :slight_smile:
2. bře 2010 v 11:25  • Odpověz
Já ve čtvrtek dopoledne můžu, takže jestli přijdete alespoň jedna z Vás, my tam budeme. :wink:
2. bře 2010 v 11:27  • Odpověz
Aby nas tam pak jeste pustily, to bude hned plno :grinning: :grinning: :grinning:

Tak fajn, tentokrat uz to snad vyjde i nam. Pujdem hned rano na tu polikliniku vyridit si dr. a pak take zavitam do MC.

Jo, jeste, holky, kocarek si muzu nechat vevnitr nekde v te chodbe?
2. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz
autor
Super, tak se těším na čtvrtek, já s Káťou tam budem.

Andrejko, kočárkem vjedeš dovnitř a můžeš ho nechat před hernou.
2. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz
super v cca 10,00 hodin tam budeme a těšíme se :wink:
2. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.