• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
My taky dorazíme. Možná už před desátou. :slight_smile:
2. bře 2010 v 16:03  • Odpověz
autor
My asi taky před desátou :grinning:
2. bře 2010 v 16:36  • Odpověz
Holky, my máme středa, čtvrtek tátu doma, tak nerada někam jezdím, chcem si ho užít, takže my nee :frowning2:
2. bře 2010 v 19:08  • Odpověz
my tam budeme do 10,00 jsem myslela. tak třeba už v 9,30 :wink:
3. bře 2010 v 09:34  • Odpověz
Čauky :dizzy_face:
Holky možno sa na chvíľu nakoniec stavíme aj my :slight_smile: Zajtra idem s Naty na kontrolu tak ak to bude dobré tak by sme prišli :slight_smile:
3. bře 2010 v 10:17  • Odpověz
autor
Aničko, to by bylo super :wink:
3. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj holky,
tak zitra, taky se chystame :grinning:
3. bře 2010 v 17:37  • Odpověz
Ahojky holky,

dnešní setkání bylo super a jsem ráda, že jsme se sešly v tak hojném počtu. Moc se těším na fotečky od Aničky a doufám, že setkání brzy zopakujeme. :wink:
4. bře 2010 v 15:29  • Odpověz
Ahojky,

srazík bol super díky holky :dizzy_face: Fotky vložím hneď, ale nemám ich zatiaľ ako zmenšiť, tak sa momentálne na tom pracuje :slight_smile:
4. bře 2010 v 18:38  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:

opravdu to bylo super, už se těším na příští :wink:
4. bře 2010 v 19:20  • Odpověz
Tak fotečky sa už vkladajú,ale ide to veľmi pomaly :unamused: Tak snáď do rána budú :grinning:
4. bře 2010 ve 22:07  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
4. bře 2010 ve 22:22 • janka313
Tak hotovo :dizzy_face:
4. bře 2010 ve 22:28  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:

Super fotky :wink:
5. bře 2010 v 07:22  • Odpověz
Holky, to jste se sešly v pěkném počtu. SUper fotečky :slight_smile: Snad už nám to příště vyjde :slight_smile:
5. bře 2010 v 08:22  • Odpověz
ahojky všem,
taky moc díky za srazík. bylo to moc fajn. a dneska ráno jsem mužovi říkala, že třeba za rok touto dobou nebudeme spát v postelli tři, ale čtyři. pořád věří, že už tam budeme jenom dva. no nic povíme si za rok :wink: :grinning:
5. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
autor
Ahojky holky :slight_smile:

Tak zase marodíme :frowning2: Jen jsou prázdniny a Vojta nechodí do školky, tak hned omarodí oba. V noci blinkali oba, tak jsem jenom běhala a převlíkala postele. Dneska zase průjem. Tak snad zítra se to zlepší. Jinak si opravdu s nima ty prázdniny "užiju".
8. bře 2010 v 17:57  • Odpověz
ahoj holky,
jak jsem slíbila, dávám odkaz na dorty
http://www.oladorty.estranky.cz/
na MMB je paní "Monika Rajdlová (mamča Móňa) ID 164265". mám pocit, že je to dcera paní, která peče.
9. bře 2010 v 15:13  • Odpověz
autor
jsou super :wink:
9. bře 2010 v 18:03  • Odpověz
Ahoj holky,
ty dorty jsou teda krásný :slight_smile: ááách
9. bře 2010 v 19:12  • Odpověz
Verco,
diky za odkaz, fakt nadhera :slight_smile:
A tam jste nechali tedy male delat tu Hello Kitty? Krasa.
Ja si predstavovala dort jako treba kulaty, zdobeny a nahore z marcipanu obrazek Kitty, ale tohle jsou normalne umelecka dily.
Skoda, ze tam nema ceny :frowning2: Nebo jooooo?
9. bře 2010 ve 22:40  • Odpověz
Dobry vecer chcem sa spytat ci ste si uz niektora objednali plienky z www.nejlevnejsipleny.com. Akosi to tu bolo dost casto tak ci s tym mate nejaku skusenost. inak tie torty su nadherne este som nic podobne nevidela. krasa
9. bře 2010 ve 22:54  • Odpověz
andrejko,
tam jsem to neobjednávala. našla jsem to až teď. my to měli od cukrárny u zrcadla. tam na těch fotkách to taky bylo fajn. chutnal výborně. všichni doma byli nadšení, ale já viděla ten původní na fotce a ten můj byl malinko jiný. ale hello kitty to byla, to nemůžu nic říct. :wink:
10. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
Verco,
tak to bylo z cukrarny Balada. Tak ja mozna zkusim v cervnu tuhle pani a povim :grinning:

Jsme ted na par dni pryc, Domik ma jarni prazdniny, tak jsme to vyuzili a udelali si volno. Pristi tyden si jeste uziju burzu ve Svitani :grinning: a pak uz me ceka operace. Jo, uz mam termin, 22.03. jdu na ten zlucnik, tak na me holky myslete :wink:
11. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
Ahojky holky,

měla jsem celý týden tolik programu, že jsem neměla čas sem zajít.

Andrejko, toho 22.3. na Tebe budu myslet. Já jdu ten den po měsíci na kontrolu s mimčem a odpoledne ještě s Ondrou na kontrolu na neurologii, takže si taky 22.3. doktorů užiju do syta.

Magdi, už jsou na tom děti líp? Jestli Tě to uklidní, tak moje neteř je nemocná už třetí týden v kuse a oé víkendu jí na pohotovosti v Nymburce zjistili spálu, tak se její léčení ještě o prá týdnů protáhne. Báli jsme se, aby jsme to někdo taky nedostali, protože jsem zrovna byly v sobotu u Věry na oslavě jejích třicetin a to se ještě nevědělo, že má neteř spálu, tak s ní přišlo do kontaktu asi 15 lidí a všichni jsme se pár dní báli, jestli to někdo nedostaneme taky. Ale přenáší se to hlavně mezi dětmi od 4 do 10 let, tak by to byla spíš vzácnost, kdyby to dostal někdo dospělý.
12. bře 2010 v 10:05  • Odpověz
autor
Ahojky holky,

Leni, dětem už je líp, dneska jsme dokonce byli na chvíli venku. Paní doktorka říkala, že střevní potíže jsou teďka nějaký "moderní", už asi čtrnáct dní to po Nymburce koluje. Hlavně, že už je prckům dobře.
12. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz
ahojky všem,

andrejko, budu na tebe myslet. tedy snad udržím přesné datum, ale já už na tebe myslím pořád. a vždycky dojdu k závěru, že to holt budeš muset zvládnout a že máš štěstí, že manžel i sestra ti můžou pomoci :wink: . ale i tak to nebude úplně jednoduché.

magdi, ani trochu to dětičkám nezávidím, ale ještěže už je jim líp. a ty s manželem jste to ustáli? u nás to je většinou tak, že se jeden nebo druhý aspoň trochu nakazíme. teda já mám pocit, že většinu chorob mám s klaudinkou. buď to chytne ona ode mě nebo já od ní. v tom se střídáme. zase to má "výhodu", že vím, co jí je a co může pomoct :wink: .
12. bře 2010 v 19:39  • Odpověz
Krásné pondělní ránko přeji :slight_smile:

Tak snad jste už všechny zdravé a nemoci v klidu odešli.

My byli od středy pryč, u obou rodičů, tak to ušlo :slight_smile: A už jsme zase sami, i táta v práci, tak si zase zvykáme na samotu a že něco musím dělat :grinning:
15. bře 2010 v 08:24  • Odpověz
Ahoj holky,
tak uz jsme zase zpet v CR. Bylo to super, jen to pocasi taky nepralo. Ale na dnesni zmeny to teda nemelo :wink:

Kdo nevite - tento tyden je ve Svitani burza obleceni, pristi tyden jsou hracky, kocarky. Vzdy ve stredu je prodej. :slight_smile:
15. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz
ahojky všem,

andrejko, kde jste byli lyžovat?

teď jsem si přečetla článek, že češi šetří (66%). a většina chce nakupovat pouze ve slevách. a tak jsem si uvědomila, že jsem ve čtvrtek byla v pze na krvi a taky jsem si nakoupila spoustu oblečků ve slevě. fakt za super peníze mám zase trochu slušný šatník.
je to šílený, ale člověk kupuje hlavně dítku a do domácnosti. když jsem chodila do práce, vůbec jsem si neuvědomovala, kolik toho mám. teď vidím, jak všechno obnáším, ale nic nepřibývá. o botách ani nemluvím. ale to znáte asi všechny :wink: .
16. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.