• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
Ahojky všem
1980mat: To je na stavění to nejhezčí..ty pěkné starosti né? Jestli nám schválí hypošku,tak si to užiju a budu se v tom vyžívat.Chceme taky na klíč se vším všudy.Mě nevyšupal nikdo :frowning2: tak asi brzy seschnu.
Odkud jsi? Přímo z Nymburku?
8. dub 2010 v 10:43  • Odpověz
jojo Katko, jsou to hezké starosti, ale když člověk rekonstruuje dům, ve kterém zrovna bydlí, tak to občas obtěžuje život. Když nám třeba před dvěma rokama dělali nové topení, byla jsem zrovna v šestinedělí a musela jsem se na týden odstěhovat k našim a pak na tři dny ke tchánovcům, jaký byl v domě bordel a moc dobře jsem to nenesla. Byla jsem po porodu celá vyjukaná a chtěla jsem klid a ne takhle cestovat. A pak to všechno uklízet. Nevěděla jsem, co dělat dřív, jestli kojit a přebalovat syna nebo mýt okna a nábytek od prachu. Teď jsem pro změnu těhotná a taky chci svůj klid. Naštěstí ale ta fasáda se dělá venku, tak to snad můj život v domě až tak neovlivní. Horší to bude za dva roky. To chceme dělat kompletní vnitřní rekonstrukci - podlady, zdi, nová okna, kuchyň, koupelna, dětské pokoje, chodba a to se kvůli tomu budeme muset asi na pár měsíců odstěhovat k prarodičům nebo do podnájmu, protože jinak to nepůjde. My to chceme všechno zvládnout bez hypotéky, proto to děláme postupně. Taky jsme museli vyplatit manželovu ségru - zaplatili jsme jí polovinu ceny našeho domu, takže nás to finančně docela vycucalo. Jinak už by jsme měli rekonstrukci za sebou.

Jinak já bydlím přímo v Nymburce. Hned u hlavního nádraží.
8. dub 2010 v 11:02  • Odpověz
No tak to máte docela hektické.Tak pak to chápu.Mít bugr takhle na části a ještě když jsem měla potíže...to bych je asi vyházela všechny :wink:
No my to bez hypotéky nedáme,protože jsme si kupovali auto na lízačku abychom se mohli přestěhovat někam na vesnici.Tam se bez auta nehneš.Ale platíme nehorázné peníze za podnájem,tak budeme mít raději své a valit peníze do svého.
Mě by stačil starší baráček,zachovalý samozřejmě,ale přítel nechce.Že by se do toho museli cpát peníze a do nového už ne.Tak uvidíme.Do tří let to chceme zrealizovat.

Koukám na fotky..ta "češu babičku" je opravdu výstižná :grinning:
8. dub 2010 v 11:31  • Odpověz
ahojky všem,
sedím a mám kopyta hore :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
asi jaro působí na všechny i my rekonstruujeme. už to máme takovou rodinnou tradici, jen otěhotním, jdeme kutat :grinning: . jenže před tím nám to dělala firma a já měla jedinou starost vybírat kachlíky, hlídat peníze, odemykat apod. teď je to trochu náročnější. mám klaudinku, vedu účto, uklízím 100m2 a je třeba připravovat oběd a večeři. tentokrát nám to dělá kamarád a pár dní pomáhá i švagr. sice taky zaplatíme za práci, ale zase mám výhodu, že můžu jít s klaudinkou ven a nevadí mi, kdyby tady kluci vegetili. u cizích už bych s tím měla problém. takže teď mám bordel v kuchyni, ale nemám sil jít na to :confounded: . velikou útěchou mi je, že příští týden to končí a že mi maminka i tchýňka vaří obědy. dopoledne jsem ještě trochu svěží a máme s klaudinkou trochu fajn čas. po odpoledním vyspání mi rychle ubývá sil a musím se hodně ovládat, abych nebyla protivná.
a na zahrádce si dobíjím baterky. už se mi tam uchytila borůvka, kamčatská borůvka, rybíz a maliny. ještě jsme přesadili ostružiny,
tak jsem zvědavá, jestli to přežijí.

leni, taky ti ondra trhá kytičky? u nás všechno, co vykvete, tak klaudi utrhne a běží mi dát přivonět :grinning: . a pak utrhne tu stejnou kytku a zase s ní utíká, jestli mi bude vonět.

katko, jestli stavět nebo rekonstruovat je skoro hamletovská otázka. na peníze ti to vyjde na stejno a obě vyrianty mají svá pro i proti.
8. dub 2010 ve 14:14  • Odpověz
autor
ahojky lidičky :slight_smile:

taky vegetuju, Káťa spí a za chvíli mi přítel přiveze Vojtu ze školky, tak si připravuju "síly".

Jinak s tou stavbou si myslím, že to finančně vyjde nastejno. Já s přítelem stavíme novostavbu a kamarád s rodinou si koupili ve stejné vesnici baráček a rekostruují jej a zatím do toho vrazili víc peněz než my. Peníze mi protékají mezi prsty, ani nevím, kam mizí :frowning2:

Verčo, Kačenka mi taky trhá všechny kytičky, co vidí a nosí mi je. Minule jsem jí nechala sedmikrásku v ruce, když jsme ji dávali do auta a když jsme ji vyndavali, tak měla jenom stonek, prostě si pochutnala, chacha :grinning:
8. dub 2010 ve 14:48  • Odpověz
Taky myslím, že rekonstrukce starého a stavba nového domu vyjdou zhruba nastejno. Taky záleží na tom, jestli si něco člověk dělá sám nebo s pomocí známých nebo si platí jen firmu. Když si člověk něco dělá sám, dá se docela hodně ušetřit. U starého je nevýhoda, že už jsou dané dispozice domu, tak si člověk moc nemůže diktovat, kde co bude, jak bude mít velké místnosti apod. My máme třeba špatně dispozičně řešený dům. Je rohový a nalepený na sousedův dům, takže máme na zahradě slepé místo. Je ze tří stran obehnané zdmi, je tam stín, takže tam nic pěstovat nejde, terasa tam taky nejde, protože by člověk koukal jen do zdí, tak jsme se rozhodli, že jediná varianta, co tam udělat, je přístřešek na auto. Ale i tak se tam bude blbě zajíždět přes třetinu zahrady. Ale jinak jsem s domem spokojená. Máme hodně velkých místností, takže i kdybychom náhodou měli tři děti, každé bude mít svůj pokoj. Kuchyně je prostorná se dvěma velkými okny a všichny říkají, že tam jednou bude super kuchyň. Necháme si ji udělat na míru. Stejně tak koupelna je prostorná. A poloha domu je ideální. Je to kousek od pekařství, řeznictví, pošty, školky i školy a hlavně oceňuju blízkost nádraží, protože předpokládám, že většinu života ztrávím dojížděním do práce do Prahy, tak alespoň ušetřím trochu času.

Jinak Ondra kytičky samozřejmě trhá. Včera jsem uřízla čtyři narcisy do vázy a než jsem je tam dala, hned je znárodnil a nechtěl je pustit z ruky. A když už byly ve váze, pořád se na ně dobýval na stůl. Kytičky by mi ani tak nevadili. Ale spíš ho teď baví hrabat se v hlíně a házet hlínu kolem. Často mu skončí ve vlasech apod., takže do hlíny mu dovolím rýpat až v podvečer a pak jde rovnou do vany a spát.
8. dub 2010 v 15:34  • Odpověz
my máme taky "starostavbu" a naši dvoje kamarádi novostavby. ten, co si nechával dělat všechno dodavatelsky (my taky), zaplatil stejné peníze jako my. jenomže, kdybychom stavěli tak veliký dům v takové kvalitě, tak zaplatíme o 2 mil. víc (přibližně). nad novostavbou jsme taky uvažovali dost reálně, ale u nás rozhodlo: 1) pokud dojdou peníze, máme kde bydlet; 2) byla jsem těhu a stávající bytová situace u tchánovců nebyla ideální - takže spěch; 3) chtěli jsme být ve městě v dobrém místě.
dispozice domu sice byla daná, ale taky jsme tady dost přeházeli místnosti, místo kuchyně je koupelna, místo ložnice kuchyň apod. jediná vada je, že hlavní "otočení" domu je na sever. jenže je zase vnitřně docela dobře řešený (už původně), že slunce zableskne i do severních místností. v létě super "klimatizace". a nejvíc mě baví, že až do důchodu tady s mužem můžeme pořád vymýšlet a dodělávat. resp. ideu bychom měli, ještě vyhrát ve sportce :grinning:

magdi,
kytičku už naštěstí nejí. dneska jsem si tak říkala, že loni to bylo docela divoký a letos ok, tak hned dala do pusy pecky z meruněk, co našla pod stromem. mě málem odváželi.

leni, loni byla hlína dost často ochutnávána a pak to bylo super, když nějaký šneček neutekl. to bylo super omývat z rukou - hlína zakonzervovaná šnečím slizem :grinning: - naštěstí to nejedla. a ani žádné jiné zvířátko nebylo ochutnáno.
8. dub 2010 v 19:23  • Odpověz
Ahoj holky,
Verco, tak jsme dnes byli u pani co pece ty vynikajici dorty, jak jsi sem davala odkaz. Objednali jsme malemu dort, pristi nedeli mu bude 9, tak pak poreferuji jaky byl a hlavne jak chutnal :wink:
Ukazovala nam co mela zrovna ted hotove, dodelane a to Hello Kitty a Bleska z Cars - no uzasne, fakt nadhera.

Tak uz se tesim jestli bude i tak chutnat
9. dub 2010 ve 20:01  • Odpověz
ahojky všem,
andrejko, to jsem sama zvědavá, jak vám dortík dopadne.

teda, taky je vám taková zima venku? už ať sem foukne nějaký teplý vítr. toto se mi vůbec nelíbí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dub 2010 v 15:09  • Odpověz
AHoj holky, jdu vás na skok pozdravit a koukám, že jste to tu pěkně rozjely, tak snad někdy dočtu.
Něco podstatně nového se událo? :grinning:
My byli skoro 14 dní pryč, u rodičovstva, tak to šlo až na tchýni, to jako no comment.
Teď zas budem nějaký ten pátek asi doma.
13. dub 2010 v 08:16  • Odpověz
Dobré ráno holky,

pár dní jsem tu nebyla, protože jsme měli problémy s Ondrou. Minulý čtvrtek si udělal výron na noze a nemohl několik dní chodit. Teď už je to v pohodě. V sobotu ale pro změnu onemocněl. Dostal silný kašel, teploty a rýmu. V neděli jsme s ním byli dokonce na pohotovosti. Ale naštěstí na antibiotika to ještě nebylo. Pořád není ale zdravý. Dneska v noci spal u tchánovců a ještě mi ho nepřivezli, tak využívám chvíle klidu a píšu.

Jinak včera večer jsme byli s manžou v Praze na velkém ultrazvuku. Miminko je zaplať pánbůh v pořádku a s největší pravděpodobností čekáme holčičku. Ale doktorka si až tak jistá nebyla. Řekla, že je to na 70%. Tak uvidíme, zda se nemýlila. Ještě plánujeme jít na 3D ultrazvuk tady v nemocnici, tak se třeba pohlaví ukáže i tam.
15. dub 2010 v 09:05  • Odpověz
ahojky všem,
to máme ale krásný počasíčko - sluníčko, teplíčko, po dešti a zimě ani památky :grinning: :grinning: :grinning:

leni, jak se ondrovi přihodil výron? a jinak si hezky užíváš dítka na prázdninách :wink: .

soni, vítej zpátky. 14 dní u tchánovců je obdivuhodný výkon :wink: . jinak jsou to moc hodný lidi :grinning: .

a nám dneska dorazil pozdrav ze školky. mám se vyjádřit k rozhodnutí, že nás nepřijali. to jsou moc hodní. mohla bych tam trochu dementně koktat a třeba se slitují :grinning: . pořád nevím, jestli tam mám vůbec chodit. šance jsou tak malé, že to bude asi jenom ztráta času. asi to nechám na příští rok. ale i tak se nám asi vysmějou - dítko 3,5roku, matka dlouhodobou dovolenou... tak nevím. z finančního hlediska by to bylo rozhodně fajn. teď klaudi chodí dvakrát týdně do školičky v MC a evidentně jí to prospívá. i se lecos přiučí. před pár týdny se naučila říkat u jídla FŮŮŮŮJ, včera mi pověděla, že padá p.čo..na. bohužel jsem tomu slovu nerozuměla :grinning: :grinning: :grinning: . a ani se u nás doma takovému slovu nebude rozumět :grinning: . taková hodná křehká holčička to byla :grinning: .

leni, pohlaví miminka je teda legrace. to to u vás pořád může být i chlapeček. já jsem taky za měsíc zvědavá, jestli nám holčičku potvrdí. mě teda řekli na 90%. a pořád mi je nedobře. bylo mi fajn asi 2 týdny a tento týden jsem zase nemožná. ale je možné, že to to mám i z únavy. už druhý týden nám tady probíhá rekontrukce. zítra už snad končí.
15. dub 2010 ve 14:29  • Odpověz
Ahoj holky,
tak vikend u nas probehl v duchu narozeninovych oslav. V sobotu tu mel Domik deti ze tridy (bohuzel se tu i na posledni chvili stal neprijemny uraz :frowning2: a v sobotu se slavilo s rodinou.
Dort jsme meli objednany u te pani a tak jak jsem slibila, posilam fotku, lepe receno odkaz kde ji najdete, uz si ten nas dort vyfotila a pridala do alba.
Tak snad Vam to pujde i otevrit. Je to hned ten prvni, sachovnice, udelala to jako kufrik na sachy, takze perfektne vcetne vsech detailu, mel velky uspech, maly a manzel hned zacli hrat :grinning:

http://www.oladorty.estranky.cz/fotoalbum/dorty/ruzne/361
18. dub 2010 ve 22:51  • Odpověz
autor
Ahojky holky :slight_smile:

Andrejko, ten dort je prostě super :wink: Já jsem si taky objednala dortík pro Kačku, budeme slavit 8.5., tak jsem zvědavá :slight_smile:
19. dub 2010 v 18:58  • Odpověz
Magdo,
ja vcera koukala na dalsi dortiky a u detskych jsem cetla diskuzi a nejaka Magda tam poptavala dort na 8.5. tak me hned napadlo jestli to nebudes ty. A ono jooooooooo :grinning: :grinning:
Cos objednala? My mame predbezne objednano i pro Nicolku, rekli jsme ze pockame jak bude chutnat a pak to potvrdime. Ma toho pani fakt moc, tak je dobre mit obj. dost dopredu.
19. dub 2010 v 19:38  • Odpověz
autor
Objednala jsem http://www.oladorty.estranky.cz/fotoalbum/dorty/detske č. 9947 - Hello Kitty.
19. dub 2010 ve 20:42  • Odpověz
tak to se budeme opicit, my taky :grinning:
jake testo a jaky krem?
jak jsme tam byli objednat dort pro Domika, tak tam zrovna tuhle Hello Kitty mela hotovou a ukazovala nam ji, no nadhera, vazi pry 4 kg a uprostred te vrchni kyticky bylo cislo 2, takze presne to co chceme taky
19. dub 2010 ve 21:36  • Odpověz
ahoj holky,
tak to jsem ráda, že dortíky se daří :wink: . můžete napsat, kolik stojí?
19. dub 2010 ve 22:06  • Odpověz
Verco, to je tajne :grinning:

ba ne, nas vysla ta sachovnice na 620,-kc, ale jak jsem psala, dort mel 5,5 kg, takze obr

Dala nam predbezne info co asi vyjde, ze to pak pocita podle toho co skutecne spotrebuje, nestrili od oka. Takze vubec nemam pocit, ze by chtela buhvi jak vydelavat. Naopak, dela to protoze ji to fakt bavi, takze si myslim, ze na tom chudak ani moc nevydela. Vse si delaji doma sami, ma i uz pripravene podlozky, na ktere dort dava, museji byt pevne pri te vaze dortu. Shani obrazky pokud si nekdo vybere neco co jeste nedelala, takze fakt pro to dela hodne. Ale jak rikala - rada :slight_smile: A na vysledku je to videt :wink:
19. dub 2010 ve 22:15  • Odpověz
Holky, ty dorty jsou prostě super. Včera jsem si je také prohlížela a musím říct, že tak hezké dorty jsem už dlouho neviděla. Jen jsem nenašla adresu na tu paní. Je tam jen mail a telefon. Sídlí v Nymburce? Vážně uvažuju, že tam taky nechám v létě dort pro Ondru objednat.

Andrejko, to jste ten velký dort dokázali spořádat? My měli loni menší a dalo nám to práci to sníst a to jsme měli na oslavě devět dospělých a tři děti. Ještě nám zbylo a balili jsme i hostům domů. Dort byl sice dobrý, ale hodně sladký, tak si nikdo na místě nepřidával, protože jeden kousek člověka hned zasytil.

Nám včera začala rekonstrukce fasády. Tak máme o zábavu postaráno. Manža si vzal dovču, tak vyvářím i pro něj. Zedníci jsou naštěstí nenároční. Sami si vaří kafe ve svojí varné konvici a k jídlu taky nic nechtějí. Nechápu, jak mohou celý den vydržet bez jídla. Já bych padla hlady. Zítra vyrážím s Ondrou na malý výlet vlakem do Velkého Oseka za kamarádkou, tak se těšíme, až si naše děti zase spolu pohrají. Ona taky čeká jako Verča v říjnu druhé, tak porovnáme i bříška.
20. dub 2010 v 08:52  • Odpověz
Leni,
hodne dortu jsme rozdali, to bychom fakt nesporadali. Rodina si odnesla s sebou, jeste Domik nesl kamaradovi ze tridy co si u nas nechtene den predtim zpusobil ten uraz a jelikoz byl dort na nedeli, takze cerstvy, tak chtel maly jeste odnest pani ucitelce. :slight_smile:

Jo, Velky Osek, tam jsem v tech - nacti jezdila vikend co vikend na diskoteky :grinning:
Treba tu tvoji kamosku znam :wink:
20. dub 2010 ve 12:07  • Odpověz
ahojky všem,
andrejko, ty šibalko :wink: :grinning: :grinning: . cena mě zajímá pro porovnání. a jsem ráda, že už vím, že jsou i dobré. příští dortík už jdu k téhle paní. na těch dortech je vidět, že jí to baví. za takový dort bych ty peníze dala taky. v porovnání s tím, co jsem viděla v cukrárnách, jsou opravdu super. dorty s krtkem má nádherný. ten jsem původně chtěla pro klaudi k narozeninám a dokonce by se dalo s touto paní domluvit i na menší variantě. bohužel jsem ji objevila až po :frowning2: . ale ještě budeme mít příležitost oslavit spoustu dalších narozenin a tam si to vynahradím.

leni, to budete mít krásný domeček :wink: . nám už kamarád odjel, ale ještě chce přijet nám pomoct s dolaďovačkama, který by manžel zvládl sám, ale on mu chce pomáhat. je to tak příjemné pro všechny. je to moc hodný a šikovný kluk. to je výhoda pro nás. on zase k nám jede rád, protože je bez ženy v domě (ani manželka, ani maminka) a ještě má doma nějaký trable. takže u nás to má takovou mentální dovolenou.
tak trochu tím "trpím" jenom já, protože z mého poobědového odpočinku moc nemám. ale není to každý den a tohle "utrpení" se přežít dá.
20. dub 2010 ve 13:58  • Odpověz
Andrejko, tu mojí kamarádku z Oseka určitě neznáš, protože se tam přivdala a bydlí tam teprve tři roky. Pochází z jedné vesnice v okrese Mělník a poznali jsme se v Praze v práci. V mezidobí ještě bydlela několik let v Nymburce na sídlišti v nájmu, ale pak si postavili baráček v Oseku, odkud pochází její manžel a teď už je natrvalo tam.

Verčo, jojo domeček snad bude jednou krásný, ale ta cena rekonstrukce to je síla. Dneska nám řekli předpokládanou cenu za nové okapy a padli jsme málem do kolen, protože s tak vysokou cenou jsme fakt nepočítali. Je ale pravda, že je v tom zahrnutá i cena za část střechy, kterou máme hliníkovou a nad jedním pokojem už je rezavá, tak chce nutně vyměnit. No už se těším až to bude za náma. Jinak s tím poledním odpočinkem to znám. Taky jsem si zvykla na poobědovou siestu, ale jak jsou tady zedníci, je to jiné.
21. dub 2010 v 17:34  • Odpověz
Ahooooooj :dizzy_face::dizzy_face:
Tak sme pred chvíľou dorazili domov zo Slovenska :sunglasses: Dovolenka nááááádherná, kľudne by som si ju predĺžila nebyť istých povinností... Tak sa tu zatiaľ majte, ja tu mám práce ako na kostole :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :grinning:
Leni gratulácia k dievčatku :dizzy_face::dizzy_face:
25. dub 2010 v 16:57  • Odpověz
Ahojky,
Ani, to je super, ze sis to tak uzila :slight_smile:

Leni, ja si ani nevsimla, ze uz mas v profilu, ze to bude holcicka :wink: No super, to bude prvni v rodine ne jsi rikala ?

Tak to budes jako ja koukat po ruzove, modre mame my i ty doma dost :slight_smile:
25. dub 2010 ve 20:41  • Odpověz
Ahojky holky,

Leni, čekáte holčičku? No to je paráda, to je super. A už máte vymyšlené jméno? Tak moc gratuluji :slight_smile:

Ani, to jste si užili pěkně na Slovensku. Jak jste tam byli dlouho?
26. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz
Ahojky :o)
Ospravedlňujem sa ale vobec nemám čas dočítať :frowning2: Do alba som hodila nejaké fotočky zo Slovenska tak možete mrknúť :wink: Ja sa zatiaľ lúčim papa :wink: :dizzy_face:
27. dub 2010 v 00:17  • Odpověz
Ahoj holky,

jojo zřejmě čekáme holčičku, ale jak jsem tady psala před 14 dny ještě to není úplně jisté. Uvidíme na 3 D ultrazvuku, na který jdeme 24.5. do nemocnice. Jinak Andrejko máš pravdu. Konečně u nás v rodině zřejmě bude holčička. Bratrancovi se v pátek narodil zase chapeček. Druhý bratranec čeká druhé mimi tři týdny po mně. Prvního mají taky jako my chlapečka, tak třeba budou mít páreček jako my. Pohlaví ještě nevědí a zřejmě si ho ani nenechají říct.

Ani, jsem ráda, že sis to na Slovensku užila. My taky zavítali o víkendu do mého rodného kraje a jelikož vyšlo i skvělé počasí, tak jsme si to krásně užili. Jen jsem byla zklamaná z toho, že oba moji dosud žijící prarodiče po té dlouhé zimě docela sešli a vypadají o moc starší a unavenější. Myslím, že oba už budou potřebovat příští zimu výraznou pomoc rodiny s topením apod.

Dneska se nebudu moc rozepisovat, protože mi za chvíli přijede na návštěvu kamarádka z Prahy, tak musím chystat oběd apod., tak se zatím mějte hezky.
27. dub 2010 v 09:13  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:
Zas len v rýchlosti :grinning: Naty je v školke, manža v práci tak možem chvíĺu posedieť ale potom mám kopec roboty :sweat_smile:
Inak na Slovensku bolo fakt paráááádne, každý deň sa niečo dialo, nebolo času na smútenie. Mala som tu svoju milovanú sestričku :dizzy_face:Ostatne možete kuknúť na fotky tu alebo na FB :wink: Za 3 týždne toho bolo fakt veľa...čo už je pre mňa menej priaznivé tak si ma tam pekne vykŕmili :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning: normálne som ako balón a nevleziem sa do niektorých vecí :sweat_smile: ale aspoń to možem zvaliť na moju diagnózu PCO :grinning: :grinning:
A čo máme za sebou a čo nás ešte čaká? Ja mám za sebou 2 odbery krvi na hormonálny profil, manža spermiogram a vyšetrenie u urológa. Výsledky ešte nevieme :rolling_eyes: Ja idem zajtra na predoperačnú konzultáciu, tak uvidím kedy. Dúfam, že nebudem musieť čakať dlho. Vy holky čo ste išli na laparku za ako dlho po konzultácii ste išli? No a keď budeme mať za sebou toto všetko tak pojdem k mojmu gyndr. ten už bude mať po ruke všetky výsledky a tak skonzultujeme čo s nami ďalej :slight_smile: Tož to je zatiaľ všetko :grinning:
27. dub 2010 v 10:04  • Odpověz
autor
Ahojky děvčata :slight_smile:

Dlouho jsem tu nebyla, nějak nestíhám, mám Vojtu doma, já i děti jsme nemocný. Trvá to už od čtvrtka a nevypadá to na zlepšení.

Aničko, držím pěsti, ať všechno dobře dopadne.

Leni, gratulka k holčičce :slight_smile:
27. dub 2010 ve 13:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.