• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
A v štvrtok som v MC nebola, ale nie preto, žeby sa mi nechcelo, ale ja trúba som si už pri odchode z domu spomenula, že som nebola na predoperačnom vyšetrení :grinning: :angry: tak som naklusala k praktickej vyfasovala žiadanky, a v piatok si to všetko obehala. Túto stredu idem s výsledkom z EKG za praktickou, a napíše mi(dúfam, že mi napíše) dobrozdanie k operácii vo štvrtok nástup a piatok operácia... Začínam mať docela strach, už aby to bolo za mnou
10. kvě 2010 v 15:26  • Odpověz
Ahoj holky,

to je ale deštivo co? My jsme se ale i přesto s Ondrou teď vrátili z procházky. Ondra teď miluje vláčky a nádraží, tak musíme každý den chodit na nádraží na mašiny a někdy jdeme i vícekrát za den. Ještě že máme nádraží skoro za domem. Včera jsem ho vzala na delší procházku až k pivovaru a železňáku. Bála jsem se, že to jako těhu nezvládnu, ale byli jsme přes dvě hodiny venku a bylo to v pohodě. Občas jsem někde poseděla na lavičce, ale i tak jsem ušla několik kilometrů. Musím trochu trénovat, protože za dva týdny jedeme na týdenní dovolenou na Liberecko a tam se taky trochu nachodím, i když to samozřejmě přizpůsobíme mému stavu. Dnes odpoledne razím směr Praha. Mám tam večer sraz s lidmi, se kterými jsem hodně let chodila na skauta a některé jsem neviděla více jak deset let, tak jsem na ně zvědavá a moc se těším. Ondra pojede s tátou za tchánovcema, tak bude mít taky změnu.

Chtěla jsem se zeptat, zda nepůjdete někdo příští týden do mateřského centra jen tak do herny. Já tam někdy plánuju s Ondrou zajít, tak bychom se tam mohli vidět. :wink:
14. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz
Ahoj Leni,
tak doufam, ze sis sraz po letech uzila :wink:

Do MC se chystam asi hned v pondeli dopoledne. Nabizim tam ted cajiky, kosmetiku a tak, tak mam objednavky a nesu tam par veci. Takze ja tam pujdu temer urcite. Dej vedet, jestli ti pondeli taky vyhovuje.

V utery nemuzu, to mame po o. zubare, tak abych v klidu stihla dat malou spat a tak. Z MC ji vzdy nemohu dostat :grinning:
15. kvě 2010 v 00:13  • Odpověz
ahojky všem,
leni a andrejko, taky bych to viděla na pondělí dopoledne.
15. kvě 2010 ve 14:18  • Odpověz
autor
Ahojky holky :slight_smile:
v pondělí dopoledne by to šlo, chtěla jsem tam jít s Káťou, protože většinou od deseti hodin dávají pohádku.
15. kvě 2010 ve 20:50  • Odpověz
Magdi,
to davaji pohadku v te herne?
16. kvě 2010 v 08:45  • Odpověz
autor
ne, v těch kroužcích. Je to asi na čtvrt hodinky nebo tak nějak a je to pro děti od 2 let.
16. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz
Aha, takze do herny se muze normalne?

Ja musim pockat doma, nez mi prijde jedna pani si neco vyzvendnout, jinak tam pak urcite pujdu. Tedy pokud nebude vylozene slejvak :frowning2:
16. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz
Ahojyk :dizzy_face:
Tak som už doma z nemocnice, všetko dopadlo dobre neskor napíšem viac :wink: zatim papapa
16. kvě 2010 ve 12:28  • Odpověz
autor
Aničko, to je dobře, že vše dopadlo dobře :slight_smile:

Andrejko, do herny se může normálně.
16. kvě 2010 ve 12:32  • Odpověz
ahojky,
aničko to je dobře, že jsi zdravá a doma :wink:

holky, moc se omlouvám, ale zítra ráno mi přijde nečekaná návštěva. takže hernu musím zrušit :frowning2: .
16. kvě 2010 ve 23:58  • Odpověz
ahoj holky,
no ja tam tedy za chvilku vyrazim, takze komu se to hodi, treba se tam uvidime :wink:
17. kvě 2010 v 08:23  • Odpověz
autor
Ahojky,

my tam taky dorazíme :wink:
17. kvě 2010 v 08:42  • Odpověz
Holky, ráda bych dorazila, ale včera ráno mě nečekaně chytly záda včera jsem se skoro celý den nemohla hýbat. Dnes už je to lepší, ale raději bych se ještě nikam moc z domu nevydávala na delší cesty. Navíc manžovi dnes v Praze sekají zuby moudrosti a přijede před oběděm domů s rozsekanou pusou, tak chci být dnes raději doma, kdyby potřeboval nějakou pomoc. Ale zítra nebo ve středu bych možná dorazila. Tak si to dnes užijete a já doufám, že si dám záda úplně do pořádku a budu moci přijít jindy. :wink:
17. kvě 2010 v 09:18  • Odpověz
Verco,
je fajn, zes aspon opozdene dorazila. Jen uz jsme bohuzel zrovna sly, tak doufam, ze priste tam spolu pobudeme dele :wink:

Leni,
skoda, doufam, ze uz se citis lepe. :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 14:28  • Odpověz
Andrejko,

záda jsou lepší, ale stále nic moc. Včera jsem zvedala Ondru na přebalování a najednou od té doby jsem jak lazar. Vlastně celá domácnost je teď jako u lazarů. Manža má nateklou pusu a leduje a cpe do sebe Ibalginy, což já nemůžu. Ale vyrazila jsem dnes s Ondrou alespoň u nás na nádraží na mašiny, aby se trochu vyvětral.

Ani, tak jak se cítíš po zákroku? Už máš nějaké výsledky?
17. kvě 2010 v 18:54  • Odpověz
Hezké ráno,

tak my jdeme do MC dnes. Za chvíli vyrážíme, tak kdyby se chtěl někdo přidat, budeme rádi. Jdeme jen do herny a nejdéle v jedenáct hodin zase odcházíme, protože nám v půl dvanácté něco přivezou domu, tak musím být doma, abych to převzala.
18. kvě 2010 v 08:28  • Odpověz
Čauký:dizzy_face:
juuj hneď by som šla tiež do MC ale ešte sa na to necítim. V piatok idem na vyberanie stehov :slight_smile:. Inak výsledky z operácie sú také, že nič abnormálne mi nenašli :slight_smile: iba pár zrastov ktoré sa podarilo odstrániť :slight_smile:. Ostatné výsledky sa dozviem tak za 10 dní asi. Ale čo už vieme, že manža musí zas brať antibiotiká, a asi ich budem musieť brať aj ja, takže snaženie musíme opäť odložiť :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
Budem vám niektorej musieť pohladiť tehu bruško, aby sa aj na mňa niečo nalepilo :grinning: :wink: Dúfam, že mi to niektorá z vás dovolí :wink: :wink: :grinning:
Inak Naty má krásny nový pokojíček, už má aj veĺkú posteĺ, som zvedavá, čo na ňu povie keď dnes príde od prarodičov :slight_smile:
18. kvě 2010 v 08:45  • Odpověz
Aničko, tak to jsem ráda, že u Tebe není žádný velký problém, který by bránil dalšímu těhu. Myslela jsem si to, zvlášť když už máš Natálku a loni se Ti také podařilo otěhotnět. Tak držím pěstičky, ať Vám to brzy vyjde. A jinak na moje bříško si klidně můžeš sáhnout.

Verčo, dnes už je definitivně schváleno zvýšení mateřské na loňskou úroveň, tak jsem ráda, protože v mém případě to dělá o 4000 Kč měsíčně navíc, což se hodí. Uvažujeme s manžou, že bychom na podzim začali dávat Ondru na jeden den v týdnu na dopoledne do školičky v MC, ať si zvyká na kolektiv a má i jinou zábavu než jen pobyt s mamkou a miminkem doma. Jsi s Klaudinkou s jejich službami spokojená? A jak často ji tam dáváš?

Jinak my byli dnes v tom MC. Moc lidí tam nebylo, ale i tak si Ondra vyhrál. Je vidět, že už dospěl do stadia, kdy vyhledává jiné děti a nebojí se tolik.
18. kvě 2010 v 17:48  • Odpověz
Tak ja to ctu az ted, ze jsi Leni sla do MC. To mas stesti, ze tam nebylo narvano, ja jak tam byla vcera, tak to k polednimu uz houstlo a nebylo slyset vlastniho slova :frowning2:
Tak snad se brzy sejdeme vsechny, abychom se zase videly....
18. kvě 2010 v 19:08  • Odpověz
ahojky všem,
počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

andrejko, aspoň jsem vás viděla :dizzy_face: :grinning: . pravda je, že jsem na tebe mohla jenom koukat, protože opravdu slova nebylo slyšet.
s magdou jsme pak už pokecat mohly. největší hlahol odešel po jedenáctý hodině.

aničko, tak to je dobře, že laparo dopadla dobře. ale nechápu, proč jsi tam musela. teda ani nevím, co znamená PCO - to jsi psala, že máš nebo ne? a jestli chceš utěšit, tak moje kamarádka je dítko narozené až po sedmi letech snažení. a to už měla taky staršího brášku. - takových útěch, ale slyšíš hodně, co? :sweat_smile:

leni, klaudinka je v mc spokojená. sice ze začátku trochu poplakávala, ale už si zvykla a dokonce o dětech a tetách povídá i doma. přece jenom je to zase něco jiného než s maminkou. a v tomto počasí to jsem jenom ráda, že tam chodí. aspoň trochu nějaký program. děti kolem nás jsou nemocní a nebo s rodiči na dovolence. takže jsme doma jako na věži a ještě jenom omezený počet kamarádů :frowning2: . naštěstí nám tatínek tento týden jezdí domů docela brzy, takže se na něj obě vrháme :grinning:
19. kvě 2010 v 17:55  • Odpověz
Ahojky holky, jdu vas pozdravit :slight_smile:
Premyslim, ze bych si s malym v pondeli udelala vylet do Nbk, tak jestli se nechcete nektera pridat? Cas nevim, klidne i dopolko :slight_smile:
Zitra jedem na vylet na Loucen, tak snad bude pekne.
21. kvě 2010 ve 23:01  • Odpověz
Soni, v pondělí dopoledne můžu. Po obědě ale jdeme do nemocnice na 3D ultrazvuk, tak chci dát Ondru už tak v 11:30 spát, aby se alespoň trochu vyspal. Ale tak na hodinku na dvě bych se s Tebou ráda viděla. Záleží, kdy do Nymburka dorazíš. Myslím, že naposledy jsme se viděli loni v červenci a to je už hodně dávno.

My si s Ondrou udělali ve středu výlet vlakem do Poděbrad. Ondra se proběhl po kolonádě, zašli jsme na místní trhy, kde jsem nakoupila pár věcí, vzala jsem Ondru do cukrárny. No užili jsme si to až na to počasí. Když jsme se vraceli zpět, tak nás zastihl déšť. Ve čtvrtek jsme pro změnu byli s kamarádkou a jejím stejně starým chlapečkem na vesláku na hřišti. Kluci se vyblbli do syta a dokonce i svítilo místy sluníčko. No a včera jsem vstávala už v půl šestý a jela jsem do Prahy na testy na těhotenskou cukrovku ana těhu prohlídku. Přijela jsem vyčerpaná, hladová, tak si doufám teď o víkendu odpočinu. Zítra jedeme k našim na oběd, tak nemusím vařit, tak si to budu užívat a Ondra bude mít na chvíli změnu prostředí.
22. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz
Ahojky,

Leni, to by bylo fajn :slight_smile: Taky bych tě ráda viděla a i ostatní, jestli by se chtěl někdo přidat.
Mohla bych dojet klidně už v 8,50 do Nbk, protože u nás se vstává v 6. A kolem poledne bychom pak zase jeli zpátky.
Jestli by to tak šlo?
Teda za předpokladu, že nebude ráno lejt :D
22. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz
Soni, dobře. Já s tím budu počítat. My taky vstáváme mezi šestou a sedmou, takže není problém. Kdyžtak se u mě stav doma (jestli ještě trefíš) a buď můžeme jít na chvíli k nám nebo vyrazíme na prochajdu městem. Tak už se těším.
22. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz
ahojky všem,
soni, leni, to máte dětičky ranní ptáčátka. to se u nás ještě tvrdě spí. když se podaří vzbudit v 7, tak se raduju, že neprospíme den :grinning: . jinak se budíme až v 7,30 plus mínus.
jinak mi je moc líto, ale zase tě, soni, neuvidím. asi mi to není souzené. klaudi je opět nemocná, kašlík , rýma a bohužel i teplota :frowning2: .

ve čt jedu na velký UTZ, tak se dozvím, jestli opravdu čekáme další berušku :dizzy_face: .
23. kvě 2010 v 15:33  • Odpověz
Leni, tak zítra se stavím u Tebe, až dojedem. Pamatuji si, kde bydlíš :slight_smile: A domluvíme se, co a jak :slight_smile:

Verčo, to je škoda, že se neuvidíme, ale snad zase brzy dojedu :slight_smile:

Tomík minulý týden sapl do půl osmé a já stejně byla vzhůru od 6,50...nevydržím spát a mám to už tak nastavené :grinning:
23. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz
Soni, zítra se tedy budeme na Vás těšit. :slight_smile:
23. kvě 2010 v 19:18  • Odpověz
Ahojky, tak jsme doma a jdu obědvat :sweat_smile:
Leni, díky za hezké dopoledne a snad zase brzy dojedu.
Tomík mi usnul v Lysé ve 12,45 a teď ještě spí, tak snad se v klidu najím :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz
Soni, tak to jsem ráda, že jste v pořádku dorazili. Taky doufám, že ještě někdy v brzké době dorazíš. Ondra mi usnul v půl jedné a v půl druhé jsem ho už musela vzbudit, aby jsme stihli ten ultrazvuk. Na ultrazvuku jsme viděli všechno krásně, jen mimčo mělo před bradičkou pupeční šňůru, tak je to na některých fotkách vidět. Hlavní je, že už si jsme definitivně jisti pohlavím. Je to jasná holčička, což dokazují i fotky, které jsme dostali, tak jsem ráda, že už mám jistotu a můžu dokoupit pár věciček pro holčičku.
24. kvě 2010 v 15:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.