• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
Tak co holky, kdo jste byl v tomto paraku na hradbach?

Ja tam videla jen Magdu :wink: U nas jako vzdy mely obrovsky uspech nafukovaci balonky, mala s nimi sla i spat. Ze 3 jeste 1 ted drzi a nechce pustit. :grinning: Musim opatrne, nez zalezu i ja do hajan ji ho odebrat, at si neco neudela s tou snurkou.

Jinak se musim pochlubit, zitra vecer jedem do Prahy na muzikal Deti raje, moc se tesim, tak snad vse klapne. Sehnali jsme listky na posledni chvili a super, do 2 rady :slight_smile:
10. čer 2010 ve 22:54  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Včera sme v NBK síce boli, ale u tchánovcu, úplne som zabudla, že má byť niečo u hradeb :pensive:
11. čer 2010 v 07:55  • Odpověz
Já u hradeb kvůli tomu vedru nebyla, ale Ondra se tam vypravil s tchánovcema a sestřenkama a docela si to užili. U nás měli taky velký úspěch balonky. Ondra s ním celý večer chodil po baráku a nechtěl ho pustit. Dokonce i něco vyhrál. Ale na koníkovi prý jezdit nechtěl.
11. čer 2010 v 11:01  • Odpověz
ahojky všem,

nicolce přejeme dodatečně všechno nejlepší k narozeninkám a už žádné marůdkování.

včera jsem byla opět v podolí na kontrole a všechno OK. klaudinka byla u babičky v práci a potom ještě doma. užívala si babičky, dědy, pejska, třešniček, rybízu (zeleného, kterým krmí psa :grinning: ) a vůbec byla spokojená. domů jsme přijely až ve 20,00 hodin. no ještě v noci ze spaní se mě ptala, co dělá aránek (=našich pes) :grinning: . pod hradbama jsme nebyly a v tom vedru bych tam ani nedošla. leda s velikým kopcem zmrzliny po celou dobu výpravy :grinning: - pro kus žvance, šla bych světa kraj.
andrejko, musela jsem se smát, že niky ještě večer drží balónek. a lenka mě dorazil, že i ondrášek byl nadšený. u nás jsou taky hodně v kurzu. taková kravina a jakoui velikou radost to nadělá. my jsme asi před 14 dny koupili v pdy na kolonádě balónek pejska, co měl papírové nožičky a byl nad zemí jenom tak 5-10 cm, takže to vypadalo, že chodí. to mělo taky veliký úspěch. vlastně mám pocit, že tímto pejskem jsme odstartovali obrovské nadšení pro lítací balónky. do té doby ji moc nebavilo, že si to lítá nad hlavou. radši je chtěla mít nafouknuté pusou, aby se s nima dalo pinkat a kopat.

andrejko, se školkama na sídlišti je to trochu lepší - to by tě mohlo utěšit. tam je hodně školek. my ale chceme chodit tady do sluníčka nebo čtyřlístku a tam je celková kapacita cca 150 dětí. jenom takovou kapacitu má školka pejsek a kočička. ale taky to nemáte nic moc růžové, protože znám pár dětí, co je taky nevzali. a to už jim v září budou 3 roky a maminky mají jít do práce. hlídání v MC už je taky nabouchané. pak jedině asi bublinka, ale tam o tom nic nevím.
11. čer 2010 v 11:25  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
nechystáte sa dnes niektorá do MC?? V tomto psom počasí sa nedá ísť ani vonka :rolling_eyes:
14. čer 2010 v 08:46  • Odpověz
autor
ahojky :slight_smile:

Dneska nikam nepůjdeme, ani se mi nechce v tomhle počasí přecházet do MC. Ráno jsem Vojtu vypravila na celodenní výlet se školkou a jsem nějaká "přejetá" :unamused: To bude tím počasím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2010 v 09:05  • Odpověz
Ahoj Ani, jestli s Natálkou přijedete do MC, tak my bychom taky šli. Dorazili bychom tak před desátou. Jen zase kolem jedenácté musím jít domů, protože nám něco přivezou.
14. čer 2010 v 09:09  • Odpověz
Leni ahojky, tak ja nás idem vypraviť a stretneme sa tam :slight_smile:
Magdi škoda
14. čer 2010 v 09:13  • Odpověz
Dobře Ani, tak my dorazíme. Jdu nás oblékat a za chvíli razíme směr MC.
14. čer 2010 v 09:18  • Odpověz
hola hola, kde jste kdo?

holky, nejdete někdo dneska odpol na hřiště k vodárně? nevím, co s načatým dnem - buď zoo chleby nebo vodárna.
18. čer 2010 ve 14:14  • Odpověz
taky si rikam, kde kdo je, ze nikdo nepise :slight_smile:

Tak kde jsi Verco nakonec skoncila? Az se budes nudit nekdy, tak muzete s Klaudi vyrazit na hriste u nas, hned u Pejska a kocicky, tam jsme denne :grinning:
Ted jsme se zrovna vratily, ale chodime i dopoledne. Nejdriv posta, Jednota a pak supky na hriste. :wink:
18. čer 2010 v 16:49  • Odpověz
ahoj andrejko,
tak jsme nakonce zůstaly doma. klaudi protáhla spánek, pak se stavila kamarádka a nakonec dojel manžel. dneska po dlouhé době byl doma velmi brzy a to jsem nám nemohla udělat, aby on byl doma a my v luftě. takže nakonec příjemné odpoledne a večer. ale takových odpolední je do roka jako šafránu, tak neváhej, že tě na hřišti nevystopuju :wink: .
18. čer 2010 ve 22:01  • Odpověz
Ahoj holky,
ktere mate dnes cas, je akce od mestske policie na hradbach

http://www.mesto-nymburk.cz/www/index.php?sekce=3&zobraz=kalendarium-detail&detail=585

Magdi, snad sem kouknes a prectes si to taky :slight_smile:
22. čer 2010 v 11:21  • Odpověz
autor
tak jsem sem přišla pozdě, ach jo :frowning2:
22. čer 2010 v 19:10  • Odpověz
tys tam teda nakonec nebyla? Myslela jsem, ze se kouknes na netu od kolika to je. No nic si z toho nedelej, ja nakonec taky zustala doma. Maly prisel ze skoly a prohlasil, ze se mu nikam nechce. Ze jsou tam souteze pro mrnata a darky co davaji taky nic moc :grinning: takze tam ani nechce.
No tak sel ven na hriste, vratil se po 4 hodinach - pekne vylitany....
22. čer 2010 ve 22:46  • Odpověz
Len v rychlosti zas :grinning: možete juknúť do albíčka, včera mala Naty v školke rozlúčenie s predškolákmi. Deti mali aj krátky program a Naty sa dokonca zapojila :dizzy_face: taká som na ňu hrdá že už aspoň trochu spolupracuje :sunglasses: :sunglasses: Potom bolo ešte opekanie na školkovej záhrade :slight_smile:
tak zase letím pappapa :grinning: :wink:
23. čer 2010 v 17:06  • Odpověz
halooooooo¨
je tady někdo?

my se jdeme cachtat do bazénu a celý týden z něho vylezeme. jupíííííí
28. čer 2010 ve 14:19  • Odpověz
haloooo, jsme tu :grinning:

hele, Verco, neprovokuj ty chudaky z panelaku co bazen nemaji :grinning: :grinning: :grinning:

jo, maji byt vedra, tak si to na zahrade uzijte, taky bych to delala, kdyby bylo kde
maly prisel ze skoly, uz se ale neuci, tak ho to vedro zmohlo, ze usnul na gauci, obe mi ted chrni a jen cekam kdy se vzbudi, abychom se taky prosli venku, ale asi neni o co stat - i kdyz v tydnu ma byt jeste hur. No, doma mame prijemne.
28. čer 2010 ve 14:42  • Odpověz
Ahojky, kde kdo máte jaký bazének, že bychom se vtírli v tom vedru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak jsem se akorát taky chtěla zeptat jak se teda máte no, ale asi všichni stejně, že...
My se byli včera koupat na Sadské, tak to bylo príma, Tomovi se tam děsně líbí.
Však jste asi koukaly na Facu :D
Dneska po poledni máme být u zubařky v Praze, jdeme poprvé všichni k nové, tak jsem na to zvědavá. Jsem rok nebyla u zubaře a až uvidí mojí hubu, tak padne a já taky, až tam budu co měsíc na vrtání, trhání apod :D Že bych to viděla tak černě? :D No, a po zubařce snad bude nějaký koupando, ale nevim kde, se uvidí...
Dovču zatím žádnou neplánujem, jen spíš takový víkend, že bychom jeli pod stan i s malým :sunglasses:
29. čer 2010 v 07:01  • Odpověz
Ahojky holky,

tak my si vedro užíváme převážně na zahradě. Opravdu si vážím toho, že jí máme, protože Ondra se několikrát denně cachtá v bazánku s hračkama. pobíhá po zahradě a zobe jahody, maliny, lusky apod. a hlavně se zabaví skoro sám, takže jen malinko dohlížím a kochám se na lavičce pod jabloní hezkým počasím. Jestli někdo chcete, můžete se k nám přidat. Máme tu teď návštěvy na denním pořádku, takže není problém. Soni, kdybys chtěla, tak klidně doraz. :wink:

Jinak mám taky spoustu programu. V sobotu jsem byla s našima a Ondrou na chalupě na Vysočině a navštívit příbuzné a známe, tak jsem měla možnost vidět dvouměsíčního chlapečka mého bratrance a úplně jsem se rozněžnila a moc se těším, až budu chovat tu naší holčinu. Pomalu pro ni doplňuju výbavičku, ale rozhodně to nepřeháním. Minulé pondělí jsem byla na kontrole a na posledním ultrazvuku. Mojí doktorce se něco nezdálo se srdíčkem mimča, tak mě poslala někam jinam na lepší ultrazvuk a ten jsem absolvovala teď v pondělí. Naštěstí mi řekli, že mimi je naprosto v pořádku, tak už jen zbývá těch pár týdnů s břichem v tom vedru přežít a pak porodit.

Ani, už jste se objednali k tomu Seifertovi? Má teď přes léto volné termíny. Nás objednali na termín měsíc po zavolání, tak to chce trpělivost. :wink:
30. čer 2010 v 09:01  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Leni nevolala som, mudr. mi doporučenku nenapísal, iba konštatoval, že má ploché nožičky, že máme kúpiť zdravotné botičky a vložky do bačkůrek a ukázal nám nejaké cviky a nazdar
30. čer 2010 v 09:20  • Odpověz
Tak je super že vám holčinka tak pekne rastie a vďakabohu sa potvrdilo že je zdravučká :dizzy_face: to je to hlavné :slight_smile: inak by som sa k vám na záhradku votrela, ale na najbližších niekoľko týždňov už mám "plno", cez víkend na chalupu na Vysočinu, potom na Slovensko a potom do Prahy :sweat_smile:

Inak v tom pařáku sa človeku fakt ani nechce vonka, ale manža poctivo každý deń s malou chodí, inak sa chvíĺu cachtá v bazénku na balkóne. No mám dojem že ju chytá rýmička, tak dúfam, že nebudeme musieť byť zavretý dnu :unamused:

A plánujeme už oslavičky :slight_smile: Zajtra alebo v piatok donesie do školky nejaké dobrůtky pre deti :slight_smile: Na chalupe bude jedna oslavička s grilovaním a tak a potom ďaľšia na Slovensku :slight_smile: Slovenské príbuzenstvo bude mocť prvý krát prísť, vždy to bolo tu :dizzy_face: Jeden darček už dostala, kuchyňku od nás tak vyvára každý deń a nosí nám kavu :dizzy_face: :dizzy_face:

Hmmm tak som kukla teraz z balkóna a normálne sa nám zaťahuje :astonished:
30. čer 2010 v 09:28  • Odpověz
ahoj holky,
to se klidně do bazénu přijeďte vykoupat. už teď jsme tady jak veřejné koupaliště :grinning: . normálně jsme s naší sousedkou trávily tak 1 den v týdnu, ale teď jaksi nemáme šanci. i oni se bazénujou a taky tam pořád někoho mají.
my tady odpoledne co odpoledne máme nějakou návštěvu. jen dvakrát jsme vynechaly, protože jsme zase byly na návštěvě my.
je super, že už je pátek. a bude dlouhý víkend s manžou. to bude taková naše malá dovolená. takže program je jasný - koupání, grilování, poflakování, jupíííí!!!

leni, s tím ondráškovým trháním ovoce jsi mě pobavila. minulou sobotu jsem klaudince ukázala, že už je hrášek. dnes tam není ani jeden lusk - všechno vyluxovala. to stejný jahody, rybíz. borůvky neměly šanci uzrát. teď vlastním tělem hájím ostružiny a víno. loni ostružiny neměly šanci vůbec uzrát a ani víno. letos doufám, že se pár bobulím podaří projít celým procesem :grinning: .
2. črc 2010 ve 13:28  • Odpověz
Ahojte holky, tak ja dneska balila a zitra pro me a maleho dojede tatka, tak jedem k nim, superka...aspon budem u bazenu,na zahrade, u pejska, kocicek, slepicek, kralicku :grinning: :grinning: :grinning: Vedro je neskutecne, tak skoda, ze tady nemame neco kekoupani v dochazkove blizkosti :( Tak se tu mejte, neupecte se a ve ctvrtek jsme zpet.
2. črc 2010 ve 22:06  • Odpověz
Ahojky,

Soni: Tak si to u vašich hezky užijte. Naprosto chápu, že chceš být raději na místě, kde je možnost se koupat, kde jsou zvířátka a příroda. Já si třeba osobně vůbec nedovedu představit, jak tráví léto lidé v paneláku nebo prostě v bytě. V rodině všichni mají baráček se zahradou - naši, tchánovci, babičky, švagrová...tak nemám zkušenost, ale můžu si to představit. Myslím, že to žádný med asi nebude.

Verčo: Tak u nás je to s ovocem na zahradě podobné. Ondra už natrhal určitě několik kilo nezralého rybízu. Nám to ale až zase tak nevadí, protože o rybíz až tak nestojíme. V rodině má rybíz každý, tak ho nemáme komu dát. Kamarádky ho nechtějí, že je moc trpký pro děti apod. a my si ho dáme třeba jen trochu zamrazit a v zimě z něj peču koláče. Tchánovci z něj vyrábí obrok víno, ale to moc lidem nechutná, takže s rybízem je u nás spíš kříž. To kdyby Ondra likvidoval nezralé jahody nebo maliny, to by mi vadilo víc. Jinak švagorvá si před rokem a půl koupila nový rodinný domek v Jankovicích, na zahradu si nasázela keříky s ovocem, ale taky nic první rok nesklidili, protože její holky taky všechno očesaly ještě než to dozrálo. Takže to beru jako vcelku běžný jev a holt musíme počkat až děti trochu odrostou a budou chápat, že se nezralé plody netrhají. :slight_smile:
3. črc 2010 v 19:20  • Odpověz
autor

dneska jsme strávili super den u našich na chalupě. Děti se celý den řachtaly v bazénu, odpoledne proběhla grilovačka. Prostě super :wink: Jenom máme takovej malej problém. Ve čtvrtek jsem u mě a dětí našla ve vlasech vši, tak si to doslova "užíváme" :frowning2: Když jsem kupovala v lékárně šampon proti vším, tak se všichni divili, že se to objevilo tak brzy, že jinak až po prázdninách. Nevím, jestli to Vojta přitáhl ze školky nebo já a Káťa z mateřského centra.
3. črc 2010 ve 20:32  • Odpověz
Ahojky, jak přežíváte vedra? My se včer byli koupat na Vyžlovce, tak to bylo príma :slight_smile: Super osvěžení. Celý víkend jsme byli doma, protože jsme měli tátu v práci. Už aby se ale trošku ochladilo..
Leni a Verčo jak vám je?
13. črc 2010 v 09:52  • Odpověz
autor
Soni, držíme se, ale Vojta už druhý večer po sobě zvracel z toho horka. Káťa to naštěstí zvládá dobře. Jinak jsme pořád naložení v bazénu nebo pod slunečníkem.
13. črc 2010 v 19:28  • Odpověz
Ahojky holky,

no vedra už mi lezou krkem, ale zvládnout se to musí. Minulý čtvrtek jsem jela s Ondrou sama vlakem bez kočáru k našim do Prahy a divila jsem se, jak jsem to zvládla. V pátek jsem si oběhala gyndu a práci. Už jsem dostala tiskopis o nástupu na mateřskou, tak jsem ho byla v práci odevzdat a od zítra už pobírám mateřskou. To to uteklo. Celý víkend jsme slavili. V sobotu tchánovi narozky a v neděli Ondrovy narozky. Sice je má až dneska, ale kdo by k nám šel slavit uprostřed týdne. Včera jsme byli celá rodinka ve fotoateliéru a nechali jsme vyfotit Ondru ve dvou letech, moje bříško a nafotili jsme se i celá rodinka. Ondra sice nechtěl při focení moc spolupracovat a dokonce místy i brečel, ale stálo to za to a fotky snad budou hezké. Už se těším, až si je půjdu příští týden vyzvednout.
Včera jsme se byli taky večer koupat ve Vrbové lhotě. Jsou tam 4 písková jezera a není tam moc lidí, takže pro nás ideální.
14. črc 2010 v 08:53  • Odpověz
Onráškovi přejeme vše nejlepší k narozeninám, konečně jsem se sem dostala vám popřát :slight_smile:

Teda Leni, už pobíráš zase mateřskou, to fakt strašně letí. A zachvilku bude miminko venku :slight_smile: Tak snad nám pak taky ukážeš nějaké fotečky. A kde jste se nechali fotit, v Nymburce?
14. črc 2010 ve 12:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.