• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
Ahoj holky :dizzy_face:
Do konce srpna je v soľnej jaskyni akcia 2 osoby za cenu jednej. Nechcelo by sa vám niekedy niektorej?? :slight_smile:
10. srp 2010 v 16:32  • Odpověz
autor
Ahojky Aničko :slight_smile:

Já bych šla. Ty taky?
10. srp 2010 v 16:35  • Odpověz
Ahoj Magdi jasné :slight_smile: tento týždeň som dohovorená s tchýňkou, tak čo tak na ten ďaĺší týždeň? :slight_smile: to má manža nočnú tak by sme mohli dopo?
10. srp 2010 v 16:37  • Odpověz
autor
A šla bys i s Natálkou, že jo? Já příští týden mám ještě Vojtu doma, jde do školky od 23.8., tak bych potom mohla jenom s Káťou. Jinak samozřejmě můžu s oběma.
10. srp 2010 v 17:39  • Odpověz
tak mi manža práve povedal že tchýňka vo štvrtok nemože :frowning2: Dalo by sa ti tento štvrtok?? jj išla by som aj s Natulkou :slight_smile:
10. srp 2010 v 17:51  • Odpověz
autor
@bielanevesta jo, to by šlo. V kolik? :slight_smile:
10. srp 2010 v 19:59  • Odpověz
@magda2 možem buď dopoledne tak max do 12.30 alebo potom tak od 14.00 :wink: tak len písni kedy ti to vyhovuje viac :slight_smile:
10. srp 2010 ve 20:25  • Odpověz
autor
@bielanevesta mě by to vyhovovalo spíš dopoledne třeba kolem desátý hodiny, maximálně v jedenáct.
10. srp 2010 ve 20:29  • Odpověz
Verčo, určitě to bez Klaudinky zvládneš. :wink: Já jsem taky těch šest dní, kdy byl na dovče s tchánovcema, přežila a trochu jsem i ztratila zábrany a teď jsem ho pro změnu "půjčila" na pár dní našim do Prahy. Mamka je učitelka, tak má prázdniny a má na Ondru čas, tak spolu jezdí na výlety. Ondra úplně miluje jízdu pražskou MHD, což já tedy zase až tak moc nevyhledávám. Ale takovou tramvaj nebo metro holt v Nymburce nemáme, tak je to pro něj vzrůšo. Dnes byli třeba na zámku Ctěnice a prý se tam pěkně vyblbnul v královské oboře. Jeli tam i s jinými příbuznými, tak alespoň bude mít kolem sebe na chvíli i jiné lidi než pořád jen mámu a tátu. Příští týden si ho zase chtějí na pár dní půjčit tchánovci. Budou hlídat i Ondrovi sestřenky, tak by se děti spolu zase na chvíli vyblbli. Tchánovci mají vlkou zahradu, bazén a vše přizpůsobené pro děti a když vidím Ondru, jak se sestřenkama cítí v pohodě a běhá s nimi a blbne, tak mi to přijde lepší, než aby se koukal na unavenou mámu, která pár dní před porodem polehává a jde s ním maximálně na nádraží na mašiny. V sobotu jsme ho vzali na Přístavní slavnosti a docela si to taky užíval. Koukal pořád na podium na ty blikající světla a tancoval do rytmu, jak hráli skupiny. Vydrželi jsme tam dokonce do půl desáté na Michala Prokopa.
10. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz
@magda2 tak teda v deset :slight_smile: stretli by sme sa priamo tam? ja tam dnes teda zavolám a rezervujem 2 dospelí a 2 deti? Či sa ešte niektoreá pridáte?? :slight_smile:
11. srp 2010 v 07:51  • Odpověz
autor
@bielanevesta Aničko, prosím dva dospělí a tři děti :wink: Jinak v deset tam budeme :slight_smile:
11. srp 2010 v 09:02  • Odpověz
@magda2 dobre :slight_smile: takže prídeš aj s manžom či s kamarátkou?
11. srp 2010 v 09:13  • Odpověz
pardón nie s manžom s priateľom :pensive: :pensive: omlouvám se
11. srp 2010 v 09:14  • Odpověz
autor
ne, já myslím, jako s tebou dohromady :wink: Já, ty, Natálka, Vojtíšek a Kačenka :slight_smile:
11. srp 2010 v 09:32  • Odpověz
ahááá :grinning: tak idem volať :slight_smile:
11. srp 2010 v 09:54  • Odpověz
@magda2 tak som volala, o desiatej už majú obsadené tak mi nabídla v 11.00 tak som to vzala...dobrý?? :confused:
11. srp 2010 v 09:59  • Odpověz
autor
@bielanevesta Nevím, jestli jsi dostala SMS, ale platí 11. hodina :wink:
11. srp 2010 ve 20:39  • Odpověz
@magda2 jj dostala :slight_smile: tak teda v 11 :slight_smile:
11. srp 2010 ve 20:48  • Odpověz
Ahoj holky,
tak zase taky zdravim.
Verco, diky za optani. Uz o mnoho lepsi, ale stale prevazuji, na kontrolu mam jit ted v patek, ale jsme do nedele mimo CR, tak pujdu az v pondeli. To uz snad bude dobry. Pred par dny jsem si pro zmenu ukopla ten druhy u znamych, ale nastesti jen trochu natrhly nehet a zadna zlomenina. No uz se normalne bojim chodit bosa.

Jinak nasi malou chuderku stipla vosa :frowning2: Minuly ctvrtek u cukrarny Jahudka. Byla jsem tesne u ni, dokonce u ni na bobku, objimala jsem ji a ona jak kouka preze me, tak se divi a rika mami, mamiiiiiiiiiiii, tak se otocim co ze to za mnou je zajimaveho a v tom ona zakrici Jauviiiiiiiiiii Jauviiiiiii a uz to bylo. Tak to fakt clovek nekdy neovlivni. Kdybych si ji nevsimala, ale takhle jsem fakt nemohla vic se ji venovat. Pichla ji pekne k oku, do horniho vicka, nez jsme dosli domu, tak ji to opuchlo. Chladit to nechtela, tak jsem jen mohla pouzit Fenistil kapky a mast. Jeste 2 dny to mela napuchle, ze ji ocicko nebylo ani videt. No bylo mi ji lito. Segra doporucila 1/4 nejakeho prasku, ze zabira vic, tak jo a ono to fakt konecne zabralo. No, bylo to poprve, tak jsem mela strach jak bude mala reagovat. Ale pry stejne kdyz je nekdo alergicky tak to nebyva u prvniho stipnuti, ale az po dalsich. Super.
Od toho dne se mala boji i mouchy. Ona to nerozlisuje zda je to moucha ci vcela. Proste to leti okolo a prudi....
Tak Vam preji at to vase deticky nepotka, neni o co stat.

11. srp 2010 ve 23:31  • Odpověz
tak a klaudinka je pryč :cry: :cry: :cry:
už jsem si tady pobrečela a teď jdu pracovat. naštěstí je mamka úžasná a už mi poslala 2 MMS, abych viděla, jak je beruška spokojená. teď už jenom 3 noci a bude zpátky.
12. srp 2010 v 15:45  • Odpověz
leni, s tím programem máš pravdu. ale mě porod pořád moc nedochází. s klaudi se ještě pořád honím po domě i dvoře a pokud nestonáme, tak i výletíme nebo máme na programu kamarády. teď už mě ségra i kamarádka zastavila, jestli jsem normální. chtěla jsem jít do aquacentra v čestlicích a jet do země snů. tak mi došlo, že by to opravdu mohlo být nad moje síly.
nehledě na to, že tyto 3 dny mám na to, abych už nachystala věcičky naší druhé berušce. teď se nám to trochu zkomplikovalo, protože vybraný nábytek v ikea není na skladě :frowning2: . no uvidím, co zítra. pořád pevně věřím, že to klapne k mojí spokojenosti.

andrejko, ty už snad ani vůbec nechoď :wink: . vsadím se, že bys byla schopná si ukopnout palec i u třetí nohy, kdybys nějakou měla :grinning: :grinning: :grinning: . hlavní je, že jsi pořád schopná pohybu.
chuděrka nicolka. takové "seznámení" s vosou je fakt na pytel. hlavně, že se neprojevila nějaká nepříjemná alergická reakce. klaudi se taky bojí všeho lítajícího kromě vos. komár i moucha už ji kousli, ale vosa je strašně vtipná. může se utlouct smíchy, když ji odháním. to pak vidí vosu a taky dělá kšá kšá. a asi si myslí, že píchanec nebolí. mně jedna vosa přiletěla štípnout (taková agresivní potvůrka, normálně jenom okukují) a já ani nekníkla. tak si asi myslí, že je to ok.
12. srp 2010 v 15:56  • Odpověz
Verčo, tak si užívej "odpočinku". Mně se pro změnu včera Ondra po 4 dnech vrátil domů. Moc jsem se na něj těšila. Odpoledne jsme pak vyrazili celá rodinka i s tchýní ke Mcelům do lesa na houby. Všude bylo plno houbařů, tak jsme se báli, že nic nenajdeme, ale přivezli jsme jich docela dost. Já teda spíš hlídala Ondru a nemohla jsem kvůli bříšku do křoví apod., ale i tak to bylo super. Večer jsem pak udělala smaženici, nějaké houby jsme tepelně upravili a po vychladnutí je dali zamrazit a ze zbytku dnes udělám houbovou polévku. V pondělí chceme vyrazit zase. Docela jsme se namlsali a chceme si udělat zásoby na zimu.

Magdo a Aničko, jak jste si užili solnou jeskyni? Taky bych šla, kdyby byl čas, ale zrovna včera v tu dobu mi přijelo příbuzenstvo a přivezli Ondru.

Andrejko, my taky včera málem řešili bodnutí hmyzem. Seděli jsme s příbuznými na zahradě, popíjeli kafíčko a přinesla jsem nakrájený rybízový koláč a najednou se k nám slétla hejna vos a včel a nechtěli pryč. Kroužili kolem nás. Bála jsem se hlavně o Ondru a o sebe. Přeci jenom bych nerada rodila s žihadlem v těle. Tak jsem radši po chvíli koláč odnesla domů, ale ony letěly za mnou a měly jsme jich několik doma, tak jsme s manžou vzali plácačky a pozabíjeli je, protože byly fakt otravné a hlavně nebezpečné. Teď v létě je to s tím hmyzem někdy opravdu naprd.
13. srp 2010 v 08:59  • Odpověz
leni, už si hezky užívám. včera jsem opravdu nic nedělala. teda trochu papírování, ale na to jsem měla náladu. takže jsem vlastně relaxovala :grinning: . mamka mi pořád průběžně posílá fotečky klaudinky, takže je to opravdu fajn. myslela jsem si, že budu truchlit víc :grinning: :grinning: :grinning: . no tedy takhle - chybí mi tady to brebentění, ale nepláču a to je důležitý.

jo s těma vosama je to teď špatný. ale to je každé léto. v srpnu je vos vždycky moc. a leni, ty už pomalu za týden rodíš!!!!! ty brďo, to to uteklo.
13. srp 2010 v 09:51  • Odpověz
autor
Ahojky holky :slight_smile:

Leni, v solné jeskyni to bylo super :wink: Třeba se nás tam příště sejde víc. Mají tam zajímavý slevy, když přineseš potvrzení z MC. Vojta dneska celej den chodí a fňuká, že tam chce zase. Dokonce se ptá i po Natálce.

Verčo, ty vosy jsou fakt hrozný. Nemůžu ani otevřít okno, každý den vyháním asi 5 kousků. Káťa se může zbláznit, když je vidí. Teda ona ječí, i když vidí mouchu nebo pavouka. Snad to časem přejde.

Aničko, po solné jeskyni jsme šli na oběd k zimnímu stadionu, tam jsme si dali pizzu, děti si pohrály na pískovišti, mají tam trampolínu, takže super. Potom jsme šli na zmrzku. Dorazili jsme domů kolem druhý hodiny, děti totálně řádily a já padla.
13. srp 2010 v 18:20  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:
Len v rýchlosti zdravíma potvrdzujem že v jaskyni bolo super, ostatne možete juknúť na fotky na FB :wink: Tak Vojtíšek sa pýta na Naty? :slight_smile: my sme boli dnes v jaskyni opäť tentokrát s manžom :slight_smile:

Som rada, že sa všetky máte dobre a Andrejke prajem skoré uzdravenie :wink: :slight_smile:

Zajtra sa chystáme do pražskej ZOO tak dúfam že nám bude aspoň trochu priať počasie a nebudú otravovať osy :confounded: Pa pa a krásny večer prajem :wink: :slight_smile:
13. srp 2010 v 18:35  • Odpověz
ahojky všem,
je to tady nějaké neživé :confounded: :confounded: :confounded: .

a já už mám klauinku doma - jupíííííí!!!!!
a o víkendu jsme byli na kajínkovi. musím říct, že petr jákl natočil super film. nechá na divákovi, aby si udělal názor a rozhodně nedělá z kajínka svatouška a chudinku. sice hlavní představitel je charismatický herec, přesto člověku nedělá problém se od nějakého "litování" odprostit. tento film doporučuji.
jen jsem si, leni, na vaši rodinku vzpomněla a docela mi zatrnulo. vůbec tvému muži nezávidím profesi. už jenom tím, jaké trestní činy se mu dostanou do ruky a musí poslouchat a studovat všechny detaily. to bych dělat nemohla. už bych nikdy klidně nespala :pensive: :confused: . u právničiny si přece jenom aspoň trochu můžeš vybrat zaměření.... jo a posmála jsem se - za námi v kině seděl člověk, který mi vadil už tím, že jsem byla nucena poslouchat jeho komentáře :angry: . ale dostal mě, když svojí partnerce "našeptal do ouška": "podívej, jak si ty právníci žijou. jako prasata v žitě!". držela jsem se, abych mu neřekla, že mohl jít taky na práva a ukázat se. no nic - jsem asi nějaká chytlavá, či co. :grinning:
16. srp 2010 ve 21:16  • Odpověz
Ahoj holky, zdravíme od tchánovců z chalupy, celkem to tu ujde, jen dneska prší, ale snad bude zítra líp. Tomík teďka usnul, ta tu ležim s nim. Jinak tu mám celkem veget.
V Krkonoších jsme se měli hezky, vyšlo nám zrovna krásné počasí.Hned v úterý jsme byli na Černé hoře (lanovkou nahoru, dolů pěšo..). Ve středu jsme jelo do zoo do Dvora Králového. Ve čtvrtek na výlet do Polska.
Jinak jsme bydleli tady: www.salma.cz a bylo to tam prima.
17. srp 2010 ve 12:23  • Odpověz
autor
Ahojky holky :slight_smile:
to máme dneska krásné počasí, co :frowning2:
17. srp 2010 ve 12:50  • Odpověz
Ahojky,
Ani i tobe diky za prani zdravicka, ale nejak to nevyslo. Ja to snad ted nejak pritahuju nebo co.
Vcera me zacalo bolet v krku, jen pri polykani, zvysena teplota, oslabene cele telo. Tak jsem ani nemela silu jit na tu kontrolu na chir. s malickem. Tak jsem se dnes premohla a kdyz uz jsem byla na poliklinice, rekla jsem si, ze to vyuziji a dojdu si k obvodakovi kdyby neco, at se to podchytne vcas. A taky jo, mam pry krasnou anginu :frowning2:
Takze ATB, manzovi bylo rano tak spatne, ze do prace nesel a nemel ani silu k tomu dr. dojit (no jako ja vcera, uplne jsem vedela jak mu je) a tak vyfasoval ATB taky.
S detmi se chystam zitra k detskemu, protoze Domik od nedele vecer taky neni ve sve kuzi, boli ho pri polykani, takze ji jen rozmocene piskoty, nastesti horecky si odbyl vcera a uz je bez.
No a nase mala Nicolicka se drzi, tak doufam, ze vydrzi, protoze u tech malinkych deti je to nejhorsi.
17. srp 2010 ve 21:57  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Teda Andrejka vy si to vyberáte :frowning2: snáď aspoň malej sa to vyhne...nieje to tak dávno čo sme tiež celá rodinka mali angínu, je to hnus :frowning2: tak dúfam, že budete všetci čoskoro fit :wink: :slight_smile:
18. srp 2010 ve 02:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.