• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
Ahojky :slight_smile:
tak vidím, že soni ty si bola rýchlejšia so správou :dizzy_face: Tak ešte raz prajem holkám hodne zdravíčka :slight_smile: :slight_smile:
25. srp 2010 ve 13:52  • Odpověz
autor
To je super zprávička :slight_smile: Holkám moc moc moc gratuluji a přeji jim hodně zdravíčka, štěstíčka a samozřejmě lásky :slight_smile: :slight_smile:
25. srp 2010 ve 13:58  • Odpověz
ahojky všem,
tady už oslavuje!!!!! :grinning: už se taky těším, až malou berušku uvidíme na fotkách. jsem moc ráda, že to holkám dobře dopadlo.
25. srp 2010 ve 23:22  • Odpověz
no a chtěla jsem vám říct, že klaudi teď začalo strašné období. pořád leze po výškách, poskakuje jako tajtrdlík a začíná pěkně neposlouchat. :angry: ale zase na druhou stranu umí spoustu nových věcí a poslouchá na frontách, kde jsem to vůbec nečekala. takže je tu asi nová etapa vývoje. je pravda, že je s ní neuvěřitelná legrace. kecy jsou úžasný. informuje o spoustě věcech. zase na druhou stranu, když má něco zakázaného, tak se otočí zády, abych to neviděla, nebo si zavře dveře. :grinning: jsem moc zvědavá příští týden, jak bude probíhat opětovné začlenění do školičky.
25. srp 2010 ve 23:32  • Odpověz
autor
Ahojky všem :slight_smile:

@vercaberca Verčo, Vojta chodí do školky už od pondělí, ale včera jsem ho nechala doma, protože v noci zvracel a včera měl zvýšenou teplotu. To to pěkně začíná :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď už je zase ve školce, tak doufám, že nebudou učitelky volat, abych si pro něj jela.
26. srp 2010 v 07:22  • Odpověz
Ahoj holky,
mate nektera nove zpravicky o Lence a miminku? Jak se jim dari????
28. srp 2010 ve 22:26  • Odpověz
Bohužiaĺ neviem nič nové :frowning2:
28. srp 2010 ve 23:42  • Odpověz
magdi, tak pevně doufám, že už jste si to vybrali a teď už bude jenom dobře :wink: .

andrejko, určitě se daří dobře. teoreticky by měli jít po neděli domů. taky jsem zvědavá, jaké nám lenka napíše dojmy. :wink: a taky doufám, že budou fotečky. :grinning:
29. srp 2010 v 11:04  • Odpověz
autor
@vercaberca tak teď pro změnu: v pátek zvracela Káťa a já měla průjem a taky zvracela a dneska zase průjem. Docela obstojná střevní chřipka, asi :frowning2:

Už se taky nemůžu dočkat foteček nového miminka :wink:
29. srp 2010 v 15:12  • Odpověz
@magda2 magdi, kde jste to chytli? takhle všichni střevnit :confused: .

já mám teď nečekané volno. klaudinka odjela s tatínkem k babičce a já si hezky do teď četla. jen, co jsem sedla k pc, že budu pracovat, rozbolela mě hlava :grinning: :grinning: :grinning: . já práci fakt nevymyslela :grinning: .
30. srp 2010 v 17:44  • Odpověz
Ahoj holky,

zdravím Vás jako dvojnásobná mamina a ještě jednou děkuju všem za podporu a gratulace. K překvapení mě i celé rodiny nás nečekaně pustili z porodnice dost brzy. Už včera v deset dopoledne jsem byla doma, takže čtvrtý den po císaři. V Nymburské porodnici se totiž rodí jako o život a potřebovali místa, tak mě i spolubydlící z pokoje pustili po císařích o den, dva dříve, aby se jim uvolnilo místo. Jen musím ještě jednou v týdnu do porodky, aby mi vyndali krajní stehy po císaři, protože to dělají až pátý, šestý den. Jinak já se cítím už od začátku mnohem lépe, než po císaři s Ondrou. Jizva bolí méně a celkově jsem byla od začátku ve větší pohodě. Porod samotný už tak pohodový nebyl. Na sále jsem jim totiž dvakrát trochu kolabovala, při císaři se mi chtělo zvracet. Museli mi opakovaně nasazovat kyslíkovou masku, omývat mě studeným obkladem a dali mi nějakou infuzi navíc, abych se vzpamatovala. Říkali, že je to asi z toho, jak si orgány sedali po vyjmutí plodu z těla na svoje místo. Ale jinak jsem pak už byla v pohodě. S kojením byl torchu problém jako u Ondry. Po císaři se mi špatně a pomalu rozbíhala laktace. Musela jsem to zase rozjet s pomocí odsávačky, ale teď už je to v pořádku. Koupila jsem si ruční odsávačku od Farlinu a je fakt skvělá. Když mám hodně nalitý prsa a Kačka zrovna nechce papat, tak odsaju a mám do zásoby.

Doma aklimatizce taky proběhla v pohodě. Je teda pravda, že jo to i díky manžovi, který si vzal hodně do parády Ondru. Takže ho uspává a koupe on a bere ho ven. Kačka je extrémně spavé a hodné miminko. Do jídla ji musím vyloženě nutit a křísit ji ze spaní. Takže zatím pohoda. Až ale nebude tolik spát a manža bude chodit do práce, tak to bude těžší, ale zatím jsem v naprosté pohodě. Dokonce jsem dnes zvládla i uvařit oběd a teď jdu péct štrůdl.

30. srp 2010 v 17:58  • Odpověz
Ahoj Leni,
diky ze se hned hlasis :grinning:
To je fajn, ze uz jste v klidu doma. Hlavne, ze nakonec vse i pri porodu dopadlo dobre, vid :slight_smile:
Tak si to holky doma pekne uzivejte a hod se pak nejake fotky.
30. srp 2010 v 18:40  • Odpověz
Ahoj Leni vítaj doma :slight_smile: :dizzy_face:
31. srp 2010 v 08:49  • Odpověz
Ahoj Leni, vítejte s Kačkou doma. Ještě jednou k vám letí obrovská gratulace.
Je fajn, že je ti lépe a že pěkně kojíte :slight_smile: A manžel hodný, že pomáhá s Ondrou, však je to zapotřebí.
Tak jsem zvědavá, jak Ondra bude na Kačenku reagovat a jak to budete zvládat.
A už takhle pracuješ doma, jo? Štrůdlík peče, oběd vaří :D
Já dneska taky budu dělat štrůdl, včera mi dělala chutě kamarádka, tak jsem dnes nakoupila vše potřebné a těsto už rozmrzává :D
31. srp 2010 ve 13:34  • Odpověz
tak teď jsem napsala dlouhou zprávu a vymazala jsem si to :stuck_out_tongue_closed_eyes: - trubka jsem to :cry:
3. zář 2010 v 09:35  • Odpověz
takže už vás všechny jenom rychle zdravím a napíšu později
3. zář 2010 v 09:36  • Odpověz
autor
@vercaberca Ahojky Verčo, to se mi taky občas stane :frowning2:
3. zář 2010 v 09:45  • Odpověz
autor
A co chystáte se někdo zítra na jarmark? Třeba se tam s někým potkám :wink: Dopoledne půjdu na jarmark a odpoledne s děckama na atrakce. Doufám, že bude slušné počasí, Vojta se už moc těší :slight_smile:
3. zář 2010 v 09:47  • Odpověz
@magda2 my sa dopo chystáme :dizzy_face: tak by sme tam mohli na seba naraziť :dizzy_face:
3. zář 2010 v 09:49  • Odpověz
My se zitra nechystame, tak to jen abyste me tam nehledaly :grinning: :grinning: :grinning:

Me zitra ceka promena - manzel mi k Vanocum dal poukazku do salonu na promenu - kadernice, kosmeticka a profesionalni foto, tak jsem zvedava......
3. zář 2010 v 11:30  • Odpověz
Jo, Magdi, s tim nabytkem na tebe myslim, neboj. Jen jsem se k tomu jeste nedostala, trosku poklidit to preci jen musim :wink:
Byla tu zrovna kamoska a jedna jeji kamoska taky nutne potrebuje detem vybavit pokojicek, tak treba se postesti i tam, uvidime...
3. zář 2010 v 11:33  • Odpověz
autor
@bielanevesta možná se tam uvidíme :slight_smile:

@donia v pohodě, až budeš mít čas, tak mi to pošli :wink:
3. zář 2010 ve 12:37  • Odpověz
my jdeme na pouť odpoledne. a z plakátů jsem pochopila, že jarmarky jsou až do 18,00 hodin. ale třeba jsem natvrdlík. jsem dneska tak uchozená. já snad prošla celý nymburk. a klaudinka statečně se mnou. přes prázdniny jsem ji začala trénovat, aby si odvykla kočár. strašně ráda se nechávala vozit, nosit apod. baví ji koukat kolem dokola. ale chůze má taky svoje výhody - kamínky, klacíčky, kytičky, lístečky a jiné zajímavosti :angry: . a dokonce už i někam dojdeme v rozumném čase. :grinning:
3. zář 2010 v 18:20  • Odpověz
andrejko, magdi, jaký nábytek řešíte?

andrejko, kam půjdeš na proměnu? někde tady v nb nebo jedeš někam jinam. já bych tady potřebovala najít nějakou šikovnou kadeřnici s kosmetikou wella nebo l´oreal. chodila jsem do pdy, ale nějak se mi to poslední dobou přestávalo líbit - asi toužím po nějaké změně, či co. :wink:

klaudi je ve vaně a já nemám sílu vstát a jít se podívat, co tam dělá za vylomeniny.
3. zář 2010 v 18:23  • Odpověz
Verco,
rozhodli jsme se, ze nechame detem u truhlare udelat palandy (ty v krame nedostacuji :slight_smile: a bude to cela sestava i se skrinkama, takze stavajici nabytek do budoucna nevyuzijeme, tudiz prodame a pak nechame dodelat zbytek pokojiku
tak jsem mezi reci rikala Magde, kdyby o nekom vedela kdo by shanel nabytek do detskeho pokoje, tak at da vedet, takze ji to nafotim, at vi presne o jake kusy jde - vis :slight_smile:
takze kdybys vedela i ty, klidne nabizej, my budeme mit koncem mesice palandy hotove, takze pak to bude k mani

Jinak na tu promenu jdu do Liberce, byla. Manzel to kupoval pres agenturu a vyber byl Olomouc, Praha nebo Lbc. A jelikoz tam mame pribuzne, rozhodl se pro Lbc, ze tam "udame" deti.
Tak jsem zvedava co tam vymysli....
3. zář 2010 v 18:57  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Tak od pondelí nastupujem do práce, moc sa mi tam nechce, ale není zbytí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2010 v 16:26  • Odpověz
Ahojky,
tak to Ani drzim moc palce, to vis, zacatky jsou vzdy tezke, tak hodne zdaru !!!
Kde budes delat?
8. zář 2010 v 17:25  • Odpověz
Andrejka díky :dizzy_face: budem v Car Trim-e
8. zář 2010 v 17:51  • Odpověz
aha, tak to mi bohuzel nic nerika :frowning2:
kde to je a co tam budes delat, jestli se teda mohu takhle ptat :wink:
8. zář 2010 v 18:07  • Odpověz
Ahojky holky,

Leni, tak jak to jde u vás doma? Budou nějaké fotečky Kačenky?

Aničko, téda, do práce? A co to je za firmu?

Já už taky hledám práci nebo aspoň nějakou brigošku.
8. zář 2010 ve 20:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.