• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Oblékani miminka vtomto pocasí

(Zamčená)
4. dubna 2011 
ahoj, chci se vas zepta, am mesicni mimco.
Jak oblekate miminka? Kolik vrstev, ted je teplo, ja se bojim abych ji nenabalila moc a nebo malo... :wink:
28. dub 2008 v 11:47  • Odpověz
ahoj, chtěla jsem se zeptat zrovna na to samé, s tím, že je malému skoro 3 měsíce.
28. dub 2008 ve 12:29  • Odpověz
Terezka má už skoro 5 měsíců a oblékáme bodyčko s dlouhým rukávem, punčošky, mikinku a krtečkový kalhotky, čepičku taky dáváme. A když je ve stínu kolem těch 18°C a víc, tak punčošky už nedávám. Pro jistotu vozím s sebou ještě deku, kdyby se moc ochladilo.
28. dub 2008 ve 12:42  •  čeká miminko, termín má v červnu 2010  • Odpověz
nelince je taky 5 měsíců a dávám bodýčko s dlouhým rukávem ,punčocháče tepláčky nebo džíny a svetřík nebo lehkou bundičku.maly strom já ji mynule tykychtěla dát ponožky ale měla jsem strach že jak leží aby jí nebyla zima :grinning:
28. dub 2008 ve 13:02  • Odpověz
já už punčocháče nedávám, když je 15c a více, ale dávám triko s dlouhým rukávem a mikinu mám sebou vždy, stejně jako punčocháče, kdyby něco..ale vy máte dětičky ještě nehýbající se, tak bych taky měla ještě deku :slight_smile:
28. dub 2008 ve 13:05  • Odpověz
no ja davam jirkovi kalhoty s dvojitym povrchem a ponošky botičky nebo ponožky teple a triko s dlouhym mikynu nebo bundu když fouka a ještě jarni fusak a sebou taky vozim pumčošky a svetřik i deku
28. dub 2008 ve 13:11  • Odpověz
bodýčko s dlouhym rukávem, a punčocháče (s sebou pro jistotu mikinu a kalhoty a teplý fusekle, na večer sem měla včera eště deku), jak většinou koukám okolo, tak mívám nejmíň oblečený dítě, studenej ale neni, tak co, navíc je zvyklej od malička :slight_smile:
28. dub 2008 ve 13:30  • Odpověz
kachne23...malej je taky vždycky nejméně oblečené dítko, ale taky je vždy teplej, ale stějně si vždycky nejsem jistá, no :wink:
28. dub 2008 ve 13:52  • Odpověz
Tak my dneska byly venku přes poledne a měla bodýčko s krátkým, punčošky, džínový šaty, přes to jen rozepnutou lehkou mikču a jeli jsme v golfkách bez deky a ještě byla za krkem spocená... No ale viděla jsem maminu, co měla navlečený mimino (no mimino, asi tak roční) v šusťákách a teplých botách s kožíškem a děsně řvalo... Potila jsem se za něj :(
28. dub 2008 ve 13:56  • Odpověz
med...já právě taky potkala známou se stejně starou holčičkou a měla ji úplně zakuklenou v kočárku v teplém fusaku a (podle mě) doooost teplé kombinéze...bylo mi jí líto :frowning2:
28. dub 2008 ve 14:12  • Odpověz
ahoj, náš malej má 5 ,5 měsíců, v tomhle počasí co je dneska dávám bodýčko s krátkým rukávem, mikinu, ponožky a tepláky a botičky (ne opravdový, jen takový jako :slight_smile: ) a čepici slabou samozřejmě. spí venku v kočárku a je přikrytý slabší dekou.Řídím se podle ručiček a jak za krkem- když je má teplý a není spocenej za krčkem, tak je to v pohodě. Jinak bych vyměnila třeba bodýčko s dlouhým rukávem. je asi horkokrevnej jako já, já :slight_smile: už chodím v tričku a přijdu si u nás jak exot, všichni v mikinách.......
28. dub 2008 ve 14:14  • Odpověz
dneska mela body, rifle a kabatek
28. dub 2008 ve 14:15  • Odpověz
tak my měli dnes jen body (nátělníček), tríčo s dlouhým rukávkem a džínsky ... botky samo taky :grinning:
28. dub 2008 v 15:30  • Odpověz
my měly punčošky, kalhoty, bodýčko s dlouhým rukávem, ltenounký fleesový kabátek a kšiltovku, co jsme ztratily :grinning:
28. dub 2008 v 15:34  • Odpověz
puncosky?? Sylvi to uz asi neeeee
28. dub 2008 v 15:35  • Odpověz
tenký, měla je doma, máme plovoučku a je pořád studená, když je venku nemá, má studený nožky :wink:
28. dub 2008 v 15:39  • Odpověz
M. má zrovna teď už jen bodýčko s krátkym a plínku a kope si v kočáru, co budem dělat v létě :sunglasses: I dyž neska je vlastně letní počasí (aspoň tady) tak co
28. dub 2008 v 15:41  • Odpověz
my taky už punčošky neeeeeeeeeeeeee
28. dub 2008 v 15:42  • Odpověz
jj, Sylvi tak to jo...
28. dub 2008 v 15:42  • Odpověz
no jo, vy jste oproti nám velké holky :slight_smile:
28. dub 2008 v 15:46  • Odpověz
o kousek :slight_smile:
28. dub 2008 v 15:47  • Odpověz
No minulý týden, jak bylo pěkně jsem viděla maminku s dítětem ve sporťáku tak mělo - flees čepici, mikinu, kombinézu /nebo zimní bundu/a nacpaný ve fusaku Emitexovým a rukavice.A maminka říká asi babičce, že chlapeček je dnes nějaký hodný.Tak mě napadlo, esi třeba už nemlel z posledního a neupádával do bezvědomí.My dnes máme punčochy šaty bez rukávů fllees a pod šatami body s dl.rukáme a protože jsem dala nějaký, které je hodně od krku, tak ještě triko s dl.rukávem pod šatama.Ale spíme ve stínu a přikrátá enom tak halabala nohy.
28. dub 2008 v 15:49  • Odpověz
my dnes tílko,tričko s dlohým rukávem a lehoučký kabátek ,kterej sme nakonec rozeply,šátek,kalhoty a ponožky
Jinak doma máme jen ponožky,bodíčko a sukýnku :grinning:
28. dub 2008 v 15:53  • Odpověz
no jo on je prostě rozdíl v tom jk obléknout mimi co má 4měsíce a to roční...
holky mám dotaz..dáváte některá pod mimi ve sporťáku dečku? jáchymek je teď nastydlej achytré hlavy z rodiny tvrdí, že za tomůžu neb pod něj nedávám dečku :sweat_smile: :unamused:
29. dub 2008 v 09:52  • Odpověz
Izo podle toho, jak máš kočár, já dávala ,když byla Adu nastydlá, tak mám fusak slabej, co jde celej rozdělat a jen jsem nechala pod ní spodní díl protáhlej pásama a přikrytá byla dečkou, včera měla jen slabou dečku.Když máš spodek kočáru vypolsktovanej tak možná ne :wink: Dnes dáme, punčošky slabý, tříčtvrťáky, body s dlohým, slabou mikču a vestičku a šáteček, na kočár, podle větru a počasí vůbec ,slabou deku :wink:
29. dub 2008 v 09:56  • Odpověz
dečku do sporťáku nedávám, kdyby bylo minus dvacet, tak to jo :wink: :grinning:
29. dub 2008 v 09:56  • Odpověz
Já dávám, protože si ji dá přes oči a spí :grinning:
29. dub 2008 v 10:08  • Odpověz
na přikrytí taky dávám (když je zima), ale pod ní ne :wink:
29. dub 2008 v 10:13  • Odpověz
holky dík..mám quinny speedi..fusak do něj mám jen takovej ten tlustej(mumii)..no nevím..ten kočár je dost otevřenej...
29. dub 2008 v 10:26  • Odpověz
já mám taky quinny speedi a mám v něm takovou vložku, ne dečku,ale je to jako tenká dečka vlastně...malou přikrývám,ale vydrží to tak 5 minut,takže dečku sundávám :grinning: pod kočár
29. dub 2008 v 10:29  • Odpověz
Izo a co spodek, jsem myslela, jestli je polstrovanej jako že asi jo, tak bych nedávala nic, jen slabou deku na přikrytí, popř, ji stejně asi překládáš a půlku dáš pod nohy a druhou přikryješ, tak to stačí.
29. dub 2008 v 10:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 7
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.