• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Oblékani miminka vtomto pocasí

(Zamčená)
4. dubna 2011 
My včera bodýčko s krátkým rukávem, tričko s krátkým, lehkou mikču, kalhoty, ponožky, boty....S těma punčocháčkama taky bojuju, jeden den bych je dala ,druhej zas ne, zrovna dneska jsem třeba na vážkách..A jinak sebou furt vozim pléd, není nijak teplej, takže když usne, tak to přes něj hodím a je to...pokud teda není extra vedro.
29. dub 2008 v 10:31  • Odpověz
sylvar vložku? jakou? :confused:
29. dub 2008 v 10:36  • Odpověz
macanet..eh..no nevím,asi to je polstrovaný :sweat_smile:
29. dub 2008 v 10:37  • Odpověz
iza
http://www.babylife.cz/zbozi/743-emitex-universalni-oboustrana-vlozka-microfleece-jersey
je to polstrovaný,ale málo, proto ta vložka, aby to bylo měkčí :sunglasses:
29. dub 2008 v 10:40  • Odpověz
na MMB je paní, která ty vložky šije za poloviční ceny a má o hodně větší výběr barev :wink:
29. dub 2008 v 10:43  • Odpověz
ještě k oblékání miminka, já oblékám méně a beru si radeji deku navíc, ta se dá odebrat nebo přidat. :wink:
29. dub 2008 v 11:58  • Odpověz
Ahojky jak dneska budete oblékat mimísky,malý už je ve sportáku a deku dávám jen když usne.dík za rady :wink:
7. kvě 2008 v 08:11  • Odpověz
Já dám jen kalhoty bez puncochacu,ty jsme nedavali snad nikdy, ,boty,pak bodyno bez rukavu, na to tricko a mikcu - jeste musim vystrčit čumák z okna, abych zjistila jak tlustou mikcu dát... mám jednu teplejší, tak tu mozna, ale rozepnutou. Prostě ty děti oblékněte fakt jako sebe s tím, že busou mít bodýčko navíc :wink: neni to žádná věda :confused:
7. kvě 2008 v 11:19  • Odpověz
Stejne jako Nikka, dneska mela mala misto kalhot a ponozek puncochace a dzinovou satovku :slight_smile: .
7. kvě 2008 v 16:36  • Odpověz
za chvili jdeme ven, tak dostane kalhoty, bodycko a tricko s dlouhym..kdybychom se zdrzeli,tak jeste bavl. kabatek
7. kvě 2008 v 16:38  • Odpověz
Ještě jedna věc,do kdy maj mít mimča čepičku,když leží v kočárku?Nám jsou dva měsíce,ale taky neoblíkám nijak moc.
7. kvě 2008 v 16:55  • Odpověz
Varfa, já někde četla, že do 20° nebo pokud hodně fouká...... Já teď většinou dávám už jenom kapucku od mikinky.
Jinak paráda - má být takhle hezky i přes svátky a o víkendu :slight_smile:
7. kvě 2008 v 17:02  • Odpověz
Jé to je dobrá rada.Zítra má být 21,takže bez čepičky :slight_smile:
7. kvě 2008 v 17:06  • Odpověz
my nosíme bodyčko s dlouhym rukavem, tričko, kalhoty ponozky, cepicku a jinak v kocaru jezdi neprikryty a je teploucky...nema rad horko
7. kvě 2008 v 19:11  • Odpověz
Já teda nevím, u nás fouká docela dost ledový vítr, na sluníčku je horko, ale ve stínu fouká a je zima, já už jsem se pěkně nachladila, málo jsem se oblékla, malého teda radši oblíkám víc - body s douhým, mikinu a lehkou bundičku s kapucí, čepičku, punčocháče a kalhoty nebo jenom teplejší kalhoty a ponožky a má deku, kterou dávám a sundávám podle potřeby.ˇBez čepičky bych ho vůbec nedala ani v létě, to zase kvůli sluníčku bude mít klobouček nebo kšiltovku.
7. kvě 2008 ve 20:11  • Odpověz
jenže čepička proti zimě a kůli sluníčku je trochu rozdíl, ne? Vzhledem k tomu, že v ložnici, kde spíme bejvala v zimě docela kláda a čepičku neměl (kromě prvního měsíce), tak mi příde dost zbytečná i teď na ven - jak píše varfa, spíš jen při větru, nebo to řešim kapucou. Proti sluníčku se chystám něco koupit, zatim mu zavazuju plenku jak Usámovi :slight_smile:
7. kvě 2008 ve 20:29  • Odpověz
čepičku bych davala fakt do dvaceti st. max a nebo když fouká vítr... novorozeňátkům samo tenkou i dýl. Ale záleží prostě na choulostivosti dítěte. Syn by se v punčocháčích a bundičce upotil a to je teda mnohem horší :confounded: Dneska bylo ve stínu fakt chladno, tak jsem to vyřešila mikinkou, co ma uvnitr chlup a měl jí rozepnutou... ale punčocháče je teda podle mě moc i na malé děti. Berte, že stačí o pět stupňů víc a chodíte v tílku :confused: ...
7. kvě 2008 ve 20:36  • Odpověz
reruna no nevím,nám jsou dva měsíce a takhle bych ho teda rozhodně nenabalila,ale je to tvoje dítě :confounded:
9. kvě 2008 ve 12:05  • Odpověz
každý dítě je taky asi jinak zimomřivý, naše myška je dost horkokrevná a v čepičce se dost potila, už když bylo okolo 15 stupňů. Pravda, není to už žádný novorozeně, tak už tak opatrná nejsem a rozhodla jsem, že stačí kapucky. Punčocháče taky nepraktikujem, když byly mrazy, dávala jsem tepláčky a přes to zimní overal. Stejně byla zabalená do deky a do fusaku, takže vrstev bylo podle mě dostatek. Já mám k těm punčocháčkům nějakou osobní averzi, pamatuju se, jak jsem hrozně řvala, když mi je rvali pod kalhoty a nechtěli mi věřit, že mi zima nebude... takže je pojímám spíš jako módní doplněk k sukýnce, když se chceme líbit :sweat_smile:
9. kvě 2008 v 16:05  • Odpověz
ja ted oblikam body s dlouhym rukavem a tenke teplacky a ponozky, cepicku vubec a mam pro jistou tenkou prikrivku ale jeste jsem ji nepouzila protoze chodime ven od 12-14 , ja sama chodim v tilku a maly je teploucky, mam tmavemodrej kocar a kdyz strcim hlavu k malymu tak ta ma dost teplo i kdyz fouka...jo a s tima puncochacema jsem na tom taky tak,i mne mamka nechtela verit ze mi nebude zima a rvala mi je i kdyz bylo dvacet stupnu...jinak vidim hodne mamin co maji deti starsi a mnohem vice naoblekanych, v tlustych mikinach a zimnich cepicich a slunce pali :confounded:
10. kvě 2008 v 17:31  • Odpověz
autor
doporučte jak obleci 6 týdenní miminko díky :slight_smile:
10. kvě 2008 v 18:27  • Odpověz
alterna já bych mu dala : body s dl.rukávem, tepláčky(měla jsem takový tenký z HMka), ponožtičky a tenký kabátek, tenkou čepičku a přikrýt tenkou deškou...jáchymek se narodil koncem července..v srpnu a září pak bylo asi takovýhle počasí a já ho oblékala tak jak jsem tunapsala..když bylo tepleji dala jsem body s kr. rukávem..taky jsem měla jedny dupajdy..tak jsem mu dávala ty
10. kvě 2008 v 18:41  • Odpověz
alterna: ja dneska male dala body s kratkym rukavem, teplacky, ponozky, tenky kabatek a na hlavu tenky kloboucek (jenze ten si sundala - mrska :slight_smile: ) a prikryta byla kdyz jsme jely ve stinu dekou, jinak jenom nozicky a byla krasne teploucka. Mame tmave modry kocar, tak byl hezky vyhraty.
10. kvě 2008 ve 20:03  • Odpověz
My nosíme,body s krátkym rukávem,ponožtičky,kalhoty a slabý svetr.Žádná čepička a ani deka,pokud jedem ve stínu,svetr zapnu,pokud na slunci,svetr rozepnu.
12. kvě 2008 ve 13:31  • Odpověz
krátký bodýčko, plátěný kalhoty..a stejně mu bylo vedro :confused: nechápala jsem kočáry s nánožníkama nebo dekama :astonished:
12. kvě 2008 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz
tak dneska teda jen body s dlouhým rukávem a polodupačky :wink: jo a samozřejmě klóbrc :grinning: máme i brejličky, ale na ty nemá vždycky náladu :sweat_smile:
jo a pořádně napatlat opalovákem - já jsem mazala jen ksichtík, ale zjistila jsem, že má do bronzova opálený ručičky, tak je teď mažu taky :wink:
12. kvě 2008 ve 14:42  • Odpověz
my měly tričko s dlouhým,kalhoty,šátek a lehounkou rozepatou mikinku a pro jistotu deku,ale tu jsem vezla pod kočárem :grinning:
12. kvě 2008 v 15:06  • Odpověz
tričko s krátkým rukávem, plátěný kalhoty, ponožky. A rozhodně jí nebylo zima. Je nám 5 měs.
12. kvě 2008 v 15:43  • Odpověz
My dnes body s krátkým, tenká mikča, punčošky a tříčtvrťáky, ale za ty punčošky jsem si nadávala, naštěstí spocená nebyla. A na hlavě šátek proti sluníčku a jeli jsme ve sporťáku bez nánožníku..
12. kvě 2008 v 15:47  • Odpověz
Týýjo, vy dáváte mikinky? My byly venku v bodyčku a dupačkách. Přikrývku sundanou a ještě jsem přemýšlela jestli jí nemám sundat ty dupajdy, že by byla jenom v bodyčku (s holýma nohama). :sweat_smile:
12. kvě 2008 v 16:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.