• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Oblékani miminka vtomto pocasí

(Zamčená)
4. dubna 2011 
martinka79, u takhle malýho mimča je jasný, že ho oblékneš trošku víc, ale zas to nepřehnat, ať se prcek nevaří. Podle mě si malého oblíkla tak akorát :wink:
13. kvě 2008 ve 20:33  • Odpověz
Tak Markét na sobě měla poprvé jen šatičky bez rukávků. Jen s tlustými ramínky... Doma je jen v plíně, jinak nahatá. Já bych byla nejraději taky :slight_smile: Jak my se budeme oblékat v opravdovém létě fakt netuším :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2008 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz
navi děkuji ti za pochvalu jsem ráda. dnes je ještě věcí vedro tak má tedy kr.rukávek. ale doma máme dosti chladno jak větráme. tak máme dlnohavice i rukávy jak jenleží je mu chladno.
14. kvě 2008 ve 14:35  • Odpověz
Když jsme byli s Matuškou dopoledne na procházce,tak jsme potkali na zahrádce maminku s miminkem,tak mimčo mělo tepláčky,mikinku až pobradu zapnutou s kapuckou na hlavě,bylo přikryté dekou a na obličejíčku nějaký hadr,asi kvůli světlu a miminko řvalo jako tur,myslím,že mu bylo vedro :wink: Jenže to jsem si ještě myslela,že mu je tak měsíc(nemám vůbec odhad,Matuška je strašně veliký :grinning: ),ale tomu miminku byly měsíce tři.My měli totéž,co včera,bodýčko s dlouhym,ponožky a pláťáky,ale snažila jsem se být v polostínu(park) a na poledne se vracíme domu a chodíme pak zas až tak ve tří.
14. kvě 2008 ve 14:51  • Odpověz
Tak mi dneska body s dlouhým, plátené lacláčky a ponožky. Na hlavu kšiltovečku, ale jen když jde ven z kočárku, jinak je bez.
Holky spíš by mě zajímalo, čím děti přikrýváte. Na deku je vedro, plína mi přijde málo a hlavně si jí odkope a proti slunci taky na prd. Napadlo mě dávat přes kočár slídu (normálně s ní nejezdím, pokud neprší). Jak to řešíte vy?
14. kvě 2008 v 16:33  • Odpověz
mobina, slídu ne, mimino se ti zapaří. Výborná, prodyšná deka na léto je tahle
http://www.latkovky.cz/product_info.php/cPath/23_42/products_id/67
používám do kočáru a nemůžu si ji vynachválit
14. kvě 2008 v 18:48  • Odpověz
ahoj, no u nas vcera bylo kolem 23st mala mela na sobe, body s kratkym a kalhoty, ponozky a papucky - ty jsem pak sundavala, byla uplne horka a v tom kocare, no nedychatelno, dneska bylo sice o trosku chladneji, spis vitr, tak jsem dala body s kratkym, puncosky, satecky a mikcu rozepnutou..
a kdyz je trosku kosno, davame deku, ktera je ze dvou kusu latek, takze super chladiva, hlavne v lete..

no, mam pocit, ze si nekdy mamci neuvedomuji, ze v tech kocarech, jak na ne vali slunko, je straslive vedro. Par jsem jich vcera potkala, cop meli mimco zababusene pod dekou...
14. kvě 2008 ve 21:05  •  1 dítě  • Odpověz
A proč myslíte,že je potřeba deka?Tu plínu proti slunci chápu,ale je vůbec potřeba přikrývat miminko?
15. kvě 2008 ve 13:40  • Odpověz
Taky nevím,já ted nezakrývám a když byla loni uplně malá,tak jsem zakryla jen tou ozdobnou dekou,jak je u kočárku.
15. kvě 2008 ve 14:33  • Odpověz
Já nezakrývám, malej má světlý bavlněný kalhoty a bavlněný bodíčko - ale je nám už 10 měsíců. I když jako novorozence jsem ho taky ve vedrech nezakrývala a když bylo chladněji tak, že jsem na sobě unesla kalhoty s dlouhou nohavicí, přikryla jsem ho, stejně jako Ria, tou ozdobnou peřinkou, ale jen zlehka.
15. kvě 2008 v 15:57  • Odpověz
Tak my dneska měli bodyčko s dlouhým a tepláčky a kšiltovku,ráno u nás pršelo a je o něco chladněji než minulé dny.Ale dneska jsem koukala do sportáku jak jsou děti oblečené a celkem mi to vyrazilo dech.Děti ve svetrách,čepice přes uši,mikynky,některé i bundy a maminy v krátkém rukávu.Nějak mi to hlava nebrala :unamused:
16. kvě 2008 ve 12:43  • Odpověz
Já myslím, že u staršího mimča už to člověk zase tak moc řešit nemusí, horší je to ze začátku, když ještě neudrží samo teplotu.
16. kvě 2008 ve 12:55  • Odpověz
ja s malym mimcem taky trochu bojuju. porad nevim, jestli ho oblikam malo nebo moc.. :unamused: vetsinou ma bodyko, dupajdy, mikcu nebo vesticku a cepku. davam mu jeste fleesovou decku. i doma mu davam aspon latkovou cepku, pac jinak zacne psikat.
u prvniho synatora to bylo jednodussi. venku tricitky, takze mel jen tricko, plinu a ponojdy. jednou se takhle potil i v tricinku a proti nam jelo mimco..no ja nestacila zirat! bylo nabaleny, dany do zavinovacky a navrch melo perinku. to mi fakt prislo jako ulet :sweat_smile:
16. kvě 2008 ve 13:36  • Odpověz
My dneska tílko (body), triko dlouhý rukáv a pláťěný kaťata, ponožky a tenisky:slight_smile: Na hlavičce nic;)
16. kvě 2008 ve 14:49  • Odpověz
my dnes měly, kalhoty, ponožky, boty, body s dlouhým, na tom mikinku lehkou, na hlavičce šátek
16. kvě 2008 v 15:58  • Odpověz
my jsme byli včera venku a malá měla na sobě tričko s krátkým rukávkem, kraťásky ponožky a botičky ze začátku lehkou čepičku ale tu jsem sundala a přesto byla spocená, tak nevím jak ji mám oblíkat, v kočárku už nepřikrývám jen plínou a to včera nebylo zas až takové vedro :unamused: jo jsou ji 4 měsíce
18. kvě 2008 v 10:45  • Odpověz
tak u nas vcera 10st, kosa strasna arelo, no prsi furt, takze mala mela body dl. rukav, puncochy, rifle, mikinu, lat.cepku a flees deku...a plastenku n kocare, ze?! :wink:
21. kvě 2008 v 09:48  •  1 dítě  • Odpověz
poradte jak obleknout v tech vedrech co ted jsou dvoumesicni mimi, ma i zavinovacku........ :wink:
27. kvě 2008 ve 21:46  • Odpověz
no já bych ho oblíkla asi jen do bodýčka,vždycky ho můžeš přioblíknout,navíc je v kočáře kde je taky teplo.
27. kvě 2008 ve 21:49  • Odpověz
já používám na přikrytí háčkovanou deku, na kterou odkazovala johanda. Deka je fakt parádní, mimču není horko, nepaří se a podle mého je a to soudím podle sebe příjemnější být něčím přikrytá a mít lehčí oblečení než naopak.. :wink:
27. kvě 2008 ve 21:53  • Odpověz
pokud je v zavinovačce tak bych dala jen to body dl. rukáv a nějaké tenoučké ponožtičky..dneska jsem viděla maminu co měla tak 4 měs. dítko jen v bodýčku s kr. r, bez ponožek...to mi příjde až moc velkej úlet
27. kvě 2008 ve 21:53  • Odpověz
já měla synátora nahatýho nebo v tričku s krátkým :grinning: Je mu 7 měsíců :wink:
27. kvě 2008 ve 21:57  • Odpověz
no já nevím ale záleží na miminku,malý se šíleně potí a dát mu dlouhý rukáv tak bych sním nevydržela
27. kvě 2008 ve 21:58  • Odpověz
dodatek - na zahradě na sluníčku.. cachtali jsme se :grinning:
27. kvě 2008 ve 22:00  • Odpověz
Body s krátkým, kraťasy - ve 29 st. jako dnes i minulý rok, kdy měla holka 5 m
27. kvě 2008 ve 22:03  • Odpověz
my máme skoro tři měsíce a měli jsme tričko a krtečkovy kalhotky bez ponožek. I tak se chuďatko potil v korbě kočárku, přikrytý halabala plenkou...:slight_smile: kde seženu háčkovanou dečku johando?díky moc :wink:
27. kvě 2008 ve 22:11  • Odpověz
lehké šatičky a klobouček,včera byl pařák.a stejně jsme byli "splavení" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2008 v 07:56  • Odpověz
terreza: přes internet, výše už jsem dala link - je to háčkovaní přikrývka od popoliny. Mně se skvěle osvědčila, v parnech jsem ji schovala do tašky (je skladná), pokud se ochladlo, začalo pršet apod., vytáhla jsem ji a děcko jsem nemusela otravovat oblíkáním.
http://www.latkovky.cz/product_info.php/cPath/23_42/products_id/67
můžeš ji najít i na
www.mamaja.cz
www.branakdetem.cz
28. kvě 2008 v 10:49  • Odpověz
u nás dneska docela dost fučí,sluníčko sice paří,ale je takovej vítr,že se mi doma klepou dveře,nemáme totiž prahy..takže asi dám body s kr.r. a tenoučkou mikinku
elischqa-to už je ale rozdíl 3 měs a to je pak o něčem jiným..tenhle ležel v uplně odkryté korbě,pod slunečníkem..
28. kvě 2008 ve 12:09  • Odpověz
my dnes,body s krátkým,šatičky a přes nožičky plenku,ale šly jsme dopoledne aby jsme se vyhnuly největšímu pařáku
28. kvě 2008 ve 14:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.