• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Octové brambůrky ;-)

(Zamčená)
28. února 2011 
Zakládám oddechové téma o octových chipsech. Jak jste na tom? Znáte tuhle úžasnou "anglickou" pochoutku, nebo si myslíte, že je to blivajz, který znova nepozřete? :grinning:
Případně víte, kde se v ČR dá běžně sehnat? Budu vděčná za každou stopu! :wink: Sama jsem je kupovala v Tescu za dobrou cenu, bohužel tento sortiment zrušili. Mám tip, že občas bývají v Lidlu v akci a dají se pořídit i v potravinách Marks and Spencer... to je ovšem jiná cenová relace.
1. lis 2010 ve 13:59  • Odpověz
@berynka ja nesnasim manzel miluje :slight_smile: a co si koupit obyc bramburky a polejt si je obyc octem? V GB si ocet lejou i na hranolky brrr :confounded:
1. lis 2010 ve 14:02  • Odpověz
autor
@mamkamarketa, tak to neni ani v nejmenšim ono :grinning:
1. lis 2010 ve 14:06  • Odpověz
http://www.gfood.cz/bohemia-senza-vinny-ocet-balzamiko-75g/detail-166-1072.html

@berynka -myslíš tyto?

Já je chutnala jednou a mňam :slight_smile:

Zkoušela jsi se kouknout třeba do Makra?
1. lis 2010 ve 14:10  • Odpověz
autor
@jakoubka, vidíš, tyhle neznám... třeba by to mohlo být ono. takže je ochutnám a uvidim. díky za odkaz :slight_smile:
1. lis 2010 ve 14:12  • Odpověz
@berynka -pokud to teda není nějaká limitovaná edice,tak by je snad mohli mít v každém hypermarketu :slight_smile:
Já na kyselým ujíždím od mala :grinning:
Občas si dám lok okurkového láku :sweat_smile: :grinning:
no prostě magores :grinning: :pensive:
1. lis 2010 ve 14:14  • Odpověz
Ojojoj, mňam... u nás je v Tescu pořád mají... teda aspoň minulý týden měli... Jinak Marks and Spencer...
1. lis 2010 ve 14:28  • Odpověz
Já pro ně jezdím do Brna do Marks and Spencer, v Tescu jsem je našla jen jednou v nějaké akci a od té doby nic :frowning2: Ty od Bohemky nejsou to samé, chutnají jinak, ale taky nejsou úplně špatné.
Ja miluju octové brambůrky od firmy Walkers, jakmile někdo z okolí letí do UK tak si nechám koupit ten mega pytel :grinning: :grinning:
1. lis 2010 v 18:46  • Odpověz
Fuuuuuuuuuj :grinning: Tenkrát jsem je ochutnala právě v Anglii a ještě teď tu pachuť cítím v puse :grinning:
1. lis 2010 ve 21:06  • Odpověz
autor
@editah222 , já si taky myslim, že to byly právě Walkers, co mi nejvíc chutnaly :wink:

@malovani , v pražském Tescu je mívali tak před šesti lety, od té doby nic :unamused: . Stály tak 14 Ká, nebo se daly ještě nějakou dobu koupit ve velkém balení, kde bylo hodně malých sáčků a různé příchutě.
2. lis 2010 ve 13:54  • Odpověz
@berynka Před šesti lety :fearful: ? Tak tady jsem je kupovala fakt nedávno, balení dostatečně velké, korun cca 30.-
2. lis 2010 ve 14:50  • Odpověz
walkers mivaj normalne v tescu :wink:
takovy ty mini-sacky :slight_smile:
a octovky jsou nejlepsi chipsy na svete :sunglasses: :grinning: :grinning:
2. lis 2010 v 15:17  • Odpověz
@martek ve kterém Tescu? Od kud jsi? U nás je teda na 100% nemají, projdu vždycky celé oddělení bramburek :grinning:
2. lis 2010 v 18:50  • Odpověz
Píšu jak pako :angry: omlouvám se.
2. lis 2010 v 18:54  • Odpověz
@editah222 nooo, tuhle mi to psala myslim Kristi, ze maj v Praglu :grinning:
ja sem ze Šakalova, nejblizsi Tesco store je v Jihlave a tam je fakt meli. ale je to uz par tydnu zpatky :sweat_smile:
ale zajedu, zjistim a dam vedet :sunglasses:
2. lis 2010 v 19:03  • Odpověz
@martek do Jihlavy se kvůli brambůrkám nepoženu :grinning: :wink: Ale ségra studuje v Praze tak ji zaukoluju :slight_smile: Jestli mají ty zelené od Walkers tak je beru hned.
2. lis 2010 v 19:08  • Odpověz
autor
@malovani, tak v pražském Tescu jsme na ně už nenarazila :sweat_smile: . Kamarádka dokonce chodí i na informace a doufá, že když to bude urgovat dostatečně dlouho, tak časem je zase budou mít :grinning: . Prodávali je v takovém světlemodrém sáčku s logem Tesco.
3. lis 2010 v 18:51  • Odpověz
@berynka Já se dnes taky byla ptát na informacích :grinning: :grinning: Slečna na mě hleděla jak na idiota, ale nevadí, budu tam ted chodit se stejným dotazem při každé návštěvě a třeba je zařadí do sortimentu :wink:

Ty od Markse a Spenc. mi tak nechutnají, jsou všechny moc tlusté a nebo to jsou takové ty krekry, ale když nejsou Walkers tak beru i je :slight_smile:
3. lis 2010 v 19:58  • Odpověz
autor
@editah222 , já zrovna ty Marks and Spencer měla nedávno. Nebyly špatné, ale zdály se mi nějak málo octové :sweat_smile: :grinning: . Jak tak čtu, moravské Tesco je lépe zásobené :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: !

Příští týden půjdu sondovat na Zličín :wink: .
4. lis 2010 v 08:41  • Odpověz
@berynka octové chipsy senza kupuju v Intersparu, mají je vždycky a plný regál, asi je kupuju jen já :grinning:

11. pro 2010 ve 21:41  • Odpověz
Taky jsem je kupovala v Tescu v Liberci, ale už je nemají.
Zkoušela jsem i ty z Lidlu a byly takový tvrdý a ne moc dobrý.. prostě Walkers jsou Walkers.
Našla jsem intenetový obchod. Odběr osobně v Praze, nebo na dobírku. Já to určitě využiju, už se mi po nich stýská. V kažýdm krámě koukám, jestli je nemají a nic:frowning2:

Odkaz na obchod:
http://www.robertsons.cz/Product_Detail.asp?Position=1&ProdID=193&CZ=1
27. únor 2011 v 19:03  • Odpověz
@ufo8

ale to budou i ty s hořčicí, ne? Ty jsou sice taky moc dobrý, ale není to ono :slight_smile:
27. únor 2011 v 19:04  • Odpověz
Přidávám se také do klubu milovníků octovek :slight_smile: Walkers neznám, v obchodech jsem narazila jen na Senzy (a ty jsem schopna sama zdolat celý sáček na posezení) :sunglasses: :sunglasses:
27. únor 2011 ve 20:42  • Odpověz
@aculka díky za tip na internetový obchod. ségra studuje v Praze tak ji tam vyženu!!! Za Walkers bych vraždila :grinning: :grinning:

@kalo ty Senzy nejsou špatné, ale chutově jsou klasickým octovým dost vzdálené. Ale taky je můžu :slight_smile:
28. únor 2011 v 11:19  • Odpověz
Holky, když jsem pracovala v zahraničí, tak jsem si kupovala Lays octové..MŇÁÁÁÁM! Ty tady je, bohužel nemáme.

@editah222 To oproti těm Lays jsou Senzy horší, ale i tak je beru :slight_smile: Hlavně je mají u nás v obchodě...odpoledne je asi nenápadně přihodím k nákupu...Sakra, jste mě navnadily :grinning:
28. únor 2011 v 11:34  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.