• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
Ahoj holky... (marciii, Jani, Hani, Elefant...)

Tak jsem to založila, tak honééééém sem.. :slight_smile:
27. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
Huš jsem tuuu, z oběda!!
27. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
Už jsem tady a jedu na ten nákup mám totálně vyžranou lednici :grinning:
27. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
Lucí pak písni co mrňuosek
autor
Určitě koukáš, že se to téma vytvořilo tak brzy.. mno jo, Marcii měla dobrý nápad tak jsme ho použili :wink:
autor
Jasný, se potom ozvu a dodám podrobnosti :slight_smile: tak já pádím kočky, ten nákup nás Marcii taky čeká. Jaj, to bude zase narvaná lednice :grinning: se už i těším..hihi

Tak páá
27. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ahooj, tak musím vás pochválit, jak jste to hezky vymyslely!!
ad ta jména: pro holku máme několik tipů: Stella, Julie, Marianna, Annelie, Barbora, Tereza, Daniella, Antonie a spousta dalších se nám líbí oběma. Zatím vede v tuto chvíli Stella, ale může se to ještě xkrát změnit, s tím jsem smířená..
Ale pro kluka, to je peklo.. mám 8 bratranců, takže spousta hezkých jmen je "vyplýtvaných" :slight_smile:) A to, co se líbí manželovi, se nelíbí mě a naopak - on by rád Václav, Rudolf, Ferdidnand :confounded: a mě se líbí taková ta jako Šimon, Prokop, Jáchym, David, Erik, Jonáš, Tobiáš, Kryštof, Štěpán, Marián..
A to tedy nevím, na čem se dovedem shodnout, protože když už to vypadá nadějně, vyjde nám z toho, že má svátek buď v březnu (kdy se pravděpodobně narodí) anebo kolem Vánoc (to mi je pak těch dětí líto) ..
bude to ještě boj :slight_smile:
27. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
Držím palec s nákupem a hlavně kontrolou!! :slight_smile: pak dej vědět !!
27. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
Čauky, no chvíli pracuju a vy jste mi utekly :wink: Ale to téma jste pěkně vymyslely. Takhle od začátku jsem ještě v žádným nebyla :slight_smile: Tak doufám s váma vydržím až do konce.
Já jsem kdysi měla vymyšlených spoustu jmen, ještě když jsme se snažili a vůbec to nešlo. A teď, když jsem těhu to zatím ale vůbec neřeším. Asi si počkám až budu vědět, jestli to bude holčička nebo chlapeček. I když ještě přemýšlím o tom, zda si to necháme říct. A vy jo? Chcete to vědět?
Jinak Luci, ať je u doktora vše o.k. Držím palec.
Nastavila jsem jsi v profilu, že už jsem těhu, ale pořád mi to počítá nějak blbě. Tak si holt ten datum budu muset trochu upravit.
27. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
Tak jsem si tedy taky dala fotečku, abyste neřekly, že jsem tu inkognito .)) Snad mě tu nepozná nikdo kdo to ještě nepotřebuje vědět :slight_smile:)

Jani, my jsme o tom zrovna včera mluvili s manželem, že bychom si to chtěli nechat říct, ale nikomu to neprozradit, aby měli překvápko! Ale že to pro nás bude jednodušší s věcmi nákupy atd... A s oslovováním, i když mu pořád říkáme fazolka :wink: Je ale pravda, že brácha si to taky chtěli nechat říct a ona mrška (Tinka malá) nakonec se tam pořád mrskala tak, že jim to neukázala.. a brácha byl tak přesvědčenej, že to bude kluk, že ho ta holčina pěkně překvapila.. Ale má ho samozřejmě omotanýho kolem prstu! Nás všechny tedy!
27. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
Jo jinak mně bylo v červnu 29. Takže už mi taky táhne na třicítku :frowning2: Ale aspoň už si připadám trochu rozumější. Myslím, že ještě před rokem jsem byla v pubertě :grinning:
27. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz
autor
Takže já jsem tu jako nejmladší, jo :sweat_smile: no, ale to nevadí, aspoň od vás něco pochytím.

Ale teď už vážně letím, pááá holky
27. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
Sice nejmladší, ale už mamka!! Takže víc zkušeností :slight_smile:
27. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
To je pravda. Lucka je nejmladší, ale nejzkušenější. Tak aspoň nám prvomaminkám může radit :slight_smile:

No já si myslím, že každý miminko je roztomilý. Ať je to kluk nebo holka. A pro rodiče je to ten nejkrásnější dárek. Asi si to taky necháme říct, jak říkáš s těmi nákupy je to pak jednodušší. Na ně se teda vůbec netěším. To bude věcí a věcí. Akorát ty oblečky mne budou bavit nakupovat. Ty jsou roztomilé :wink: Ale zatím na nic nemám místo. Ani nemám představu, co všechno budeme muset pořídit.
27. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz
ahojte babulky...som rada, že ste ma zobrali do klubu... :slight_smile: dnes mi je trochu lepšie, špinili som len trošku ráno...žeby mi pomáhala práca?? :confused: volala som doktorke, moja je na dovolenke, tak tej druhej-no samá ochota, že mám začať brať aj Dufaston popri Utrogestane, tak mi priateľ išiel po recept a že v piatok máme ísť na kontrolu, že dovtedy mám čakať...
27. črc 2009 v 16:52  • Odpověz
Ahoj El, neboj! Ono se to určitě spraví. Já fakt špinila nepřetržitě 14 dní.. teprve teď třetí den pohoda!!! Tak jen více klidu a bez nervů!!! Taky jsem brala / beru pořád Utrogestan a dala mi po týdnu i Ascorutin - ten si taky můžeš koupit, je volně v prodeji..
Drž se!!!
27. črc 2009 v 17:01  • Odpověz
Tak holky nákup dopadl dobře mám zase narvanou lednici tak jsem spokojená :grinning: Jsem ráda že jsme tu všichni El, no vidíš už se to bude jen zlepšovat:wink: Tak jsem holky zjistila že jsem tu nejstarší to je hruuuza :angry: Co se týka těch jmen fakt nevím já to budu chtít určitě vědět ale M to neřeknu at je překvapený teda jestli to vydržím :sweat_smile:
27. črc 2009 v 18:14  • Odpověz
:slight_smile: Ty se máš, marcciik. Taky bych potřebovala na velký nákup jako sůl, ale vůbec se mi nechce.. Asi to vezmu krátce v nejbližším obchodě a rychle domů :slight_smile: Nejsem holt nákupní typ...
Tyyyjo, tak to já bych nevydržela manželovi neříct.. Ostatní rodině v klidu joo, ale jemu ne-e .)
27. črc 2009 v 18:18  • Odpověz
No možna to taky nevydržím uvidíme :slight_smile:. Taky beru pořád utrogestan až do 12 týdne dneska jsem se objednala na screening tak mi daly termín na 18.8. no to už je za pár tak začínam byt trochu nervozní :unamused: Hani pro mě nakupování taky za trest ale už jsem neměla ani kousek chleba hlavně ujíždím na pribináčku a mandarinkách tak jsem si zase nakoupila zásoby abych zas dlouho nemusela :grinning: :grinning: :grinning: jinak tě chválim za fotečku :wink:
27. črc 2009 v 18:29  • Odpověz
Jani ty máš narozeniny ve stejný den jako já akorát že mě bylo 35 :angry:
27. črc 2009 v 18:33  • Odpověz
autor
Ahoj kočky, tak jsme zpět z Brna a jsem totálně vyfluslá a unavená :stuck_out_tongue_closed_eyes: v obchodech hrůůza, tolik lidí a ten vzduch tam, no měla jsem co dělat, abych tam sebou nešvihla o zem. Pořád jsem si kupovala vodu na pití :grinning: a něco požírala..

Jinak ohledně jmen atd. když člověk neví, co to vlastně bude atd. je zbytečné se s manželem dohadovat :slight_smile: sama to znám ze své zkušenosti, takže to asi fakt necháme teď být a jak budeme vědět, co to vlastně čekáme tak to bude teprve boj :grinning: :grinning:

No a já na kontrole " SUPER " mimčo sebou házelo a manžel byl dojatý, byl u toho, když mi dělala ultrazvuk a fakt super. Jestli můžete, tak no to svoje chlapy vemte, protože je to pro ně super pocit :dizzy_face: :wink: jinak máme 4cm (moc nešel změřit, pořád se hýbal), odpovídáme týdnům a všechno je v pořádku i špinění. Po tom nemám žádné stopy :wink: dostala jsem obrázek z ultrazvuku a už i těhu průkajdu-neboli těhu řidičák, takže to potom dám do Alba, jak budu mít čas.
A kontrolu mám za 14dní a hned potom mám ten screening na ty vývojové vady atd. :wink:
27. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
Dobrý večer holky, tak já vyletěla z práce, ani se nerozloučila a teď jsme tu s manželem řešili problémy na stavbě našeho domečku.. To jsou hrůzy s těmi stavebními firmami.

Luci, to ti skoro závidím, že už manžel mohl na UTZ s tebou! Když ty si ale taky o kus dál, u nás by zatím skoro nic neviděl.. Ale taky se moc těším, že půjde se mnou a uvidí tu fazolku naší! On se hrozně těší, mám pocit, že je občas nadšenější než já, pořád mě sleduje, jak mi je, jestli se nepřepínám, co jsem jedla atd :slight_smile: Je zlatej!!

Tak dobrou, už asi spíte! Já teď chodím později, tak si ještě budu číst a koukat při tom jedním okem do bedny. Taky už jsme uklidili skoro finálně po té naší rekonstrukci v bytečku, zitra vodáci dodělávky a ve středu elektrikář, tak už to tu zas bude jako u lidí :slight_smile:)
papa a dobrou!!
27. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz
Dobré ráno holky.
Luci, super, že kontrola tak dobře dopadla. Moc nám to všem přeju, aby bylo všechno jak má být.

Marci, a jak víš, kdy mám narozeniny? Myslím, že jsem to tady nepsala. Je to 23.6.

Jinak špinění vůbec nic, tak jsem šťastná. Ale po tom včerejším sexíkování mne trochu bolel podbříšek, tak ještě raději chvíli vydržím. A luci ptala ses na to u dr.?

Já mám taky skvělého chlapa, ale máme teď oba moc práce, tak jsme si ještě na jména ani nenašli čas. No budeme to brzy muset napravit. Ale má tajná favoritka je Gabriela.
28. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
autor
Dobré ráno, kočky.

Hani, manžel byl semnou od prvního ultrazvuku a to jsme tam viděli jen gestační váček a v tom takovou tečičku, však mrkni do mého Alba, ten první ultrazvuk je tam taky. Jde jenom o to, se domluvit s dr. a určitě tam může být s tebou. Pro ty chlapy je to fakt super pocit :dizzy_face: :wink:

Jani, ahoj. To je super, že už taky nešpiníš, jen tak dál, kočko :slight_smile:
Ptala jsem se a sex máme teda zakázaný-jako prevenci do toho konce třetího měsíce, s tím, že to krvácení-špinění se může vrátit i během těhotenství znovu. Jinak každopádně žádné přepínání, tahání těžkých věcí a hlavně se nestresovat, prý je to taky někdy příčina.
28. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
Dobré ranko, ahoj,
aha, Luci, vůbec by mě nenapadlo hned manžela brát s sebou, no tak ještě uvidíme, až tam bude vidět něco pořádného :slight_smile:
Ted jsem objevila takovy kalendarik - cinsky, o poceti a vychazi mi tam holka :slight_smile:) KOukala jsem na vsechny mozny znamy, co maj mimo, nebo i rodice, manzel atd.. a vsechno fakt vychazi podle toho :slight_smile:) Vtipny!
28. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
ahojte kočky, som rada, že sa vám darí.... :slight_smile: dúfam, že sa čoskoro zaradím medzi Vás "bez špinenia"...dnes je to celkom fajn, zopar kvapiek, tak verím, že je všetko v poriadku, musím to vydržať do piatku :unamused:
28. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
Ahojky, tak jsem zpět z obchůdku.. no, ještě že semnou šel manžel. To vedro mě asi fakt zabije :stuck_out_tongue_closed_eyes: radši budu dneska doma a vylezu až později, no co se dá dělat.

Copak máte v plánu vy?

Hani, ten kalendář tady má spousta holek ve svých Albech a tak jsem na něho taky ze zvědavosti mrkla. Kdyby to byla fakt pravda, tak by se nám narodila holčička, což by bylo super :slight_smile: ale na ostatní známí nám to nějak nevychází, ale na Adámka zase jo, takže těžko říct.

Elefant, byla jsi na té pohotovosti? Já bych teda nevydržela čekat až do Pátku, kór když by ze mě šla krev i po kapičkách :confounded:
28. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
U vás je vedro? Tady prší, tedy pršelo když jsem šla do práce, a teplo nic moc. Mám dlouhý rukáv a svetr, ale já jsem zimomřivá, to je pravda :slight_smile:
Já mám v plánu pracovat, docela nuda :slight_smile:) I když doma by mě asi kleplo... kdybych neměla co dělat. Sice bych si tam asi práci nějakou našla, ještě je potřeba uklidit po ty rekonstrukci obyvak, ale stejně...

El, snad se to zlepší!
28. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
Hani, Jj u nás je pěkně dusno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už jsem po obědě a půjdu si lehnout do postele :grinning: a asi si i schrupnu, jsem teď poslední dobou hrozně unavená.

Jinak tam mám Fotečky-v Albu, tak mrkněte :wink:
28. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
No, tak já jsem taky po obědě a jsem přesně zralá na postel.. úplně hotová. Už neprší, ale je hrozný vzduch :frowning2: úplně se mi tu v kanclu zavírají oči, nejradši bych hodila čelo do klávesnice

A fotečky, Luci, vůbec celý albíčka, jsou moc hezký!!
Mějte se holky, jdu se přesvědčit, že bych měla pracovat něco zásadního! :slight_smile:
28. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
Ahojky, tak už mám dnešní práci za sebou. Ještě chvíli musím akorát dělat něco na počítači a pak alou domů do postýlky. Už se těším až si lehnu a zavřu oči. Tento týden ještě nemám moc času sem chodit, ale počítám od příštího týdne se to zlepší. Už té práce nebudu mít tolik.
A máte holky ještě nějaké jiné příznaky kromě únavy? Mne ze začátku hrozně bolela prsa, ale už to přestalo. Řekla bych, že tak v té době, kdy jsem začala špinit. Kolikrát si říkám, jestli jsem vůbec těhu :grinning: Ale zase celý den zvracet není nic příjemného.
Luci, tak my ten sexík taky asi vynecháme. Nebo velmi opatrně - ale to se zase moc nedá uhlídat :grinning:
A jaká je adresa na ten kalendář? Taky to musím vyzkoušet :wink:
28. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 70
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.