• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
Ahoj, Jani,

no povim ti, tenhle víkend byl očistec. Byli jsme doma, ještě něco dodělávali v té naší koupelničce, a i kdyz jsme vymysleli ruzny aktivity, tak na sex jsme měli chuť skoro pořád :grinning: Manžel (i když je jinak tvrdší než já v přístupu k tomu, jak dlouho čekat atd) už pak říkal, jestli je to fakt nutný :grinning:
Navíc to horko a já se nemůžu koupat, prostě paráda... Snad ti i závidím tu MS :stuck_out_tongue_closed_eyes:, i když zas taky tampony se nesmí používat.. no prostě si to léto letos užijeme se vším všudy :slight_smile:

Ve 12 odjíždím domů se připravit na kontrolu, akorát tady musím v práci něco narychlo udělat. Pak se určo ozvu, co povídala pani doktor...
A držím palec, aby ti ta MS nedělala žádný velký problémy! Já jsem na svou docela zvědavá, 8 let (nebo kolik) s práškama jsem měla spíš takové špinění na 4 dni, tak uvidíme, co přijde...
17. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
Hani, tak to muselo být hrozné :grinning: Ale my si toho sexu taky moc neužijem. Ale přece jenom lepší něco než nic:slight_smile: Uvidíš, že to uteče. Už jenom 4 týdny.
A proč se nesmí používat tampony? Abys tam něco nepodráždila? Nebo proč?
Můžu Ti říct, že já ani po vysazení HA jsem neměla MS nijak silnou. Prostě tak ty 2 dny trochu silněji a pak spíš špinění. Ale zato teď už mi přímo leze krkem :angry: Mám pocit, že už ani nevím, co to je nekrvácet.
A jak jsi dopadla u doktora? Držím moc palečky, ať je všechno o.k. :slight_smile:
17. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
Ahoj Jani, holky se nam ztratily, co?!
Jinak jsem zpet z kontroly - deloha je pry cista, ale pro jistotu jeste kapky (ktere vubec v zadne lekarne nemaji a musim na bulovku, kde je snad aspon vyrobi) a kdybych jeste spinila pristi tyden, tak jeste zas na kontrolu, ale jinak me pani doktorka chce videt az zas budu tehu .) byla moc mila, je to fakt zlato
Ale kazdopadne jeste dodrzet to 6nedeli :slight_smile:

Tampony mi rikali v nemocnici, ze by nebrali.. ze je to mene hygienicke a navic ze to muze zas nejak omezit (nevim, jestli poskodit) ten cipek a vubec vstup...

He, ja vůbec nevim, jakou mam MS bez antikoncepce.. to bude jízda :slight_smile:
17. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz
Ahoj Hani, tak kontrola dopadla dobře. To je fajn. Tak to se asi dám po 100 letech zase na vložky :grinning: Nebo to budu aspoň střídat. Je vidět, že ne každý vynález je nejlepší.
Já tady zítra taky nebudu. Mám plno popojíždění. Tak možná večer nakouknu. Ahoj a dobrou :slight_smile:
17. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
Ahoj kočky, jsem vás včera nějak nestíhala..

Marcii, i když jsi mimo počítač, tak držím palečky na screening, aby bylo všechno v pořádku a mimčo se vám pěkně ukázalo :dizzy_face: snad si nezapomeneš říct o fotečku.

Jani a Hani, ahoooooj...koukám, že máte nebo se chystáte na očistec dělohy na druhé těhu- mimi, které se určitě podaří a bude to všechno bez komplikací.
Já MS nemám už 4měsíce a docela se to vydržet bez ní taky dá :grinning: i když kdybych měla na ni čekat, tak jak mi to říkala dr.v nemocnici, tak se ji asi nedočkám. Uvidíte, že se vám to potom hned podaří, tak moc vám to přeju :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahoj, holčííí,

snad Marci všechno dobře dopadlo a Lucka už není tak unavená, aby usínala u počítače!

U mě nic nového, než co jsem napsala tuhle o té kontrole. Jen jsem měla zas anabázi s těma kapkama, vyrobené budou až dneska odpo, takže musím zas tam zajet vecer, ale naštěstí tam mají nonstop...

A snad už to zabere, pořád špiním.. .-( Ale prý to tak zásadně nevadí, doktorka říkala, že po kapkách už by to mělo přestat :slight_smile:

Tak se mějte krásně, já jdu zas předstírat práci :slight_smile:)
18. srp 2009 v 15:38  • Odpověz
Ahojky,

Luci, tobě ty týdny krásně přibývají. Super. Už se taky těším až mi tam zase něco naskočí :slight_smile: A taky na to období bez MS. Ale už mi snad pomalu končí, tak doufám, že už nepříjde :sunglasses:

Hani, co to na tobě zkoušejí za léky, že nejsou v lékárně :grinning: To teda nevím, co my z vesnice bychom si počaly :grinning: Ale máš asi super doktorku. Můj Dr. taky není špatnej. Ale je hrozně ukecanej a poví i to co neví. Vždycky si musím poslechnout všechny možné drby. Ani se nedivím, že jsou tam takové fronty :angry:
18. srp 2009 v 15:57  • Odpověz
Viď Jani, to bude, až tam budem mít zas nějaké TT?! :slight_smile: Už se hrozně těším, mít tu fazolku v pupíku je hrozně příjemnej pocit.... :slight_smile:

A s těma lékama by mě to taky zajímalo :slight_smile: Ale je fakt, že ta doktorka je fakt skvělá. taky občas fronty, ale protože ona si chce s každým popovídat, probrat to trápení, vysvětlit :slight_smile:
18. srp 2009 v 16:03  • Odpověz
autor
No kočky, kdepak jste všechny? :confused:
20. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
jáááá tady jsem skoro pořád.. občas sem nakukuju během práce, ale tady nikde nikdo :slight_smile:))
20. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
Ahojte,
hlásím dobrou zprávu. Konečně mi skončila MS. Jako když utne. A už včera, tak si to užívám. A už ji nechcí :angry:
Já sem taky nakukuju, ale všechny se někde flákáte :grinning:
Musím jít chystat nějakou večeři. Asi salátek s kozím sýrem. Naši mají takovou malou rodinnou farmu, jak říkají, tak nás zásobují vším možným. A mamka vyrábí i kozí sýr.
20. srp 2009 v 17:27  • Odpověz
Dobré ranko, tak Jani moooc gratulujuuuu!!! A ať už byla poslední, můra jedna MS :slight_smile:
Držím palce a pošli sýr.. i když kozí mi moc nejede :slight_smile:) nějaký jiný by mamka nevyráběla? Třeba buvolí mozarelku? :slight_smile:)))
pááá
dneska musím pracovat hodně, tak jen občas mrknu..
mějte se
21. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
autor
Ahoj, kočeny...

Jsem zpět z Brna a jsem úplně vyřízená a zároveň nasr.....á :rolling_eyes: zítra odjíždíme na prodloužený víkend do Rakouských Alp, tak jsem chtěla nějaké těhu trika nebo klidně i obyč trička a nic jsem nesehnala :angry: prošla jsem tolik obchoďáků až je mi z toho při té myšlence špatně. Takže budu muset k těm těhu kalhotám mít obyč trička co jsem nosila před tím a budu jenom doufat, že se mi to nebude pořád vyhrnovat nad pupík...přece jenom tam budou ty teploty nižšší-max.tak do 25"C

Manžel se tam bude potápět a bude mít tu svou bandu Freediverů od nich z klubu, tak mu tam snad nebudu dělat ostudu, když na sebe nic jiného nemám :confounded: chjo, být těhule není sranda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Co vy, něco nového?

Jani, tfuj tfuj... ať je to poslední MS :dizzy_face:
21. srp 2009 v 18:31  • Odpověz
Ahojte,

Luci, krásný pobyt v Rakousku. Taky bych hned jela. Je tam krásně. Tak pozor na bříško, ať Tě neofoukne. Mimochodem u nás je dnes taky pěkná zima oproti včerešjku.

Včera jsme byli posedět s kamoškou co má půlročního chlapečka. Byl roztomilý. Ale je to práce s miminkem. To už pak skončí zlaté časy. Dneska jsme celé dopoledne strávili v posteli. A hned bych se tam vrátila :grinning:
22. srp 2009 v 16:01  • Odpověz
Dobré ranko, holky!
Tady je tedy živo, snad si všechny užíváte!! Lucka Rakousy, Marci Písecko a Jani práci - ta je na tom jak já..
Dodělávám tady něco urgentního, tak jen kontrolně nakukuju..

Dneska už jsem ani nešla k doktorce, chtěla mě vidět, kdybych špinila pořád, ale já už včera vůbec, i když zas mám nějaký podezřelý lehký výtok.. booože.. Připomíná mi to ale jako když jsem měla při ovu, tak nevím.. mluvila jsem se sestrou, ona říkala, že je to normální a kdybych zas začala špinit nebo se cítila špatně, ať dorazím. Každopádně kapky ještě baštím, bleee, ale když tři dny bez špinění, už je taky nemusím brát..

Tak snad jste všechny ok, bříška a fazolky rostou..!!! A Jani se vrhla na manžela/přítele :slight_smile:
Mějte se krásně!!
24. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
tééédy, tady je ale živo :slight_smile:

Tak já se zas podívám odpo, jestli se něco děje :slight_smile:
pááá
25. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
Ahoj kočky, tak jsme zpět z prodlouženého víkendu..
Dojeli jsme včera navečer, ale už jsem fakt neměla sílu něco napsat, tak to dneska doháním.
Koukám, že jste toho moc nenapovídali :slight_smile: ale i tak jsem ráda, že jste sem nakukovali a něco napsali..

Haňulko, tak co je u vás nového?
Jani a co ty?

Koukám, že Marcii je ještě asi na dovolené...snad je v pořádku a nic se nestalo. Jsem hrozně zvědavá, jak ji dopadl screening a jestli je mimi v pořádku.
Dala jsem do Alba fotky z Rakouska, tak klidně mrkněte :wink:

Tak jo, jdu si zdřímnout...odpoledne mě čeká menší úklid, tak ať jsem odpočinutá.
25. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ahoj Luci, koukala jsem ti na fotky, ještě než si psala .) JSem šmírák :sunglasses: Museli jste se mít krásně, to je dobře! Hlavně že ti to prospělo a pupíčku taky! :slight_smile:

U nás ani snad nic nového. Mám ten prapodivný výtok a zas trochu špiním, tak i manžel říkal, ať radši k té doktorce dojdu, nerada bych nějaký zánět nebo tak.. Tak jsem se objednala na pondělí, dřív bohužel nemohla.. Jsou to tedy patálie.. Jsem teď u doktora víc než za celý život.. :frowning2:

Jinak mám teď nějak víc pracovní období, tak aspoň něco musím dělat a neříkám si, že to neutíká. Sice mi přijde, že už jsem revizi měla snad před půl rokem, ale jsou to teprve tři týdny.. a ještě tři mě čekají do konce 6nedělí.. Nekonečnéé je to...:astonished:

Vybíráme dovču a nějak se nemůžem dohodnout, nic moc se nám nelíbí.. Hlavně nevím, kde bude finančně nějak rozumně a ještě teplo v říjnu..
Tak se mějte krásně a hezky těhulte!!
pa
25. srp 2009 v 17:02  • Odpověz
autor
Hani, takže jsi mě vypátrala ještě dřív, než jsem napsala, jo :grinning: :grinning: tééda, jsi rozený špión..

Snad se ti to tělíčko dá brzo dohromady a bude fungovat tak jak má, přece jenom ten výtok máš už delší dobu a to špinění taky. Držím pěstičky, aby ti dr.pomohla a mohli jste se začít snažit a dopracovat se k vytouženému miminku :dizzy_face: :dizzy_face:

Já mám zítra kontrolu, skrz výtok, který mám delší dobu a když jsem byla v nemocnici, tak jsem tam měla i menší zánět, tak jsem zvědavá, co mi zítra řekne a jestli mi udělá ultrazvuk, abych viděla mimiňouska. Manžel chce jít semnou, tak jsem zvědavá :slight_smile: jinak mi je nějak divně, asi je blbej tlak nebo co...potřebovala bych, aby pořádně zapršelo a bylo pod mrakeem a příjemně. Nééé dusno :rolling_eyes:

Tak jo, měj se moc pěkně, já jdu udělat teplou večeři atd. páááá, kočko
25. srp 2009 v 18:16  • Odpověz
Ahoj, luci, tak snad sis včera udělala dobrou večeři a tvým klukům moc chutnala :slight_smile:
Jak bylo na kontrole? Všechno ok, mimo v poradku a výtok zaženete??? doufám, že máš fotečku, abychom se na to vaše mímo mohli kouknout :slight_smile:

Jinak já taky doufám, že už mě dá Dr dohromady, je to nepříjemné, ten výtok, obvzlášť v těhle horkách.. už se k ní snad i těším :slight_smile:))

Tak držím palečky, děkuju
a měj se krásně
H
26. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz
autor
Ahoj holky, jsem zpět z Brna..byla jsem na kontrole a dopadla dobře. Akorát budu ode dneška brát železo... Jinak tlak teda šílenej, měla jsem zase 94/61 takže hodně nízký, musím na sebe dávat pozor a je fakt, že v těchto vedrech je to teda šílený.... odpadám na každém kroku.

UTZ super, mimiňous se tam pěkně protahoval, kopal nožičkama...no, prostě tam dělal psí kusy :grinning: manža se musel chvílama i smát, takže jsem zvědavá, jaký kopanec dostanu až ho poprvé ucítím.

Hani, fotečku nemám, protože je to pořád stejné. Akorát je to o nějaké ty centimetry větší a víc se to pohybuje. Vezmu si ji až z velkého ultrazvuku a potom nás bude čekat ten 3D :wink: a to už budeme vědět, co to vlastně čekáme.
Neboj, brzo se dočkáš... no fááákt :dizzy_face: :dizzy_face:

Nevíš, kdy se má vráti Marciii?????? :confused:
26. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz
autor
Dobré ráno... koukám, že tady nikdo není :slight_smile:
27. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahoj, já jsem zde.. už, měla jsem nějakou pracovní schůzku v centru, takže jsem se k počítači dostala až teď.
Kdy se má Marci vrátit nevím, myslím, že to měli na 14 dní, takže už by v pondělí měla být tu. Snad je všechno u ní v pořádku!!!

Jééé, gratuluju k fotbalistovi rozespalýmu...!! Už se nemůžu dočkat tý fotečky tedy! :slight_smile: Ale kdo si počká,ten se dočká..

Normálně jsem přišla na to, že ten výtok můj divný, je asi ovulace.... Přesně tak jsem to měla v červnu, když jsme v květnu vysadili ty prášky, tak pak přišla ovu - myslím si, že to byla, nikdy předtím jsem to neměla :slight_smile:) - a měla jsem ten výtok taky. Bolí mě břicho úplně stejně jako v červnu, hned se nám pak povedlo otěhu..
Což mam hroznou radost, i když mě bolí břuch, protože si říkám, že tělo snad funguje jak má. Dneska jsem už 3týden po revizi, takže časově by to snad taky odpovídalo, když by se první MS měla dostavit 5-6-7 týden od revize...
V pondělí to všechno odvyprávím doktorce! :slight_smile:
Tak krásný den!!
27. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahojte holky,
nějak jsem nestihla ani nakouknout natož napsat. Dnes už mám trochu volněji, ale včera jsem dělala papíry do půlnoci. Šílený :unamused: Ale ten čas tak utíká, že je to téměř neuvěřitelné.Hani, já mám pocit, že to nejsou tři týdny, ale jeden. I když je fakt, že už jsem se s tím psychicky smířila a už si pomalu ani nepamatuju, jaké to bylo být těhu. No snad na to brzy zase přijdu. Měřím BT, tak jsem zvědavá, kdy bude ovu. Ale taky jsem zvědavá, jak tělo zafunguje.

Hani, gratuluji k OVU. A jak dlouho máte naordinovanou abstinenci? Do první MS? Co se týká dovolené, tak my už jsme rozhodnutí. 24.10. odjíždíme do Norska chytat mořské psruhy a lososy :slight_smile: Už se moc těším. A dovolenou k moři jsme odsunuli na neurčito. Uvidíme podle peněz a výsledku snažení. I když tam vlastně budeme taky u moře. Ale koupak bych se v něm nechtěla. Mívá tak 8,9 stupňů :grinning:

Luci, je super, že je všechno tak jak má být. Ten tvuj 16. týden je neuvěřitelný. Vždyť ještě před chvíli jsi tam měla 11. Ani nevím, v kolikátým už bude Marci. Ale asi už tak ve 13., ne? Dovolená musela být super. Tak doufám, že sis pořádně odpočinula.
27. srp 2009 v 16:27  • Odpověz
Ahoj, já už zas přišla z nějaké schůzky, taky to mám trochu hektičtější :slight_smile:

Jani, tobě přijde, že to neutíká o toho MA? Mě přijde, že už to je tak dávno, co jsem byla těhu a ono je to teprve tři týdny....cítím se oka, špiním skoro už ne, OVU dokonce, psychicky v pohodě mi přijde...
Doufám, že u tebe Ovu proběhne taky co nejdříve, vždyť už si měla MS, tak ještě chvilku, a je tu a snažení může vypuknout..

My musíme počkat přes 6 neděl a pak nejlépe 2MS, ale říkala doktorka, že mě nezabije, když to přijde dřív otěhu.. tak uvidím, jak to bude.. taky po kontrole po 6nedělí, jestli bude všechno dobry!
27. srp 2009 v 16:45  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

mě je docela špatně a to z toho šíleného vedra, včera jsem šla pro Adama do školky a sekla jsem sebou o zem, naštěstí se mi nic nestalo a mimču taky ne. Nepociťuju žádné špinění ani bolesti bříška. Dneska se mi to stalo znovu-teda málem... v kuchyni, ale ustála jsem to a po slepu jsem zalezla do ložnice do postele. Neviděla jsem před sebou nic, akorát jiskření a bílo. Takže jsem zvědavá, jak to bude pokračovat...

Jsem ráda, že jste na tom dobře a jste pozitivně naladěné, to je super :dizzy_face: :wink:
27. srp 2009 v 18:06  • Odpověz
Luci, dávej na sebe pozor. To horko je nesnesitelné i tak, natož pro těhulky! A jakto, že máš tak nízký tlak? Nebo je to v těhu normální? Hlavně, že se ti nic nestalo a jsi v pořádku. Tak odpočívej. A díky moc, že nám tak fandíš :slight_smile:

Hani, mně se taky zdá, že co jsem byla těhu, že už je to hrozně dlouho. Ale spíš si myslím, že je to tím,že je tolik práce a všeho možnýho zařizování. Připadá mi, že je pořád konec týdne. Vždyť příští týden už jdou děti do školy. Mám pocit, že jsem ještě nezačala pořádně vstřebat, že už je rok 2009 a on už se zase chýlí ke konci.
Ale jak píšeš, já už si ani pořádně nedovedu představit, že bych mohla být těhu. Prostě už jsem nějak zase začala žít normální život. Ale jestli znovu otěhotním, tak už nebudu nic ale vůbec nic zvedat a namáhat se. Budu se prostě maximálně šetřit. A ty doufám taky :wink: Takže ted si to odpracujeme a pak už žádné stresy!!! Já myslím, že než se můj cyklus srovná, tak vy už se budete snažit a budem si tady psát, jestli se podařilo. Uvidíš :slight_smile:
27. srp 2009 v 18:41  • Odpověz
autor
Jani, ve Středu jsem měla tlak 94/61 takže nic moc :confounded: musím být prostě na sebe opatrná, nic jiného mi nezbývá.

Holky, to čekání je určitě moc dlouhé, fakt vám rozumím a chápu vás...ale určitě to brzo uteče a budete se moc snažit o cipíska :slight_smile: halvně se na to moc neupínejte aby jste potom nebyli zklamané, že se to třeba první cyklus nepovede.
28. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
Tééééda Luci, koukej zalízt do pelechu a odpočívat.. a něco dělat s tím tlakem :frowning2: To je hruza!! Musíš na sebe dávat víc pozor!!! Nemůže ti na to doktorka něco dát? A máš to takhle s tím tlakem pořád nebo jen v těhu???
OPATRNĚĚĚĚ!!! :slight_smile:

Jinak Jani, přesně jak píšeš!! Nějak to zvládnem a připojíme se sem zase s břichama :slight_smile:
Ale tedy holky, já za ty dva měsíce těhu přibrala jedno kilco a nemuzu ho dostat dolu.. Nějak jsem si navykla asi jíst víc (jakože víckrát denně) a nemůžu se ho zbavit.. Chtěla bych i víc, abych nezatěžovala ty svoje kyčle zlobivý, ale nejde to.. už se těším, až aspon budem moct hrát zas tenis...:slight_smile: a mít nějaký pohyb...
28. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
Hani, nic mi na to nedala, akorát beru od Středy železo... tak mi to snad zabere i na ten tlak.
Dr.mi říkala, že je to lepší než kdybych ten tlak měla vysoký :angry: takže babo raď.. odpočívat se snažím, nejvíc v tom teple, to si zalezu do ložnice-tam máme nejchladněji a jsem tam :grinning: ven taky chodím až když slunko zapadne.

Holky, vy k nám ale patříte i když zatím bříška nemáte :dizzy_face: :dizzy_face: se vás s Marcii jen tak nevzdáme..
28. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.