• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
Luci, díky a neboj. Já si říkám, že to přijde určitě ve správnou dobu. Ale doufám, že do té doby nestihneš porodit :grinning: A když jo, tak se taky svět nezboří. Ale v duchu se uklidňuju, že když se nám zadařilo téměř okamžitě, tak to teď nebude trvat věčnost. Ráno jsem se koukala na přátelé a jak jsem tam viděla ty dvě krásné narozené miminka, tak jsem byla úplně na měkko. Je to prostě zázrak, když přijde na svět nový život. A člověk si toho musí vážit.
Příští týden už dorazí Marci, že? Myslím, že počasí jim vyšlo krásně. U nás bylo do včerejška 30 stupňů. Dnes už ale prší.
29. srp 2009 v 16:23  • Odpověz
Ahojky berušky moje hlásím návrat domů ze suprové dovči krásně jsem si odpočinula :grinning: :grinning: :grinning: Hani tvoje doma jsem pozdravovala :wink: Jinak jsem moc ráda že jste na mě myslely chtěla jsem vám napsat jak dopadl sreening ale važně nabylo odkud máme krásný zdravý mimnko ve 12tt +3 měřilo 60,7mm a krev dopadla taky dobře tak že jsme moc moc štastný Lucí měla jsi pravdu je to nadherný pocit když slyšíš srdíčko z manžou nám ukaply normálně slzičky :sweat_smile: jinak je to pěkně živí mimčo pořád kopalo nožkama a cucalo si paleček :grinning: akorat nevíme co to bude když se chtěl doktor juknout otočilo na nás prdelku a nechtělo za NIC ZPÁTKY tím nám dalo najevo nechtě už mě bejt já chci spát docela jsme se nasmály :grinning: :grinning: Jinak mi je Lucí líto že omdlívaš hlavně aby ti to železo zabralo já sice neomdlívám ale bolesti hlavy se stupnují do nesnsitelných bolestí včera jsem ztrávila celý den v postely a nebo zvracela do zachodu HRUZA ještě že to je jen 1x týdně Jinak Hani a Jani držím moc palečky at už jste obě v pohodičce a mužete zase pilně pracovat na miminku a přesně jak psala Lucka mi se vás nevzdámě i když nemate bříška prostě patříte k nám a věřím tomu že co nevidět budete mít zase dvě čárečky na tt a mi to budeme s vámi prožívat stejně jako vy snámi a budem si říkat jak je to hezký když jsme se ještě nevalily :grinning: :grinning: :grinning: Až bude chvilka vložím fotky do alby mimiska a bříška ale nejdřív se musím pustit do vybalováníkdyž jsem toh nebyla včera schopná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
Dobré ranko holky, tak jsem zpět od doktorky!

Můj slavný výtok byla opravdu ovulace, špinění je v trapu a paní doktorka pravila, že jsem uvnitř úplně v pořádku. TAkže mám tak za 2 týdny čekat MS a ukázat se až kdyby nepřišla do konce září, mrcha jedna. A jinak mě chce vidět až s těhu testem v ruce :slight_smile: Tak snad jí to budu moct splnit!

A jinak mě překvapila, sice říkala, že by ráda, abychom dodrželi snažení až po těch dvou mrchách, což se mi nechce, obvzlášť když řekla, že jsem OK, ale jednu dobrou zprávu poslala manželovi - už můžeme "tulení", i když s ochranou :slight_smile: Ten měl radost, holky, a já taky!!! A že by i na dovču mě pustila klidně hned - takže už se asi můžu koupat - i když počasí tedy nic moc :(
Ale aspoň nějaké dobré zprávy!

JInak Marcik vitej zpět a GRATULUJU k výborným výsledkům!!! A těšíme se na fotky!!!
Jani - měla jsem to s těma Přátelema úúúplně stejně!
31. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
Ahoj kočky, tak jsem byla dneska v Brně zavést do préce šéfce lístek na peníze a jsem ráda, že jsem už doma. Sice jsem si tam dobře popovídala s holkama z druhé směny, ale i tak..když jsem tam viděla tu šéfku, jak ji to nebylo zrovna po chuti, že se tam semnou holky normálně baví a hladí mi bříško nebo koukají na fotečky z UTZ, tak jsem se s nimi rozloučila a jela domů.

Koupila jsem po cestě domů pizzu kterou jsme si dali na oběd a já si ještě dala zapečené brambory se zelím a masem :grinning: :grinning: takže asi tak nějak vypadá můj dnešní oběd...hihi

Marciiiii, vítej zpět z dovolené. SUPER, že je miminko v pořádku a jinak teda koukám, že ti ty týdny nějak moc naskákali :sweat_smile: ale to je samozřejmě moc dobře, jen tak dál :wink:
Na fotečky se moc těším!!!!!!

Hani, takže pozitivní zprávy? Perfektní, že se už můžete s manželem k sobě " tulinkovat " :dizzy_face: :dizzy_face:
31. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
Luci, ano, v podstatě dobré zprávy. Sice nepovolila ty - ty tři měsíce by po mě chtěla, ale říkali jsme si s manželem, že počkáme tu jednu, a pak se uvidí, co tělo řekne. Já se cítím úplně v pohodě, nic mě netrápí. Fyzicky, ani psychicky.. takže bych si myslela, že by to šlo.
Chodím ještě na jednu diskusi o MA a tam holčině s podobným osudem ( i když mimi už byla mnohem větší) řekl doktor, že je oka po šestinedělí a klidně se mohou znovu snažit hned. Záleží na ženský, jak se cítí...!!!

Jinak jsme o víkendu byli u těch našich známých, co jsem tu o nich psala, že dlouho nemohli přijít do jiného stavu a když já byla, že jsme jim to nechtěli říkat, že aby to jim nebylo líto a teď nám oznámili, že čekají mimi. Je sice teprve v 8TT, ale jsou moc šťastný. Což já chápu. Akorát my z toho byli s manželem trochu zaražený. Hrozně jim to přejeme, ale s tou naší zkušeností jsme asi dostatečně neprojevili radost. Trochu to samozřejmě zabolelo, že jsme mohli mít miminka v podstatě stejně starý a nebudem.. Hrozně jim přeju, aby jim to vyšlo, ale zas se bojím jí říct, že jsem o mimi přišla, abych jí nevyděsila.. i když se jí chci omluvit, že jsem asi neprojevila tolik radosti z té jejich zprávy... tak nevím, asi jí to řeknu, až bude po 12TT, aby to nějak pochopila.. Co myslíte??!

Luci, na šéfku se vy.. jestli má rozum, bude ti přát štěstí a miminko zdravé. Vždyť musí vědět, jakým jste si taky prošli trápením..A jestli ne, tak ať si trhne :grinning:
31. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
Hani, já jsem kvůli šéfce od začátku na PN, protože mi to umělé otěhotnění nechtěla nějak povilt a dělala mi zle, takže jsem to vyřešila prostě PN a od té doby se nestresuju :grinning:
Jinak bych jim to určitě řekla, co se vám stalo... měli by to vědět-hlavně když je to vaše rodina. Je mi jasný, že je to těžké, ale my jsme taky všechno řešili i s ostatními i to, že manželovi vyšel špatně spermiogram atd. a určitě ji tím nevyděsíš, protože to určitě ví, jaké můžou být rizika-bohužel :pensive:

Znám od tud jednu holčinu, která potratila ve 23tt a přitom to bylo všechno v pořádku. Takže asi tak..
31. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
Mám v Albu nejnovější foto svého bříška, jestli chcete tak mrkněte :wink:
31. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
Aha, tak to je pani dost "chudák" ... tyhle lidi nechápu. Snad žít a nechat žít, ne?! Bože :frowning2:
jdu ti ošmírovat pupík :grinning:
31. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
Je to pupík fešák :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
autor
Hani, psala něco v tom smyslu, že se začla moc brzo otevírat, že se ji to dr.snažili zarazit, ale bohužel to nepomohlo, takže sice normálně porodila, ale miminka to prostě nepřežila :pensive: je to dost smutný, když jsem si to četla tak jsem se u toho i rozbrečela, tolik jsem s tou paní soucítila.
Sama vím, jaké to je, když přijdeš o miminko na které se tolik těšíš...

Takže doufám, že to tady z nás už nikoho nepotká a budeme mít pohodové těhotenství a krásné miminka :dizzy_face:
31. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
Lucí bříško už je nádherný :grinning: Hani moje vedouci je stejnej ubožák nepřející :rolling_eyes: bohužel je takových lidí víc ta moje mi zase schválně nezměnila číslo konta prej že zapoměla a já už tady marně čekám tři měsíce na socialku tak jsem tam na ní hned vlítla prej se zas tak moc nestalo ne kdyby jsi chodila do práce máš vyplatu pravidelnou no chápeteto ? je to taky pěkná sv....
31. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
Luci, myslela jsem tu tvojí šéfku!!! .))))

a Marciik, to je taky síla.. tak hlavně ať jste holky v klidu!! A nenechte se těmi "blbštejny" vytočit!! :slight_smile:
31. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz
Dala jsemn fotky do alba mužete juknout jestli chcete :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz
autor
Jsem trochu odpadla :grinning: :grinning:

Marciii, ježíííííššš to mimi je nááádherný a ta ručička v pozadí, i prstíky se dají spočítat :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile: fakt bomba!!!!!!
Jinak ti bříško taky povyskočilo :wink:
31. srp 2009 v 16:22  • Odpověz
Ahojky,
nádherné fotečky. Máte obě krásná miminka a bříška se začínají kulatit. Super :wink:
Ty šéfky jsou teda hrozné mrchy, Ale na druhou stranu já jsem byla asi až moc hodná a jak to dopadlo. Asi se vždy musí najít nějaký kompromis. Ale nepřát mimi a dělat naschvály to není ani lidské. Měly by se stydět.

Hani, gratuluju ke kontrole. Je mi jasné, co budete dnes večer dělat :grinning: Ale raději opatrně. žádné divočárny :grinning:
A s tím zkoušením uvidíš. Záleží asi fakt na tom jak se budeš cítit. Na druhou stranu jestli opravdu není lepší jednu MS počkat, abyste pak třeba znovu o mimi nepřišli. Ale nejsem doktor. Nemůžu radit. I když teď si vzpomínám, že mi můj DR. říkal, že hned po potratu se tam pak věšinou miminko udrží. Ale to jsou spekulace.
31. srp 2009 v 17:18  • Odpověz
Ahooj, Jani,
nebooj, to my bychom teď určitě byli ochránění! :slight_smile:) I když manžel říkal, že vůbec neví, jestli to umí nandavat :grinning:
A přerušit se asi prý nezvládne po těch x týdnech bez "tulení" :grinning:
Jsem na to zvědavá, tedy :wink:

Jinak tedy vážně, každopádně jestli něco začneme zkoušet, tak určitě až po jedné MS minimálně, uvidíme, jak mi bude.. Taky si říkám, jestli to třeba nebude bolestivé atd.. Asi si dáme skleničku, abychom vůbec věděli, co a jak :grinning: Holky tedy, to je jak puberta :grinning:

A bříška jsem zkoukla taky obě a nádhera.. Já mám podobný, mi přijde, jen bez té fazolky! :unamused: Nemůžu se té pneušky zbavit! :slight_smile: Tak uvidíme..

A jak ty, Jani? Snažení anebo práce ???
Krásný večer holky, půjdu už z práce, taky konečně...
31. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
Dobré ranko holky, hlásím se zpět po "zajímavé noci" :slight_smile:))
Ale ještě lepší bylo to, co tomu předcházelo.. Manžel vyrazil na slavný nákup kondomů cestou z práce (po 19,00), takže i tady ve velkoměstě většina obchodů měla zavřeno - drogerie. A tak projel asi 4 supermarkety a v jednom měli jen nějaký, co se mu zdály nějak low-cost, v druhým nic, třetím nic a fakt nic nepřivezl... Tak jsme prohledávali doma šuplíky a našli tři kousky.. dva prošlý (jsem ani nevěděla, že můžou propadnout a jeden reklamní propagační.. a ten to tedy zachránil, i když tedy JEN JEDNOU

:slight_smile:))
1. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahojky holčiny mám za sebou maraton po Ústí v tomhle vedru nic moc sluníčko už zase pěkně pere :unamused: Teda Hani musím uznat že hon na kondomy mě pobavil ještě že jste alespoň jeden měli doufám že si dneska nakoupite zásoby :grinning: :grinning: Jani kdy ty mužeš začít zkoušet pracovat na miminku? Haňulka si musím měsíc ještě počkat (i když neboj Hani uteče to jako voda ) ale ty už mužeš ne? Holky děkuji za pochvalu mimíska byla jsem z těch prstíku hotová když jsem viděla jak si je cumlá :sweat_smile: -N No že bříško povyskočilo je fajn ale mě spíš připadá že mi to jde všude do boků zadku atd :rolling_eyes: takže ze mě na konci bude asi pěkná kulička :unamused: Jinak zítra jdu na kontrolu na UTZ tak sem zvědavá o kolik jsme povyrostly :dizzy_face: Lucí kde tě dneska máme? No nic jdu hodit prádlo do pračky vždycky mi připadá to vybalování po dovče nekonečný :angry:
1. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
Ahoj holky....

Hani, ty si teda s manželem číslo, fakt mě to pobavilo a doufám, že si ty zásoby dneska obstaráte :grinning: :grinning:
Kdy se vůbec začnete kočky snažit o miminko?

Marciiii, ty jdeš zítra na kontrolu? Jéééé, to já jdu až 23.Září a už teď se nemůžu dočkat, až miminko uvidím.
Ti normálně závidím :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Dneska jsem dělala dvě jídla, pro mě a miminko špenát a pro kluky uzenou polévku a guláš s knedlíkem :grinning: oni totiž špenát nebaští a já ho zase potřebuju ohledně vitamínů a kyseliny listové.
1. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jo jo Lucí jdu zítra nějak rychle to uteklo :dizzy_face: :grinning: taky se těším až zas prcka uvidím :grinning: Já jsem se teda do vaření pustila až ted :sweat_smile: pořád se zmítam mezi pračkou a dvorkem suším a sundavám pořád dokola už se těším na to žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: to by člověk neřekl kolik se natahá za 14 dní hadrů :sunglasses:
1. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
autor
Kočky, jdu se natáhnout... navečer mrknu :wink:

Marciiii, hlavně opatrně!!!!!!!
1. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
Neboj Lucí dělám si pauzy proto to tak trvá tak se hezky vyspinkej budu taky až na večír :wink:
1. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
Ahoj, vy těhule dvě :slight_smile:)
Jsem tu musela něco narychlo dodělat a ještě pracovní oběd do toho, jsem celá divoká :slight_smile:)
Marci, vidim to tak na půl měsíce, nevím.. Mám obavy a zároveň už bych hrozně chtěla ... Ale nechci, aby to dopadlo jako teď. Určitě počkáme na tuhle MS a pak se uvidí, jak se nám to bude zdát..

Každý totiž říká něco jiného.. :frowning2: a pak si z toho má člověk vybrat. lae je fakt, že jedna holčina teď otěhu zas poměrně brzy po revizi a zase o to přišla, tak nevím..

Necháme to koňovi, má větší hlavu! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 v 15:43  • Odpověz
autor
Ajoj, tak jsem tu zase.. pěkně vyspaná a odpočinutá.

Moc jste toho nenapovídali :sweat_smile:
1. zář 2009 v 17:18  • Odpověz
Ahojky normálně jsem včera vytuhla a spala až do rána :sweat_smile: Letím na ten UTZ už se těším na mimíska ale na jednu stranu tam jdu vždy s obavou jestli vše ok tak snad jo toho strachu se asi nezbavím :sweat_smile: budu asi až zítra jedeme pak do Litvínova ke známým tak že nevím v kolik se vrátíme přeju vám hezký den berušky pa pa
2. zář 2009 v 07:17  • Odpověz
Ps. Hani já bych to taky nějak nelámala přes koleno prostě bych to po MS dělala bez ochrany a bud se zadaří nebo ne ta holčina měla smůlu a mojí švagruši to zrovna vyšlo hned 2 měsíce po revizi a donosila krásné mimi fakt je to u každý jiné :wink:
2. zář 2009 v 07:20  • Odpověz
Holčiny tak dnes mi to doktor potvrdil vysledky z NT sreeningu negativní tak hurá jinak miminko už má 11,5cm opět si cucalo paleček a kopal nožkama :grinning: jetšě mě čeká 18.9. triple test musím ho podstoupit je to poviný ze zákona od 35 roku tak mi budou brát krev :wink: aspoň to budu mít ještě jednou potvrezený :grinning: jinak jdu na kontrolu až 30.9. tak zase dlouhá doba než prcka uvidím :frowning2: ale doufám že ten měsíc uteče tak rychle jako ted :grinning: Lucí ty jsi zase asi na nákupech co???? A Hani ty se neupracuj víš že se nemá nic přehánět :grinning: Jani kde ty se touláš?
2. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
Marccíííík!! GRATULUJUUUU!!!!
to víš, že měsíc uteče jako voda, obě si to přejeme, ty abys viděla prcka a já abych už mohla začít :slight_smile:) Takže se to musí stát.. a testy jsou dobrý, šla bych na ně asi i kdybych nemusela ze zákona, jistota je jistota.. :slight_smile:ú

Já fakt pracuju, je to teď dost peklo, pořád něco..a snažím se nepřehánět, včera jsem tu byla do 19/49 :frowning2: děs...
a doma další směna, řešíme okna, sádrokartonáře, elektriku.. prostě paráda.. ale zas člověk nemá čas myslet na blbosti :slight_smile:))
2. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
Ahoj kočky..

Marciii, ne ne...nikde nelítám :grinning: akorát dneska jsem byla na TT testech a za 10dní mám volat ohledně výsledku, tak snad bude všechno v pořádku :wink: jak vidím, ty jdeš na to 18.9.
Jinak super, že miminko prospívá..já ho uvidím až toho 23.9 a potom se hned objednávám na Veveří do Brna na velký ultrazvuk a to už by nám měli i říct co to teda bude. Se těším jako malá :dizzy_face: :dizzy_face:

Nevím jaký je počasí u vás, ale tady to vypadá, že každou chvílu bude pršet, ale zima není..je příjemně.

Haňulko, u každé je to těhotenství jiné, ale uvidíš, že vám to už tentokrát vyjde!!!!!!!!
2. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
A Luci GRATULUJU taky!!! :slight_smile:
pořád jen gratulujem k nějakým super zprávám, to je tak fajn!! :slight_smile:

A luci, budu držet palec, ať je to krásná holka!! :slight_smile:

včera jsme cely den s mamkou řešily ještě to, že šla bráchovo Tínka do školičky poprvé a v jedenáct pro ni švagrová musela jít, jak plakala. Měli jít na procházku a ona se bála, že když jí maminka slíbila, že pro ni pak přijde, že ji vlastně nenajde v tý školce, když jdou na procházku a že se jí ztratí. Přitom jinak děti miluje, furt by si někde hrála a bez mámy v klidu vydrží celý týden u babičky :slight_smile:) zlatíčko naše... :slight_smile:)
2. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.