• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
Děkuju holky Luci taky gratuluju TT vysledky budou určitě taky ok a Hani tobě budem co nejdřví gratulovat k novému těhulkování uvidíš :unamused: Hani Tínka je sladká :grinning: já ze zase dneska byla podívat na malého Mirečka od ségry šel poprvé do školky byl celou dobu v pohodě jen než přišel oběd tatka mu řekl že pro něj příjdeš ve 12 po obědě a on se zeptal kolik je hodin a když bylo 12 tak si stoupl pod hodiny a začal bulet a už sním nikdo nehnul ani oběd už nechtěl :grinning: jsou to hold ťulínci no :grinning: :grinning: jinak je taky v pohodě a bez rodičů v pohodě vydrží :slight_smile:
2. zář 2009 v 18:02  • Odpověz
autor
Holky, tak takové děti já teda neznám :grinning: sice teda u sousedů je to stejný, ale náš Áďa bez nás vydržel celé tři týdny a ani si potvora nevzpomněl :angry: takže asi tak.

No nic, jdu do hajan... mějte se pěkně!!!
2. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
Dobré ranko! :slight_smile:
Tak včerejší zprávy ze školky jsou už lepší, dokonce vydržela přes oběd, všechno zbaštila, kamarádku má a dokonce!!! i když jsme jí nikdy předtím nemohli donutit, aby si vzala šatičky nebo sukni (je po tetě! :slight_smile:)) tak teď pořád chce sukýnku, protože kamarádka Sofinka taky nosí :slight_smile:) Tak musíme nějaké pořídit.. Holky to je taková psina :slight_smile:)

Marccikk, koukám, že to máte podobné, jsou to fakt slaďoušci!! :slight_smile: A luci, nevadí, bude to kluk co bude lámat holkám srdce, nezávislej.. takovej Křižák z toho seriálu o vodácích, co dávali někdy loni v TV :slight_smile:) a hrál ho vaculík.. _:slight_smile:)))

Marccikk, já se tím ani nijak nestresuju, už jsem se smířila, že prostě nějaký čas počkáme, uvidíme jak dlouho a pak už je to na přírodě holt... :slight_smile:)
3. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
děkuju!! :slight_smile: jste hrozně fajn!! :slight_smile:
3. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
autor
Dobré dopoledne

Hani, tak to je super, že zprávy ze školky jsou lepší.. bude se jí tam líbit čím dál tím víc :wink:
Jinak uvidíš, že to příroda zařídí co nejdřív a budeš si užívat krááááááásné těhulkovství.. příroda je fakt mocná.

Kdepak je Janča, dlouho se tu neukázala nebo já blbě vidím :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
Jinak nevím jestli něco lítá ve vzduchu, ale snad ne... není mi nějak dobře, cítím se prostě divně :confounded:
Možná to bude ještě následek včerejška, to jsem splácala všechno dohormady :grinning: :grinning: no, uvidíme co se z toho vyklube.

Tak jo, jdu dělat oběd..houbovou omáčku s knedlíkem :dizzy_face:
3. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahojky holky Lucí asi bude fakt něco ve vzduchu taky mi není dobře cítím se jak praštěná něčím po hlavě a od rána je mi na zvracení :stuck_out_tongue_closed_eyes: vypadá to že celý den proležím :unamused: Hani to je fajn pohoda je nejduležitější a příroda je mocná čarodějka lucík je toho dobrý příklad :grinning: :grinning: co se týká školky je fajn že Tínka už si zvyká s tím naším roštakem to bude asi horší :slight_smile: jsem zvědavá s čím dneska ségra přijede :grinning: Lucí bud ráda že je Adámek takovej horší než kdyby ti všude brečel :wink: co se týká Janči třeba pracuje tak usilovně na miminku :grinning: :grinning: :sweat_smile: no nic jdu sebou zase plácnout na postel je mi fakt blivno tak zatím ... :grinning:
3. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahoooj, tak u nás ve vzduchu asi nic :slight_smile:) Konečně se trochu ochladilo..
tedy holky, já jak neberu ty prášky, jsem jak v pubertě i s těmi pupínky- tolik sjem jich neměla asi 15 let.. :frowning2: hruuuza :frowning2:

ještě jsem si vzpomněla k Tíně - prý se v noci vzbudila na záchod a třikrát mamince zopakovala, že ona do tý školky ale fakt nechce, ale pak šupajdila bez problémů..

tak hezky odpočívejte, ležte, těhulky, já jdu na oběd a pak zas "ke strojům" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
Ahojky,
tak už jsem konečně tady. Vždycky na začátku týdne mám nějak hodně práce. Včera jsem psala papíry do půlnoci. Ještě, že bydlíme jen 35 km od mamky, tak jsme si tam aspoň skočili na večeřooběd. Nabalila jsem tašky a další dva dny nemusím vařit :sunglasses: Jenom v mikrovlnce :grinning:
Je super, že dočítám samé dobré zprávičky. Tak to má být.
Marci, a co mimísek v bříšku teď při kontrole? Zase sebou házel? :wink: Musí to být fakt moc krásné ho vidět. To pak člověk konečně pochopí mateřskou lásku :slight_smile:
Hani, ten sexík po tak dlouhé době musel být opravdu divoký :grinning: Hlavně, že se aspoň jeden kondom našel. To já bych nenašla nikde nic. Už pomalu ani nevím, jak to vypadá :grinning:
Těhulky, když vám není dobře, tak běžte pěkně odpočívat a sem tam akorát můžete něco napsat sem. Jinak máte veškerou práci zakázanou. V těhu se musí moc hodně odpočívat.
Jinak co se týče našeho snažení, tak my můžeme hned, ale otázka je, kdy je správný čas. Měřím BT a teploty jsou celkem dole, tak asi ovu zatím nebyla. (krom té hned po kontrole, kdy pak ale MS nebo co to bylo přišla hodně brzy). Takže čekám na další ovu. U mě je to trochu složitější. Mám nepravidelný cyklus, tak se uvidí. Ale pro jistotu se snažíme skoro každý den. Ani nevím, kdy jsme vynechali :grinning: :grinning: :grinning: I když dr. zase říkal, že bychom měli co druhý den, že je pak více spermijek. Ale ono se těžko odolává. Když to jde začínám pracovat později a ráno když má člověk plno sil a není unavený po celém dni, tak to snaženíčko nemá chybu :grinning:
Tak už jsem Vám to všechno popovídala. Doufám, že ještě nespíte :wink: A ty Hani, že taky nemáš tolik práce. Když konečně můžu trochu pokecat :slight_smile:
3. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz
Teď se tak koukám, jak jsme která dlouho registrovaná na koníku. A nejdéle je Lucka, pak Marci, pak já a nakonec Haňule. Ta je tady nejmladší :grinning: No je vidět, že se mi do té kupy papíru, co leží přede mnou a pomalu kvůli nim nedosáhnu ani na klávesnici, vůbec ale vůbec nechce, když tady zkoumám takové blbostičky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Marci, četla jsem si ten Váš příběh k miminku. Je to neskutečné. Tahali z vás jenom prachy. To je nechutný. Dnes opravdu záleží, které zdravotnické zařízení si vybereš. Zvlášť v těch soukromých. Ještě, že aspoň v Praze to tak šťastně dopadlo. A přitom vidíš, stačilo vás jenom přeléčit a mimísek je na cestě :dizzy_face:
A viděly jste holky tu reportáž, jak ve zlíně umožňují, aby Vám miminko donosila jiná žena? Z toho jsem byla paf. Myslela jsem, že je to prostě zakázané. Ale asi každý zákon má nějakou mezírku. Jenom na ni přijít.
3. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
Je vidět, že jsem tady sama. No pěkně jsem si pokecala :grinning:
Hani, ještě obědváš? Taky bych něco smlsla, ale ty nabraný 2 nebo 3 kila jdou těžko dolů. Musím se trochu hlídat. Až budu zase těhule, tak se tak nebudu přejídat. Ale je to těžké, když měl člověk pořád hlad :angry:
3. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
Janiii, ja jsem zpět z oběda.. a práci mám, ale ráda pokecám :slight_smile:)
A mám podobný problém, moje kila taky nejdou, takže obědvám salátky :slight_smile:))
3. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
A neboj, měření neměření, nejdi na to vědecky, prostě se snažte a je to.. ono se podaří. Vždycky mám pocit, že když se na to jde takhle vědecky, že to prostě nejde.. koukni na Lucku, taky šli na IVF a nakonec se v mezičase nějak podařilo přirozeně!! .-) příroda je mocná čarodějka :slight_smile:) I když chápu, že občas se jí holt musí pomoct!!! :slight_smile:
3. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz
Hani, já na to až tak vědecky nejdu, ale když mi pak graf vyznačí ovulku, tak aspoň vím, kdy čekat MS.
Já jsem taky byla na obědě, respektive spíše na kávičce a k tomu jsem si dala koláč a k tomu největší neřest jedno cigárko. Když jsem byla těhu, tak jsem s tím okamžitě sekla a vůbec mi to nechybělo, ale ty stresy po tom, tak jsem zase začla. Ale maximálně tak 5 denně. A už si říkám, že bych se na to měla úplně vykašlat. Ale když chybí motivace, tak se těžko přestává. A to už jsem přestala asi 4x. Takže vím, že to jde a že je člověku daleko líp. Nekouřila jsem 3 roky. Ale teď se v tom plácám. Měsíc jo, měsíc ne a tak to táhnu už rok. A všichni kolem mne nadávají. Tak fakt nevím, proč to dělám :angry:
3. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz
A co si myslíš o té frekvenci snažení? Každej den nebo raději ob den? I když ob den by to u nás asi moc neprošlo :grinning: Se skoro bývalým manželem bych vydržela třeba týden, ale teď je to prostě jiné. A i když každý den, tak pokaždé trochu jiné, ale vždy krásné :grinning: Jen mám strach, aby tam těch spermijek potom nebylo málo :fearful:
3. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz
Jééééžiš, tak to je fakt neřest.. já tohle nemám naštěstí. Můj táta s tím seknul ze dne na den, když byl nemocny, a to kouřil hodně, a manžela jsem taky odnaučila, ale je fakt, že jemu pomohla i změna práce a taky že tam dostávají za nekouření nějaké příspěvky do fondu na divadlo, cvičení atd...Kuřáci jen asi 100 a nekuřáci skoro 500 :slight_smile: Jsou striktně nekuřácká firma, takže to dodržuje a nekouří už 2 roky, co tam je...
jsem na něj pyšná..
a teď říkal, že ještě že nekouřil, kdžy jsem byla těhu, že by si to pak vyčítal, že třeba za to mohli jeho spermie :slight_smile:) To mě pobavil..
Ale určitě být tebou to zruším!!! Těhu pak přijde líp si myslim,.. i když někdy je fakrt, že my kuřáci od sousedů (pasivní) toho vyhulíme víc než vy...
:slight_smile:
Motivace je mimi!! Tak šup konec!! :slight_smile:
3. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz
Asi máte všichni pravdu. Mě na tom kouření nejvíce baví, že je to taková společenská událost. Ještě na výšce, se tak dobře seznamovalo s ostatníma, ale bohužel taky jen kuřákama :grinning: Ale taková ta větička, pojď na "cígo" mi bude chybět. Ale je to asi poslední pubertální přežitek :grinning:

Ještě jsem vám neřekla, že konečně jsem na dobré cestě k rozvodu. Minulý týden jsme sepsali papíry a v pondělí to manžel hodil na soud. A teď se podržte, jak to u nás funguje. Prý přes prázdniny soudci nepracují, tak se jim to tam nashromáždilo a můžem se dostat na řadu taky už po novém roce. Dobré, že? Kdybych byla těhu, tak by nás snad ani nerozvedli, protože bych tam přišla už s břichem :grinning: Ale třeba by mi přiznali ještě nějaké alimenty :grinning: A manžel by mne pak zastřelil :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 15:20  • Odpověz
hehehehe, no tak jani to je tedy síla...s tím soudem. To fakt by ještě ex - manžela mohli skoro napsat jako otce do rodnýho listu.. to by bylo hustýýý
neskutečný..
ale koukám, žes měla taky "krásný" životní kolotoč...

A vím, že manžel taky říkal, že to cigaro bral jako takový společenský... ale tvrdí, že mu to nechybí a hlavně jak je v nekuřáckém prostředí, tak ani nemá chuť.. třeba občas - viděla jsem ho asi jednou, si dá na nějaké velké oslavě nebo když jsme někde s kuřáky, ale jinak...ani ťuk
3. zář 2009 v 15:28  • Odpověz
No to víš, že by s tím asi bylo nějaké papírování. Ani nevím, jak by se to řešilo, kdyby nás do té doby nestihli rozvést. Ale když to tak neveselo dopadlo s tím mým těhu, tak jsem těm soudcům aspoň dala trochu náskok :grinning:

A s ex se zase potvrdilo staré známé, že všechno zlé je k něčemu dobré. Snažili jsme se přes půl roku o mimi, nešlo to a dnes jsem ráda. Kdyby se tenkrát zadařilo, tak bych buď nakonec byla nešťastná nebo rozvedená s dítětem. Takhle je to lepší. Jsme kamarádi. A každý si jdeme svou cestou.

A s tím kouřením aspoň víš, o čem mluvíš. A tvuj manžel má naprostou pravdu. A držím mu palce, ať už nikdy nezačne. Stejně pak člověk akorát smrdí :unamused:
3. zář 2009 v 15:49  • Odpověz
autor
Kočenky, vy tady řšíte kouření cigaret... téééda, to bývali časy s cígem v pusině :grinning: :grinning: naposledy si ho pamatuju tak před dvouma rokama na dovolené v Jeseníkách a od té doby jsem nměla v puse ani jedno. Vůbec mi to nechybí, spíš naopak, hrozně mi to smrdí....ale lidi neodcuzuju, když to tak vezmu, tak od nás z rodiny kouří jenom moji rodiče + sourozenci a ostatní příbuzní jen aby se neřeklo.

Jani, ty se rozvádíš? Jééjda... taky sis prošla zajímavým životem, ale snad je to tentokrát lepší :wink:
3. zář 2009 v 16:08  • Odpověz
:slight_smile: já to samo zkoušela holky, ale naštěstí mi to nijak nezachutnalo, to bylo ještě na gymplu a pak různě jsem si dala na nějakých pitkách s kámošema, služebkách atd.. ale nic zásadního, třeba jedno cigaro ročně :grinning:
Teď už ani to :slight_smile: Prošt mi to nejede..

Jani, já ti rozumím s tím ex.. já sice vdaná nebyla, ale byla jsem s klukem 6 let a pak jsme se rozešli (já s ním tedy, takže to těžko nesl dlouho), skoro manželství.. ale nakonec taky se nám docela daří komunikace, občas se potkáme pracovně, ale jinak jdem každý svou cestou a je to lepší..
3. zář 2009 v 16:20  • Odpověz
My jsme spolu celkem taky byli 6 let. Teď v srpnu jsme měli 5. výročí svatby. Skoro jsme to šli zapít :grinning: Myslím, že jsme celkem perfekt kamarádi. Prostě se dokážem pobavit o všem i o jakýchkoliv problémech. Ale tím to končí a sexuálně si už prostě dávno nic neříkáme. Od loňského října jsme spolu nic neměli a to spíš ještě bylo tak nějak z manželské povinnosti. Ale můj nynější přítel na něho strašně žárlí. Má obavy, abych se k němu nevrátila. Ale vysvětlit mu, že je to zbytečný strach je nad moje síly. Nemůže pochopit, že od května píšeme rozvodové papíry. Ale my jsme se chtěli rozejít v dobrém, tak to chvíli trvalo. Vždycky jsme si vyjasnili názory, trochu se pohádali a za 14 dnů jsme přišli s nějakým kompromise. A nakonec jsme se domluvili k oboustranné spokojenosti.
Hani, myslím, že chlapi se s tím rozchodem vyrovnávají daleko hůř než ženské. Ale být s někým jen s lítosti to taky nemá cenu. A člověk musí nakonec brát ohled stejně jen sám na sebe, protože žije svůj život. A promrhat ho v nějakém nefungujícím vztahu nemá význam. Vždyť čas tak letí a roky utíkají. Důležité je, aby byl člověk spokojený a pomluvy mne nezajímají. Já jsem šťastná. A doufám, že vy taky :dizzy_face:
3. zář 2009 v 16:55  • Odpověz
No to si piš.. My se sice rozcházeli a já nikoho neměla, ale stejně jsem to řešila asi tak rok, než jsem to rozštípla. Přišlo mi líto těch pěti šesti let,milionu drobností, byl/j eto skvělej kluk, ale spíš už jsme byli jak brácha se segrou, než milenci a partneři..
takže nakonec jsem se rozhoupala a bylo to.. a myslím, že to prospělo i jemu, že už ho nikdo nevodil za ruku, nikdo za něj nic nezařizoval, atd... u nás jsem spíš nosila tehdy "kalhoty" já, byla ten chlap.. a on se vezl
ted mám c hlapa se vším všudy a jsem horzně spokojená.. :slight_smile:
konečně si můžu hrát občas na blbku :grinning: a nechat se opečovávat...:grinning:
3. zář 2009 v 17:01  • Odpověz
Holčiny jooo kouření taky to byla moje velká slabost vykouřila jsem až krabku denně ale už rok a pul nekouřím přesně jak říkaš Hani miminko je velká motivace sekla jsem stím ze dne na den :grinning: bylo to teda kur... těžký ale šlo to ale nepopírám že ještě ted se ta chuť na to retko někdy ozve přestože už mi to strašně smrdí :sweat_smile: Tak hurá do toho Jani 5 cigaret děnně to už to ani nepotřebuješ věřmi :grinning: Jinak že se vracím k tomu našemu snažení jo je to hnus když i z takového neštěstí doktoři rejžujou prachy :angry: ale už jsme se stím srovnaly hlavně že těd je mimi na cestě jinak na poslední UTZ opět kopalo nožkama a cucalo si to palec říkal doktor že to je pěkný pohodář že je vidět spokojenost v bříšku asi ho dobře krmím :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: Jani rozvod není nikdy hezký ale je dobře že to zvládáte takhle v pohodě :wink:
3. zář 2009 v 18:23  • Odpověz
Dobré ráno holky je u vás taky taková zima?
4. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
Dobré poledne, marci taky.. vzala jsem si kalhoty a svetřík a stejně je mi chladno..
teď jsem se vrátila z oběda a musela jsem si dát i horký kafe :slight_smile:
4. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz
Mi se chystáme na chalupu a moc se mi tam teda nechce asi už jí rovnou zazimuje jinak to nevidím :frowning2:
4. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
Čauky, právě se jdu kouknout, co nového a vidím, že jsem ráno zapomněla odeslat příspěvek. Asi mne někdo vyrušil a pak už jsem dělala něco jiného. U nás je taky snad jenom 15 stupňů a poprchává. Teplo vypadá jinak :sunglasses:
Hani, přesně. Tak nějak to bylo u nás. Ne že by manžel nic nezařídil ale tlačil na mne, že to všechno zvládnu, tak jsem si do servisu na garančky s autem jezdila sama, přezouvat gumy, no prostě všechny takové ty chlapské práce. Ale zase vím, že si dokážu všechno zařídit sama. Ale teď se někdy taky nechám opečovávat a říkám, že tomu nerozumím :grinning: Člověk někdy musí udělat razantní rozhodnutí i když to není lehké.
Marci, tak to je super, že se mimísku tak dobře daří. Jestli bude pořád tak aktivní, tak ho za chvíli ucítíš, jak kope :wink: No na chalupu bych dnes taky nejela. To počasí je tak dobré na ležení v posteli :wink:
4. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
Jani, to se mi taky stává.. :slight_smile:)) a fakt máme podobnej osud :slight_smile:) ale hlavně, že je nám teď dobře! :slight_smile:))) ještě ten uzlík do náručí a jupíííí:slight_smile:

Jinak holky, valí se na mě asi MS... začínám zas trochu špinit.. já se na ní normálně těším, to jsem pakoš .)) nejdřív člověka štve, nechce aby chodila vůbec, pak se snažením, aby taky nechodila a teď už chci, aby tu byl a mohlo se tělo srovnat uplně a případně začít snažení ))
a přemýšlím, co s tím pak - s tou MS - jestli tampony nebo ne.. už jhsme to tu asi probíraly, že?!
4. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz
Hani, to máš pravdu. A kolik ti přesně je? Myslím, že jsme se o tom už bavily, ale nějak jsem pozapomněla :fearful: Mně bylo v červnu 29. MS ti přeju, hlavně aby netrvala 14 dní jak u mne :confounded: Ale já si myslím, že jsem to měla tím, že jsem vysadila Utrogestan a ten náhlý pokles hormonů asi tělo kompenzovalo krvácením, které přešlo v klasickou Ms. A to už se Hani teď po téhle MS budete snažit nebo až po té další?
S těma tampónama nevím. Já myslím, že když to dáš tak půl na půl, tak se nic nestane. Hlavně, je musíš často měnit, abys nedostala infekci. Protože v té krvi se rychle množí bacily. To mi říkal exmanžel. Je doktor. Źe prý tampóny všeobecně nejsou vůbec zdravé k používání. Ale já osobně vložky moc nemusím. Mám tak jeden balíček na rok.
4. zář 2009 v 15:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.