• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
Myslím že už jsmne to probírali Hani já vím že mě je doktor nedoporučoval když jsem se měla pořádně vyčistit tak je asi opravdu lepší to jeden měsíc vcydržet bez tamponů :slight_smile: Chápu že se těšíš na MS at ji máš co nejrychleji za sebou a pak hned jupí snaženíčko a za nedlouho bude zase i bříško a pak ten uzlíček :grinning: jinak mám podobný osud s bývalím taky jsem byla já ten chlap je ze začátku mi to vyhovovalo ale pak je to opruz po 5 letech jsem ho z hodiny na hodinu vystěhovala :sweat_smile: No a ted už jsem 10 let šťasná manželem i když mamnželé jen tři roky nikdy bych neměnila a taky ráda dělám tu naivní blbku co to jako neumí :grinning: :grinning: Jani doufám že bude takhle aktivní jen přes den nebo se večer nevyspím :grinning:
4. zář 2009 v 15:41  • Odpověz
Jé holky, tak to je vidět, že prostě většina nás žen má rádo, když o ně někdo pečuje. Já ty feministky nechápu. Ani nevědí, o co přicházejí. Asi v životě neměly takového perfektního chlapa :sunglasses: A že doma uklízím a většinou vařím mi vůbec nevadí. Aspoň je na jídlo to, co mi chutná a pořádek podle mých představ. A praní mě baví a při žehlení můžu zkouknout něco pěkného v televizi. Ježiši, jak to po sobě čtu, tak jsem pravý domácí typ. Až jsem se lekla.
Marci, dospíš to když tak přes den. Horší to s tím spaním bude, až bude na světě. Na to já se osobně vůbec netěším. Protože si ráda pospím.
4. zář 2009 v 15:56  • Odpověz
No to já právě taky Jani ráda spím tak doufám že budu mít hodný miminko :grinning: :grinning: že mě nechá vyspat aspon po 4 hodinách :grinning: no ale moc tomu nevěřím u mě je právě problém že já přes den moc spát neumím ted když vytuhnu je to zázrak většinou mi není dobře jinak jen ležím a koukam na telku pusu si mužu roztrhnout od zívání ale zavřu oči a nic :angry: Co se týká feministek taky je nechápu. :pensive:
4. zář 2009 v 16:09  • Odpověz
Marci, tak to musíš vypnou televizi, ať tě nic neruší a něco si přečíst. Nejlépe něco hodně nezajímavého. To usneš hned i když by se ti předtím nechtělo spát.
4. zář 2009 v 16:36  • Odpověz
Kdepak Jani to nezabíra to už jsem taky zkoušela :sweat_smile: jsem na tohle hrozná no nic jedeme zazimovat tu chalupu tak zatím ahoj
4. zář 2009 v 17:17  • Odpověz
Tak ať vám aspoň neprší. A buď v teple ať nenastydneš. Ahoj.
4. zář 2009 v 17:31  • Odpověz
Jani, ahoj, v říjnu mi bude 31 :frowning2: Stará baba :grinning:
A koukám, že tyhle "přechozený vztahy" s "holkama" zažily skoro všechny...
JInak tampony tedy asi zkusim vynechat, když to půjde.. abych tam něco nepo.... jinak já to mám opačně než ty jani, tedy dřív jsem mívala, že jsem měla zas balíček vložek na rok :slight_smile:))))
A MArci, se spaním přes den to mám stejně. Jediný co pomáhalo kdysi jsou skripta na vš, ale myslím, že teď ani to, protože číst většinu těch nudných věcí bych už ani nedala :slight_smile:) Ale říkám si, že když jsem ULTRA unavená usnu, takže s mimo to bude podobný...
A jinak po té první si budem dávat pozor, ale jinak se asi chránit nebudeme. podle toho, jak se mi to bude zdát, že se mi vede :slight_smile: teď dobrý, ale to víte, že nějaký strach tam asi bude, takže kdyby se nepovedlo hned, nebudu panikařit.. co vy, JAni, jdete na to hned?? :slight_smile:
Já si říkám, že u nás by mohla pomoct případně ta dovča!!
Holky tak dobrou noc, a krásný víkend!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
V pondělí z práce se zase ozvu!
4. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
Ajoj kočenky, koukám že je tu o víkednu mrtvo... hihi, i já pořád někde poletuju, tak snad se zítra ozvu :wink:

Brou noc..!!!!!
6. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz
Dobré ranko, holky, jsem zpět z porady, užitečně strávená hodina a půl, jen co je pravda ...:frowning2:
Doufám, že jste si užily víkend :slight_smile:
my docela jo, byli jsme na pouti (jídla, pití atd..) až je mi špatně ještě teď, když si na to vzpomenu, a celý týden, možná měsíc budu muset jíst jen saláty :grinning:

Já mám první porevizní MS.. a je to zábavné.. nemůžu se dočkat, až skončí..ale jsem šťastná, že ji mám!!
holky, nevíte náhodou, jak se počítají ty DC dni? od dne revize nebo druhého dne, abych věděla, jak to vůbec mám??? Abych se trochu orientovala, jestli se z toho dá odvodit nejak dlouhý ten cyklus..
7. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
autor
Ahoj Hani,

tak to ti bohužel neporadím :confused: ale jsem ráda, že máš porevizní MS a že jsi spokojená :slight_smile:
Tééda, vy jste se měli. Já přemluvím kluky, aby jsme si příští nebo popříští víkend udělali výlet do Prahy vlakem do Zoo, už jsme tam teda loni byli, ale bylo to super. Manžel má jenom strach, abych to " prý " zvládla tu cestu tam, chození a cestu zpět.. Nechtěla by jsi se s manželem přidat :grinning:
7. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz
Ahojte po víkendu.

Hani, tak to ještě není tolik :wink: A jak se říká, každému je tolik na kolik se cítí. Teď v sobotu jsme byli u známých opékat a byl tam jeden borec. Hádala bych mu tak podle toho co povídal a jak vypadal aspoň 45. A prý mu bylo o deset míň. My jsme určitě ten obrácený případ. Ve čtyřiceti nám budou hádat 30 :wink:
Hani, myslím, že tady podle tohoto cyklu se ještě nedá moc orientovat. To spíš až podle toho dalšího. A jeden dva dny rozdíl stejně nehraje žádnou roli. Málokterá ženská má každý cyklus uplně stejně dlouhý. Jinak můžeš měřit BT, abys věděla, kdy přijde ovu.

Luci, nebude to pro Tebe moc náročné, hlavně s tvým nízkým tlakem? Jeďte aspoň do Prahy raději autem, ne?
7. zář 2009 v 15:02  • Odpověz
Ahoooj,
dlouho jsem vás neslyšela :slight_smile: Luci, děkujem za nabídku, to by bylo fajn, jen my jsme s manželem takový cikáni, pořád někam jezdíme, jak máme obojí rodiče daleko.. a navíc pořád teď šouníme mezi oknařema, podlahama, dveřma, dlaždicema atd.. :slight_smile: Tak vás musíme odmítnout!! :frowning2:( Ale zoo schvaluju, jen být tebou taky volím spíš to auto..

Jinak moje MS je záhadná, trochu.. nejdřív 2,5 dne špinění, pak jsme to "prošťouchli" jak říká manžel :grinning: takže poměrně hodně a teď zas jen špinění.. takže vlastně jen den zatím pořádná MS...
A Jani, já jen doufám, že příští cyklus už nebudem muset moc sledovat :grinning: bavili jsme se s manželem a rozhodli se, že se nebudem chránit, ale nebudem ani nijak zkoumat a vědecky k tomu přistupovat, protože to spíš to zabije.. takže uvidíme..
a ovu já cítím v břiše hodně.. hrozně mě bolí..

Co to vaše zkoušení?? :slight_smile: Snažení?? :slight_smile:
A Marcík, snad je ti dobře!! :slight_smile:
7. zář 2009 v 15:19  • Odpověz
Hani, nechej MS čas, jestli neotěhulíš, tak uvidíš, že příště už bude normální. A nebo to budeš řešit až za 9 měsíců :wink: 1.DC bych teď počítala od toho dne, kdys začala špinit. Ale jestli to bylo až odpoledne, tak počítej až od dalšího dne. Máš pravdu, že moc se na to soustředit asi není ono, ale můžu Ti říct, že já na to pomyslím při každém mazlení. Prostě ta myšlenka se tam sama vloudí. Ale jinak se tím nestresuju. Prostě čekám, že to určitě přijde v tu nejsprávnější dobu :slight_smile: Jinak my se pro jistotu snažíme skoro každý den :grinning: Včera jsme si udělali pauzu a dnes ráno mne trochu bolelo po sexu břicho. Tak jsme usoudili, že pauzy mi nedělají dobře :grinning: Můj přítel taky podniká, tak si většinou ráno uděláme na sebe volno. Ani telefony nezvedáme :grinning: Večer už bychom neměli asi sílu. Kolikrát děláme zase až do tmy. No já trochu míň. Musím vždycky ještě něco uvařit, když zrovna není nic od maminky :grinning:

Marcík dneska asi odpočívá :sunglasses:
7. zář 2009 v 15:46  • Odpověz
Jani, tak to je dobrý!! :slight_smile: Pomyslet na to samozřejmě můžeš, to asi každej, kdo má zkušenost s něčím takovým, nebo prostě jen miminko chce :slight_smile: To myslím, že je normální naprosto.. ale když sito člověk užívá to tulení a nedělá to "jen proto", tak si myslím, že pak je to prostě přirozenější i pro to otěhu..
ale to jsou jen moje výplody :grinning:
a určitě to přijde!! :slight_smile: Abychom mohly holky pohodlně sledovat a ony nám dávaly ty rady pro těhule, když už to budou mít všechno za sebou..

A jinak jistotu chápu - pro jistotu každý den.. :slight_smile: To uplně schvaluju :grinning: :grinning: :grinning: S tím břichem se mi to taky občas stává, ale pak si na to člověk ani nevzpomene..
týýýjo, to jste tedy podnikavá rodina!! Já bych se asi bála podnikat, na tojsem moc srab... mi přijde. I když už jsme se o tom s manželem taky bavili.. jenže jistota zaměstnavatele je asi pro tuhle chvíli lepší, máme hypotéyk atd... ale třeba jednou nebude jiná možnost, tak se do toho pustíme, asi bych ale šla do nějaké franšízy na začátek.. ale je fakt, že zas ten čas si uspořádat podle sebe je super!!
7. zář 2009 v 15:52  • Odpověz
Hani, jestli jsou to výplody, tak já s nima naprosto souhlasím :grinning: Ještě že se ty děti dělají takovým příjemným způsobem. Horší by bylo, kdyby se na nich muselo pracovat :grinning: Ale to by aspoň nebylo kolem nás tolik nepřizpůsobivých občanů.
No mne to břicho bolí někdy po. Přitom si toho člověk většinou ani nevšimne :grinning:

Já jsem firmu převzala po taťkovi. Respektive část jeho podnikatelských činností. Sama bych taky asi těžko něco začla. Hlavně bez peněz se nedá rozjet vůbec nic. No a přitel taky už podniká dlouho. Nejlepší je na tom opravdu to, že si můžeš vzít volno, když potřebuješ. Na druhou stranu, když nepracuju, tak je méně peněz.
7. zář 2009 v 16:11  • Odpověz
Aha, no ale i tak dobrý!! Jako převzít firmu po tatínkovi, to si odvážná a navíc určitě moooc šikovná!! :slight_smile: Gratuluju!!! Fakt klobouk dolů...

A já naštěstí většinou taky můžu mít práci tak, jak si to přizpůsobím, to je taky klika...-) Takže v tomhle ohledu si nemohu moc stěžovat, ale manžel má sice klouzavouo pracovní dobu, jenže dost daleko dojíždí, takže mu to zabere mnohem víc času, se tam vůbec dostat a zas domu, takže je to komplikovaný.. a pak ta doprava, prostě něco za něco, no...
7. zář 2009 v 16:15  • Odpověz
No jo v Praze je to s dopravou složité. Tam je nejlepší asi jezdit metrem. Ale asi to taky v každém případě nejde. Člověk holt pro svůj blahobyt musí i něco obětovat. No nic. Jdu ještě něco popracovat a pak musím nějak zpracovat moře paprik a rajčat, co nám známi dovezli. Už se na ně culím celej víkend. Ale samo se jaksi nic neudělá. Zítra strávím celý den v autě, mám docela dost vyřizování. Tak se asi objevím až ve středu. Takže na sebe dávejte všechny pozor :slight_smile: Čauky.
7. zář 2009 v 16:53  • Odpověz
Dobrý ráno holky zdržela jsem se na chaloupce přijeli jsme až včera večer :grinning: Lucí s tou Prahou tě taky obdivuju jet vlakem když omdléváš nebylo by opravdu auto lepší? jinak co se týká Prahy jsem tam poměrně často a je fak že to cestování je hrůza :wink: Hani jinak držím palečky aby to vyšlo co nejdříve i tobě Jani a myslím že to bude dřív něž mi budeme mít prcky na světě :grinning: Je fak že to strašně rychle utíká když vidím jak nám rychle naskakují týdny je to paráda :sweat_smile:
8. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
autor
Dobré ráno, kočky

Marcii, vítám tě zpět z chaloupky.. máte všechno zateplené :slight_smile: ?
Jinak ohledně toho cestování v Praze, je to náročný a nejslepší je jezdit metrem, i když já bych se tam ztratila i tak :grinning: :grinning: ale chtěla jsem říct jenom to, že radši pojedu vlakem než autem, protože ten provoz je šííílenej :angry:
8. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
Jo asi máš pravdu Lucí Praha je prostě šílená celá co se týká cestování :angry: ale ty víš nejlíp jak se cítíš vid každopádně si ten výlet hezky užijte :wink: :wink: Jinak chaloupka je zateplená a zrovna se udělá hezky ale neva už tam stejně nebudeme jezdit než se roztopí a zahřeje je to o zdraví a to teď nebudu riskovat :slight_smile:
8. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
Ty jo, holky těhulky, koukám na ty vaše TT, to je tedy fofr, to vám povím :slight_smile:
jinak u mě nic nového pod sluncem, pořád MS, i když slaboučká jako nic.. tak snad je i tak všehcno ok..
A děkuju za palečky! :slight_smile:
8. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
Marciii, to určitě neriskuj... já jsem zvědavá, jestli chytnu nějakou tu chřipku a jak ji potom budu léčit, když nemůžeme ani antibiotika :grinning: proto se teď láduju citróny a zaháním veškeré bacili.
Jinak ten víkend není ještě 100%, teď o víkendu jsem navrhla, že by jsme mohli na houby do lesa :slight_smile: udělat si prostě prochajdu a když najdeme houby, tak budu jedině ráda. Chtěli jsme jet na prodloužený víkend do Jížních Čech-na ty houby, ale nemůžeme sehnat ubytování...tak snad něco seženeme a pojedem.

Jinak jsem koukala na tvé Albíčka a máte tam moc pěkné fotečky z výletu a narozenin malé slečny :slight_smile:
A ty tvoje týdny... ufff, pěkně ti skáčou :dizzy_face: za chvilku už budeš vědět, co to vlastně čekáte.

A kdepak máme dneska kočky Janču a Hanču..
8. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
Hani, já na tebe myslím a ty mezi tím písneš do diskuze :grinning: :grinning:
Mno jo, zítra se mi tam ukáže už 18tt :sweat_smile: a neboj, taky je budeš mít brzo v pase..
8. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
To si hodná Luci, jak na mě myslíš.. přemýšlím, jestli by někdo známý neměl nějaké to ubytko v Jč.. abyste mohli vyrazit k nám.. člověče ale nic pořádného mě teď nenapadá...
8. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
http://www.penzion-uneslehu.cz/
co tohle luci?!
to je mojí tety známá...co to provozují...
8. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
A lipno je v tuhle dobu nádherný, i když na koupání to už moc nebude.. ale můžete si udělat milion výletů.. doporučím cokoliv, třeba vám i vymyslím nějaký itinerář.. Já na lipno trpím.. MILUJU To tam! prožila jsem tam vlastně dětství, na druhé straně jezera .... od nešlehů :slight_smile:
8. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
Jé Lucí ty se máš na Jich Čech hned klidně zase vyrazila i když je to jen týden co jsme se vrátily :grinning: No když mluvíme o těch chřipkách mě zrovna přepadl minulí týden dráždivý kašel chytla jsem to od prcka ségry ale naštěstí zabral čaj a mlíko s medem sice je to fuj ale lepší než kapky nebo jiný léky.No jo Lucí tobě zítra skočí 18tt a mě 16tt je to bomba co vy mámte už potrvzenou tu holčičku?a už cfítíš nějaky pohyby řikala mi známá že by měli být ještzě malý že já jako prvorodička to nepoznám ale ty by jsi mohla????
8. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
Hani, to by bylo super... ale budou mít volno? :confused:
8. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
Luci, to bohužel netuším, zkus tam napsat, nebo cinknout...Už je spíš po sezoně, tak třeba jo .-)
A koukni na ceny, já nevím, co byste chtěli atd... jen jsem si na ně vzpomněla...
:slight_smile:
8. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
Marciii, já ještě kopance vyloženě necítím...ale mám v bříšku takové bublinky a prý by to mělo být to mimčo, ale i tak jsem zvědavá na první kopanec.
8. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.