• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
autor
Hani, manžel tam odpoledne zkusí zavolat a uvidíme, jestli budou mít volno :wink: jinak děkuju za odkaz.
8. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
Tak to věřím Lucí já už se na něj taky moc těším ale to si ještě musím hodně dlouho počkat :frowning2: no jo mluvily o bublinkách tak to bude mimčo :grinning: no nic jdu vařit holčiny zatím se mějte fajn
8. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
teď mě mimčo docela kope dole na pravé straně...samozřejmě to cítím jenom jakoby ti praskla bublina v břichu :grinning: je to hrozně fajn, takhle to cítit a neboj, uvidíš, že se ani nenaděješ a budeš cítit mimčo o sto šest :slight_smile:

Já mám od včerejška navařené, takže dneska nemusím..akorát budu péct odpoledne bábovku, kterou jsem měla upéct už včera, ale nějak jsem se k tomu nedostala :sweat_smile:
8. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
Tak se moooc teším :grinning: :grinning: už abych ty bublinky cítila :sweat_smile: Koukala jsem do alba a že se mi tam všechny fotky neuložily tak jsem to napravila :sweat_smile: Já dělám jen čínu tak je to rychlovka ale pečení tak to né to mám za trest to mě fakt nebaví :sweat_smile: :grinning:
8. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
Já je začala cíti kolem 16tt... jinak peču hrozně moc ráda a kluci milují, když jim tu bábovku ještě poliju čokol.polevou :slight_smile:

Tak jo, jdu si lehnout... jsem zase po obědě a hróóóózně moc ospalá :grinning: :grinning: mrknu odpoledne.
8. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
Tééééda, člověk si odskočí na oběd a tady diskuse jak blááázen :slight_smile:)
každopádně Luci uvidíte, je to jen odkaz :slight_smile: Tak snad to vyjde, nebo někde jinde..

A Marcík, krásný fotky z jihu, když jste byli v písku, mohli jste nás přijet navštívit... :slight_smile:)
8. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
No vidíš Hani to jsem nevěděla tak příští rok :grinning: :grinning: tak to jsem Lucí zvědavá jestli ucítím bublinky :sweat_smile: no nic jdu udělat taky hají a pak jedu na kukačku za ségrou co prcek a školka :grinning: nějask si nemuže zvyknout co ta vaše Týnka Hani ?
8. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
Marci, nevím, do kocne týdne to bylo oka, jenže to chodila domů brzy, asi tam ani nespala.. teď už asi musí, říkal mi zrovna brácha, že dneska ráno prý plakala chudinka naše! :frowning2:(
Dneska se tam snad stavíme na návštěvu, podle toho, jak se dostaneme z práce.. tak uvidím, jestli mi něco poví. Brácha říkal, že s nikým moc nechce o tom mluvit :slight_smile: že vždycky jen řekne dobrý, a hotovp :slight_smile:)
8. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
Čauky,
tady je dneska nějak mrtvo :confused: To ještě holky od včerejška spíte? :grinning: Ale je pravda, že vám ty týdny neuvěřitelně letí. Za chviličku už budete mít půlku za sebou a budete se pomalu chystat do porodnice :wink:
Hani a ty asi pracuješ, viď?
Já musím napsat ještě nějaké papíry, ale nejraději bych si šla lehnout, jak jsem unavená. Včera jsme s přítelem svorně vytuhli už v deset. Nevím jestli je to tím počasím, nebo tolik pracujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 v 15:46  • Odpověz
Holky, kde jste?

Co nového? U nás zatím nic. Akorát nám přišlo na konec září pozvání k soudu kvůli tomu rozvodu. Docela mne ta rychlost překvapila, ale aspoň to budeme mít už za sebou.
10. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
autor
Ahoj Jani,

bohužel dneska nemám náladu na psaní :frowning2: , takže se radši schovávám.. zítra písnu víc co se děje. :pensive:

Nezlobte se na mě.
10. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
Luci, teď si mě vyděsila.. :frowning2:(((((((((((
Doufám, že je všechno v pořádku s tebou, mimi i zbytkem rodinky!! Drž se, ať je to cokoliv!!! Myslíme na tebe!!!
10. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
JInak já se omlouvám, ale dneska je bláznivý den.. jdu teď někam pracovně, až se vrátím, tak kolem 15,00 počítám, bude snad klidněji..!!
pa
10. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ahoj holky jsem v jednom kole vubec nestíham Lucí at se jedná o cokoliv drž se :frowning2: taky doufám že vše v pořádku.jani tak to je fajn aspon to budete mít za sebou :wink: Hani nic se neděje taky nestíham :angry:
10. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz
Luci, drž se ať se jedná o cokoliv, my na tebe myslíme :pensive: A brzy se ozvi.
A vy ostatní, dostíhejte dneska a zítra se tady povinně sejdem :wink: Ahojte.
10. zář 2009 v 19:42  • Odpověz
já už jsem tu..:slight_smile:
11. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
ahojky já už taky byla jsem u zubaře :rolling_eyes: ale zuby se mi nekazí tak dobrý :grinning:
11. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
jéé, tam se taky chystám.. potrebuju ušmiknout uzdičku dole.. říkala doktorka
:slight_smile:
jenže když jsem byla objednaná, byla jsem těhu, tak nechtěla, teď se tam moc nemůžu dokopat...
11. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
A jinak moje MS je nějaká divná - na to, že skoro žádné krvácení, jen různé špinění, ale zato už víc než týden... tak nevím, jestli vlastně mám čekat na ty složitě vypočítaný plodný dny od pondělka nebo kdy... :slight_smile: no, uvidíme, řekl slepýýý
11. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
Ahoj holky

omlouvám se, že vás zanedbávám, ale mám k tomu své důvody :pensive: Před týdnem jsem byla na Trippl testu v 16tt a bohužel jim vyšel pozitivní. Ještě včera jsme nevěděli o co se vlastně jedná, ale dneska jsme byli na Genetice v Dětské nemocnici v Brně a tam nám všechno vysvětlila moc hodná paní doktorka (což se o sestřičkách říct nedá). Bohužel mi tam vyšlo 2x větší hcg a signalizuje to na zvýšenost Downova syndromu a ještě něčeho, ale na 100% to není..proto jdu v Pondělí do Bohunic (do Brna) na odběr plodové vody a z toho se dozvíme, jestli je mimčo zdravé nebo jestli bude postižené :pensive:
Výsledky by jsme měli mít do 15dnů-ty kompletní.. manžel zaplatil nehoráznou sumu za to, aby jsme ty " dá se říct " nejdůležitější výsledky měli buď hned v Úterý a nebo ve Středu, kdy nám budou volat, jestli je to zdravé nebo bohužel ne. Z větší části to zaplatil kvůli mě, abych se tolik netrápila..i když to prostě nejde.
Během toho všeho jsem se tam asi tak 4x rozbrečela jako malá holka, ale je to fakt pro tu maminku taková bezmocnost a halvně máte strach i o to mimčo :pensive:

Každopádně jsem pevně rozhodnutá, že i za cenu, že by to mělo být postižené, tak si ho nechám a pryč to nedám. Nemám na to :cry: :cry:

Lucka
11. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz
Ahoj holky,

Luci, držím šíleně palečky, ať to v pondělí vyjde negativní. Vím že se to lehce píše a hůř dělá, ale nestresuj se, to by miminku ještě více ublížilo. A když si rozhodnutá, že si ho necháte za každou cenu, tak musí být pěkně v klidu. A slyšela jsem o spoustu případech, kdy doktoři řekli, že mimi bude postižené a bylo úplně zdravé.
A taky je zvláštní, že by na to nepřišili při prvním screeningu. Ten prý odhaluje tyto vady na 90% a ten druhý jen na 60%. K tomu vám doktorka nic neřekla? A to že jsi brečela je přece úplně přirozené. Já jsem to taky pořádně ořvala, když jsme o mimi přišli. I s přítelem. Brečeli jsme spolu. A máš super manžela, že na tebe tak myslí, aby ses netrápila. Žádné peníze nestojí za to, když jde o zdraví. Je fakt moc hodný.
11. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
A ještě k tomu tvému rozhodnutí. Já jsem si vždycky myslela, že bych to nezvládla starat se o postižené dítě. Ale s přibývajícím věkem jsem myslím změnila názor. Rozhodla bych se asi stejně jako ty. A navíc, myslím, že žádné výsledky nejsou na 100 procent. A myslím, že zatím, je zbytečné to řešit. Počkejte na další výsledky a pak se uvidí.

P.S. Máme tuhle diskuzi nějakou prokletou. Nic nemůže být bez problému. Aby se Marci nelekla a neutekla nám :unamused:
11. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
Jani, moc díky za to co jsi napsala. Ta dr.nám řekla plno věcí a já teď nějak nepřemýšlím nad těma všema věcma-promiň, už bych to chtěla mít všechno za sebou a jenom čekat na telefon, aby nám řekli, že je to mimčo zdravé :frowning2: budou volat buď v Úterý a nebo ve Středu a to jsem řekla, že to zvedne manžel a potom mi to řekne, protože já bych se prostě rozbrečela..
11. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
Ahoj Lucí ježíš to mě strašně mrzí :frowning2: a pevně doufám že to bude vše v pohodě a je to jen planý poplach Taky jsem četla a říkal mi tom i doktor že ten první screening to všechno vyloučí :frowning2: a že je na 90% ten TT by měl být jen dolňkový a někdy ukazuje mylné výsledky.Tak to pevně doufám bude i tvůj případ.No co se týká mě čeká mě to 18. auž ted mám hrůzu z výsledků já totiž nevím jestli bych to zvládla psychicky po tom všem čím jsme si prošly :unamused: To že pláčeš je přirozený a hlavně jediná možná obrana proti takovým zprávám :angry: Držím ti palečky strašně moc
11. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj Luci, zrovna před chvilkou jsem to dočetla a strašně moc na tebe myslím!!! Aby to v pondělí všechno bylo v pořádku!! Přesně jak to píše Janča, zkus nějak pozitivně myslet na něco peknýho, těžko to asi jde... ale přesto!! Budeme na tebe moc myslet, všechny držet palce!!! a snad bude všechno oka a zprávy jen dobrý!!!

pusu pro sílu!!! a klidně breč! Je to úplně normálníí!!!
jsme se tebou!!
11. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
Luci to je jasny, odpočívej a snaž se na nic z toho nemyslet. Já bych to taky nedokázala ustát do telefonu. Když mi dr. řekl, že už nejsem těhu, tak jsem se před ním ještě držela, ale už jsem chtěla být pryč a sama. Proletěla jsem čekárnou a v autě jsem se teprve rozbrečela a stála jsem tam ještě asi půl hodiny než jsem byla schopna odjet. Doma s přítelem už to bylo lepší. Ještě, že ty chlapy máme. ženská, protože nosí to mimi v bříšku je vždy daleko více citlivější a zranitelnější. V pondělí to dobře zvládni a v úterý a ve středu na tebe budu celý den myslet, ať dorazí dobré zprávy :pensive:
11. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ahoj holky, co děláte při víkendu?
U nás je škaredě, tak peru a uklízím a jestli to stihnu, tak ještě udělám nějaké papíry.
Marci, vidím, že sis změnila v profilu fotku :slight_smile: Akorát Hanča je inkognito. Ale kdysi jsi tady fotku,Hani, měla,ne? Sháníš nějakou novou? Ta moje bude v zimě 2 roky stará. Je focená, když jsme byli na běžkách na Pradědu. Když nad tím tak přemýšlím, tak se mi za ty 2 roky pěkně změnil život. Kdyby mi to tehdy někdo řekl, tak bych mu nevěřila :grinning: Holt je ten osud zajímavý. Ale aspoň se něco děje. Radosti střídají starosti a tak je to pořád dokola. Už tady zase filozofuju :grinning: Kdysi (asi v patnácti) jsem byla u kartářky a jediné, co si pamatuju je, že mi říkala, že si vezmu doktora a budu mít 2 děti. No s doktorem se rozvádím a děti nikde :grinning: Sakriš, musím na těch dětech více zamakat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak už mám asi po ovu a teď budu čekat na MS. Snad nepřijde. Ale je to nějaké divné, protože mě vždycky bolívala prsa a teď nic. No třeba to ještě přijde. Moje cykly jsou nepředvídatelné :angry: Koncem října se chystáme na tu dovču. A když do té doby nic, tak naklušu k Dr. pro Clomhexal. Na ten jsem docela pěkně reagovala a ovu byla do 16.DC. A na Vánoce bude //. No to jsem se rozepsala. Bojový plán jsem vymyslela, tak jdu něco zas dělat :grinning:
12. zář 2009 v 16:16  • Odpověz
Dobré ranko,
jojo, Jani, jsem inkognito, protože teď nepotřebuju, aby někdo mě někde poznal :slight_smile:) fotku jsem ale už měla, to je pravda... :slight_smile: a novou snad ani nesháním, já se nerada fotím.. nesnáším to .)

u nás včera bylo docela hezky, sluníčko, sice chladněji, ale dobrý.. jen na triko s dlouhým.-)
A neboj, určitě už nepřijde MS.. už tam budou jen dve // krááásný dálnice!! A ty budeš těhu, ani se nenaděješ.. prsa tě bolet asi nemusí.. nevím. i když je fakt, že mě bolely a manžel mi hned říkal, že jsou úúúúplně jinýýýý :grinning: :grinning: :grinning:

mě by měly teď nejspíš začínat plodné dyn, tak tomu necháváme volný průběh a uvidíme..
a na dovču se taky chystáme, nejspíš 15/10 vyrazíme, včera jsme něco rezervovali, tak uvidíme, jestli to ještě mají...:slight_smile: hrozně se těším, až si odpočinem u moříčka! :slight_smile: u nás to bude asi Kypr nakonec
kam vy Jani??

Lucísku!! Myslíme na vás, držíme všechny palce, aby to bylo OK!!!
Marcíí, snad je ti dobře a užíváš mimo.. a nestresuj se špatnýma myšlenkama!! Pozitivně myslet a je to půl úspěchu!!
jdu se radit, holky! :slight_smile:
14. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahoj holky Jani taky si myslím že budeš mít co nejdřív dvě // a mě prsa taky bubec nebolely muže to byt pokaždý jiný. :grinning: Hani se máš taky bych vyrazila za teplem a hlavně se odreagovat musím pořád myslůet na Luciáška a v černých myšlenkách se jenom plácám tak nějak mě to strašně vyděsilo a nemužu myslet na nic jiného než jak dopadne já vím že pozitivně myslet pomáhá ale pořád se nějak nemůžu na tu pozitivní vlnu naladit :frowning2: a pořásd přemýšlím jaký to bude až se dozvím já že to bude pozitivní nejradši bych si nafackovala ale fakt si nemůžu pomoct :angry:
Luciášku strašně moc ti držím palečky a pěvně doufám a věřím že tvoje mimi bude zdravý a v pořádku radila jsem se o tom s doktorem a ty TT jsou spolehlivý jen na 40% proto nechápu proč na nich trvá :angry: :angry:
14. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahoj holky,
no mě právě bolely prsa vždy i před MS. A když jsem byla těhu, tak až do doby než jsem potratila. To pak najednou přestaly a i se zmenšily. Tak proto je to takové divné.
Marci, nepanikař!!! Uvidíš, že bude všechno v pořádku. Nejhorší je se zbytečně stresovat dopředu. To mi říkala i kámoška, co má už zdravého klučinu na světě. Že si různě četla všechno možné na internetu a pak byla při jakémkoliv příznaku nervózní. Takže klid a snaž se myslet pozitivně. Třeba si přečti nějakou zajímavou knížku nebo si pusť nějakou komedii :wink:
Hani, s tím inkognito to chápu. Nemáte ty porady nějak často? V jakém oboru vůbec pracuješ, jestli se můžu zeptat. A k volnému průběhu - abyste na dovolenou nejeli už ve třech :wink: My jedeme do Norska. Ale jenom na jih. Počasí je tam podobné jako u nás, protože tam podnebí ovlivňuje golfský proud. Takže na pobřeží to jde akorát ve vnitrozemí na severu je zima pomalu i v létě. Vloni jsme byli až za polárním kruhem. Byl tam polární den, takže nebyla vůbec tma. Moc příjemný zážitek. Je to nádherná země. A do tepla pojedem možná v zimě. A kdybych byla náhodou těhu, tak nepojedu vůbec nikam. Jedině až ve druhém trimestru.
Luciiii, moc na tebe taky myslím. Ať vám zítra zavolají pozitivní zprávy :pensive:
14. zář 2009 v 17:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.