• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
No, tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama.. si říkám, jednou tam bude mimčo, tak ať to má ten domeček pěknej, ale jak se mám vejít do těch gatí nevím :grinning: :D

Jani, je dobře, žes zatrhla jezevčíka, mě se nelíbí..
mě se líbí výmarský ohař nebo maďarská vižla (hodně podobný)
http://st.blog.cz/k/kiaraelza.blog.cz/obrazky/8661226.jpg
samo labradoři
anebo i bíglové..

taky jsme o psíkovi uvažovali, ale nechci ho týrat v bytě zatím a do baráku myslím a doufám, že budem mít starosti krásný s mimiskem, takže když pes, tak až jednou-....
18. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
autor
Ahoj kočky, tak jsem tu zase a " bojím, bojím... "

Haniiii, já na prdel nechci :grinning: :grinning: nááhodou, kdyby jsi mě viděla, jak poslušně ležím v posteli a jak už mě to ležení docela štve :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..hihi, ale v Pondělí mám spešl ultrazvuk, tak už snad budu moc i vylézt z postele a jít si sednou ven na lavičku za holkama.

Holky, vy tu řešíte pesany? Koukám, že to jsou ale velké šelmy :grinning: to kdybych si dovedla domů, tak je mi na 100% jasný, že s ním budu spát venku.
Ale jinak máte moc pěkný výběr, musím vás fakt pochválit.

My měli doma psa trpaslíka, bylo to něco mezi srnkou a ještě něčím zkřížené..bohužel jsem na něho chytla alergii a musel po dvou měsících z domu, měla jsem z něho náběh na astma a to jsem si ho od manžela vyprosila k vánocům :angry: kdyby jsme si ho nechali, tak bych se akorát tak dopovala práškama a nemohla mít mimčo.
Ale je fakt, že je lepší, když je ten hafan někde na baráku než v bytě, tam ty zvířata opravdu trpí.

Marciii, jak jsi dopadla?
18. zář 2009 v 16:57  • Odpověz
Jo Hani, ti jsou pěkní. Kámoš jednoho takového má. Býl si pro něj až v Maďarsku. Ale chodí s nima (má ještě jednoho s takouvou kudrnatou srstí - ten ani nevím, co je zač) denně na dlouho ven. A taky nevím, co by takovej pes udělal s kočkama, které tady máme. I když prohnat by trochu potřebovaly. Věčně tady chrápou :grinning: Do bytu bych taky psa nechtěla, ale tady by mohl být venku a máme tady i psí boudu, která vypadá spíš jako malý domeček a je dokonce i vyhřívaná :grinning: Ten jezevčík by v ní byl jak na zámku. A myslím, že jezevčíci vůbec nejsou k dětem. A my přece brzy budeme určitě nějaké mimčo mít. A když bych s ním chodila s kočárem, můžu mít s sebou i psa. Auto mám kombika, tak bych ho mohla i vozit :slight_smile: Jestli by se tam ale vměstnal i s kočárkem :grinning:

Luci, co je, že se zase bojíš? Držím palce, ať všechno rychle přejde. Musíš vydržet ještě aspoň měsíc. Od 23tt už se dávají mimi do inkubátoru. I když jsou to mrňousci. Švagrová to tak měla. Musela jít na císaře, protože jinak by umřela. A mimi taky. Už nevím jak se to jmenovalo, ale byla to nějaká nesnášenlivost na plod. A to měla ještě dvojčata. Takže jeden měl snad 800g a druhý něco malinko přes kilo. A jak se mimi narodí, tak ještě zhubnou, tak jsme měli o ně obrovský strach. Ale dneska už mají 3 roky a jsou úžasní. Akorát už je asi moc neuvidím. Byli vyženění. A navíc bydlí v Praze a věčně nemají čas.
18. zář 2009 v 17:28  • Odpověz
Ahoj holky tak podle UTZ jsem místo 16+2tt 17+0tt jinak ale je vše v normě v pátek si budu volat na výsledky tak to bude dlouhý týden jen doufám že budou ok.Jinak já jsem měla vlčáka venku na zahrádce byl to spíš mazel než hlídač :grinning: ale ten nám loni umřel a bolelo to tolik že už žádnýho hafana nechci.Ale kjdybych jednou změnila názor já osobně bych brala labradora nebo zlatýho retrííva jsou nádherní jenže ted když bude mímo stejně se bude všechno točit kolem něj :dizzy_face: a na hafíka by nebyl čas :sweat_smile: :sweat_smile: Co se týká jezevčíků taky se mi nelíbí a navíc jsou zákeřný jednoho jsem málem vyvdala a byl to hajzlík k pohledání ani za pět let si neuvědomoval kdo je jeho pán :angry: nakonec ho bejvalej dal do utulku ( což teda já odcuzuju) jako nezvladatelnej přesto že ho cvičil dělal si co chtěl.
18. zář 2009 v 17:59  • Odpověz
autor
Dobré ráno, kočky...

Jani, bojím se Hanky...psala mi, že mi dá na prdel :grinning: :grinning: jinak přemlouvám malou, aby to u mě vydržela aspoň do 30tt, to už je hodně velká pravděpodobnost, že to přežije. Ale zatím nějaké komplikace nejsou, ale nechci to zbytečně ani přivolávat ani zakřiknout. Se jí prostě nevzdám :slight_smile:

Marciii, tak to je super, ne..že je mimčo větší :wink: je to lepší, než aby bylo menší. Jinak budu držet palečky na výsledky z trippl testů, určitě dopadnou dobře!!!!!!
19. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
Tak to jo Luci, už jsem se bála, že máš nějaké potíže. Myslím, že Hanka by to měla k tobě daleko :grinning: A malé domlouvej, ať se tě drží a nepustí do 40tt. A jak se těšíš na porod? Ani jsi nepsala jak to bylo s Adámkem. Já se porodu strašně bojím. Když jsem byla s manželem, tak jsem se tolik nebála, protože říkal, že tam bude se mnou a dohlídne na doktory, ale teď když už nemám protekci, se bojím bojím :confused: Hlavně toho nástřihu a šití. Prej to kolikrát dokážou pořádně sprznit. A blbě tě zašijou a můžeš se jít klouzat.
Marci, super, žes to tak zvládla. A už začínáš mimi cítit? A už víš, co čekáte? To už by mohlo jít poznat, ne? Právě z tvých zkušeností jezevčíka nechci. Jsou zákeřnější než velcí psi. My jsme u našich taky měli takového křížence s jezevčíkem. Kdo se mu nelíbil, toho pokousal. A všechny kočky kolem zamordoval. Ale přesto jsem ho měla ráda. Na mne byl hodnej.
A jinak dle mých výpočtu a gragu BT by měla každým dnem dorazit MS. Tak jsem zvědavá :slight_smile: Ale příznaky zatím nemám ani na MS ani na //. Tak uvidíme co z toho vyleze. Třeba tělo stávkuje a nebude se konat nic. Po vysazení HA jsem na MS čekala 2 měsíce. A po stimulaci Clomhexalem taky. Ale pro jistotu držte palce :slight_smile:
19. zář 2009 v 16:50  • Odpověz
Ahooj, holky!!!
Jsme konečně doma, byli jsme na oslavě 50 manželova strejdy a já naštěstí nepila, radši jsem byla za řidiče, protože by to špatně dopadlo a nechci si tělo zaplavovat jedy, když třeba by se mohlo něco stát, že... :wink:

Ale jinak Luci, neboooj!! :slight_smile: já jsem hodná, já tě jen chci udržet v pelíšku! Ale to ty taky, to je jasný, tak hlavně aby tam princezna ještě vydržela nějakou tu dobu!! Určitě se jí tam líbí, vydrží až do 40TT, neboj!! :slight_smile: KDyž jí tady tak všichni fandíme, to by bylo...

Marcii, to je super, že je to snad všechno oka! A 17TT to už je taky něco, jsi skoro v polovině! Holky vůbec, vám ty týdny letí! Uplně neuvěřitelně!!

Jani, neboj, ona už nedorazí, jen až začneš testovat :slight_smile: :slight_smile: jsem zvědavá jako malá holka! Třeba se to naopak tím potratem hnusným srovnalo a už ví, tělo tvoje, co dělat..tedy buď tedy MS, ale přijde sama, anebo prostě už nepřijde zas 9 měsíců :slight_smile:)

Palce držíme hromadně!!
20. zář 2009 v 19:31  • Odpověz
Ahoj, sem už chodím skoro jen já :slight_smile:)

Luci, dneska byste měli vědět výsledky, ne?! myslím na vás!!
A Jani, co tvoje "výsledky" //??? anebo mrcha jedna mrcha?? Držím palec na to první!!!
A Marcii, to vaše výsledky?!

Koukám, že se otázky dost opakují, ale neva.. myslím na vás holky!!
papa
22. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahoj Hani já budu vědět výsledky až v pátek :pensive: je to dlouhá doba.Já bych sem chodila ale zkolila mě chřipka ležím v posteli a léčím se víš tak dokud mi nebude líp nebudu omlouvám se :sweat_smile: Ale kde je Lucík fak nevím Janča už tu myslím jednou psala že začátkem týdne toho má vždycky moc a nestíhá .Taky na vás myslím berušky a :moc držím palečky at to snažení na miminku uspěšně dopadne a jsou // :dizzy_face: a Lucík at už má vše bez problémů :dizzy_face: no nic jdu se zase potit tak papa
22. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
jéé, marcii, tak to je mi líto!! Tak se hlavně hezky kurýruj, at je mimco v pohodě a ty taky!! :slight_smile: Ty jo, kde vy ty bacily holky pořád chytáte :slight_smile:)
i když manžel taky tuhle něco chytil, měl nějaký "blicí" problémy, až jsem si říkala, že je těhu :grinning: :grinning:
ale už je ok, trvalo to jen den..

a na výsledky držím palec, pak dej určo vědět! papa
22. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
autor
Ahoj ženský, vás nějak zanedbávám...ale já se polepším, no fááákt. Trochu nestíhám, no :grinning:

Hani, byli jsme včera na spešl velkém ultrazvuku a vypadá to všechno dobře, malá zrovna spala a nechtěla se vůbec probrat, byla k nám otočená zádama a vystrkovala na nás prcku :grinning: takže ji dr.nemohla pořádně prozkoumat a změřit, akorát do mě pořád šťouchala, aby ji probrala a prostě nic :angry: každopádně žádné VVV (vývojové vady)poznatelné na UTZ se nenašli, ale musíme počkat na kompletní výsledky z plodovky, což by měli být asi tak příští týden-aspoň doufám.
Jsem docela nervózní, ale v klidu, protože už vím, že nějaké závažné postižení by se nás " snad " už netýkalo, když plodovka dopadla na jedničku(ohledně těch předběžných výsledků :slight_smile:

Marciii, to je mi líto, že jsi nemocná..je to opruz, když nemůžeš ani antibiotika. Já zatím nic, jsem v pohodě :slight_smile:
Pěkně odpočívej a pij čajíky a hlavně klid beruško, ty výsledky dopadnou určitě dobře!!!!!

Já mám zítra těhu.poradnu u své dr.tak se těším, že zase uvidím malou :grinning: a potom až 9.10 na Velkém UTZ a kardioultrazvuku, tam už by jsme měli vědět na 100% že je malá v pořádku nebo máme nějakou odchylku.
Dneska mi došel mini balíček se třemi overaly v růžové barvě..jedno je bílé s růžovými puntíky a s nápisama " Minnnie " jsou nááádherné a jenom za 150,-kč tady z toho koníkovského bazárku :slight_smile:

Si nějak nemůžu na tu barvičku zvyknout :grinning:
22. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahojky, omlouvám se, že nepíšu. Ale fakt nějak nestihám. A navíc zítra budu dopoledne běhat po soudě, tak dělám práci i za zítřek. Ex mne včera dostal. Celej minuluje tejden byl na dovolené, včera se sbalil a odjel pracovně do Rakouska a že přijede až večer a já mám vymýšlet nějaké papíry, aby se soudkyni zdálo jasné, jak jsme se majetkově vypořádali. Tak jsem mu řekla, že na něho kašlu. Že jen vytisknu to co jsme napsali, resp. co nám jako vzor poslal právník a já jsem tam vyplnila iniciály. Prostě má na všechno čas a já se pak můžu ... A to ještě zítra ráno jdeme ověřovat podpisy. Dřív samozřejmě neměl čas. To chci vidět, který notář dělá od osmi. V dopravní špičce se budem honit po městě. Jenom najím místo na parkování bude zázrak. Omlouvám se, že jsem si vylila srdce, ale prostě mě to štve :angry:

Jinak v sobotu jsem testla. Ale nic. Ani MS nikde. Tak koukám znovu na ten graf BT a ovu asi byla o něco později. Byl tam potom ještě jeden takový skok. Od včerejška už mne trochu bolí prsa, takže koncem tejdne bude jasno. Jestli držíte palce, tak chvíli povolte, ať vám neupadnou :grinning:

Marci, pěkně lež a odpočívej. Ať jsi brzy zdravá a můžeš s námi zase pokecat :wink:
Luci, to musí být krásný vidět mimčo na ultrazvuku. Zítra si to užij :wink: A co se probírá v těhu poradně? To je vás tam jako více?

A Hani, ty pracuj v klídečku. A kdy budeš ty testovat? Už sis dala termín? :grinning:
22. zář 2009 v 15:53  • Odpověz
Koukám, Jani, že ten si to taky umí zařídit.. Ach jo, chlapi některý jsou orpavdu zatracený! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

palce držím jinak, protože jsem stará zvědavka :slight_smile: tak testuj testuj, ať víme, že bude špalíček na moravě další :slight_smile:
a když tě bolí prsa, to by mohlo být ještě zajímavý, protože to mě tedy bolely při tom těhu... zvětšily se?! :grinning: :grinning: ??

já pracuju, i celkem v klídečku, i když dneska je to zas divočina, ale snažím se si to nepřipouštět :slight_smile: a termín na testování nemám, Jani, protože zatím má až příští týden (když bude poctivě se snažit a v termínu) přijít MS, tak se uvidí, jestli dorazí nebo jak to myslí.. :slight_smile:

Luci, v pohodě :slight_smile: Hlavně, že to vypadá dobře a bez problémů a kompletní výsledkdy z plodovky snad budou taky OK!!
Marci, tak odpočívej!!
22. zář 2009 v 16:15  • Odpověz
Hani, mě bolí právě prsa pokaždé :angry: Takže z toho žádné závěry neusuzuji. A trochu se taky vždycky zvětší. A když přijde MS tak to přestane. Když jsem byla těhu, tak to akorát nemělo konce. Pořád bolely a rostly a rostly :grinning: Kdo ví, kam až by to došlo :grinning:
Já už pro dnešek s prací končím. A vařit taky nemusím. Jedeme k našim, tak doufám dostanu výslužku i na zítřek :grinning: Ale nejraději bych si šla už lehnout. Včera jsem trochu ponocovala a dnes brzy vstávát a makat. No už mě to nebaví. Už abych byla těhu, to pak můžu ležet i odpoledne, akorát nevím, kdo za mne co udělá :grinning:
22. zář 2009 v 18:15  • Odpověz
autor
Dobré ráno kočky,

koukám, že tu je jenom Janča a Hanča...

Marciii, snad je ti už líp a pěkně odpočíváš :slight_smile:
24. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
Ahojky,

tak vidím, že se všechny flákáte. Nikde nikdo :slight_smile:

Já už jsem po včerejšku zase svobodná :slight_smile: Takže se můžu znovu vdávát :grinning: Ale bílé šaty už se asi moc nehodí, že? Ne, že bych do toho chtěla zase hned vletět, jenom tak jsem uvažovala :sunglasses:

Jinak MS zatím nikde. Prsa bolí, tak uvidíme. Zítra asi testnu. Dýl už to nevydržím :grinning:

A co vy jinak? Jak se máte? Marci, už jsi zdravá? Luci, už máš 20tt. To to letí. Už abys pomalu začala shánět nějaké maxi zimní velikosti. Koukám, rodíš v únoru, takže budeš mít největší bříško v té největší zimě. Ale myslím, že je to lepší, než rodit v těch vedrech. A vybrali jste pěkné jméno pro holčičku. Já jsem Verunku chtěla od mala. Jmenovaly se tak všechny moje panenky. Ale už v rodině jednu máme, tak budu muset vymyslet něco jiného. Teď se mi líbí Gábinka.
24. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
Jéé, ahoj holky! Já byla dneska nějak mimo. Pracovní shcůzka, pak pracovní oběd, pak ěnjaké resty a už tu nikdo není...
Luci, vy máte jméno Verunka?! Krásný! :slight_smile: To je fakt prima.. Jinak doufám, že budou zítra už samé dobré zprávy!! :slight_smile: Tedy vlastně dneska?! Jsi byla v poradně, viď?!! A vše ok?? ! Malá se mrskala?? :slight_smile:

Marcii, dozfám, že je ti líp!

Jani, co bys nemohla mít bílý?!! Každý, jak jen chce! :slight_smile: Tím bych se vůbec nenechala rozházet, jestli se to hodí.. !!!
A prosím testuj testuj, chcem slyšet dobré zprávy!!: -) Já jsem zatím asi 22DC - nebo jak to je...takže testování tak za týden, to by měla přijít MS, tak se uvidí.. :slight_smile:
24. zář 2009 v 15:14  • Odpověz
Hani, kdybych věděla, že na testíku budou //, tak testuji o duši. A pořád je lepší nějaká naděje než žádná :confused: Jsem zvědavá, jak ty se do testování pohrneš :wink: Týden uteče jak voda.Ve středu jsem zvědavá. Že bych na tebe počkala? Třeba bych ušetřila testy :unamused: I když kdybych nebyla těhu, tak by se ani tak moc nestalo vzhledem k té dovolené. Za prvé nevím, jestli bych měla odvahu tam jet po minulé zkušenosti s tt a za druhé by asi všem bylo divné, že nic nepiju, když vědí, že nejsem abstinent. Ale zatím to ještě nemusím řešit.

Dneska se mi už nic nechce dělat. Vidím to tak do pěti a půjdu odpočívat. Teď jsem měla šňůru ranního vstávání a jak jsem zvyklá chodit pozdě spát, tak jsem strašně unavená. Od zítřka až do úterý sice brzy vstávát nemusím, ale věřím tomu, že už jsem si zvykla a budu ráno stejně brzy vzhůru. Dnes jsem měla sen, ve kterém jsem si říkala, jak je super, že nemusím vstávát a v tom zazvonil budík :angry:

Hani, ty se máš - pracovní obídky - to by mě taky bavilo. A nejlíp na účet druhé strany nebo zaměstnavatele :grinning:
A co vaši pracovníci na stavbě? Už jsou šikovnější?
24. zář 2009 v 16:25  • Odpověz
Ty jo Jani, ty mě budeš takhle dlouho napínat, jo?! Za mě to vyřeší nejspíš MS.. když přijde, tak nemá cenu testovat, že.. ale ty jí stále nemáš, takže bych testila :slight_smile: ale, neee v pohodě! ˇhlavně ať je to jak má být!! // tam jednou proste zas budou!! :slight_smile:
¨
no, já si taky říkám, že kdyby náhodou to teď klaplo ( i když mám tak nějak pocit, že ne-e), tak bychom jeli už na dovču ve třech a jestli to není trochu riziko.. ale minulé těhu mi nic nebylo, takže... i když jak to dopadlo, že..
no, nebudem se stresovat dopředu, když nic nevíme, že..

já už bych taky nejradši šla, ale musím ještě vydržet chvlku.. něco se tam dodělává, co musím vidět, tak aby to nedopadlo bledě. Jak je kratší týden, máme kratší výrobu.. takže docela fofr..

No, Jani a pracovní obídky jsou většinou hrozná pruda. Očekává se, že budeš nenuceně konverzovat o sebedebilnějším tématu, jíst skoro nemůžeš a ještě abys při tom vypadala nějak normálně :slight_smile: to bych radši za svý si dala něco dobroučkýho a vklidu :slight_smile:)

Pracovníci teď docela dobrý, oni za tamto snad ani moc nemohli.. takže jsme jim odpustili. Zítra tam jedu s bráchou na kontrolu, tak ať se těší :slight_smile:
24. zář 2009 v 16:31  • Odpověz
To myslíš to pondělí? Je dobře, že zas jednou bude delší víkend. I když asi budu pracovat, dodělávat resty v učetnictví, nebude aspoň nikdo otravovat telefonem. A když se mi moc nebude chtít, tak to počká. Jako do teď :grinning:

A jaký baráček stavíte? Na patro nebo jen přízemní. My budeme mít jenom jedno patro, ale nahoře. Dole budou nebytové prostory. Ten spodek je udělanej z tvárnic a vršek dřevostavba. Já tomu moc nerozumím. Moje podmínka byla, aby tam bylo teplo. Nesnáším takovej ten vlezlej chlad v barákách. Musela bych tam pořád topit a to by se teda prodražilo při dnešních cenách :fearful:
24. zář 2009 v 16:51  • Odpověz
:slight_smile:
jojo, myslím pondělí.. já do práce nevlezu, ani kdyby... manžel asi něco z domova bude muset udělat, ale aspon ze nebude muset taky do prace.. :slight_smile:
a uzijem si kliiiidek! :slight_smile:

jinak my stavime domek z cihel, klasika, nizkoenergeticky, jen malinkej s podkrovím..:slight_smile:
už se nemuzu dočkat..
24. zář 2009 v 17:08  • Odpověz
Jani vy taky tedy stavíte s přítelem?? To si neříkala.. to je super, viĎ? Dole asi budete mít kanceláře, ne?! když jste oba podnikatelé :slight_smile: to je super, podobně to má bratránek...
A určitě tam bude teplo, to byly ty stary domy, kde byla zima... neboooj a dejte si krbík, už jen pohled na ohýnek ti udělá teploučko! :slight_smile:
tak pa
mizim pro dnešek
24. zář 2009 v 17:10  • Odpověz
Jenže my jsme teprve na začátku. Trochu chybí lidi. A taky si to chceme pohlídat, resp. můj přítel, já nejsem žádnej stavař. A má teď jinou přednější práci. Bohužel. Jenže vydělávat peníze se taky musí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale už to snad bude brzy hotové. Jenže pokud se zkazí počasí, tak se bude pokračovat až na jaře :frowning2: No uvidíme.
Tak se měj krásně. Taky už končím. Jdu vařit večeři a odpočívat. Nejlíp kdyby se mi tak podařilo zdřímnout. Jsou dnes zoufalé manželky a posledně jsem je celé prospala
:grinning:
24. zář 2009 v 17:21  • Odpověz
autor
Dobré ráno, kočky..

Hani, kontrola u dr.dopadla dobře..mrkla jenom na srdíčko, jestli tluče a bylo to. Jelikož jsem byla v Pondělí na tom spešl UTZ, tak mě nemusela kontrolovat znovu. Malá zase chrupčela a to ještě před tím mi dělala v břichu snad nějaké akrobatické kousky nebo co a potom na UTZ chrupčela-potvůrka :grinning:
Teď mě čeká kontrola 9.10, ten den budu mít dva velké ultrazvuky a ke všemu by nám do té doby už měli dojít ty výsledky-celkové výsledky z odběru plodovky, tak jsem s toho docela nervózní.

Jani, tak dej potom vědět co testík...budu držet palečky :dizzy_face:

Jinak opatrně s tou prací, ať se nám s toho nezblázníte :grinning:

Pěkný den!!!!
25. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
Luci, tak to je skvělé!:slight_smile: Už máš 20TT, to je neuvěřitelné!! :slight_smile: A další kontrola zas bude taky ok, uvidíš!! nervozni nebud! už to snad bude ok..:slight_smile:

Jani, tak jsem zvědava jak testíš!! :slight_smile:
25. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
Ahojky,

já jsem ještě netestila. Mám strach, aby tam nebyla jenom jedna /. A nad ránem jsem byla čůrat, tak jsem si pak říkala, že je to jedno, když udělám test až během dne. že by tam ta koncentrace HCG stejně nebyla vyšší. Tak asi odpoledne. Ať si když tak nezkazím celej den :slight_smile: Trochu tomu věřím, že by to mohlo vyjít, ale na druhou stranu si říkám, že když je pravděpodobnost otěhotnění 25 % a posledně se nám zadařilo vesměs na poprvé, že potom bych už nezapadala do statistiky :sunglasses: Ale to víte, že až otestím, budete to vědět první :grinning:

Luci, a ty velké ultrazvuky už se dělají přes břicho? A samozřejmě gratuluji, že je všechno o.k.

Marci je ještě asi pořád nemocná. Tak až Ti bude líp, ozvi se.
25. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
Teeeda, jani, ty náš napínáš! :slight_smile: Ale ten strach chápu, je to vždycky takový mix mezi obavami a nadšením...
A co bys klidně nemohla porušovat statistiky, od toho jsou.. :slight_smile:
25. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahojky berušky pořád ležím v horečkách :angry: jen chci říct Lucí to je moc dobře že kontrola dopadla dobře ted už bude vše už ok neboj :grinning: takže už cítíš pohyby to je super já teda vubec nic ani ty bublinky asi to jako prvorodička nepoznám :grinning:.Jinak Jani ty máš tedy nervy asi bych nevydržela se netestnout :sweat_smile: i když je fakt že ty smíšený pocity taky znám :grinning: já věřím tomu že budou // Jinak Hani jak pokračují dostavby baráčku kdy vidíš že by jste se mohly asi tak stěhovat???
Jdu si zase lehnout berušky měj te se fajn a Lucí ty za mě pohlaď bříško :grinning: zase se ozvu ale fakt se musím s tý chřipajzny vyhrabat .

PS. Jo jsem zapoměla výsledky s TT jsou v pořádku :grinning: ve středu jdu na UTZ a budu už se snad objednávat na ten 3D tak vám dám vědět tak páááá
25. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
Marci, tebe ta chřipka teda skolila. Tak honem zase do postele. Musíte s mimčem odpočívat. Až začne kopat, tak si toho určitě ještě užiješ. neboj :grinning:

Hani, uvidíme. V kolik jdeš dneska domů, abych tě tady ještě zastihla s výsledkem?
25. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
Jani, ty UTZ se už dělají normálně přes bříško, protože mimčo je už veliké... nevleze se už celé na obrazovku, takže to vypadá docela komicky :slight_smile:
Jinak se těším na zprávi ohledně tvého testování..jak dlouho máš vlastně spoždění? Ale kočko, nebuď smutná, pokud tam bude jenom jedna čárka...ale stejně věřím tomu, že tam budou ty // :dizzy_face:

Hani, začíná to docela utíkat ty tt...se už těším na ten přelom od 25tt dál.
Jak to vlastně probíhá u tebe, kočko?

Marciii, téééda tebe ta chřipka ale dostala, tak pěkně ležet v posteli a pít teplé čajíky!!!
A neboj, brzo budeš cítit kopanečky :wink: Jinak GRATULACE k dobrým výsledkům z trippl testů :slight_smile:
25. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.