• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
MArcii, tak gratuluju k testům.. k chřipajzně už méně!! Tak hlavně ať se z toho už brzy dostaneš.. ještě je hezky, tak ať můžes chodit s pupíkem na procházky!! :slight_smile:

Luci, u mě je to tak, že se nijak zásadně nesnažíme, netlačíme na pilu, ale uvidíme, co z toho bude.. občas jsme si dali pozor, občas nám to "uteklo", tak uvidíme. Ms by měla dorazit příští týden, tak se nechám překvapit..

A jani, budu tu nejméně do půl čtvrté, to musím odjet na stavbu! Ale pak nakouknu případně večer, abych věděla :slight_smile: S emnou si nedělej starosti :slight_smile:) Hlavně ať ty jsi v pohodě!!!
budu na tebe myslet, jak čuráš na papírek :slight_smile:)
25. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
Holky, tak už jsem to nevydržela.

A normálně jsou tam // :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Sice je ještě slabší, ale žádný stínek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ještě jsem to nikomu neřekla. Jste první. Zatím se z toho vzpamatovávám. Ráno pro jistotu testnu znovu ještě s jiným druhem testu. Ale tady ten byl ten růžový mamavit. Tak asi bourám statistiky :grinning:
25. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
:grinning: No Jani to je supéééér teď už budou ty // jen sílit blahopřeju moc :grinning: :grinning: holky díky už mi teploty klesají tak snad už bude líp.Zítra dej Jani vědět ju a Hani věřím že ty budeš mít taky //
25. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
Marci, moc díky. Byla jsem se znovu dívat, jestli čárka nezmizla :grinning: Ale je tam pořád :slight_smile:

Teď mám jenom strach, aby to nedopadlo jak minule :confounded: Ale nesmím na to vůbec myslet. A budu se šetřit a nezvedat nic těžkého. Jsem zvědavá, co na to řekne přítel. Už se chystal na to, že bude v mazlení pauza kvůli MS a teď to bude kdoví jak. Musím hned po neděli zavolat doktorovi a všechno zjistit :slight_smile: Utrogestan mám ještě doma, tak ho od večera asi začnu brát. Pro jistotu.
25. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
JAniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
na nic nemysli!!! jen na krásný věci!!!!!!!!!!!!!! zítra to zkus znovu a pak každý den.. a pak už si to jen užívej!!!!!!!!!!!!!!

Ježiš to je tak supeeeeeeeeeer!!! Mám tak obrovskou radost!!! A utroušem určitě nic nezkazíš!!! :slight_smile: Budu na tebe moc myslet, ať to hezky překvapí přítele!! a a-´t všechno tentokrát vyjde!!!!!!! musí!!!!!!!!!!!!!
25. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz
týýýýýýýýjooooo, ted už jen jaa :frowning2:( tak snad uz se taky zas dočkam...
jeste je na testy brzy..
25. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz
Ale ja nejsem smutna, to zas nee.. jen jsme tu posledni netehule :slight_smile: Ale já to doženu, jednou!! :slight_smile:
25. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
Hani, uvidíš, že brzy taky budeš. Vždyť vám se taky zadařilo napoprvé. Tak proč by teď měl být nějaký problém :slight_smile: A třeba už jsi a zatím o tom nevíš :slight_smile: S tím testováním to fakt nechce moc uspěchat. Já jsem měla dle grafu BT dostat MS dneska. Ani se nenadějem a budem zase všechny čtyři těhule :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A teď už to musí vyjít :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. zář 2009 v 15:21  • Odpověz
Jani, takže si vlastně zpožděnou Ms neměla?? Měla přijít až dnes i podle délky cyklu??
25. zář 2009 v 15:23  • Odpověz
Jinak ja vim, JAni.. to já jen tak :slight_smile: já ti to hrozně moc přeju.. tak pak vyfoť testíky, ať vidíme ty // dálnice!! :slight_smile: Jsem zvědavá, co bude říkat lucka!!!!! :slight_smile:
25. zář 2009 v 15:24  • Odpověz
Hani, když jsem byla začátkem srpna na vyšetření, přišel Dr. na to, že už nejsem těhu, ale že tam jsou pěkní folíci. Jenže jak jsem vysadila Utrogestan, přišla do týdne MS a trvala pomalu 14 dní. No a od té doby jsme se snažili. Já mám delší cykly než 28. Teď jsem měla ovu až 27 DC a dnes jsem 41 DC. Takže u mě trochu takovej zmatek.
Ale hlavně, že je to tam:slight_smile: Foto pořídím zítra :slight_smile:
25. zář 2009 v 15:30  • Odpověz
Proto jsem taky měřila BT, abych vůbec věděla, kdy můžu testovat. Jinak bych už pročůrala majlant :grinning:
25. zář 2009 v 15:32  • Odpověz
Ahaaaa. jejda, tak to joo. I kdyz ja nevim, taky, jak dlouhy mam ty cykly, spis jen odhaduju, ze proste budou 28-30... nebo verim.. tak snad.
buh vi, kdy ja jsem mela ovu... i kdyz si myslim, ze ji poznam, jen nevim, taky, jak dlouho vlastne trva.. :slight_smile: jsou to veci v to nasem tele..

Ale jak říkáš, hlavně že je to tam!! A na fotečky se moc těšíme!! to je tak prima, že máme těhulku!! :slight_smile:
25. zář 2009 v 15:34  • Odpověz
Hani, prostě až budeš 28 DC testni :slight_smile: Bylo by to super, kdyby nám to vyšlo oběma :slight_smile: A když ne, otěhulíš příští měsíc:slight_smile:
25. zář 2009 v 15:42  • Odpověz
:slight_smile: no jsem fakt na to zvědavá Jani.. :slight_smile:
Ale zas se na to nechci upínat, i když o tom teď pořád mluvím, že :grinning: :grinning: :grinning:
njn, tak holt vydržím
25. zář 2009 v 15:50  • Odpověz
A jinak tedy už pujdu dneska, tak se těším na další zprávy od tebe! Jani!! :slight_smile:
Ať se // prohlubujou! :slight_smile:
a hezky překvap přítele.. nějaká romantika a taaaak :slight_smile:
:sunglasses:

hezký prodloužený víkend holky!!
25. zář 2009 v 15:54  • Odpověz
autor
Ahoj kočky,

včera jsme si byli s manžou sednout tady u nás v Bonapartovi a bylo to super...Áďa je u babičky, ale dneska dojede, protže bude u nás ten (hňup) papež a budou uzavírat kousek dálnice D1, takže to v Brně bude vypadat po 18hodině fakt zajímavě :confounded:

Janíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí, co to čtu za SKVĚLÉ zprávy! Ježiš, kočko to je naprostá BOMBAAAAA!!
Moc držím palečky, aby byli ty // jako dálnice!!
No to je fakt bomba!! Jsem se musela pochlubit i manžovi :grinning: no fakt super zpráva a hned po ránu!!!
Fakt moc GRATULUJU!

Hani, kočko..neboj. Uvidíš, že tam taky budou :wink:
Vždyť si to miminko zasloužíš! Budu na tebe myslet a posílám těhu bacily " tfuj, tfuj, tfuj " :dizzy_face:

Pěkný den, páááá!
26. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahoj berušky ,
Hani neboj za chvíli budeš tak zase těhulka :wink: a budem se zase všichni radovat jak vám rostou bříška :grinning: taky ti posílam těhulkovský bacily at jich máš dvojnásobek tfuj tfuj tfuj :grinning: a Jani ty vubec nemysli na to co se stalo ted už to bude vše v pohodě a ty budeš krásně přibírat a kulatit se :dizzy_face: hlavní je pohoda to už přece víš :grinning:

Lucí to věřím že to bude v Brně záhul naši jedou dneska směr morava a zustavají až do úterka protože by se asi horko těžko dostávaly zpátky :unamused:
Mějte se hezky přeji hezký víkend pa :wink:
26. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
Ahojky,

Luciii, díky. Já tomu sama ještě pořádně nemůžu uvěřit. Ale ráno jsem dělala kontrolní test a jsou tam // pořád. Tak jsem to vyfotila a konečně si založila album. Dalo mi to zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak se můžete kouknout, že nekecám :grinning:

Příteli jsem to zatím neřekla. Asi dnes večer. I když včera už jsem to měla na jazyku. Ale myslím, že něco tuší, když MS stále nepřichází :grinning: :grinning: :grinning:

A Hani, přidávám se k holkám a taky posílám těhubacílky :slight_smile:

No s tím papežem jsou zmatky. To je pravda. Pamatuji si ještě kdysi, když byl v Olomouci. Byly jsme se s kámoškou dívat. Ale ta atmosféra tam byla úžasná. Ale byla hrozná zima.

A taky vám přeji pěkný víkedn. Počasí je skvělé, dokonce už je docela i teplo, tak užívejte poslední slunečné dny :slight_smile:
26. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
Tak sem koukala do toho tvýho albíka Jani a máš krásný // to je super :grinning: :grinning: :grinning: mám s tebe fáááákt moooc velkou radost kdyby jsi viděla ty moje první // nebylo vidět vubec nic když jsem to chtěla vyfotit tak byla světlounká a jak se hezky kulatím :grinning:
26. zář 2009 v 19:04  • Odpověz
autor
Ahojík,
tak jsme teď došli z venku, je tam teda už pěkná kosa a začíná se poměrně brzo stmívat.. no jo no, co bych taky chtěla že když už je prakticky podzim.

Marciii jak ti je, je to už lepší? Pěkně odpočívej, ať se z toho brzo dostaneš :wink:

Jani, jsou moc kráááásnýýý.. a dej potom vědět, co na to říkal přítel :grinning: jo a ještě jsem ti chtěla něco říct, snaž se víc odpočívat ať se má u tebe miminko dobře a žádné přepínání a stres, jinak dojedu a dostaneš na zadek :wink:
Fakt ti to moc přeju, opravdu!!!

....a těším se, až nám takovou stejnou zprávu napíše i Hanča :wink:
Snad ty těhu bacily zapůsobí..

Pěkný večer.
26. zář 2009 v 19:27  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jak se máte? Počasí je super, že? Škoda, že už má začít pršet. Vůbec se na ty plískanice netěším. Včera jsme byli u našich a večer už byla taková zima, že jsem nevěděla, co si na sebe už více oblíct. Taky už dneska smrkám :unamused:

Příteli jsem to řekla už v pátek večer. Tak je taky moc šťastný. Nejdraději by prý byl, kdybych pořád odpočívala. Já se snažím šetřit, ale něco dělat musím :grinning: No snad už to tentokrát dobře dopadne. Včera to s mamkou zapili, tak to by bylo, aby to nedopadlo :grinning: Jinak to nikomu říkat zatím nebudu. Až když tak v druhém trimestru.

A co vy? Copak děláte? Marci, už jsi zdravá?
28. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
Ahojky pořád ležím holky už nemám horečky ale furt ser necítím dobře :confounded:
28. zář 2009 v 17:37  • Odpověz
autor
Ahoj kočky, mě taky dneska a včera nebylo zrovna nejlíp...začlo mě pobolívat v podbřišku na pravé straně a měla jsem fakt strach, že se něco děje s malou.
.... ale dneska to naštěstí přestalo, prostě jsem víc odpočívala a když jsme šli na prochajdu, tak jsem šla pěkně pomalu a nezbírala s Áďou po zemi žádné kaštánky jako včera, takže super.
Malá pěkně kopoší, takže doufám, že je všechno v pořádku :wink:

Marciii, je to na prd, když ti sice teploty přestali, ale pořád se necítíš dobře. Však pěkně odpočívej..miminku to neublíží, spíš naopak a ty si aspoň pořádně odpočneš :slight_smile:

Jani, neboj..tentokrát to dobře dopadne!!!!
28. zář 2009 v 17:57  • Odpověz
Tak já jsem dneska taky pěkně odpočívala. Odpoledne jsem si zdřímla a teď jsem koukala na šíleně smutnou princeznu :slight_smile: jo klasika je klasika. Škoda, že zítra už mne zase čeká hodně práce.

Marci, tak jenom lež. Chřiipka trvá týden. Tu neuspěcháš. Tak mne napadá. Měla jsem se nechat očkovat proti prasečí chřipce. Myslíte, že můžu? Asi se budu muset zeptat doktora,že?

Luci, tak malá už tak pěkně kope, jo? To musí být super ji cítit. Tak ji za nás pozdravuj a ať tě moc nezlobí :wink: Marci a ty už taky cítíš nějaké kopání? I když u prvorodiček jsem četla, že až tak v 22. tt. Takže máš ještě chvilku čas :slight_smile:
28. zář 2009 v 18:50  • Odpověz
autor
Ahoj kočky,

normálně se vám musím s něčím svěřit... nevěřila jsem vlastním očím ani uším, ale je to tak "bohužel" a manža chytl takovej smích, že jsem ho takhle se smát ještě snad ani neviděla :angry:
Bavili jsme se o ideálních mírách ženské krásy.. což bývají: 90 - 60 - 90
...no a na to jsem ho poprosila, aby mě změřil.

Holky, tak moje míry jsou 100 - 100 - 100 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: takže modelka "hadra"

Brou noc..
28. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
Koukám, že koník je z toho tak " paf " , že z těch rozměrů udělal tel.číslo.... tak mi můžete zavolat :grinning: :grinning:
28. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz
Ahoj kočky!!!

Luci, míry máš krásný, co by za ně některé daly! :slight_smile:)) A zavolat ti určitě zkusí spousta nápadníků a ctitelů!!
Marci, moc držím palce, ať už tě to pustí....
A Jani, doufám, že ti je dobře, // se prohlubují!!!

A ke mně?! Náš prodloužený víkend sice super, včera jsme ale nějak "prošťouchli" MS.. takže sice je hodně rychlá, vlastně 26-27 DC, no, ale aspoň ušetřím za testy, že...
takže tak..
sice se snažím utěšovat tím, že aspoň budou dodrženy ty dvě MS počkat jak říkají doktoři po revizi, ale jsem z toho trochu smutná.. asi jako každá tady, když místo // přijde MS..
ale nedá se nic dělat, musíme to překonat a dívat se dopředu!!!
Optimismus především!! :slight_smile:
jdu se pro změnu poradit...:slight_smile:
29. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
Ahoj holky ,
Lucí máš nádherný míry to se musí nechat :grinning: já se radši ani neměřím :grinning: :grinning: kolik jsi se zatím zpravila od začátku?Já necelých pět kilo a už mi to připadá šílený :sweat_smile: a to se fakt moc nepřežírám :zipper_mouth:

Jinak asi budu muset navštívit doktora aby mi něco dal už je mi zase huř abych se z toho fakt vyhrabala. :angry: Zítra jdu na UTZ tak se rovnou poradím i s ním.Vím že to pro prcka není nic dobrýho když furt kýchám a kašlu v sobotu už mě s toho bolelo celý bříško :unamused: že jsem fakt měla strach tak snad bude vše v pořádku .Co se týká mě žádný pohyby fakt necítím a ani ty bublinky jsem s toho docela nervozní ale asi je to na prvorodičku fakt brzy :unamused:tím se uklidňuju :sweat_smile:

Hani nebuď smutná příště už to určitě vyjde a budou // :wink: uvidíš tělo ví proč radši dvě MS přece jenom revize je dost nepříjemný zákrok :unamused: a je to pro tělo záhul .
Tak přesně jak píšeš hlavně optimismus :grinning:
Jani ty to moc nepřeháněj z prací a fakt radši víc odpočívej stojí to za to :wink:

No jdu zase do pelechu odpoledne na vás zase juknu tak se opatrujte pa
29. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahojky,

Hani, to mě mrzí. Ale vždyť jste se vlastně nesnažili, tak to musíš brát :wink: A Dr. bude mít radost, že nejsi hned těhule. Vždyť někomu se doporučuje čekat půl roku. Ono si to asi tělo taky trochu zařídí podle sebe, což my nemůžeme ovlivnit. A ještě by tě třeba hned šoupli na rizikové těhotenství a na nemocenskou. Tak můžeš ještě pěkně pracovat se mnou. Stačí, že už tady máme dvě flákačky :grinning: :grinning: :grinning: A teď se na to můžete vrhnout s čistým svědomím. Víš, mně to odešlo samo a vlastně minimálně o dva týdny dřív, než tys šla teprve na ten zákrok. Aspoń se ti tam všechno pořádně pročistí a děloha bude pořádně připravená. Takže moc nesmutni a za 28, no teď už asi 25 dní tady chci vidět i // u tebe :wink: Takže řádně se snažte!!! My jsme to jistili každý den a někdy i dvakrát :grinning:

Jinak u mě zatím dobrý. Ráno jsem měla jít k Dr. na krev, ale nestihla jsem to. Holt hodně práce. Ale od zítřka už bude klidněji, tak se budu šetřit. Už mě z toho všeho pobolívá břicho.

Marci, co ty? Už je to lepší?

Luci, míry jsou úžasné. A kolik už jsi přibrala od začátku těhu?
30. zář 2009 v 18:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.