• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
Čau holky,

tak kde jste všechny? Spíte nebo tolik pracujete? :slight_smile:

Já mám dneska na programu havně papírování, takže jsem poblíž počítače a tak sem koukám a nikde nikdo.

A jaký je u vás počasí? U nás bylo pod mrakem, ale teď už prosvítá sluníčko.

Jak je Hani? Dobrý? Hlavně se tím, že to nevyšlo zbytečně netrap. Vy za chvíli odjíždíte na tu dovolenou, že? Tam přijdeš na jiné myšlenky. A aspoň si budeš moct dopřát na co budeš mít chuť :wink:
1. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahoj holky tak UTZ dopadl dobře 19. jdu na srdíčko a kolem 20-25 na 3D UTZ tak se už konečně dozvíme co budeme mít jestli holčičku nebo chlapečka :grinning: Jinak chřipka neustupuje dostala jsem od doktora sirupy a musím to prostě vyležet tak snad to zabere :unamused: jinak bych musela dostat antibiotika a to bych vážně nerada
:frowning2:
Jinak počasí je střídavý chvilku sluníčko a pak zas pod mrakem prostě podzimní ale hlavně že neprší :grinning:
Jani tak jak se cítíš ?doufám že více méně odpočíváš :wink:
Koukej na sebe dávat pozor kočko a fáááákt hodně odpočívej ju
jdu se zas potit :angry: je to opruz ale musím tak zatím pa
1. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
Marci, tebe ta chřipka ale trápí. Takže šup do postele a ležet. Uvař si slepičí vývar, to taky pomáhá.
A to ještě Dr neříkal, co čekáte? To ještě ani trochu neviděl? Nebo si není jistý. Jinak já dneska vesměs sedím, takže odpočívám :slight_smile:
1. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

venku je šílené počasí, je to tak nejlepší na zalezení do postele a nevylézat.
My dneska odjíždíme se sousedy do těch Jížních Čech a vracíme se v Neděli..počasí sice nic moc, ale hlavní bude, že nebude pršet :stuck_out_tongue_closed_eyes: přece jenom chceme chodit po lese a hledat houby, opékat špekáčky a na procházky. Moc to nechci přehánět, aby se náhodou něco nestalo malé :wink:

Marciiii, bezvadný, že to dopadlo dobře. Super, mám s tebe fakt radost :dizzy_face:
A držím palce, aby tě ta chřipka co nejdřív opustila, i když to počasí tomu moc nedodává :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak pěkně polehávej a odpočívej!!!

Jani, člověče... brzdi trochu a odpočívej!!!!!
Fakt to není sranda a ty se teď ještě musíš starat o miminko, které máš v sobě, takže na sebe dávej pozor, ju :wink:
A jinak všechno v pořádku?

Haňulko a co ty, kočko.. určitě toho máš taky moc.
A ohledně miminka, uvidíš, že to přijde zrovna v takovém okamžiku, kdy to nebudeš čekat :wink: to by bylo aby to nebylo :dizzy_face: :dizzy_face:
Za chvílu jedete na tu dovču, takže si tam odpočineš a přijdeš na jiné myšlenky.

Jinak já jsem zatím přibrala 5kg, ale když se na mě člověk koukne, tak si řekne určitě víc :grinning:
Dneska dám ještě do Alba nějaké věci pro malou které jsem včera koupila v Brně v Tescu a svoje aktuální bříško, tak jestli chcete mrkněte.
Pokusím se sem ještě mrknout než odjedem a jinak se ozvu až v Neděli nebo v Pondělí :wink:

P.S. UTZ mám příští Pátek (a to rovnou dva: kardioutz a normální UTZ) na ten 3D jdu 21.10 a bereme sebou našeho synátora :slight_smile:
1. říj 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
Mám tam ty fotky, páááá
1. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
Lucí máš nádherný bříško :grinning: :grinning: :grinning: a věcicčky jsou super :wink: hezky si to užijte hlavně nenastydni ju pozdravuj o de mě Jižní Čechy :unamused: pa
Jani mám doktora kterej mi to neřekne víš takže pořád nevíme co to je je v tomhle takovej drsnej ale jinak je to výbornej doktor :slight_smile: a jsem sním spokojená.
1. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ahooj, holky, já jsem nějak nestíhala.. a k tomu jsem trošku měla mizernou naladu, bo mi jedna znama oznamovala pyšně, že je těhu, tak mě to nějak trochu dostalo..
ale už jsem OK :slight_smile: zase stará dobrá Háňa :grinning: :grinning: :grinning: optimista až na půdu :slight_smile:))
a dnesk ajsem byla seřvat našeho stavbyvedoucího :slight_smile:)

Jani, koukej odpočívat pořádně, přítel má pravdu.. !!!
a my se teď začnem snažit o 106! :slight_smile:, to je fakt..

Marciii, výslekdy skvělé!!! A hlavně ať už tě pustí ta chřipajzna, to už je fakt doba...
Luci, pozdravuj u nás!! Kam nakonec jedete?? užijte si to max!! :slight_smile:

zase nakouknu, holky!!!
1. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
Luci, krásné bříško. A měla jsi na svatbě krásnou kytičku. A moc vám to slušelo. Jsem si té svatební fotky nikdy nevšimla :fearful: Krásnou dovolenou dávej na sebe pozor. A kdybyste našli hodně hřibů, tak pošli. To bych si dala dobrou smaženici :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marci, jak ti to neřekne? jako nechce? že máte byt překvapení? Nějak tomu moc nerozumim. Ale hlavně, že jsi spokojená. Já s tím svým taky jsem, ale blbé je, že vždycky minimálně hodinu čekám. A mám to ted trochu z ruky, ale přecházet se mi moc nechce.

Hani, za chvíli budeš kamošce oznamovat to samý. Uvidíš. A co zase stavebníci provedli, že si to odnese rovnou šéf? :grinning:

Jinak jsem si ještě dneska dělala testík a už je ta těhotenská čárka silnější než kontrolní. Tak to jsem ráda. A s kouřením už jsem sekla. Nadobro :angry:
1. říj 2009 v 15:56  • Odpověz
Jani, tak to je super s tím kouřením!! Pochvala veliká!!! Ta fazolka si to nezaslouží...
i když je fakt, že možná neaktivní kuřáci, jen co to dýchaj, jsou na tom taky blbě.. :frowning2:

Ale flákaj se stavebníci.. už skoro měsíc dělaj strop a to maj za tři týdny předávat celou hrubou stavbu!! A prd.. tak jsem ho musela dát do latě! že mu plynou nějaký sankce ze smlouvy a ať něco dělaj... prostě děs..
fakt nekdy si říkám, co jsou to za lidi, tihle stavebníci... ale když slyším občas od známé jejich story, tak si říkám, zlatí ti naši...

A silnější čárka je super, Jani.. kdy jdes k doktoru??
1. říj 2009 v 16:16  • Odpověz
K dr. jsem měla jít včera. Na odběry k potvrzení těhu. Ale to jsem nestihla. Dnes ráno bylo taky hodně práce (je to max do 10.00 h) a zítra tam není. Takže tam skočím v pondělí a rovnou se domluvím, kdy můžu přijít. Ale myslím, že mě vezme hned příští týden.

Hlavně, aby stačili do zimy zastřešit. A vnitřní práce se dají dělat i v zimě. Já nevím, jestli my to stihnem. Ti co nám to mají dělat pořád nemají čas. No uvidíme. Taky je budu muset trochu popohnat :slight_smile:
1. říj 2009 v 16:49  • Odpověz
No někteří nadělají více škody než užitku. Proto my taky čekáme na ty šikovné :slight_smile:

Už mě ta práce nebaví, nějak se mi zavírají oči, půjdu se asi podívat na "krev" (odpolední TN na Nově) :grinning:
1. říj 2009 v 16:53  • Odpověz
Ahaa, ty si taky případ! Nestihla doktorku!! :slight_smile:))

No, zastřešit musí, i kdyby hrom byl.. měli mít hotovou hrubou do konce září, jenže jsme tři týdny nemohli dělat, protože furt lilo a měli jsme plný základy vody - takže jsme jim termín prodloužili, ale jak nestihnou konec října, maj smůlu a budou penále!
Vnitřky se daj dělat, ale nesmí být méně než 5 stupnu. pak se nesmi nic.. proto tak na ně chvátáme..
jsou šikovní, ale hrozní - jejich " takhle se to dělá" mě přivádí k šílenství... .))

tak hezky odpočívej!! papa
2. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
čauky, tak zase pro změnu v práci? :grinning: No taky něco dělám. Ale vůbec mi to dneska nejde.

Co beru ten utrogestan, tak brečím kvůli každé pitomině. Všechno je mi hned líto, hrůza :angry: Příští týden mám kritický. Hodně práce, toho doktora musím stihnout a ještě být jako v klidu. A navíc budu v 6tt a to jsem posledně potratila. Tak uvidíme jak to dopadne.

No Hani, takové rozumbrady mám taky nejraději :grinning: Myslí si, že když tomu člověk nerozumí, tak ho můžou oblbnout. Ale ono někdy stačí trochu logicky myslet :grinning:
2. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
Ahojky holky,
Teda Hani to ti nezávidím takový dělníci jsou k vzteku jenže dneska je fakt zázrak sehnat někoho solidního aby si do toho nechaly kecat vím když jsem stavěly mi furt měli na všechno čas a taklhle to má být atd,člověk aby měl nervy z ocele :slight_smile:
Jani na to že jsi před tím 6tt potratila vůbec nemysli,ale měla by jsi trochu ubrat v tý práci víš to mimi potřebuje vážně hodně klidu a pohody obzvlásť v prvních 3 měsících.A doktorce koukej mazat co nejdřív fááákt to nepodceňuj ju :wink: Kdyb tu byla Lůca dala by mi určitě za pravdu :grinning: a Haňulka určitě taky souhlasí že jo?

Jinak to vypadá že sirup zabíráá tak bych s tý hnusný chřipajzny mohla být do týdne venku huráááááá jdu se zase potit berušky mějte se fajn a neupracujte se pa
2. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz
Nevím, jak to mám v prohlížeči nastavený, ale pořád mě to odhlašuje z koníka. A já se musím pořád přihlašovat dokola. I když tam zaškrtnu to přihlašování automaticky. No budu muset na to nastavení kouknout. Hrozně to zdržuje. Nedej bože mít pomalý internet, tak než bych něco napsala trvalo by to hodinu :unamused:
Marci, to víš, že k doktorce půjdu. To zase nejsem tak nezodpovědná. Ale s tou prací nějak ubrat moc nejde. Je to pořád dokola takovej koloběh. Ale koukala jsem se na nějaké stránky, že kdyby mi to teď s tím těhu vyšlo, tak bych rodila v červnu a přes prázdniny bych mohla mít klidně volno. To by bylo fajn. A od září už bych fungovala. Já mám pořád takovou představu, že to zvládnu i s mimčem. Tak jsem zvědavá, kdo mě první vyvede z omylu :grinning:
2. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
Jani, myslim, že mimčo tě vyvede z omylu raz dva :slight_smile:)
Ale já si to zatím takhle taky maluju, že až jendou, tak... budu pracovat z domova na částečnej atd..
ale to se uvidí, že...

Hlavně teď zkus trochu přibrzdit aspoň, trošku výhybku na ten koloběh..
MArcik a lucka jsou taky pro, tak koukej být opatrná, hezky pozitivně myslet a ... je to! :slight_smile:

Marcii, to je dobře, že sirup pomáhá...! snad už to bude ok!! brzyyy
2. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
Hani, to se uvidí, to máš pravdu. Ale naplánovaný to máme krásně :grinning:

Holky, přeju krásnej víkend, Marci, ty ať už vyzdravíš konečně a Hani, ty ať si odpočineš od práce. A lucka už si užívá. Tak snad jim tam nesněží, jak dneska v Krkonoších. Pod sněhěm se asi blbě hledají houby :grinning:
2. říj 2009 v 17:31  • Odpověz
autor
Ahoj kočky,
dočítat vás teď nebudu... si to nechám pěkně na zítra, ale snad se máte všechny dobře a miminka krásně prospívají :wink:

Noooo a co my.
Víkend super, počasí se vydařilo na jedničku..houby jsme si nějaké dovezli, takže sušička tam jela naplno :slight_smile:
Večer jsme dělali špekáčky, kecali se sousedama, se kterými jsme tam jeli..děcka řádili-prostě super víkend.
.....až na včerejší podvečer-večer, byli jsme ten den na výletě na zřícenině Landštejn a na jídle v nějaké restauračce, kde jsem si po " fakt " dlouhé době dala smažák s bramborama a trochu tatarky. Večer mi to nesedlo a já chytla neuvěřitelé křeče a nemohla dýchat. Ležela jsem na posteli a známej musel zavolat manžu, aby došel, protože jsem fakt vypadala hrozně (aspoň to tvrdili, já o tom nevím, protože jsem prostě okolí nějak přestala vnímat). Držela jsem se za břicho a fakt jsem brečela bolestí.. co se dělo kolem nevím.
Potom akorát vím, že mi manža říkal, že zavolal rychlou a ta byla u nás na chalupě do půl hodiny. Měli podezření na žlučník, takže mě naložili, píchli mi flexilu s Algifenem a jeli jsme do Jindřichova Hradce do nemocnice. Manža jel za sanitkou autem a Áďu nám pohlídali sousedi, se kterými jsme tam jeli.
Tam hned na chirdu kde mi vzali krev, z ní na gynekologii, aby koukli na malou, jestli je všechno v pořádku (díky bohu bylo :sweat_smile: ) a potom na sono, aby mrkli na ten žlučník co a jak..
Mezi tím, se mi rapidně ulevilo, že jsem se už i dokonce začala smát a povídat si se sestřičkama a jenom jsem se modlila, aby mě pustili a nenechali si mě tam, což samozřejmě hrozilo :confounded: ale být hospitalizovaná dvě hodiny od Brna, se mi fakt teda nechtělo :angry:
Výsledky z krve dopadli dobře atd.takže mě pustili s tím, že zítra musím k obvoďákovi a mám dietu... večer se mi ještě udělalo špatně, ale jenom od žaludku, takže jsem to ze sebe všechno vyklopila a bylo mě opravdu fajn.

Takže asi tak jsme ukončili poslední večer prodlouženého víkendu :frowning2: já jsem o rohlíkách a piškotech a je mi děsně, protože mám hlad...ale snad mi zítra něco dr.řekne a budu si moct něco lehkého udělat na jídlo.

Tak to je prosím celé :stuck_out_tongue_closed_eyes: se smaženým a mastným se můžu určitě rozloučit, ale snad to nějak vychytám a bude to dobrý. Na restauračky jsem zatím zanevřela a uvidím, co mi řekne zítra dr.

Pěkný zbytek víkendu, kočky
4. říj 2009 v 18:50  • Odpověz
autor
Dobré dopoledne, kočky...

tak jsem zpět od dr.a dopadlo to tak jak jsem v tajnu duši doufala, vzhledem k tomu, že jsem těhule, tak můžu začít postupně vařené brambory např.s mrkví a kuřecím masem, tvaroh, jogurty....atd(ale z nízkým obsahem tuku). prostě taková dietka, ale samozřejmě až do konce těhu se vyhýbat smaženým jídlům.
Prý by mě to už nemělo zlobit, ale stát se to může...a to se už potom řeší operací, ale teď by mě to prostě dr.nedovolila, takže se musím hlídat.
Se docela i těším, až si udělám dneska vařený brambory a do toho mrkev :grinning: , konečně nějaké jídlo a né piškoty jenom s čajem a ohledně toho pití nic moc neříkala, akorát co vím, tak že si můžu udělat sirup s vodou a ty pramenitý vody...no nevím, mám z nich nějak strach. Když jsem byla v těch Jižních Čechách, tak jsem pila neperlivou vodu, ale ochucenou-myslím, že to byla Bezinka a nebo ta Mateřídouška :confounded:

Holky... moc se mi ulevilo, že malá byla v pořádku. Fakt jsem myslela, že potrácím Uff, ještě že je to už za mnou a malá je fakt v pořádku.

Marciii, jak ti je kočko, snad je to už mnohem lepší než před tím!!!

Jani, kdy to budeš mít potvrzené od dr. to těhulkovství... držím palečky na vysoké HCG :dizzy_face:

Mějte se moc pěkně a já si jdu pomalu kuchtit oběd :grinning: a chroupat mrkev.
5. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahoj Holky,
Teda Lucí musím ti říct že mě až zamrazilo v zádech když jsemm si to přečetla jsem moc moc ráda že je vše už v pořádku ty i malá UF TO NÁM NEDĚLEJU ju :wink: fakt na sebe musíme být opatrný já si minule dala rajskou v závodce a celý den jsem ležela a zvracela asi se těm jídlum co nejsopu doma opravdu budeme muset vyvarovat :wink: Jinak Landštejn znám taky jsem tam loni byli moc se mi tam líbilo.

Co se týka mě už se cítím líp sirup zabíra ale ještě to radši nechi podcenit a moc vylézat s postele a na víc mi je v ní moooc dobře :sweat_smile: :sweat_smile: Nevím jestli mi prcek vždycky nepřilehne nějaký nerv ale když chvíli stojím nebo sedím hrozně mě píchá pod lopatkou že se to nedá vydržet a když lehnu za chvíli to přejde :grinning: :grinning: Ale co mě spíš znepokojuje že jsem vlastně v 19tt a necítím vůbec ale vůbec pohyby ani bublinky,šimrání prostě nic :frowning2: :frowning2: jsem z toho nervozni a smutná :frowning2: :rolling_eyes:

Už aby bylo 19. to jdu na srdíčko a 20. hned na 3D utz už se těším až se dozvím co to je :grinning:
Jani co se týká tebe doufám že už máš těhu potvrzený :grinning:

No nic berušky jdu zas hají Hani písni jak pokračujete s baráčkem tak pa juknu na vás večer
5. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
Omlouvám se ale přeskakují mi dneska nějak písmenka mám novou klávesnici a nemužu si na ní zvyknout je hooodně u sebe :sweat_smile:
5. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
Jeziiiiiiiiiiiiiiiiis marjaaaaaaaaaaaa

lucko, ty nám dáváš, tedy!! :( Snad je tedy už ale všechno v pořádku a nejez takový blafy! :slight_smile: smažák, fuj...!! tak aspoň víš pro příště, že malá ho nemá ráda :slight_smile:)
Jeziš tohle jsou fakt story!!!
Marci, to je dobre, že je líp!! A neboj, třeba jen máte mimčo lenocha a navíc hodnyho, co nechce mamku kopat do pupíku, určo ´je všechno ok, za chvili na tebe koukne doktor a uvidis malé:slight_smile:

Jani, dneska si měla být u dr? Tak snad taky vše ok!!!

Holky, u nás nic nového - dělníci jako obvykle, dneska snad zas něco začali dělat, blbouni... :( snad pomohlo to seřvání z minulého čtvrtka a výhrůžka penálema, co jim začnou naskakovat, když se s tim budou dál takhle sr.t
Jinak tenhle víkend jedeme do Valtic do sklípku, tak se moc těším, s partou kamarádů, už se těším, jak si odpočinu a trochu vyleju hlavu.. a pak ve čtvrtek tradááá cyprus.. :slight_smile:
5. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ahojky,

Luci, co to jíš za hrozná jídla!!! :slight_smile: Ještě, že je všechno o.k., ale pěkně jsi nás postrašila :confused: A co? už můžeš aspoň kuřecí maso? brambory a mrkev taky nic moc :grinning:

Marci, gratuluju, že už jsi zdravá. A když Ti dělá ležení dobře, tak lež. Až se mimísek narodí tak už si jen tak nelehneš. Tak užívej :wink:

Já jsem byla v pondělí na krvi a výsledky byly teprve včera. Těhotenství potvrdili :slight_smile: Ale ještě nejsem objednaná. Sestřička mě zase vytočila. Prý můj doktor bude mít volno až poslední týden v říjnu (mimochodem máme být na té dovolené) a jestli chci jít na kontrolu dřív, tak musím k nějakému novému. Je asi logické, že nechci na kontrolu v 10tt!!! Už mě to točí, chodit pořád k někomu jinému. Přes prázdniny jsem to chápala, když jsou dovolené, ale teď. Tak nevím, jestli si ho mám vydupat, nebo jít k tomu novému (je to prý primář ze Šternberka - ale aby to nebyl nějaký stoletý senil) nebo se prostě přehlásit jinam. Mě prostě nebaví, znovu každému dr. všechno vysvětlovat a znovu mu všechno říkat. Ten můj mě zná, tak je to v pohodě. No ještě mám chvilku na rozmyšlenou. Jsou tam dnes až od dvou.

Hani, tak vy už příští týden dovolená. Super. Tak snad vám vyjde počasí. Nevíš jak tam teď je? ještě teplíčko? Ale asi určitě, když je vedro i tady.
7. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
Ahoj kočky,

Jani...takže GRATULUJU k potvrzení k těhulkovství a buď na sebe opatrná, nic nepřeháněj a buď v klidu!!!!!
Jinak ty jídla jsou nic moc, kdyby jsi mě viděla :grinning: na večeři buď suchary a nebo tvaroh bez tuku atd. Hodně toho nemůžu a to mě ser... :angry: hlavně zeleninu, můžu jenom povařenou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
....no, co ti budu povídat.

Hani, užij si příští týden dovču i za mě :dizzy_face:
7. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
No to ti Luci moc nezávidím. I když mně poslední dobou je pořád tak nějak špatně od žaludku, tak ani nemám na nic chuť. Ani na suchary s tvarohem ani na bifteky :grinning: A to budeš mít takovou dietu až do konce těhu? To snad ne :confused:
7. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
čauky, tak už jsem objednaná k doktorovi. Přístí týden ve čtvrtek. Ale než mě tam nakonec vmáčkla, trvalo to snad 5 minut. Ale jdu k tomu svýmu Dr., tak jsem ráda. Holky, mně se nic nechce. Ani pracovat ani dělat nic jinýho. Ale když si půjdu lehnout, tak usnu a pak v noci nemůžu spát. No je to zapeklité. Nevím, co budu dělat :grinning:
7. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
Ahoj holkyy! tak já dneska trávila dopoledne na stavbě a kontrolovala dělníky! :slight_smile: už mi chyběl jen bič! :slight_smile: Ale dneska nám konečně zalili strop betonem, takže vytvrdnout a zdíme pod střechu...
aspon nejaky pokrok zas :slight_smile:

JInak Jani, gratuluju!!! A odpočívej, kdy se ti zachce:slight_smile: A je ti špatně?? tyjooo, a bylo ti i prvně?! Hlavně že se ti povedlo vecpat k tomu doktorovi a pak už tě budou sledovat a snad všchno proběhne ok!!

Luci, kráásná dietka :slight_smile: a to fakt budeš jíst až do 40tt?!! to spíš budeš hubnout, než aby ti rostl pupík.. Jak kromě toho případu s žaludkem bylo vlastně na jihu čech?? stihli jste něco než jsi ulehla do nemocnice?!!

Marcii, snad jsou všechny nemoci už pryč a cítíš se fit!! A hlavně fazolka...

Hele vy dvě těhule pokročilé.. už máte jména?! :slight_smile:)
7. říj 2009 v 16:26  • Odpověz
Hani, gratuluju k dalším stavebním pokrokům. Tak za chvíli se budete stěhovat :wink:
Mně právě blbě poprvé vůbec nebývalo. A teď je to takové, že jsem úplně bez chuti, ale zase když něco sním tak mě to na chvíli přejde. Ale jinak je to v kuse celej den. Akorát čekám, kdy začnu i zvracet. A prsa mě bolí tak, že bych je nejraději neměla :grinning: Ale to bylo i předtím :grinning:
7. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
Dobré ranko holky,
Jani moc blahopřeju k těhulkování a hlavně se šetři ju :grinning: Jinak já to měla taky tak s těma chutěma a na konec jsem zvracela všeho vvšudy jen 3x takže to ani příjít nemusí :grinning: tak uvidíš :wink:
Hani to je fajn že se na stavbě pohnuly to už by jste na vánoce mohly být tam ne????
Jinak dovču si užij a hlavně si odpočiň a doufám že přijedeš s fazolkou bříšku :grinning:
Lucí tu dietu ti nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufám že je jen dočasná ne???Je fakt že ta zelenina by tolik nevadila mám jí ráda i když jíst jí pořád nevím :sweat_smile: ale zabil by mě ten tvaroh a suchary :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já už se cítím celkem dobře a na utrz bylo mímo v pořádku tak snad je pořád musím vydržet do 20. na další utz ale určitě je vše ok jen aby už ty pophyby byly :grinning:
8. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahoj holky! No na vánoce by to sice bylo pěkné, ale to už fkat nestihneme... protože když je míň než pět stupnu, nesmí se skoro vůbec nic dělat, ani elektro, ani voda, ani sadroše atd.. takže nic
tak se jen modlime, aby byla slaba zima a slo makat i přes ní...

JInak nic nového :slight_smile:
Snad je všem těhulím dobře! :slight_smile:)
8. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.