• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
autor
Ahoj kočky,

Hani, tak super, že stavba pokročila... to tam budete už na vánoce-jak psala Marcii, ne :slight_smile:
Jinak my už máme jméno dávno vybrané a mám ho v pasu, kde mám fotku, tak tam mrkni... a doufám, že jak se vrátíš z dovolené, tak vás bude o jednoho pasažéra víc :dizzy_face: ale vís jak, určitě to nehroť a nebuď smutná, kdyby to nááhodou nevyšlo (což vyjde), mimčo přijde samo.

Jani, mno jo no..těhu nevolnosti :grinning: já to měla jenom občas, hlavně teda v tom šíleném vedru, ale kolikrát se mi udělá špatně i s blbé paštiky :sweat_smile:
Hlavně buď na sebe optarná, jo.

Marciii, dieta je už v pohodě... už můžu jíst konečně normálně-samozřejmě se nemůžu přecpávat, žádná čokoláda, tučné a smažené jídla. Musím si to trochu hlídat co všechno vlastně jím, ale už to není tak hrozné :slight_smile:
Takže jsem ráda, že zase konečně baštím a abych popravdě řekla, akorát co mi chybí jsou jednohubky s lososem, protože tuto rybu já miluju.
Stejně to budu muset nějak vyřešit, abych nějakou tu rybu do sebe dala...v těhu se to hodně doporučuje a o filé být až do konce těhu nemůžu :wink:
Jinak super, že je mimčo v pořádku a ty se už cítíš líp. Za chvilku už budete vědět co čekáte a já jsem na to hrozně zvědavá, tipuju chlapečka :dizzy_face: :dizzy_face: a na ty pohyby se pozeptej až půjdeš na ten velký UTZ, akorát počítej s tím, že u každého je to opravdu jinak, kamoška cítila pohyby až kolem 22tt..

Mě čeká ultrazvuk zítra, budu mít dva za sebou.... tak jsem celá nervózní jak to dopadne.
8. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahooj, Luci, Verunka!! :slight_smile: Kráásný jméno! :slight_smile: šikulky!! :slight_smile: Akorát není Veroniky někdy v únoru?! BUde mít svátek i narozky jeden měsíc?! :slight_smile:))
8. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
autor
Hani, také jsme na to přišli, ale na jiném se prostě neshodnem :grinning: :grinning:
....manža chtěl Elišku a to já prostě ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže jsem ráda, že jsme se aspoň na nějakém jméně shodli.

Jinak je u nás novinka, objednali jsme dneska kočár i s autosedačkou + adeptéry a slunečník..
Mám ho v Albu :wink: mají je teď v akci, protože je to loňský výrobek a je o necelé 4000,-kč levnější než stál.
8. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
Lucí já jen doufám že na tom velkém UTZ už budu pohyby mít :grinning: když jsem byla u doktora a řekla mu že pohyby necítím řekl že se nic neděje jsem vlastně teprve na začátku 5.měsíce tak že mám čas na prvorodičku tak uvidíme :grinning: kočárek je krásnej.Co se týká jmen u nás tak jména na kluka máme 3 bud Vojtíšek,Vítek nebo Matěj tak doufám že budeme mít kluka protože jinak u tý holky jsme se na jméně neschodly a já řekla že na holku si muže vybrat manža a ten má prostě v hlavě jen tu Elišku :stuck_out_tongue_closed_eyes: už od začátku a nemužu mu jí vymluvit už jsem navrhovala takových jmen Vendulku,Verunku ,Krystínku a jiné a nic mi neprošlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
Čauky,

Luci, tak to je fajn, že nám neumřeš hlady :grinning: A smažená jídla stejně nejsou zdravá. A jinak vidím, že začínáte jít pomalu do finiše. Kočárek na cestě :wink: To se nezdá, ale hrozně to letí. Moje sestřenka je taky Verča a narozená je v lednu. Těsně před tím Vánoce, tak z toho byla taky vždycky špatná, že má všechno tak u sebe a pak celý rok nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale když se vám jméno líbí, tak proč ne. A znám spoustu lidí, co mají narozky koncem srpna nebo začátkem září, že se na ně hrozně netěšili, protože se muselo jít po prázdninách do školy :grinning:

Marci, ty pohyby jsem fakt někde na netu četla, že u prvorodiček až v 22tt. A říkal Ti to i doktor, takže žádné obavy. On se mimísek ještě nakope :grinning: A co to máte všichni s Eliškou? To je teď nějaká móda? Nebo náhoda, že jste se tak s Luckou shodly?

Hani a kolik jsi vlastně DC? že vám plodné dny vyjdou tak akorát na dovolenou?

U mě nic nového. Celé dopoledne jsem odpočívala. Fakt mi bylo blbě. A pořád bych spala. Už chci, aby byl příští týden, aby mi Dr. potvrdil, že je všechno o.k. Je to hrozné čekání :angry:
8. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
autor
Marciii, takže jsme na tom s jménama prostě stejně... ani nevíš, kolik jsem manžovi navrhla pekných jmen a také mi to neprošlo, jenom ta Veronika. Takže jsem ráda i za ni, protože Elišku bych prostě nedala :angry:

Jani, začíná se to pomalu rozjíždět, příští týden jsem už v 6měsíci, do toho vánoce atd. no, nebude to lehké...
Si to neumím nějak představit, že bude člověk lítat i ohledně věcí na miminko :grinning: chtěli by jsme to do toho konce Ledna mít už pěkně všechno doma nachystané. Nikdy totiž nevíš...

Dneska je asi nějaký blbý tlak nebo co, protože já jsem normálně po obědě odpadla a probudila se až teď :sweat_smile: tak mě snad probere prochajda, když půjdem s manžou pro synátora do školky.
Aspoň u ťamana mrknu na nějaký svetr pod zimní vestu :wink:
Ty Jani pěkně odpočívej, ať nabereš spoustu nových sil...miminko to potřebuje.
8. říj 2009 v 15:23  • Odpověz
No jo luci, to je pravda. 6 měsíc, toto letí. Kočárek je moc pěknej. Kámoška si koupila podobnej a je až na detaily moc spokojená. A jak se pohybujou ceny. Ona za něj před rokem dávala kolem 20 tis.
A koukala jsem, jak Ti roste bříško. Ty jo. To je pokrok. A vyskočilo tak celkem najednou, že? To už se asi nedá moc schovat pod svetr :grinning:
No s tím tlakem máš pravdu. Asi ještě chvíli něco zapracuju a půjdu taky odpočívat. Skoro všechno jsem odložila na zítřek:angry: Tak aspoň dnes ať si to volno užiju. :slight_smile:
8. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
Ahoooj, ja byla na nějaký pracovní schůzce :slight_smile: a vy tady zatím píšete romány.. :slight_smile:

Jani, jsem dneska 10-11 DC (nevím, od kterýho dne počítat přesně), takže plodný dny vycházej do 14/10 myslím, a na dovču odlétáme 15/10 :slight_smile: Ale nevadí, my to jistíme už od teď stejně, rpotože mě bolí pupík, ajko když jsem poprvé měla ovu :slight_smile: .. a budem to jistit až do konce měsíce :slight_smile: prostě nidky nevíš, kdy se zadaří...:slight_smile: takže jistota je jistota :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, tedy, my to máme zas uplně naopak- holčičí jméno naprosto bez problémů a s klukama máme potíž, tam jsme ještě shodu nenašli...
8. říj 2009 v 15:44  • Odpověz
Hani, doufám, že byla pracovní schůzka aspoň příjemná :slight_smile:
A k tomu snažení: ode dneška musíte každý den nejlépe dvakrát :grinning: A o dovolené si můžete odpočinout :grinning:
Legrace. Mylím, že je nejlepší k tomu přistupovat s klidem, protože psychika je největší nepřítel. A mimčo přijde určitě v té nejvhodnější době :slight_smile:
A jaké máte vybrané jméno? My jsme měli vybrané s bývalým. Simonka nebo Gábinka. U kluka jsme taky tápali. Ale teď to budu muset změnit. Vymyslet něco nového. Tak vůbec nevím. Asi počkám až budu vědět, co to je a pak něco vymyslíme :slight_smile:
8. říj 2009 v 15:54  • Odpověz
No, Jani, schůzka ušla. Pán byl vědec, takže to bylo trochu náročný :grinning: :grinning: :grinning: ale věděl hodně!! Ale byl zahulenej.. děs běs...

Jinak já manželovi říkala, že dvakrát nejlépe, moc se mu ten nápad zamlouval :grinning: a žádný odpočinky :slight_smile: prostě když můžu, pomůžu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Teď na jedný diskusi, kam ještě chodím, měla jedna holčina snažení číslo 33- tedy asi tři roky necelé. Už měli jít příští měsíc na nějaký IUI (asi jakože umělý, nevím přesně), ale prostě najednou zázrak a dneska našla // .. prsotě se hlava upnula na pomoc doktorů a vytěsnila to a povedlo se.. tyhle zázraky jsou prostě uchvatnýýý

My holčičích prostě spoustu - zrovna vede Stella, Julie, Marianna.. je jich spousta, na kterých jsme se shodli.. ale kluk?? Manžel by chtěl Václava, Ferdinanda, Rudolfa.. a já spíš Šimon, Jonáš, Tobiáš, Max(im - imilián), Alex, Jáchym, Marián, Prokop.. zatím se blížíme shodě jen v Tomášovi, Štěpánovi a Markovi.. ale ani z jednoho nejsem úplně odvázaná hlavně proto, že Tomáš je jméno rodové, zabrané rodinou mého bratrance, kde se tak bude jistě jednou jmenovat už asi 5. generace, Štěpán je o Vánocích a to mu nechci udělat a Marek je takové, co se nedá pořádně zdrobnět - jen Mareček...
8. říj 2009 v 16:47  • Odpověz
autor
Hani, tak to ta kočena měla skoro stejné jako my :dizzy_face:

Jinak nám dneska došli kompletní výsledky z plodovky a čekáme ZDRAVOU HOLČIČKU :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak ještě aby ten zítřek dopadl dobře a bude to super...
8. říj 2009 v 16:50  • Odpověz
Ještě že máme dost času :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale jak už jsme to jednou probírali, tak něco už víme...
8. říj 2009 v 16:50  • Odpověz
autor
Jani, tady je odkaz na ty kočárky:http://www.detskyraj.cz/zbozi/6802-x-lander-xa-2008-+-korba-+-maxi-cosi-cabriofix-basics-09-s-adapterem-
8. říj 2009 v 16:51  • Odpověz
LUCI, mooooo gratulujuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a přesně jsem si na tebe vzpomněla, jak jste to měli teď s malou!!
8. říj 2009 v 17:07  • Odpověz
autor
Bré ráno, kočky..

tak my za chvilku jedeme na ty vyšetření, snad dopadnou dobře..

Jestli chcete, tak mrkněte ke mě do Alba..dneska mi došel balíček pro mallu z mimibazárku :wink:

Mějte se všechny moc pěkně, já se potom ozvu.

Páááááááááááááááááááá
9. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahoj holky včera už jsem nevydržela a musela vylízt ven na prochajdu byla to moooc příjemná změna po tom ležení pořád. :grinning: Jinak co se týká těch jmen Jani nevím co na tý Elišce chlapy mají prostě to je náhoda že jsme se schodly :sweat_smile: ale když jsem ta k pročítala net tak se chlapům Eliška hooodně líbí nevím proč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lucí moooc gratuluju k výsledkům plodovky já na ní ani nebyla říkal doktor že mě toho ušetří radši když jsme měli takový problémy s otěhotněním když byl Nt screening i triple testy v pořádku aby mě tam hnal jen k vuli věku mu příjde zbytečný :dizzy_face: tak jsem docela ráda :wink:
Jinak oblečky jsou super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A dnesšní vyštření budou ok neboj Lucí ....
Co se týká těch pohybu tak dneska jsem jsem vlastně 19tt+2 takže mám asi ještě opravdu čas jen už se na to těším až porvé ucítím mimíska :grinning:
Hani když se vrátím k těm zázrakům to je fakt stačí když jukneš na Lůcu to byl taky zázrak :grinning: je to prostě supeeer co příroda někdy dokáže :grinning:
IUI je insceminace to je pohodový zákrok a zdarma :grinning: já měla 3 IUI i když k ničemu :grinning:
Co se týká toho snažení o miminko já nevím prostě bych to nechala kdykž budete mít chuť samozřejmě kdyby jste jí měli děnně bylo by to nejlepší :grinning: ono je někdy lepší ty plodný dny moc nehlídat a nesoustředit se na to ale to ty víš :wink: Já si prostě myslím že nejpozději do vánoc budeš mít taky krásný // a bude to to ten nej dárek :grinning: pod stromeček.
9. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
Ahojky,

Luci, ten kočárek je moc hezkej a myslím za super cenu. I to co o něm píšou se mi pozdává. Ještě bychom mohly vyslat Hanču, ať ho obhlídne přímo v prodejně. Mají v Praze obchod :grinning: A budete si objednávat ten modrej? Mně se líbí ten oranžovo-zelenej. A když čekáte holčičku, tak i ten červenej je pěknej :slight_smile: A gratuluju k výsledkům :slight_smile:

Jo holky, s tím otěhotněním je to někdy opravdu zázrak. Takové happy endy jsou fakt nádherný. Ale asi je bohužel i hodně těch, kterým se nezadaří nebo maj různé problémy. Ale to určitě něbude náš případ a budem raději všechny myslet pozitivně ať všechno dobře dopadne.

Hani, tak aspoň ses na schůzce něco přiučila, ne? :wink: Já ráda chodím někam s chytřejšíma lidma. Aspoň se člověk dozví něco nového. Ale nesmí to dotyční přehánět a povyšovat se nad druhé. Můj ex byl hrozně chytrej. A pořád mě poučoval. To už mi pak lezlo na nervy, když jsem všechno dělala špatně :grinning: Ale teď se zase někdy přistihnu, že to dělám já svému příteli. Tak se pak sama na sebe za to zlobím. No holt se těch pár let s ním na mě podepsalo :grinning: Dneska jsme byli na kafi a zrovna jsme si říkali, že máme pořád stejné myšlení :grinning: Vyzvedávala jsem ho z práce, tak jsme se smáli, že je to prdel, když ho vyzvedává exka. :grinning: No jsme takoví experti. A přítel na něho ukrutně žárlí :stuck_out_tongue_closed_eyes: A já mu nemůžu vysvětlit, že nemá důvod. Že jsme prostě jenom dobří kamarádi.

Jo a Hani ještě k tomu snažení. Dr. mi říkal, že nejlepší je se snažit ob den. Prý že jsou pak spermijky kvalitnější a je jich více. Tak teď můžete vyzkoušet třeba denně a když to náhodou nevyjde, tak se příště musíte trochu krotit :grinning: Ale to se lehce řekne,že?

Marci, tak až ucítíš první pohyby, tak nám to přijď hned nahlásit. I když ještě máš fakt asi čas.
9. říj 2009 v 18:35  • Odpověz
AHOJ BERUŠKY.
DNESKA JENOM V RYCHLOSTI LUCÍ BLAHOPŘEJU K VÝSLEDKUM UTZ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
VČERA VEČER JESM PORVÉ UCÍTILA BUBLINKY A PŘÍJEMNÉ ŠIMRÁNÍ V BŘÍŠKU TAK DOUFÁM ŽE TO BYLO TO CO SI MYSLÍM :grinning: LETÍM DO MĚSTA VUBEC NIC NESTÍHAM TAK PA
12. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak to počasí je teda ale hnus...fakt nemám slov a ke všemu by mělo od Středy "prý" začít i sněžit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Snad to tentokrát nevyjde a bude aspoň tak jak je dneska-podzimně. Na ten sníh je přece jenom brzo.

Marciii, takže už cítíš bublinky? No to je super, to bude už určitě miminko. Takže gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani, objednali jsme ten modrý kočárek... i když čekáme holčičku, moc se nám líbí a nejsem zastánec toho, že holčička musí být v červeném a klučík v modrém.
Jak jsi na tom ty, kdypak máš kontrolu?

Haňulko a co ty, něco nového?
12. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
AHoooj, holky!
Marcii, gratuluju k bublinkam, jen tak dal :slight_smile:) Snad uz je ti lip!!!

Luci, nic moc noveho. Bysli jsme ted na vikend u Valtic ve sklipku, moc jsme si to uzili, poctive se kazdy den "tulime" krom vcera, to jsme byli mrtvy...
a ve ctvrtek huraa dovča, týden v teple..
počasí mě děsně štve kvili nasi stavbe.. protože zas asi nebudou nic moct delat. tak nevimm :frowning2:((
12. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
Hani, takže už začínáš pomalu balit na dovču? Jééé, já ti závidím... snad tam budete mít líp než tady :wink:
...tulení dodržujete, to je fajn, uvidíš, že z toho něco bude.
Se těším, až nám sem napíšeš, že máš na testíku //.

V takovém počasí se nic dělat na baráku nedá, to máš pravdu.. co vám tam vlastně ještě chybí? Nějak jsem to tady napostřehla... :sweat_smile:
12. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
Ahojky,
Marci, tak vidíš, bublinky jsou tady a zachvíli to bude kopanec :grinning: A copak máš dneska tak napilno?

Hani, ta dovča vám super vyjde. Tady, když budete odlítat, bude sněžit a přiletíte tam do krásného sluníčka :grinning: Hlavně pozor, ať se nenachladíš, až přijedeš domů zase do té zimy.
Mi se na tu naši dovolenou nechce. Za prvé je počasí opravdu nic moc a za druhé mám přece jenom trochu strach. Kdybych byla už ve druhém trimestru, tak by to zase bylo něco jiného. Ale dle mých výpočtů jsem teď v 7tt, příští týden 8 a dovolená by vycházela 9tt. Tak už doma naznačuju stále silněji, že by bylo lepší zůstat doma. A když bude vše o.k. můžeme jet v zimě. Na poslední dovolenou na delší dobu :grinning:
Jinak všimly jste si, že jsem zdárně přečkala 6tt, ve kterém jsem minule potratila? Tak mám radost. Na kontrolu jdu ve čtvrtek. Tak se jenom modlím, ať je všechno tak jak má. Myslím, že by doktor měl vidět i srdíčko. Že je videt už od 6tt.

Luci, že vy plánujet ještě třetí :wink:
12. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
Luci, ještě nebalím :slight_smile:) jsem včera vybalila z toho picího víkendu :slight_smile: Potřebuju ještě vyprat a vyžehlit, abychom si mohli vybírat na dovču věci, co opravdu chcem :slight_smile:
zrovna jsem se koukala na počasí a http://www.kurzy.cz/pocasi-na-kypru/larnaca/
mám radost :slight_smile:) snad to tam vydrží přes tu naší týdení odpočívačku.. :slight_smile:

Doufám, luci, že z toho něco bude!! Ne že by mě to nebavilo :grinning: :grinning: ale výsledky pozitivní by byly ještě víc super! A taky se moc těším, až vám budu moct něco takového napsat!!! :slight_smile:
Na baráku nám chybí skoro všechno. Máme hotovo po strop. Teď měli dnes začít stavět podkroví, ale nevím, jestli vůbec něco dělali... musím zavolat stavbyvedoucímu... potřebujeme to dostat pod střechu co nejdřív!! :slight_smile:

Jani, taky bych o té dovče uvažovala, kdybych na tom byla jako ty...Ale zas na druhou stranu co se má stát stane se, tady nebo tam!! Ale neboj, určitě to teď bude v pořádku všechno, probrala bych to s doktorem, být tebou... co by na to řekl.. A srdíčko ano, já ho v 6TT už měla vidět a slyšet!
12. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
Jo Hani, to máš pravdu, co se má stát stane se. Ale kdyby to byla dovolená u moře, jak jedete vy, tak je to zase něco jiného. V tom Norsku se člověk při tom chytání ryb celkem nadře :stuck_out_tongue_closed_eyes: Není to jak sedět tady u rybníka. A navíc na těch loďkách, když mi bývá tak blbě, nevím, jestli bych to dala. Abych tam ty ryby spíš nekrmila :grinning: A jet tam a celej den ležet na chatě to můžu ležet doma.

Koukala jsem na to počasí, kéž by vám to vyšlo. voda 29 stupnů. Paráda. A se kterou cestovkou jedete? A začni už balit, at nic nezapomenete. Hlavně plavky :slight_smile: Aspoň dvoje :slight_smile:
12. říj 2009 v 15:43  • Odpověz
Jani, to je pravda, ja si neuvědomila, že vy to máte tak akční :slight_smile:) Ale zas by tamní rybky měly na čas krmení hodně zajímavý :grinning: :grinning: :grinning:

Jedeme s Alexandrii, ještě jsem s nima nikde nebyla, tak jsem zvědavá. Ale on Kypr skoro nikdio jinej nejezdí, takže moc možností nebylo.
Balit začnu počítám tak ve středu, kdy jdu na nákupy krémíků na opalování atd.. :slight_smile: těch nutností, co doma nemáme... Plavky mám celkem troje, beru všechny :grinning::grinning: nevím totiž do kterých se vejdu..
mám pocit, že co jsem vysadila HA, tak si moje váha dělá naprosto co chce, to je fakt děs..
12. říj 2009 v 15:54  • Odpověz
autor
Hani, to počasí je fakt úžasné... když tak kouknu tady u nás ven, tak se normálně i otřepu jako ratlík, ale tam bych si to fakt nechala líbit :grinning:
S tím baráčkem jsem si myslela, že jste na tom ještě hůř.. ale uvidíš, že se to pod střechu dostane co nejdřív nebo by aspoň mělo, protože jsem si teď na novinkách četla, že už má opravdu začít sněžit a být přízemní mrazíky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani, neblázni :fearful: žádné třetí už nechci, bude mi úplně stačit malá a Adam :wink: fakt nejsem mamina na plný úvazek, abych rodila skoro každý rok :grinning: budu ráda za toto těhotenství, že to s malou doklepem aspoň do toho 30tt.
Jinak ani nevím, že jsi to překročila, protože tam ještě nemáš týdny a já nevím, od kterého datumu si to počítáš... ale potichounku gratuluju a těším se, až nám ve Čtvrtek napíše co a jak.

Jinak jsem asi něco blbého snědla, není mi dobře a mám takové ty chvilkové křeče a běhám pořád na wc, ale nic...
Takže jsem zvědavá, jestli se pos**** nebo ne :angry:
12. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
Luci, mam to podobně. už bych šla z prace, ale do toho počasí se mi nechce ani za mák.. budu se muset přesvědčit a vypadnout, abych mohla jít prát...
musí to dostat pod střechu do konce října, luci, jinak jim začnou naskakovat penále a to určitě nechtěj.. jsem volala stavbyvedoucímu a prý makaj.. tady se to tak jako honí, chvíli leje, chvíli ok, tak aspon po kouskách asi pracují...
a nestraš s mrazem a sněhem, nechci je, brrrrrrrrrrr... i když letos hlavně kvůli stavbě, jinak mam zimu mimo prahu docela rada .) jen nesnasim pliskanice

Luci, lepší když se po..., než aby to bylo něco jiného.. máš pořád tu dietku?!
12. říj 2009 v 17:24  • Odpověz
autor
Hani, já mám ráda zimu, ale jenom když je napadnutý sníh a nejsou takové ty břečky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co nesnáším je to, že je chvilku pěkně, potom se něco přižene a za chvilku je zase hezky-do toho klidně i sněží. To už jsem tady také zažila...
Ani nevíš jak ráda bych se po****, ale ono to prostě nejde až na ty křeče, ale není to nic jiného. Malá kopoší, takže je to opravdu s toho jídla, dietu sice ještě mám, ale pomalu zkouším už ty jídla co jsem jídávala, samozřejmě bez smaženého a tuků.
Uvidíme co se z toho vyklube, snad nebudu marod, zase prý něco řádí :angry:
12. říj 2009 v 17:49  • Odpověz
JO, taky jsem slyšela, kamoš takhle proležel vikend.. blil a sr... horecka přes 38, proste des..
tak snad nic z toho nemas a je to jen nejaky jidlo proklaty..

Hlavně, že cítíš malou, jak tě okopává... jééééé, já už chci taky, tohle zažít :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to se fakt těším! :slight_smile:
:dizzy_face:

tak já vypadávám z práce... ještě zítra tu budu!!pa a hezký večer..
12. říj 2009 v 17:55  • Odpověz
autor
Hani, tak to přešlo a je mi už dobře, akorát jsem radši vytáhla bílí jogurt a piškoty :grinning: :grinning:

A neboj, brzo to okopávání také zažiješ, jenom co se vrátíte z dovolené a pár měsíců na to, budeš mít kopance jako hrom :dizzy_face:

Já jdu dělat večeři-teplou, takže se pro dnešek také loučím. Mrknu zítra, pěkný večer všem!!!!!
12. říj 2009 v 18:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.