• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
Jani, koukala jsem, že ho má Lucka taky v albu, tak jí tam mrkni.. je to ten růžovo-modrý obrázek .))
28. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
Díky, hned to vyzkouším.
28. črc 2009 v 15:44  • Odpověz
No to se mi nezdá moc spolehlivé. Respektive bych řekla, že je to pěkná blbost. Vždycky se najde někdo, komu to vyjde a komu ne. Ale každý může věřit něčemu jinému :zipper_mouth:
A to ještě všechny spíte? Já ještě kysnu v práci :angry:
28. črc 2009 v 16:08  • Odpověz
:slight_smile:)
Já říkala vtipnééé :slight_smile:
já taktéž v práci, ale už budu mizet, bo přijde na kompletace vodák :slight_smile: tak abych ho kontrolovala .)) Mějte se!!
28. črc 2009 v 16:13  • Odpověz
Tak já už taky valím. Mně přijde vodák ráno. Ale naštěstí spravovat jenom záchod. Tak to nebude žádné moc velké uklízení jako u vás. To Ti nezávidím. Ale víš jak, hlavně se nesmíme moc přepínat a spíš odpočívat :slight_smile:
zatím ahoj
28. črc 2009 v 16:28  • Odpověz
Ahojky holky Jani jsem blbá tak nějak jsem si to špatně přečetla a myslela jsem že máš 29 :sweat_smile: narozky tak jsem o moc neprohádala :wink: dneska jsem celý den hlídám 3 leteho synovce je to dábel tak jsem docela vyřízená :grinning: :grinning: myslím že dneska to zalomím brzy vidím to tak na sedmou protože odpoledne nehrozilo že bych si lehla on prostě nespí od sedmy od rána dokáže řádit až do 22hod ještě že už je manžel doma se ho ujal :grinning: taky je naštěstí zlatíčko tak ted sním řádí on.Lucí to je dobře že je mimčo v pořádku já už se těším na pátek :wink: až ho uvidím manžela jsem měla sebou v Pronatalu tak viděl fazolku a byl v sedmým nebi ted se mnou tedy nepujde bude v práci ale další prohlídku doufam uvidí :slight_smile: No nic jdu dát těm zvířatum (hrají si na zoo) nějakou sváču tak zatím pa
28. črc 2009 v 17:17  • Odpověz
autor
Kočky, ahooooj... koukám, že se u vás spí :grinning:

Nikdo tu není.. tééda :slight_smile:

Marci, držím palečky na Pátek, fazolka bude pěkně vidět :wink:
28. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ahojky,
Marci, no je to jen o pár dnů. Takže jsi taky račice, že? To nám to s těma kontrolama pěkně vychází. Já jsem třetí na řadě. Jdu v pondělí. Už se taky těším. Ale půjdu zatím sama. Asi zbytečná otázka, když vaši partneři už teď chodí na prohlídky, to si porod asi nenechají ujít, že? Já tady nad tím pořád přemýšlím. Jsem taková citlivka a je mi jasný, že u toho porodu budu určitě vyvádět :grinning: Ale asi je lepší mít někoho blízkého při sobě. Někde jsem četla, že si můžete vzít s sebou k porodu až dva lidi.
29. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
Ahoj holky.Jani no jo račice a manžel ryba tak nám to hezky pasuje :wink: no a mimísek bude taky ryba tak nám to hezky vyšlo :grinning: Co se týká porodu tak v tom máme s M jasno on nepujde nemá rád krev a strašně špatně snáší když mě něco bolí tak si ho tam moc nedokážu představit asi bych měla starosti ještě o něj :grinning: a já ho tam ani nechci radši si tam budu hekat a křičet sama :grinning: já sice vydržím hodně ale u porodu ho fakt nechci.Ale je to věc názoru segra tam manžela měla a říkala že jí byl spíš na obtíž :wink: tak nevím mi to máme každopádně vyřešený
29. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
Ahoooj, holky, tak jsem taky konečně tady.. Včera jsem večer pro změnu uklízela po těch vodákách, by člověk neřekl, že tak nadělají jen při kompletacích.. .( No a pak jsme jeli ještě koupit světla, bo dnes má zas přijít na kompletace elektrikář.. a pak už to konečně bude u nás jak u lidí! Dneska jsem po asi 3 týdnech konečně mohla prát! To byl pocit!! :grinning:

Jinak holky, já bych právě ráda toho Berana, jak už jsem tu psala a sama jsem Váha, na hranici se Štírem, tak to u nás docela občas jiskří. Akorát že ten můj beran je klidnější než já asi .)
A o porodu jsme ještě nemluvili, ale mě osobně se taky moc nechce, aby tam u toho manžel byl..
29. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
autor
Ahoj holky, venku je zase pařák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Koukám, že se bavíte o porodu, jestli tam mít u toho chlapa nebo ne.. no, já i kdybych ho tam nechtěla, tak on u toho být chce za každou cenu, takže jsem ráda, že tam nebudu sama :slight_smile: nikoho jiného tam totiž ani nechci.

No a ohledně znamení, já jsem ráda, že to mimčo bude v Únoru, protože my jsme doma všichni rohatí. Já s manželem jsme berani, takže je to u nás chvílama docela drsný :grinning: :angry: a Áďa je býk, takže fakt zajímavá kombinace :grinning: :grinning:
29. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
Tak to ti Hani věřím že jsi ráda že vám to finnišuje mi dělaly barák loni a jsem fakt ráda že to máme hotový :grinning: je to náročný vid už jenom to veškerý běhání . Máme fakt stejný pocity mě taky bude stačit když mě do porodnice jen odveze a příjde až bude po všem a ještě tu představu že bych u toho měla dva lidi to už vůbec ne :grinning:
29. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
To teda jo Lucí to mi tak připomělo že u ségry jsou zase oba raci i syn tak se občas taky pěkně štípou a navíc ségra je generál takže chudáci kluci :grinning: Luci tak když ti to nevadí je to fajn ne že na to nebudeš sama mám spousty kamarádek co si to nemohly vynychválit jsem v tomhle prostě jiná :grinning:
29. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
No já bych raději taky hekala sama, ale zase si říkám, co když budu něco potřebovat a nikde po ruce nebude žádná sestřička. Včera jsem tak pročítala, jak se ve které porodnici rodí a jedna maminka tam právě psala, že zrovnka, když někoho potřebovala, tak tam nikdo nebyl a ještě že měla s sebou manžela, že zavolal personál. Tak z toho mám trochu strach. Ještě jsem nerodila, tak nevím, jak to v těch porodnicích chodí. Ale to řešíme asi celkem předčasně. Ale já z porodu mám úplnou hrůzu :frowning2:
29. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
My jsme rak a střelec. A myslím, že nám to klape. Spíš než o znameních je to o vzájemném porozumění a toleranci. A když to u toho partnera nenajdem, tak si s ním přece neděláme mimíska :dizzy_face:
I když, když je člověk zamilovaný a má růžové brýle, tak přehlíží spousty chyb a spousty chyb sám nadělá.
29. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
Marcciik, no my jsme v tomhle trochu šáhlí :grinning: s manželem. Teď jsme dodělali rekonstrukci v bytečku, co budeme pronajímat, až dostavíme barák :slight_smile: Takže válčíme stavebně na všech frontách. A věříme, že mímo už přijde do nového.. Zrovna jsme řešili dovolenou, jestli vlastně letos stihneme nějaké moře. Loni jsme se brali, tak jsme byli jen po Čechách a to moře mi už chybí... Tak snad říjen jižní Kréta, když bude všechno se mnou a fazolkou v pořádku :slight_smile:
Jééé, už bych jela..

A souhlasím s Jani, že je to o té toleranci. Naši jsou jak my (beran a štír) a klape jim to už 37 let !! :slight_smile:
29. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
To jo je to hlavně o toleranci ta je duležita segra by podle znamení měla miít idealni manželství zrovna se furt rafou je to strašný a chudak to dítě mezi nima kolikrát bych jí ho nejradši sebrala ale je ten rozdíl že ona když byla těhule byla naštvaná přišlo jí to moc brzy :angry: Mi jedeme na dovču za 14 dní už se těším jedme na jih čech jak jsem už psala moře u mě letos nehrozí říkal doktor :wink:
29. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
Jé já bych taky jela na dovolenou. Kamkoliv. Ale zatím žádná nehrozí. Možná na podzim. I když my už jsme byli v květnu. Ale to se mi zdá už tááák dávno, že už si to ani nepamatuji.
Hani, my taky stavíme, ale nevím nevím, jestli to stihnem. Pořád jsou nějaké přednější věci. Ale chtělo by to trochu uspíšít, protože s velkým břichem už potom toho moc neudělám. To jedině, že by mamka chodila pak uklízet, ale ta toho má sama nad hlavu.
29. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
Taky nevím, Jani, jestli to stihnem, ale rádi bychom! Uděláme pro to všechno! Ale uvidíme.
29. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
ahojte, "pečiem" sa v práci...a strašme ma bolí hlava...tak som nakukla...my sme dovolenku stihli ešte v júni, boli sme v Taliansku...ale veľmi by som chcela aspoň na týždeň k mame...uvidíme, čo povie doktorka v piatok...dnes som špinila len ráno... :slight_smile: teším sa ako sa hodím do postele keď prídem domov...
29. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ahojky El docela tě obdivuju no vlastně všechny holky co ještě pracujete já jsem pořád nějak utahaná chodím spát v nejpozději v 22 hod a nevstanu dřív jak po deváte nedokážu si představit kdybych ještě musela vstávat na 5 do práce nevím asi to je tím mím věkem že to všechno tak nějak hůř snáším :grinning: tady je taky strašný vedro vylezla jsem chvíli na zahrádku ale po pul hodince jsem to vzdala.Hani v jakým si tedy vlastně týdnu u tebe jediný to není napsaný????????
29. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
jaaaaaaaaaaaj...veď ja by som tiež najradšej bola doma....a keby sa dala tak stále spala... :wink: ale ked doktorka má iný názor...nechápam to, som myslela, že už do tretice nebudeme riskovať...ale musím byť trpezlivá a veriť, že je a bude všetko OK...
marcciik ak sa smiem spytať koľko máš rokov???
29. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
a prepac marcciik...už viem, sa mi aj marilo, že ste vek už riešili...tak sa pridavam do klubu "po 30"...tento rok budem mať 32... :stuck_out_tongue_closed_eyes: nuž dávame si načas...
29. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
Já si v práci pracuju jak potřebuju. Kdykoliv si můžu udělat přestávku a třeba si i lehnout. Teď kolem té druhé jde na mne zrovna taky spaní. Ale nechám si to až na doma :slight_smile:
Marci, ty děláš jako by ti bylo padesát :grinning: Aspoň sis pořádně užila života, ne? A teď si pěkně vychutnáš mimíska.
El, je super, že už skoro nešpiníš. Jen tak dál :wink:
29. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
Ahoj Marrccik, no protože já vlastně nevím :slight_smile: Ale manžel mi zrovna hodil hezkou kalkulačku do mailu :slight_smile: https://www.zdravcentra.cz/cps/rde/xchg/zc/xsl/52_15934.html

Moje poslední MS byla 30/5, jenže to byla poslední ještě s HA, pak jsem ji vysadila
a další už nepřišla s tím, že jsem pak když nepřišla po týdnu udělala test a byly tam //, takže vůbec nevím, jaký mám cyklus dlouhý a doktorka furt nějak upřesňuje, až mi přijde, že mi couvají ty týdny .)) když jsem byla naposledy, tak to vypadalo na 6+1, tenhle už bych tedy byla 7+ něco...
Ale snad se dozvím příští úterý, to jdu na kontrolu!!!

Ad moje únava, občas mě to dožene, ale přijde mi, že je to spíš psychické z té naší rekonstrukce. JInak si přijdu v pohodě, když tedy není úúúúplný hic. A spát chodím tak kolem půl dvanácté. Mám kliku, že kdybych nešpinila těch 14 dní, tak ani nevím, že jsem těhu... :slight_smile: je mi fajn!! Ale teď už 5. den nešpiním, takže už můžu vysadit ascorutin, jak pravila paní doktorka a jíst jen ten utrogestan... Teď jsem například byla na obědě a hrozně jsem si pochutnala na gnochi :slight_smile:
Tedy ze mě asi bude dělová koule, jak mi chutná :grinning:

B
29. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
jani, tak to máš super...ja sa musím aspoň tváriť, že pracujem... :wink: ešte to v práci nechcem hovoriť...ďakujem za podporu, verím, že to tak bude aj ďalej...
29. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz
A já mám taky práci, kde si můžu v podstatě dělat, co a jak potřebuji :slight_smile: A většinu času sedím u compu nebo jsem na nějakých schůzkách, navíc můžu i pracovat z domova, kdyby bylo nejhůř :slight_smile:
A šéfka to sice ještě neví (nadšená nebude asi moc), ale je fajn, takže snad to bude brát v pohodě! Je to moje spolužačka (o dva roky výš) z VŠ :grinning:
29. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
Tak to máte dobrý holky já pracuju v kuchyni a nedokážu si to fakt představit každy jídlo co se vaří mi smrdí :grinning: a vubec se tak nějak poslední týden musím do jídla nutit jinak se cítím taky dobře akorát se mi zvětšily o 4 cm prsa což je hruza :grinning: na to že jsem teprve na začátku.tak v práci na to byli naštěstí připravený tak sice nebyli nadšení ale přáli mi to.Hani tak ted už by to měla vědět přesně tak se ti to upřesní já dneska začala 10tt je to super jak to utíká :grinning:
29. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
Jedeme do Litvínova na návštěvu ke známým upřesnit tu dovču :grinning: tak se tu zatím mějte a opatrujte se pa
29. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
El je mi 35
29. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.