• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
Ahojky holky,
včera jsem měla vyřizování po uřadech tak jsem ač nerada musela do toho hnusnýho děštivýho počasí snad to zase neomarodím to bych fak nerada když jsem se z toho konečně vyhrabala :angry: Dneska to počasí nevypadá o moc líp takový pošasi nesníším vlastně mě přímo se.. :grinning:
Jsem měla co dělat než jsem si vás dočetla holky jste se pěkně rozopvídaly. :grinning: :grinning:
Hani tu dovču ti závidím taky bych jela do teplíčka prohřát kosti hlavně si to tam pěkně užijte a uvidíš že se vrátíš a budou brzy // nebo už si je přivezš sebou domu :grinning: moc vám držím palečky.
Jani blahopřeju ža už jsi překonala 6tt tak už by jsi mohla dát týdny do koníka aby jsme viděli jak ti hezky naskakují ne???? :sweat_smile: :grinning: Mě připadá že to letí neskutečně rychle :wink:
Lucí ty fakt opatrně s tím jídlem hlavně že už je ti zase dobře :wink: Ten modrý kočárek se mi taky líbí nejvíc a je uplně jedno že je to holčička :grinning: ty je jedno včem se bude vozit :grinning: hlavně že bude pohodlý .
Taky se těším na ty pořádný kopance,ty bublinky jsou fakt vetšinou jen po ránu a večer když se otočím na bok hned mimisek popojede :grinning: přes den to asi tak nevnímám tak se těším až mimčo bude zase o něco vetší a víc to pocítím :grinning: :grinning: Jdu se pustit do vyklízení pokoje budeme ho pomalu připravovat pro prcka tak se zatím mějte zase na vás juknu přeju hezký den pa
13. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
Čauky,

Hani, tak ty jsi poslední den v práci, jo? Tak ať Ti to dneska rychle uteče :grinning: No nevím jak u vás, ale u nás jsou 4 stupně a fouká pěknej vítr. Takže hrozná zima. Ani se nehodí moc chodit po venku. Odjíždíte na poslední chvíli :wink: Akorát chudáci na stavbě budou mrznout.
Byli jsme se včera kouknout na výlov rybníku. Rybáři byli chudáci celí mokří, jak pršelo a měli toho plné zuby. Dnes jim tam asi budou zamrzat gumáky :grinning:

Luci, já jsem myslela, že kupujete univerzální barvu, aby příští mimčo - třeba kluk - nejezdil v růžové :grinning: Je spousta rodin, co mají 3 děti. Ale mně by 2 taky bohatě stačily.

Já ty týdny na koníka ještě nechci psát. Až se vrátím od doktora, který řekne, že je všechno o.k. Holky, v kolikátým týdnu vás přestaly bolet prsa. Mně se zdá, že je to čím dál horší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Marci, ty bublinky musí být super. Na to už se taky těším :grinning:
13. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
Ahoj, kočky!!
Jojo, poslední den celý.. zítra sem jen přijdu něco zkontrolovat a hurááá na nákupíky a balení.. včera jsem hledala v drogerii marně krém na opalování.. překvapivě :grinning: :grinning: :grinning: snad ještě někde budou mít... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tady bylo ráno 5 ale občas vykoukne slunko zpoza mraků, tak je to trochu optimističtější!! A vím, že na stavbě budou mrznout, ale dobře jim tak :slight_smile: když bylo hezky, tak stavba stála, tak ať se teď snaží...jejich boj..

Jani, ty jo, to si nepamatuju, kdy mě přestaly bolet.. ale buď ráda, že tě bolí... mě se hned ptala tehdy v nemocnici doktorka, kdy jsem začla pozorovat, že už nebolej, a odeznívají příznaky.. takže bolest dobrá !!! :slight_smile:
znamená to, že je vše ok! :slight_smile:
kdy jdeš k doktoru?!
Marcii, tak zalez do pelišku!! a čaj a med a peřinka!! :slight_smile: juuuuuuu a bublinky! :slight_smile: užívej si to
13. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
autor
Bafff, kočky,

Jani, to fakt ne... dvě děti nám budou úplně stačit a ke všemu klučinu už máme a teď čekáme holčičku, takže super. Jinak mě se hrozně moc líbí modrá barva a na tomto kočárku to vypadá luxusně, to víš, že nám každý říkal, že mají plno červených kočárků atd. můžu ti říct, že se také děsím toho, že nám někdo ten kočárek koupí, což doufám že ne, protože bych ho musela odmítnout.
Nějak ještě nechci ventilovat do světa, že ho máme už objednaný... bych si zase vyslechla, že máme ještě dost času atd. :angry: :angry:

Hani, no já se ani nedivým, že nemají v drogerii opalovací krémy :grinning: ale třeba v nějaké větší by jsi ho sehnat ještě mohla a nebo v obchodňáku a nebo mě ještě napadá lékárna, tak to seženeš určitě :wink:
Můžu ti říct, že ti fakt závidím... v takovém počasí, kdo by neutíkal za teplem. Každopádně si to mooooc užij a dováděj i za mě.
Na té stavbě musí chudáci mrznout, ale je fakt, že měli makat víc když bylo ještě teploučko, teď už to bude jenom horší.

Marciii, v takovém počasí si lítala po venku? Téééda, kočko..chceš být zase nemocná.
Tak dneska pěkně odpočívej a moc se nenamáhej :slight_smile:
13. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
No jo holky neměla jsem na výběr musela jsem ven uřady nepočkaj nějak mi zblbly na kontě inkaso a pořád mě otravovaly tak jsem musel naklusat :angry: U níás teda od rána prší a prší a je děsná kosa fouká ledový vítr na ty stavbě jim to teda nezávidím Hani ale je fakt že si za to můžou samy.Jani mě přestaly bolet prsa někdy na začátku 4.měsíce a vím že jsem měla starch jestli je vše ok naštěstí bylo :grinning: a už mě začínají zase bolet takže to je u každého jiný :wink: jinak bublinky jsou super dneska je cítím i přes den :dizzy_face: :grinning: Jo jo co se týká kočárku taky to pořád slyším ještě máte čas ale já už mám vybraný a jen na manžu až tam pojedeme je ted pořád v práci :frowning2:
13. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
Marci, tak to jsi mě moc nepotěšila. To mám ještě před sebou štreku než aspoň trochu přestanou. Asi je to individuální, ale mě bolí teda šíleně. Ale aspoň vím, že tělo pracuje jak má. Když jsem potratila, tak hned přestaly. A Hani, tebe už taky potom taky nebolely? Teda to je potom takové poznávací znamení, že je všechno o.k. A ten čtvrtý měsíc je takový zlomový. Už abych v něm byla. Ale to si ještě počkám. A od kterého týdne je vlastně 2. trimestr? Když je těhotenství 40tt, tak mi to nějak děleno 3 nevychází. Bude to asi 13 a kousek. Takže až od 14 tt jsi v druhém trimestru?

No na stavbě by se mi taky makat nechtělo. Ještě že jsem se učila a můžu pracovat v teple :slight_smile: Viděly jste na internetu tu reklamu, co nosili cikáni na tričku? Kdyby ne, tak se koukněte. Stojí to za to :grinning:
http://www.novinky.cz/ekonomika/181035-romsti-delnici-obratili-nelibi-se-jim-ze-jsou-v-urazlive-reklame.html

Hani, k doktorovi jdu ve čtvrtek. Už se nemůžu dočkat. Hlavně, až je vše o.k. Doufám, že se do té doby otelpí, protože mám plno lítání ve městě a zimní bundu mám ještě doma ve skříni.
13. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
Luci, jste dospělí, tak si přece můžete koupit kočárek jakej se vám líbí a kdy uznáte za vhodné. Do toho vám přece nemá kdo mluvit. Nebo máte tak aktivní rodiče? S těmi bývá někdy potíž :grinning: Mně mamka včera říkala, že by byla nejraději, kdyby jsme stavěli baráček u nich. Že by nám vařila a starala se o nás :grinning:
13. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
Ta reklama je super Jani :grinning: :grinning: co se týká těch týdnu jukni k Lucíkovi do alba má tam tabulku 13tt+3 začíná 4 měsíc.Těším s čím přijdeš od doktora určitě to budou samý lepší zprávičky :grinning: budu držet palečky straáááášně moc :wink: :wink: Co se týká těch prsou časem to přestaneš vnímat prostě si na tu bolest zvykneš :grinning: a až to přestane najednou ti bude divný že je něco jinak :grinning:
13. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
Marci, asi máš pravdu. Člověk si zvykne na všechno :grinning: A díky za palečky. Taky se modlím, a´t je to o.k.
Teď jsem v nějaké diskuzi četla o nějakém epino. Už jste to slyšely? Jsem se toho až lekla :grinning:
13. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
Holky moje, tak já se pomalu loučím, nevím, zda ještě zítra a ve čtvrtek dopo budu online!!!
Takže Jani, ať všechno dopadne na prohlídce super a fazolka pěkně klíčí!!!!
Marci, ať už si pořádně zdravá a dostaneš pořádný kopanec do žeber a vše na kontrole také dobré!
Luci, ty nejez nic co ti ubližuje a dávej na sebe taky pozor a na mimo :slight_smile:

Mějte se tu krásně, a 26/10 jsem tu jak na koni... :slight_smile:
a doufám, že bez MS a s dobrou zprávou!!
papapa
13. říj 2009 v 18:20  • Odpověz
Jo a hlavně: NEZMRZNĚTE MI TU!! :slight_smile:
13. říj 2009 v 18:20  • Odpověz
Hani, budeme se snažit, ale bude to těžké :sweat_smile: Teď jsem byla venku a s tím větrem je tam apoň -10 :confused:
Krásnou dovolenou, ať vyjde počasí a máte se prostě báječně, ale u bazénového baru opratrně - třeba už jsi těhu :wink: Ahoj
13. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
Dobré ranko holky :grinning:
Hani přeji ti moc krásnou dovču fakt si to užij,odpočiň,relaxuj a jak říká Janča opatrně třeba už jsi těhulka :wink: papa
Jani epino co to je to slyším prvně ???? :astonished: Určitě to dopadne na kontrole dobře neboj po druhý už to bude všechno ok a tobě poroste krásně bříško neboj :grinning:
Dneska je tu taky kosa jak blázen tak jsem ráda že nemusím vylézat moc ven :grinning:
14. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
Ahoj kočandy,

teda u nás je počasí, že se mi ani vylézat nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a doufám, že ani nebudu muset.

Hlásím novinu, že nám dneska došel kočárek + veškeré vybavení k tomu a je kouzelný, jsme s manžou neodolali a nakoukli do krabic :grinning: ...už se těším až ho v Lednu vytáhneme a nachystáme pro malou :dizzy_face:

Hani, krááááááásnou dovolenou, potom nám musíš napsat jak tam bylo atd. :slight_smile:

Marciii, tobě teda ty týdny letí...koukám, že jsi už 21tt :dizzy_face: :dizzy_face:
14. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
Jé Lucí tak to věřím že jste u kočárku neodolaly a nakoukly :wink: taky bych to nevydržela.mise dohodly s manžou že se pujdeme podívat na kočárky v listopadu až bude mít míň práce představu tedy máme ale ten čas není :rolling_eyes:
No jo týdny letí jak blázen dnes jsem začala 21 je to super vždyť tobě to taky pěkně skáče je to až neuvěřátelný jak moc rychle máme polovinu za sebou to je super ne ?Už se těším až tam hodí týdny a Janča a budeme sledovat i jí a pak i Haňulku :grinning: Doufám že se jí na dovoče zadaří a púřiveze si malou fazolku :wink:
14. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
Sory za to písmo pořád jsem si na tu klávesnici nezvykla :sweat_smile: má čudliky moooc u sebe :grinning:
14. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
To bude super pohled na ty jejich týdny, už se těším a budu Haňulce držet móóóc palečky, aby si sebou přivezli černého pasažéra :dizzy_face: :dizzy_face:
Koukám, že miminko čekáte v Březnu a hned na začátku, tak to nejsme od sebe tak daleko.. a bude to fajn, až nám napíšeš, co to vlastně čekáte. Jsem napnutá jako kšandy u kalhot :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
Taky se těším na ty jejich týdny oni se budou radovat s pohybů a mi se budeme pomalu připravovat na porod :grinning: Taky už se nemužu dočkat úterka aby jsem se konečně dozvěděli pohlaví miminka já tak nějak vnitřne cítím že by to mohl být chlapeček ale uvidíme třeba ne :grinning: hlavně aby bylo všechno v pořádku vždycky mě přepadne takový neklid před jakoukoliv kontrolou :sweat_smile: Miminko máme na březen ale podle NT screeningu nám napsal termín na 27.2. tak nevím každopádně to bude pořád rybyčka po manžovi tak jsem ráda a kdyby to bylo toho 27. bylo by to super přímo na jeho narozeniny ale jako prvorodička na to moc nesázím spíš si myslím že budu přenášet :unamused:
14. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
autor
Marciii, já když jsem čekala Adama, tak jsme měli termín 18.5 ten den jsem byla v porodnici na kontrole a doktor mi řekl, že je to sice všechno nachystané, ale že do konce týdne to určitě nebude a po půlnoci buch... Malej se narodil 19.5... :grinning:
14. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
Fakt jo :grinning: tak uvidíme necháme se překvapit :wink:
Lucí nám by se líbil nějak ý takový kočárek ale né černý chcem to právě ještě projet tak uvidíme třeba na konec vybereme uplně jinej :grinning:
http://www.detskyraj.cz/zbozi/7338-jane-slalom-pro-07-s-luzkem-stylon
14. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

koukám, že je tady pusto :confused: kdepak jste všechny?

Marciii, kočík je moc pěkný :dizzy_face: :dizzy_face: a v té černé barvě není vůbec špatný.. kdypak jdeš na kontrolu?
Jsem hrozně zvědavá co to čekáte :grinning:

Jani a co ty?????
16. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahoj holky,
včera kontrola pak běhání po městě a přijela jsem domů až v 7. Tak už jenom večeře, chvíli telka a spát. Kontrola dopadla dobře. Mimísek tam je a viděla jsem i srdíčko jak mu pěkně buší :slight_smile: Pohlaví ještě nevím :grinning: :grinning: :grinning: Ale já bych spíš chtěla holčičku. Ale je to jedno. Hlavně at je mimčo zdravé a všechno dobře dopadne. Dovolenou mi Dr. nedoporučil. Prý kdyby to bylo někde v ČR, tak jo, ale zahraničí a ještě k tomu dlouhá cesta, říkal, že by to neriskoval. Tak zůstanu pěkně doma v teple :slight_smile: V pondělí jdu na krev a na další kontrolu 2.11. Říkal, že mě raději pohlídá, když to posledně dopadlo tak špatně. Jinak se mám šetřit a tak. Takže jsem moc ráda. A už si konečně dopíšu do pasu ty týdny. Ať to taky pěkně naskakuje :grinning:

No jo, vy už jste za půlkou. Takže za chvíli budete balit tašky do porodnice :grinning: Přes vánoce to rychle uteče. Já už se taky těším, až budu vybírat kočárek. A nejraději bych ho už vozila :grinning:
16. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
Marci, ten kočárek je pěkný. A píšou, že ho mají v různých barvách. Vy chcete trojkolku? Já pořád nevím, který je leší. Jestli čtyřkolka nebo trojkolka. To bude jednou dilema :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
Ahoj Jani,

jéééééééééééééééééééééééé, ty tady máš už týdny :slight_smile: super, tak pěkně odpočívej a žádné přepracování!!!!!
Jsi těhulka, tak musíš myslet i na miminko a tu dovolenou si vynahradíte příště a už s miminkem.
Ty ještě nevíš pohlaví? Téééda, to se asi nechtěl(a) ukázat, že :grinning: :grinning:

Holky, já za svou zkušenost bych do trojkolky nešla... blbě se ovládá a není až tak stabilní jako normální čtyřkolka, ale to je jenom můj názor, vy s tím budete třeba spokojené :wink:
16. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
A tys měla Luci trojkolku, že říkáš z vlastní zkušenosti?
16. říj 2009 v 11:53  • Odpověz
Jo a to epino je nějaký nafukovací balónek se kterým si trénuješ porod, aby tě doktor nemusel nastřihávat. Je tady o tom diskuze. Možná to má něco do sebe. Ty máš luci jaké zkušenosti s porodem? Šlo to nebo hrůza? :slight_smile:
16. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
autor
Jani, měla jsem ji a pořád jsem na ni nadávala... nejvíc mě to dorazilo v zimě, to jsem se potom naštvala a koupila novej kočár-sporťák čtyřkolku. Tu už samozřejmě nemám, protože jsem oboje prodala.
.......ale jak říkám-píšu, třeba s tím budete mít lepší zkušenosti a bude vám to vyhovovat :slight_smile:

A porod, no Adisek měl termín 18.5 a ten den jsem byla na kontrole v porodnici, dr.mi říkal, že je sice všechno pěkně nachystané, ale že to nebude dřív jak za týden a ono buch, po půlnoci jsme jeli s porodními bolestmi (dojeli jsem tam nad ránem)-né, že by to bylo tak daleko, ale prostě jsme čekali, až to bude po pěti minutách.
Celkově to bylo OK, bolesti byli jako když máš silnější menstruaci, akorát mi to už potom vystřelovalo do zad a to bylo opravdu hodně nepříjemné.... ale držela jsem se statečně, než to bylo fakt šílené a to už jsem zažádala o epidurál (to je nějaký přípravek co ti má pomoct od bolesti), akorát se píchá do zad a ty se u toho nesmíš pohnout, protože kdyby to píchli jinam, tak by jsi mohla ochrnout... a já v té chvíli dostala šílené ztahy, takže jak jsem se nemohla pohnout, tak jsem myslela, že je pokoušu :grinning:
Potom se mi hned ulevilo a do deseti minutek byl malej na světě :wink:

Dalo se to vydržet, nebudu Vám tady říkat, že to nebolí... bolí to, ale za ten uzlíček, který potom držíš to určitě stojí :dizzy_face: :dizzy_face: akorát to každá prožívá jinak.
Šla jsem tam i na klystýr (to určitě víš co je a proč je dobré na něho jít)...

Jinak to Epino si pořizovat nebudu, nepotřebovala jsem ho minule, tak to bez něj také zvládnu.. a můžu ti říct, že si to čím dál tím víc uvědomuju a začínám se toho porodu bát :sweat_smile: ale moc se těším na to, až budu držet malou v náručí a bude tady mezi námi :slight_smile:
16. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahoj holčiny,
měla jsem lítaní po městě jsem nějak ve skluzu nic nestíham :astonished:
Jani to hje super že už máš tydný jeeee konečně tě budeme moct sledovat jak to naskakuje a blahopřeju.ted už bude vše ok a je dobře že tu dovču rušíš Lucka má pravdu pak už pojedete tři a vynahradíš si to :grinning: a je dobře že tě bude doktor víc hlídat :grinning:
Jinak Lucí ja jdu v pondělí naten kardioUTZ a v uterý hned na 3D tak snad už budeme vědět pohlaví :grinning: u nás doma propukly už sázky vetšina to tipuje na kluka je to 2: 6 :grinning: tak sem sama zvědavá ,jinak kočárek ještě uvidíme dnes jsme viděli krásnou čtyřkolku a tak budeme ještě hoooodně nerozhodní :sweat_smile: a je fakt že trojkolku mi vymlouvala i kámoška měla jí a prý už nikdy :grinning: tak na tom asi něco bude.
Co se týká porodu taky se ho strašně bojím moje ségra na sále málem zustala a malej taky díky doktorum měli na všechno čas :angry: malej se narodil a měl hlavu jak lebkouni uplně do šišky ségra měla v papírech že musí rodit císařem a ty kreténi jí nechali 26hodin bez jídla,pití v bolestech aby se otevřela byla ze vnitř celá potrhaná málem vykrvácela a malej už se dusil naštestíí to všechno dobře dopadlo protože se vystřídala směna a hned jí daly na císař :angry: a jsou oba v pořádku malýmu už je 3 a 1/2a je zdravej ale to je život jen to vidím všechno černě a tady na severu čech jsou porodnice šílenývšechny takže nemám moc na výběr.Ale radši na to nemyslím a budu se modlit aby probíhal normálně :grinning: a taky už se teším až bude ten malý uzlík mezi námi :grinning: včera večer si dělal v bříšku pěknou diskošku ani jsem nemohla usnout jak řádilo :grinning: :grinning: :grinning: byli jsem s toho s manžou uplně na měko :grinning:
16. říj 2009 v 16:29  • Odpověz
Marci, už je mimčo tak pěkně cítít? No vidíš bála ses, když nekopal a teď nebudeš moc spát :grinning: Tak já tipuju taky kluka, už to bude 3:7 :grinning:
S tou ségrou je to strašný. někteří doktoři by opravdu měli vrátit diplomy. Ještě že to dobře dopadlo.
Já se porodu taky bojím, ale těch pár hodin se dá přežít a hlavně opravdu s tím mimi, co se narodí člověk na všechno zapomene. Mám spíš strach s toho nastřihávání a následného šití. To prej můžou totálně zkazit a jsou z toho zbytečné komplikace a může to mít i neblahý vliv na následný sexuální životi :unamused: Ještě můj ex říkal, že až budu rodit (bohužel jsme se k tomu společne nepropracovali), že si to pohlídá, aby mě zbytečně nenastřihli. No ale kdo to pohlídá, když tam nebude :grinning: Takže na to už myslím sama.
Marci, nemocnici v Ústí znám. Byla jsem tam. Spali jsme tam kdysi vedle na té ubytovně. Ale protekci bych zařídila jen na neurochirurgii :grinning: A celý ústecký kraj je moc hezký. Ty jsi přímo z ústí? Kouzelné je to na střekově a tam tím směrem.
16. říj 2009 v 17:45  • Odpověz
autor
Marciii, to je super, že se už mimiňous pohybuje a že to s manželem cítíte :dizzy_face: :dizzy_face: můj je z toho také naměkko a pořád se mě ptá, co dělá malá, jestli je vzhůru nebo spí.
Jinak nám dej hned v Pondělí vědět, jak jste dopadli a potom co ten 3D, určitě dostaneš i fotečky, tak nám je potom ukážeš....že joooo :grinning: a já si u tebe tipovala toho klučinu, ale hlavní věc bude, že je to zdravé a vydrží v bříšku těch devět měsíců.

Já jdu na kontrolu ve Středu a hned ten den máme odpoledne i ten 3D ultrazvuk a bereme sebou i synátora, moc se na malou těší. Ozvu se ale až večer nebo až ve Čtvrtek, protože jedeme ještě potom do města a k babičce.
Každopádně se moc těším!!!!!!! A doufám, že bude všechno v pořádku.

Jani, neboj.. ty budeš také brzo cítít miminko a že to budou kopance :wink:

Copak asi dělá Hanka, se někde vyvaluje na pláži a opaluje se.. jééé, já ji tak závidím :dizzy_face:
16. říj 2009 v 18:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.