• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
Ne ne Jani já bydlím asi 20km za Ústím udělám pár kroku a jsem na louce a pak hned kousek v lese :grinning: ale pod ústí se to počítá.Střekov je nádherný to máš pravdu tam sem pracovala a strašně ráda jsem si ho procházela pěšky až do města ted mi to trochu chybí :grinning: No jelikož já budu u porodu taky sama nic si nepohlídám :grinning: ale budu se modlit že jsem si tu smulu už vybrala a porod bude normální bez komplikací :sweat_smile: nic jineho mi stejně nezbývá možná jsem na jednu stranu ráda že si vlastně nedovedu představit co mě čeká to Lucík už jo :sweat_smile: :frowning2: Já se ani nebojím tolik porodu ale toho aby mi s miminkem něco neudělaly když ho máme doslova vymodlený :wink: a tak draze zaplacený :grinning: a oni aby to pak nepos.... v tý konečný fazi až se bude klubat na svět :pensive:.
Obzvlášť teď když takhle řádí a už ho cítím :grinning:
17. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
To máte holky super, že jdete na to 3D. To asi musí být fakt zážitek. Tak jestli budou fotky, už se těším :slight_smile:
No Haňule se má určitě super. Ta nemrzne jak my tady :grinning: Ale příští týden už má být líp. Tak se chudina aspoń nevrátí to takové zimy a nebude to pro ni takovej skok. Ale když vezmete to počasí u nás, tak minulej týden bylo ještě 24 a tento 2 stupně. Je to nářez :grinning:

S tím porodem je to fakt prekérka. Nezbyde nám než se modlit, abychom natrefily na nějakého schopného doktora. Ale já doufám, že to dobře dopadne. U všech a všechno. Lucka sice už ví, do čeho jde, ale on je každý porod jiný. Ale říká se, že ten první je nejhorší. Pak už to jde samo. Se na to těším, až Lucka napíše, jak to probíhalo. Snad nás to prvorodičky nevyleká :wink:

Tak přeju pěkný víkend a ať mimča moc nekopou :grinning: My jdem dneska na pizzu do nové restaurace, tak jsem zvědavá, jaká bude a hlavně, že nemusím vařit. Už teď mám hlad :dizzy_face:
17. říj 2009 v 16:01  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

Tak my jsme dojeli z Brna, jsem totálně KO, ale aspoň jsme pokoupili co jsme potřebovali, já sehnala i to pončo, sice teda za 670,-kč a ke všemu né jednobarevné, takže si budu muset na něho zvykat, protože představu jsem měla bohužel jinou, ale co se dá dělat... jsem prostě zvyklá na svou sportovní módu a toto je pro mě prostě šok, když to dám na sebe tak si připadnu jako " pytel " :angry: koupila jsem si pod to i nějaké světříky, ale musela jsem ve velikosti M, protože ty co mě bývali, tak mě lezli nad bříško a ohledně koz no coment a to se prostě nedalo..
...když to tak sečtu, tak se už těším na Únor, až malá bude venku a já budu moct nosit to " svoje " sportovní oblečení :grinning:

Jo, ještě aby toho nebylo málo, tak jsem s toho chytla depku, takže jsem to potom doma obrečela, že v tom jsem jako pytel atd. no manža ze mě chudák nemohl :sweat_smile:

Jani, to si ještě počkáte na můj zážitek z druhého porodu, máme na to ještě čas, ale určitě vás budu informovat a to samé i vy :wink:

Marciii, vždycky záleží na koho tam narazíš, buď tam můžeš mít super personál a nebo fakt .... a to se potom člověk už jenom modlí, aby to měl co nejdřív za sebou :angry:
17. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
Ahojky berušky,
Tak srdíčko máme za sebou všechno je v pořádku už se těším zítra na ten 3D UTZ až miminko zase uvidím :grinning:

Jinak holky čekáme chlapečka :grinning: :grinning: :grinning: a je to pěkný pohodář jednu ručku měl pod hlavou a pokrčený nožky :dizzy_face: když řekli že čekám kluka až mi vyhrkly slzičky strašně moc jsme si ho přály a hned to volala manžovi měli jste slyšet to je ho hurááá když jsem řekla že je v pořádku a když jsem řekla že je to kluk uplně zapoměl samou radostí mluvit byl štastněj jak blecha :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
autor
Ahoj Marciiii,

tak VELKÁ GRATULACE ke zdravému CHLAPEČKOVI :dizzy_face: :dizzy_face: a fotečka je moc pěkná, pěkně si tam lebedí :grinning:
Myslím si, že jsem toho klučinu u tebe tipovala.. a jméno jste mu vybrali moc hezké!!!!!!!

Já tu našu fotbalistku uvidím ve Středu ráno na kontrole a potom odpoledne na 3D UTZ..moc se těším, protože by mě zajímalo, co v tom bříšku pořád dělá za skopičiny :slight_smile:
19. říj 2009 v 16:29  • Odpověz
Lucí moooc děkuju :grinning: jsem moc ráda že jsem se nemusela dohadovat s manžou o tu Elišku :stuck_out_tongue_closed_eyes: takhle jsme spokojeny oba dva :wink: Jsem zvědavá co pak písneš asi si tam Verunka dělá rozcivčku vid :grinning: já ho ted dva dny vubec necítila tak jsem byla celkem nervozní :sweat_smile: ještě zítra aby bylo vše ok snad bude .Jsem zvědavá co bude mít Janča :wink:
Co pak asi Haňulka vid určitě si to teplíčko užívá a určitě se vrátí s malým kréťánkem :grinning: Hrozně moc bych jí to přála :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 18:53  • Odpověz
Ahojky,

vidím samé pozitivní zprávičky. Super. Marci, gratulace největší. To je fajn, že Vám to vyšlo s tím pohlavím, s manželem to muselo být krásné. Moc vám to přeju. Ale nejdůležitější je, že je Vojtíšek zdravý. A jméno je moc pěkné. Takže už tady máme Verunku a Vojtíška :slight_smile: Je to super. Holky, děláte mi jenom radost. Už se těším, s čím přijdete z těch 3D. Ještě dotaz, nepamatujete si, ve kterém týdnu jste byly na tom zjišťovacím ultrazvuku v prvním trimestru? Jestli je mimísek v pořádku? Jdu na kontrolu začátkem listopadu, abych to stihla se objednat a tak :confused:
20. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

Marciiii, ať ti dneska dopadne dobře ten 3D UTZ, hoď nám potom do Alba fotečku Vojtíška :dizzy_face: :wink:

Jani, ahoj těhulko...
v tom ti já bohužel neporadím, protože jsem ležela v té době s miminkem v nemocnici, trochu mi udělalo v těle nepořádek, takže jsem tam ležela cca 14dní a propouštěli mě, až měl mimiňous srdíčko a to jsem se musela hned obědnat ke své dr.na prohlídku atd. takže se nezlob :frowning2: každopádně se divým, že ti to tvůj dr.neřekl, kdy máš zase dojít :confused:
20. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
Luci, řekl mi to. Jsem objednaná na 2.11. Ale to už budu v 9tt, tak abych stihla ten speciální ultrazvuk na vyšetření vrozených vad. Ale myslím, že se chodí až v 11tt. Já jen stresuju tak preventivně :wink:
To ani nevím, že jsi byla hospitalizovaná v nemocnici. Ale hlavně, že je Verunka takovej bojovník :grinning:

No u nás je venku hnusně. Závidím Hanče to telplíčko. Já myslím, že taky už přijede s fazolkou v bříšku. Už aspoň vím, proč tomu všechny holky říkají fazolka, zní, to sice blbě, ale opravdu tak mimčo na utz vypadá :grinning:

Marci už má asi utz za sebou. Jsem zvědavá s čím přijde. A šla tam i s manželem?
20. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ahojky berušky,
Tak Utz dopadl dopbře máme krásného zdravého chlapečka :grinning: Lucí fotečku bohužel nemám měli to rozbitý tak jsem se objednala znova na 27.11. na fotku a rovnou si nechám natočit i video at máme doma památku :sweat_smile:
Manžel se mnou bohužel nebyl byl pracovně mimo město ale v tom listopadu už pujde se mnou :grinning: bylo to krásný když všechno takhle vidíš :grinning: :grinning:
Jani na ten prenatální screening se objednáva na 11-13 tt takže když si tam kolem toho 9tt závoláš bude to akorát :unamused: :wink:
20. říj 2009 v 17:25  • Odpověz
autor
Ahooooj kočky,

Jani, na ten 1.screening se objednává opravdu až kolem 11tt-13tt takže bude stačit, když se tam objednáš jak budeš v 9tt :wink:

Marciii, super, že je Vojtíšek zdravoučkej :dizzy_face: a fotečku budeš mít teda příště.
Pokud tam s tebou půjde manžel, tak bude unešenej... uvidíš, každého chlapa to dojme :grinning:
20. říj 2009 v 18:42  • Odpověz
Ahojky berušky ,
Lucí tomu věřím stačí když jsem viděla jak zadržuje slzičky když viděl Vojtíška v tom 12tt na screeningu :grinning: Jsem zvědavá co nám zítra písneš co říkal Adámek na Verunku určitě bude nadšenej :grinning: a vykulenej zároveň
:grinning:
Lucí že se vracím k tomu ponču to jsi ho kupila docela levně u nás se pohybují od 800-1200 a jsou hnus tři prde... barev přes sebe. Leda tak pro cigánky těm se libilly
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jani ty jsi ani neříkala jak bylo v nový pizerce??
21. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
Ahojky,
díky, za radu. tak to se snad stihnu objednat :slight_smile: zatím až na nevolnost, to zvládám všechno dobře. Snad už mám ten nejhorší začátek za sebou a už to bude o.k.
V pizzerii to byla mizérie. Příště už tam nepůjdem. Asi jsem trochu rozmazlená z většího města, že tam je to přece už jen trochu na úrovni a více kvalitní. Byl to takový koláč posypaný eidamem, takže jinou chuť to ani nemělo. No příště zkusíme jinou pizzerii. Je jich tady více. Ale mezitím musíme prý zajít na tatarák - říkal přítel. Prý není nad maso :grinning: Já bych si ho taky dala, ale teď syrové maso nesmím. Ale když jsme u toho jídla, včera jsem koupila filet z lososa a to byla super večeře. Mňam.

Marci, ještě, že to měli rozbitý. Aspoň tě objednali na další termín,který stihne i manžel :slight_smile: Pro ty chlapy to fakt musí být zážitek.

A co si to kupujete za ponča? Jako na zimu místo bundy? Asi pěkně zakryjí bříško, že? To já snad potřebovat nebudu. snad tak rychle nepřiberu :grinning: Zatím se držím. Ale mám pocit, že mám takovou nafouklou spodní část břicha :angry:
21. říj 2009 v 16:03  • Odpověz
No já kupovat pončo nebudu fakt jsem tu nevybrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale objednala jsem si krásný těhu svetřík :grinning: :grinning: tak už aby dorazil jinak tu zimu přežiju v kabátu ségra mi pujčila je silná tak mi v lednu a v unoru bude akorát a mám tady po ní ještě když byla těhulka krásný bíli kožíšek s kapucou takový ležérní tak na ten se moooc těším ale ještě mi je fakt velkej :grinning: :frowning2: tak zatím to unosím mojí koženou bundu kterou sem si blbec jednou objednala o 2 čísla větší a ted mi konečně je :grinning: :grinning: pak jí dám zase ségruši :grinning:
No teda Jani přítel mi udělal pěkný chutě na tatark ale je fakt že to je teď tabu :frowning2: :rolling_eyes: no ale takový losos není k zahození to je pravda ňami ňami :grinning:
Takže nám trpíš nevolnostmi chudinko a to i zvracíš nebo to rozdýcháváš ??? Nejsem si jistá alůe porpvé ti špatně nebylo že ne? Co se týká nafouklého bříška je normal neboj za chvíli budeš nafouklá celá :grinning: jako mi s Lucou :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 17:23  • Odpověz
autor
Ahoj kočky,

tak včera to bylo úúúúúžasné :dizzy_face: :dizzy_face: fotečku mám v Albu :wink:
Dostali jsme i video, je tam nahrané i srdíčko a vše okolo.. malá váží něco přes 550g a odpovídá přesně týdnům.
Kontrola u dr.dopadla dopoledne také dobře, porodní cesty jsou uzavřené, všechno roste tak jak má a mám nahoře zase další kila :sweat_smile:

Jani, myslím si, že ty to pončo určitě v těhu nevyužiješ... máš rodit v Červnu a to už určitě bude pěkně teploučko, já bych si ho nepořizovala, ale už se prostě nevlezu do bundy a ani do kabátu :angry: takže aspoň to, ale je teda fakt, že jsem v tom jako medvěd :grinning: no, už se těším na Jaro, až vytáhnu to svoje sportovní oblečení.
Tobě teď bývá špatně, pokud si dobře pamatuju, tak si s tím minule problém neměla...ale aspoň to znamená, že tam mimi je a produkuje hodně hormonů, z toho ti je špatně, ale neboj..mělo by to do konce třetího měsíce odeznít a potom by ti mělo být už dobře :wink:
22. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
Dobré ranko holky,
Teda Lucí ta vaše beruška je kouzelná už se taky teším na další utz abych měla fotečku :grinning: a co A dámek když to takhle viděl???
Lucí mužu tě uklidnit já vypadám jako medvěd i v bundě takže to nebude tím pončem :grinning: prostě jsme kuličky no :unamused: :grinning: Abych řekla pravdu taky už se těším na svoje oblečení já zase nosím tu ležérní modu a strašně mi chybí na svetříky si nemužu nějak zvyknout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Já jsem se zrovna dneska jen tak pro zajímavost měřila a vážila tak zatím mám na hoře 5 a /2 kila to snad jde ale ty míry to je hruza :grinning: mám 116 111 104 zjistila jsem že se mi zvětšily prsa o 11cm to je strašný na to že ještě není konec :astonished:
Taky jsem se u Janči radovala že jí je špatně to je dobrý znamení že tentokrát to probíhá dobře :grinning: Ted ještě Hanča budeme zase všechny hurá ani si nepamatuju kdy říkala že se vrací z dovči?
22. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
Koukám že koník udělá tel.číslo ze všeho :grinning:
22. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
autor
Marcii, Adísek byl úplně odvařený :grinning: :grinning: nejvíc ho zajímalo srdíčko malé a když nám ho dr.pustila, tak byl úplně mimo :grinning: pořád dokola se na všechno vyptával a zkoumal, čím mi to dr.jezdí po bříše a jakto, že tím vidí miminko.
Dostal od dr.i jednu spešl fotečku a pořád se s ní chlubí, chtěl si ji vzít i do školky, ale tam by ji akorát tak stratil a nebo by mu ji děti pomačkali, takže ji nechal doma.
Uvidíš, že budeš mít ohromný zážitek, je to fakt nááádhernéééé :dizzy_face: :dizzy_face:
Ohledně měření, já se teď radši ani měřit nebudu, protože by to zase dopadlo... ale změřím se kolem 30tt :wink:
Jinak mě se prsa také zvětšili, ale manžovi to děsně vyhovuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

Netuším, kdy se vrací z dovči :confused:
22. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
Si myslím že muselo být pro Adámka něco :grinning: a chápu že se chtěl chlubit fotečkou ale je fakt že by se zmuchlala a to by byla škoda :wink: no ja už ted taky asi dlouho nezměřím :grinning: ty míry mě děsí :confused: Co se týká prsou ten muj si taky libuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: jsou v tomhle všichni stejní :sweat_smile:
Možná bude vědět janča jestli se teda dnaska ukáže doufám že to stou prací koc nepřehání :unamused:
22. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
Omlouvám se za písmenka ale prostě si na tu klávesnici nemužu zvyknout :angry:
22. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahoj holčiny,

tak vidím, že 3D je fakt zážitek. Luci, ta fotka je moc pěkná. Už je všechno krášně vidět,že? No pro Adámka to fakt musel být zážitek. Když viděl v bříšku maminky sestřičku. To už se na ni musí těšit :slight_smile:

Marci, a co to máš za klávesnici? Koupila sis ten netbook? Tam je menší klávesnice, ne? Já ho mám taky doma, ale nefunguje. Bývalej manžel na něj vylil čaj a ještě se jaksi sám nespravil :angry: Takže zase to zůstane na mně.

Je vidět, že to těhotenství je fakt jenom o kynutí :grinning: Mě tak bolí prsa, že nemůžu ani spát v noci na břichu. A teda pěkně rostou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem zvědavá, jak to s nima dopadne :grinning: Ale příteli je to celkem jedno. Je spíš dolňák :grinning: A blbě je mi tak střídavě. Jeden den jo a druhej den ne. Ještě jsem nezvracela, i když dnes ráno, jsem měla na mále, ale za to mě to drží až do večera. A odpoledne kolem třetí, čtvrté odpadávám. Jsem kolikrát tak unavená, že si musím lehnout :frowning2: Ale asi to k tomu patří a jak psala Marci, aspoň vím, že je snad všechno tak jak má. Minule mi blbě nebylo, ale to jsem potratila už v 6tt. A dneska mi naskočil 8tt :grinning:

A Hańule se vrátí myslím koncem týdne, ne? Takže v pondělí, úterý by se tady mohla ukázat :slight_smile: A myslím, že už bude příští týden testovat, ne? Ovu měla ještě před dovolenou, takže to na ten příští týden vychází. Tak snad budou jen samé pozitivní zprávy :slight_smile: Už se těším :slight_smile:
23. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
Marci, a ty míry jsou dobrý, ne? Když si vezmeš nesmyslný ideál 90-60-90, když většina má 85-70-90, tak ty přes prsa to máš pro chlapy krásný :grinning: , bříško je jasný, že je tam centimetřík navíc a boky jsou v pohodě. Důležité je, jak se cítíš. Jestli dobře, tak není co řešit. A fakt to nafouklé břicho je v pořádku? I když nic mě nebolí, tak asi jo. Nebudu zase vymýšlet nesmysly :grinning: A to si Marci moc nepřibrala no to, že už jsi v 22tt. To klobouk dolů. A co tak jíš? Normálně nebo se snažíš jíst něco speciálního? A ty Luci?
23. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ahojky Holky
Jani co se týká těch mých mír jsem zvědavá jak pak zas pujdou dolu :grinning: jinak ti je špatně jako byvalo mě někdy ne a někdy celý den co se týkalo po ránu tak to jsem rozdýchávala každý den :stuck_out_tongue_closed_eyes: akorát že já k tomu měla navíc ty zas... migrény :angry:naštěstí jsou pryč :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak jím uplně všechno na co mám chuť Jani jen se snažím nejíst tučný jídla večer to si dám spíš jogurt a nebo ovoce i když je fakt že kolikrát se nacpu ještě v osum hodin smaženým řízkem s kaší a nebo svíčkovou ze 3 :grinning: ale fakt se to snažím spíš dodržovat jak jsem byla zvykla do těch šesti jím normální jídla i teplý a pak už jen o ovoci a jogurtu :grinning: jelikož mám veškerý pohyb zakázaný tak mi vlastně nic jiného ani nezbývá :grinning: akorát co ted nejím jsou plísňový sýry a tatarák to fakt neriskuju :wink: Ne nemám notebok ale koupila jsem si menší klávesnici bez kabelovou a je to namačkaný hrozně u sebe :angry: a jelikož neumím psát pomalu vždycky se překlepnu ale vy to pochopíte tak jsem ráda :grinning: :grinning: :grinning:
Na Hanču jsem taky zvědavá hrozně moc moc moc bych jí to přála :grinning:
23. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
jo já bych jí to taky moc přála. A věřím, že se brzy zadaří. Když předtím otěhulila na poprvé, tak věřím, že to bude teď taky rychlé.
A Marci, těch kil navíc se neboj. Až budeš lítat kolem Vojtíška, tak shodíš raz dva. Uvidíš. Já jím taky všechno možný. právě když nejsem najezená, tak je to nejhorší. Pestrá strava je základ. A syrovou zeleninu pořádně umývám v teplé vodě. A plísňové sýry taky nejím. Ani tatarák, i když na ten bych taky měla chuť. A s pohybem to taky moc nepřeháním. Snažím se spíš odpočívat. přece jenom ještě měsíc budu v rizikových týdnech. I když si myslím, že jsem trochu více než v osmém, ale když jsem byla u Dr., tak se to nedalo úplně přesně změřit. Jsem zvědavá, kolikátý mi řekne příště :slight_smile: Ale na kontrolu jdu až 2.11. To je až další týden v pondělí.
23. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
To je krásný jak ti to hezky naskakuje mám z otoh strašnou radost :grinning: a ten pohyb je fakt lepší zklidnit to mimčo za to stojí :grinning: No já si taky myslím že to zas pujde dolu samo ten kolotoč kolem prcka bude asi záhul ale už se na něj moc těším.Akdyž tro nepujde samo tak tomu pomužu hold budu cvičit a cvičit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Tak jsem moc zvědavá co ti řekne doktorka já byla ve 12 tt podle velikosti miminka o 4 dny víc ale ted už se to srovnalo takže to oddpovídá takže termín porodu je zpátky z 27.2.na 3.3. :grinning: :dizzy_face: já jdu na kontrolu 28. ke svýmu doktorovi tak zas Vojtíška uvidím jupí :grinning:
23. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ale 28. je svátek, ne? To Dr taky ordinuje? Ale taky se k dr. těším, jenom mám strach, aby bylo všechno o.k. Posledně mi tak bušilo srdce, že kdyby mi změřili tlak, tak by koukali :grinning:
Marci, když porodíš v březnu, už bude pěkně, budeš chodit na dlouhé procházyk a do půl roku jsi s váhou dole. Kámoška to taky tak měla. Já mám jenom strach, abych to všechno stihla. Teď jsem zvyklá, že když se mi nechce, tak to holt neudělám, ale s mimčem to už nepůjde. Je to hrůza, když si člověk odvykne od režimu. No bude to zápřah. To určitě. A už chodíš na nějaké předporodní kurzy, nebo se teprve chystáš?
23. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
autor
Ahoj kočky,

tak jsem doma sama..synátora si odvezla tchýně na víkend a manžel je služebně až za Jihlavou, takže nevím kdy se vrátí. Snad co nejdřív, no uvidíme. Zítra by jsme chtěli zajít do kina a na něco dobrého, tak si snad budu moct něco dát.

Jani, pěkně ti ty týdny naskakují, je to super :dizzy_face: jen tak dál. A o miminko se neboj, určitě to teď všechno zvládne, je to bojovník :wink: mysli radši pozitivně, tak tomu malému aspoň neublížíš-stresem atd. :wink:
Moc ti držím palce!!!!!!
Jinak ten 3D UTZ byl suprovej, kdybych mohla a nestálo by to tolik tak bych na to chodila snad pořád :grinning:
Adisek byl nadšený, hrozně moc se těší až tady malá bude s námi.

Marciii, co ty, už se těšíš až zase uvidíš malého, čtu tady že jo :dizzy_face:
23. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
Luci, tak odpočívej, když se nemusíš o nikoho starat :slight_smile: A na co jdete do kina? Já už jsem v kině nebyla snad 10 let.
A pozotivně myslímm, neboj :wink: už si nějak začínám zvykat, že už by to mohlo tentokrát vyjít. A Luci, až budeš mít malou doma, tak se na ni můžeš koukat zadarmo :grinning:
23. říj 2009 v 16:37  • Odpověz
autor
Jani, to na ni budu koukat pořád :grinning: :grinning: fakt se na ni všichni moc těšíme, je to náš malý zázrak... fakt překvápko a doufám, že to vydržíme aspoň do toho 30-36tt.
A do toho kina ještě nevím, protože jsem se koukala a skoro všechno na co by se člověk normálně mrknul je obsazené :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže bude asi náhradní plán.
23. říj 2009 v 18:27  • Odpověz
Jani jsem to spletla jdu hned 29. na UTZ tak se fakt moc těším :grinning: Lucí taky to vidím jako zázrak když už jsem ani nedoufala že někdy budu těhulka :grinning: a taky doufám že to u mě prcek vydrží jak nejddýl to pujde :sweat_smile: Ty brďo kino taky už jsem nebyla ani nepamatuju ale to u mě fakt nepřipadá ted v uvahu nevím jestli mi prcek vždycky nestlačí nějaký nerv ale jak sedím dýl jak pul hodiny tak mě začne strašně píchat pod lopatkou že se protstě musím postavit a procházet to si v kině fakt nedokážu představit :grinning:
23. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.