• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
Luci, proč bys to nevydržela, až do konce. Jenom si to pěkně užívej. A když nepůjdete do kina, zajděte si někam na dobrou večeři a uvidíš, že to taky bude stát za to :wink: Já jdu zítra na sraz po 10 letech ze střední školy, tak se celkem taky těším. Ale že jsem těhu asi nikomu raději říkat nebudu. Budu autem, tak ani nebude nápadné, že nepiju. Tak pěkný večer a celý víkend :slight_smile:
23. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ahojky holčiny ,
Tak si to hezky užij Jani přeji pěkný víkend berušky ted se na 4 dny odmlčím budu odpojovat Pc budeme malovat tak se pak ozvu užívjetě a odpočívejte ju tak zatím pa pa
24. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
Ahoj holky moje! Tak už jsem tu.. a máte tu tedy pěknou kosu.. Děkuju, jak jste na mě myslely!!!! A doufám, že je u vás všech všechno v pořádku...
Musím vás ale zklamat.. tak jako jsem byla zklamaná já.. :frowning2:(
Mrcha jedna MS mi nedala vůbec šanci testovat.. přišla přesně na čas, zas po 26 dnech, sotva jsme přiletěli v pátek nad ránem, tak odpo přišla :frowning2:( Blivajs...
tak teď nevím, co je špatně.. snažili jsme se... a samozřejmě vím, že nejlepší je na to nemyslet, ale to se těžko řekně, že.. :slight_smile: no.. .takže nás čeká to příjemné snažení další měsíce...

tuhle mi jedna holčina říkala, že když najednou z ničegho nic začnou padat vlasy a rychle z ničeho nic se nabere pár kil, že to může značit problémy se štítnou žlázou a že to bývá příčina potratu či neotěhu... tak nevím, jestli si nemám někam zajít, protože tyhle příznaky tedy mám dost...já to všechno přičítala tomu zamlklýmu potratu.. tak teď nevím..¨

byla jsem a jsem hrozně zklamaná, zkazilo mi to dost víkend.. teď už je to trochu lepší, navíc ta moje mrcha je divná, krvácela jsem vlastně jen den pořádně, a teď zas spíš špiním nebo co to je... myslíte, že to může být nějaký divny??? říkala sjem si, jestli netestnu pro jistotu?! nebo už blbnu... :slight_smile: tak nic, jdu na poradu.. po týdnu to bude mazec...
26. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
Dobré ráno, kočky...

Haňulko, to je super že jsi tu :slight_smile:
Jéééjda, takže ona ti ta mrcha přece jenom dorazila... to je mi opravdu líto, ale pokud to máš takové pošašené, tak počkej až ti skončí a testni. Kamoška před mrchouze srandy testla-protože ji bylo moc špatně a byli tam, jenomže druhý den to dostala v plné výši a tak si říkala, asi poblázněný test a potom to po mrše zkusila znovu a pořád tam byli. Za to kočko nic nedáš :wink:
Každopádně je na tom něco pravdy, moc na to nemyslet... vem si mě, o miminko jsme se snažili skoro dva roky, až jsme museli navštívit Car, kde nám stejně IVF nevyšlo a jak tak člověk pořád na to myslel a nemyslel vyloženě na normální oplodnění, tak buch a otěhotněla jsem zrovna mezi tím.
Zázraky se Haňulko dějí, je jenom otázka času, kdy to potká tebe a věř, že to bude opravdu brzo :dizzy_face: tělo si samo řekne.

Jinak ještě k tomu dr. teď bych to nehrotila, potratila jsi beruško jenom jednou a to nic nezjistí, musela by jsi opakovaně, víš. Akorát tě to ještě víc vystresuje.

Tak zatím pa, kočky... jdu pomalu něco kuchtit, dneska mám synátora doma, tak kouká na krtečka.
Zítra ale už do školky půjde :wink:
26. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
Jojo, Luci, dorazila muuuuura jedna zlaaa. A pošašené (hezké slovo :slight_smile:) to opravdu mám, první DC-tedy 26DC minulého jen pár kapek, 2DC krve jak z vola a 3DC a 4DC zas jen pár kapek a špinění.. (pardon za popis, ale fakt nechápu)

těhu asi nebudu, to ne, necítím žádné příznaky, ale štve mě to...
Já vím, že zázraky se dějí a jsem ráda - ty a marcik jste krásné příklady - ale těžko na to občas nemyslet, že.. doufala jsem, že říjen bude vítězný, protože jsme měli takových aktivit a zábavy, že i to milování bylo prsotě jakoby mimo, ale nevyšlo to, no.. tak budem pokračovat v tažení :slight_smile:
26. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
autor
Haňulko, tak už ti můžu na to jenom říct: " Hurrrrá do boje, ať ta můůůra zase příští měsíc nedoleze :wink: "
Budu držet pěsti!!!!!!!
26. říj 2009 v 15:55  • Odpověz
autor
Jinak mám v Albu aktuální těhu bříško i s pózujícím Áďou :wink:
26. říj 2009 v 16:39  • Odpověz
Jééé, luci, to je krásný!!! Těší se na ségru, nebo by chtěl bráchu radši?! :slight_smile:) Já jsem jako mladší sestra o 5 let staršího bratra tedy moc spokojená, jen nevím, co brácha :slight_smile:))
26. říj 2009 v 17:03  • Odpověz
autor
Hani, moc se těší na malou... je mu to myslím jedno, ale je fakt, že o tom dokáže mluvit pořád :grinning: a všude to roztrubuje i v obchodě prodavačkám :sweat_smile:
26. říj 2009 v 17:10  • Odpověz
hihi, tak se aspon nenudite :slight_smile:) kolik ze mu je, tri? to je v nejlepsim věku, ne?! :slight_smile:
26. říj 2009 v 17:17  • Odpověz
autor
Hani, jsou mu čtyři a příští rok v Květnu mu bude už pět... a to už tady bude i malá :wink:
26. říj 2009 v 17:19  • Odpověz
jee, tak to budete mít stejně, jako já s bráchou.. pět let.. :slight_smile: my máme tedy 5,5 roku rozdíl...ale máme super vztah
26. říj 2009 v 17:31  • Odpověz
Ahoj Hani, vítáme tě z dovolené. Tak jak bylo? Dobře, že přišla MS až po. Aspoň jste si to krásně užili, ne? Ale chodit nemusela, to máš pravdu. Taky mě to moc mrzí. Ale nesmíš se tím trápit. Na tvým místě, bych teď snažení zkusila ob jeden den, aby se spermijky měly čas pořádně rozmnožit a bylo jich tam na vajíčko více. Dr. mi říkal, že to úplně ob den stačí. A to je tvoje 3. porevizní MS? Takže akorát, abys teď zůstala těhule :wink: nevzdávej to.
Ale pokud se Ti něco nezdá se štítnou žlázou, tak bych to neodkládala a na nějaké vyšetření bych zašla. Nic tím nemůžeš zkazit a aspoň budeš mít jistotu, že jsi zdravá. A napiš jak bylo. My jsme ti tady záviděly :grinning:
27. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
Luci, ta fotka je nádherná, ale nemáš to bříško nějaké velké? Připadá mi, že jsi chvíli před porodem :grinning: Nemyslím, to špatně, jen si pořád nějak naivně myslím, že budu mít břicho až uplně na konci :grinning: Jsem se úplně lekla. Kolik jsi přibrala kilo? Asi moc ne, protože jsi jinak úplně hubená.
Byla jsem o víkendu na tom třídním srazu. Kámoška mi povídala, že přibrala v těhu 25 kg. Prý vážila 110 kg :astonished: ale už zhubla 35 kg. jinak je hodně vysoká, měří asi 180 cm. Já se toho úplně děsím. Nejraději bych už ani nejedla :grinning:
27. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
Ahoj Jani,

nejsi jediná koho to bříško vyděsilo :grinning: :grinning: ale tak hlavní věc je to, že se má malá dobře a jde to vidět :wink:
Přibrala jsem zatím něco přes 7kilo, ale na 100% ti to řeknu až 18.11 to mám těhu poradnu.
Příští týden mám kontrolní UTZ v Brně-v Bohunicích, tak jsem zvědavá kolik bude malá vážit a měřit....to by mě fakt zajímalo :slight_smile:

Pěkně ti ty týdny naskakují :slight_smile: kdypak máš další kontrolu?
27. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
V pondělí. Tak doufám, že to bude o.k. Přece jenom jsem pořád v těch rizikových 12tt. Ale říkám si, že když mám pořád těhu příznaky, že je snad všechno v pořádku. Prsa mě pořád bolí, ale naštěstí špatně už je mi trošičku méně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale někdo má bříško větší a někdo menší. A při dalších těhu, prý roste rychleji než při prvním. Já jsem si říkala, že pokud bude v pondělí vše o.k., že už si pomalu taky koupím nějaké volnější rifle. Přece jenom mě ty současné, hlavně v autě trochu tlačí. A v čem jsou těhurifle jiné než větší velikost v normálním obchodě? Včera jsem tak procházela obchody a na nic pořádného jsem nenatrefila. Mají pěkné věci, ale ve velikosti 34-36 a nebo úplně nemožné. Jediné, co bych si tak pořídila byly boty, ale těch mám doma plnou skříň :grinning:

A to už ti řeknou kolik malá váží a měří? Jak se to zjišťuje? Asi nějak by oko, ne? A co se probírá v těhu poradně? To je normální kontrola?
27. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
Těhu poradna je normální kontrola u dr. já to mám teda i UTZ, protože ho tam má. Změří mi tlak, kouknou na moč... na tom UTZ jenom mrkne na malou, jestli je v pořádku srdíčko a odpovídá týdnům, prohlídne mě i pohmatem a je to. Pak to napíše do kartičky..
Jinak jak jsme byli na tom 3D tak nám řekli, že malá váží už něco přes 550g (mám to všechno napsané v Albu) a odpovídala přesně týdnům 23tt + 1.
A zjišťují to UTZ, změří miminko (obvod hlavičky, stehení kost....)

Všechno tě to čeká, neboj :grinning:
27. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
Ahooj Jani, díky za přivítání..
jo, mrcha už neměla chodit, to je fakt, ale už jsem se z toho zas nějak oklepala. Mě to vždycky mrzí tu chvíli, tak den dva, pak to zas rozchodím.. :slight_smile: tohle je moje třetí porevizní MS, takže jsou to tři měsíce, co říkala doktorka, tak snad teď už tedy můžeme opravdu! a snad budem.. sice se říká, že po revizi je "pohnojíno" a líp se otěhu, ale u nás zatím nic, tak budu věřit, že se povede..

Je dobře, že se cítíš pořád hezky těhu, že tě bolí prsa atd.. sice to ení příjemné, ale zas to dává tušit, že je všechno ok!! Držím palce na kontrolu!! Určo bude všechno ok!! ! A s kilama si nedělej hlavu, pro mimiska všechno, ono to pak pujde určitě dolu samo!! A jez pořádně, žádný hladovění, ať si malé řekne, co chce a to máma zbaští!! :slight_smile:)

JInak my jsme se měli krásně, Kypr můžu doporučit!! Je sice dražší podstatně než Kréta, ale je hezkej!! Fakt. Hlavně oblast Aiga NApa a Nissi Beach, tak blankytný moře jsem snad neviděla a bílej písek, krása. Ale v sezone to tam musí být mazec, lidí asi milion.. ted už to bylo v pohodě. Měli jsme pořád 30-33 stupnu, zhruba, mráčky snad jednou, asi na pul hodky! Kdo má rád šnorchlování, tak doporučuju oblast Protaras, tam jsme byli my.. jsou tam sem tam v moři kameny a spousta ryb atd.. takže podmořský život žije krásně..
Vydali jsme se i na výlet- jeli jsme na místo Petra tou Romio, kde se z mořské pěny na svět zrodila Afrodita, vykoupali jsme se tam zas na oblázkové pláži, a měli bychom zkrásnět a omládnout, ale ani prd :slight_smile:))) Jinak tam se sbírají kamínky ve tvaru srdíčka pro štěstí, tak mám .. tak doufám, že přinese. Pak jsme byli v Pafosu, což je na západě, historické město, vykopávky atd.. krásné pověsti k tomu, a taky na ochutnávce kyperských vín v závodě v LImasolu, mňam, mají dobrá. Hrozny jsou tam tak sladké od slunce, že vůbec nepřidávají cukr do vína a některé jsou opravdu výborné.. ale hnusy tam maj taky :slight_smile:)))
CHtěli jsme ještě do severní okupované části Turky, ale byl to drahý, tak jsme se na to vykvajzli, zas někdy řpíště :slight_smile:) Ale tam to musí být taky super, prý turci zabrali nejhezčí pláže, ale žádný turistický ruch tam nemaj. A ve Famaguste, jednom z tech měst, prý zůstalo vše, jako to řekové opustili, když odsud před turky utíkali.. je to město duchů.. ty jo, to by mě zajímalo...
tak snad jsem vás nalákala, holky určo jeďte !! :slight_smile:))
27. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
autor
Hani, můžu se zeptat na cenu? Kdyžtak mi to písni do IP :wink:
27. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
Máš to tam, Luci.. :slight_smile:
27. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
Lucí, díky za info. Když jsi to zmínila, tak jsem se zeptala, protože při minulé kontrole mi sestřička říkala, až donesu moč do poradny. Tak jsem přemýšlela jestli je to normální kontrola nebo něco speciálního :grinning:

Hani, to musela být paráda. Taky bych hned jela. Hlavně to koupání v moři je super. A perfektní, že vám vyšlo tak počasí. Jé ja bych taky hned jela do tepla. Zrovna včera jsem říkala, že už by mohlo být jaro :grinning: A nebo aspoń pořádná zima, ale takové to podzimní počasí moc ráda nemám. A dostala jsem z tvého vyprávění hroznou chuť na hroznové víno. Ale zrovna jsem si nekoupila. Vždy mám na něco chuť, třeba týden. Tak to koupím a tím okamžikem mě to přejde. A dostanu chuť na něco nového :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jet do obchodu se mi taky nechce. To to raději vydržím :grinning: Dnes už akorát ohřeju večeři, možná ještě vysaju a vyžehlím a budu ležet. Už se těším :slight_smile:
27. říj 2009 v 15:57  • Odpověz
Jéé, já chci taky chodit do poradny :slight_smile:)))))))

já mám ráda podzim holky!! miluju, jak je to barevný, tedy ne, když prší, to je jasný.. :slight_smile:
hele, nepřeháníš to stím úklidem nějak?! :slight_smile: ale krásně ti to utíká ty týdny, jani..8TT, neuvěřitelný..
27. říj 2009 v 16:12  • Odpověz
Hani, neboj, brzy se dočkáš :slight_smile: Aspoň už budeš mít dokonalé informace :wink:
No žehlení jsem odložila na dnešek. Právě se na něho chystám. Týdny letí, ale asi tím, že sis užívala volno. Jinak mě to připadne tak normálně. Už aby bylo pondělí po kontrole. To těhotenství je jeden velkej stres, že se něco stane :unamused: I když se na to člověk snaží nemyslet, prostě v hloubi duše ty myšlenky jsou.
Jinak doufám, že dnes pěkně užíváte všechny volna :slight_smile:
28. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
autor
Ahoj kočkyyyyy,

Jani, neblbni a přestaň se stresovat nad tím těhotenstvím, tím miminku akorát ublížíš.
Uvidíš, že v Pondělí bude všechno v pořádku a začni si to pomalu nějak užívat, do 12tt ti schází měsíc a ten uteče jako voda, potom to už bude v pohodě a nevím, proč by teď nemělo být něco v nepořádku :slight_smile: :wink: věř tomu drobečkovi, který v tobě roste.....zaslouží si to :slight_smile: protože je to bojovník.

Haňulko, taky se dočkáš...neboj :slight_smile:

Tak jo kočky, jdu zase k plotně-zeleninová polévka už bude a kuře s bramborama také, takže i vám přeju dobré chutnání, jestli budete obědvat.
Navečer dojdou sousedi, takže udělám nějakou mňamku na rohlíky a bude to.

Pěkný svátečný den!!!!!
28. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
Ahoj Luci, ani jsem nečekala, že tady někdo bude :wink: Tak ať nepřipálíš oběd a večer pěkné posezení.
A s tím stresem máš pravdu :slight_smile: Dneska jse četla, že po 25 tt už se má začít balit taška do porodnice. Tak už balíš? :grinning:
28. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
Jani, ne ne... budu ji balit až kolem 30tt, dřív ne. Je sice fakt, že se může cokoliv třeba stát, ale já malé věřím a doufám, že ta taška nebude do 30tt potřeba :slight_smile:
To stejné i s oblečením, nebudu prát dřív než v Prosinci-před Vánocama, aby mi to tak nějak vycházelo do půlky Ledna, potom už chci mít všechno nachystané-i postýlku a poskládaný kočárek v chodbě :wink:
28. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
Ahoj kočky,

tak se přidávám také k bezesným nocím čím dál častěji... :confounded: ke všemu jak jsme měli včera návštěvu, tak u nás zůstala až do půlnoci. Měla jsem toho plné brejle a ještě jsme museli uklidit s Adisem jeho pokoj, protože tam měl nehorázný bordel takže spát jsem šla až kolem 1hodiny ráno a to jsem se pořád převalovala z boku na bok, protože malé se to nelíbilo (asi jsem ji utlačovala nebo co) a nebo jsem chodila na wc, takže fakt super :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak vám přeju pěkný den, i když upršený.
29. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahoj holky, dneska na mě padlo nějak moc práce, tak nestíhám..

Ale přece jen zkrátka aspoň - včerejší volno se moooc hodilo, aspoň jsem po té dovče nemusela být v práci celý týden a trochu se to zkrátilo. Každopádně jsme byli v lese, pomoct našim se dřevem, takže mě teď bolí celá já :slight_smile: Hlavně ruce, jak jsem zvedala špalíky na valník.. ale to zas přejde! Aspoň jsme byli na čerstvém vzduchu, až mám skoro otravu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak jsem taky byla dneska rozhodnout, jakou barvu oken a kliček atd.. a to je něco pro "Váhy", pán ze mě už byl lehce na prášky a to mu to stejně musíme ještě něco dopřesnit mailem :slight_smile:

A jinak ještě jsem ráda, že mám nakonec tak krátké cykly 26 dní, protože už mám zas za chvíli OVU (tedy si myslím), takže u nás zas bude lážo plážo snaženíčko.. budem vidět, jak se nám bude chtít, od pátku to může vypuknout, dneska u nás spí manželova sestra, tak to by nešlo.. .-)
Už aby byl víkend

Luci, snad sis odpočinula po té noci!!!
Jani, já žehlila dneska ráno, blivajz!!
Marcii, doufám, že vám to malování jde hezky od ruky!
tak pááá, zas se ukážu!!: )
29. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz
autor
Hani, ani ne... ale co mám dělat, budu to muset vydržet.
Dneska mě manžel zase měřil a mám už přes břicho 104cm :stuck_out_tongue_closed_eyes: fakt jsem zvědavá kam až to poroste a ohledně jiných partií ani nemluvím, ale manža chrochtá blahem.

Haňulko, nechceš se na nějakou ovulku a bazální teplotu vykašlat? Asi bych to hodila za hlavu a když je chuť na sex, tak na to prostě skočit, aniž by sis hlídala ovulku atd. akorát tě to stresuje.
Já to měla také tak, měřila jsem si bazální teplotu a hlídala jsem si ovulku a když " jakoby došla " tak jsme na to hupli a nic...akorát jsem s toho byla zdrblá a pořád se tím užírala, jenomže potom jsem se po těch 2letech upnula na to IVF a jsem těhule a ke všemu přirozeně :slight_smile:

No nic, jdeme s manželem a synátorem na prochajdu, na čerstvý vzduch... tak sem potom mrknu :wink:
29. říj 2009 v 15:43  • Odpověz
Luci, já nic neměřím, BT ani nic jinýho, a ovu poznam jen podle toho, že mě bolí břicho (tedy si myslim, že je to ona), takže v tomhle smyslu mám svědomí čístý.. milujem se, když máme chuť a chce se nám, to víš, na dovče to šlo uplně samo pořád :slight_smile:)
Uvidíme, jak to bude teď :slight_smile:))
29. říj 2009 v 15:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.