• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
autor
Aha, tak to potom jo :wink:
No, tak se pěkně milujte a uvidíš, že se brzo zadaří :dizzy_face: :dizzy_face:
29. říj 2009 v 15:49  • Odpověz
Ch jo, spadnul mi net a to jsem měla takovou pěknoui odpověď napsanou.. :(

Psala jsem, že Ano mami :slight_smile:
Ale vážně Luci, ono někdy je u nás i problém najít čas nebo chuť, manžel chodí v osm z práce a před šestou vstáváme a není síla..takže když je a k tomu chuť, děje se.

Nemyslím, že bych nějak tlačila, protože máme tolik starostí s tím barákem atd, že řešíme furt něco jiného, ale někde v hlavě to zasunuté asi je. A chodit na koníka mě občas baví, takže...
Ale uvidíme, jednou to přijde, že :slight_smile:
29. říj 2009 v 15:56  • Odpověz
autor
Hani, já to nemyslela nijak zle.. opravdu ne, jestli jsem něco napsala špatně, tak se moc omlouvám :pensive: :frowning2:
Vím, že je to těžký na to nemyslet, sama jsem si tím prošla a nebylo to vůbec jednoduché.
29. říj 2009 v 16:00  • Odpověz
Kdepak Luci, to já taky nee!!!!!!!!!!!!!
Jenže jak mi to celý spadlo, tak mi půl odpovědí zmizelo!! Psala jsem, že moc děkuju, že máš o mě starost a vůbec, že se zajímáš!!!!
Vůbec jsem to nemyslela tak, že bys mi něco špatně napsala nebo tak!! :( Jejda, to mě mrzí, žes to tak pochopila!!!!
omlouvám se!!!

vždyť já jsem ráda, že tady s vámi/tebou můžu tohle probírat, že mi poradíte, když vy víc víte.. já jsem v tomhle pořád začátečník..!!!
A nějak to dopadne, i se mnou, neboj! .) Si mooooc hodná!!! :slight_smile:
29. říj 2009 v 16:21  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Jako čerstvá těhule :slight_smile: :slight_smile: . Je to pro mě nové, takže jsem ráda za každou zpřízněnou duši :wink: . Kamča
29. říj 2009 v 16:44  • Odpověz
Ahoj, frezie, myslím, že můžeš, bez problémů :slight_smile: My jsme tu sice čtyři, ale jednu dušičku navíc přivítáme! kromě toho jsme tu trochu specifický v tom, že dvě jsou za 20TT, jedna kolem 8TT myslím a jedna netěhu :slight_smile:)
29. říj 2009 v 16:51  • Odpověz
Hand, děkuji za přivítání .. a jinak se určitě rozrosteme i o těhulky, přeji vám to :slight_smile: a moc. Já jsem na začátku a první 3. měsíce jsou rozhodující, tak uvidíme. Snad bude vše a půjde v pohodě.
29. říj 2009 v 16:55  • Odpověz
Jdi poprvé těhu?! Tak držím palce, ať je všechno v pořádku a zdárně pokračuje..
29. říj 2009 v 16:58  • Odpověz
Jj, prvně a docela nečekaně, rychle.
29. říj 2009 v 17:03  • Odpověz
Tak to je dobře!! Tak držím palce, a zase se ukaž.. já už teď jdu z práce, tak zas někdy!! ahoj

Lucíku, odpověď výše, v 16/21 - mrzí mě, že jsem se špatně vyjádřila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. říj 2009 v 17:08  • Odpověz
Tak zase někdy, páčko :slight_smile: :wink: a přeji Ti hezký, i když podmračený zbytek dne.
29. říj 2009 v 17:10  • Odpověz
autor
Hani, v pohodě..prostě jsme se špatně pochopili :sweat_smile:
Já byla se synátorem venku, protože mě to už doma zase nebavilo, tak jsme šli do toho hnusného upršeného počasí na procházku..mno jo no, blázni :grinning: ale za to pěkně vyvětraní.

Frezie, také tě vítám mezi námi.
29. říj 2009 v 17:50  • Odpověz
Dobré ranko!!
To jsem rada, že se nezlobis.. měla jsem z toho uplně spatny pocit, pritom jsem to nemyslela zle, jen jako ftip.. jenže jsem dala málo smajlíku :slight_smile:)
tak všechno dobrý :sunglasses: :wink:

tady nepršelo a dneska dokonce svítí slunko.. snad bude hezky i o víkendu!!!
jsem unavena dneska jak blazen, vstavali jsme ve 4, protoze u nas spala manzelova sestra a on ji rano vezl na letiste.. jsem uplne kaput, sice jsem si pak zkusila jeste lehnout, ale neumim to spat zmovu, kdyz uz jsem jednou probuzena :slight_smile:) to se asi naucim az s miminem, spat za pochodu :slight_smile:))
ale snad to bude kratky den..
30. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
Ahoj Haňulko,

to je fajn, že jsme už v pohodě..jak jsem psala, asi jsme se přece jenom špatně pochopili :sweat_smile:

U nás je dneska docela zima, ale dá se to. Když vidím venku ty maminy s kočárkama, tak už bych tam nejraději byla také a promenádovala se s malou :grinning: :grinning: fakt se na to šííííleně těším.
Áďa se mě také včera ptal, jestli budeme mít kočárek a jestli ho může vozit, takže se také těší a o manželovi ani nemluvím. Snad se u toho nebudeme hádat, kdo ji poveze :grinning:

Ty jsi dneska vzhůru od 4hodin :confused: jaj, chudáčku..to si umím představit, jak musíš vypadat.
Doufám, že toho v práci nemáš moc a až dojdeš domů, tak že si půjdeš odpočnout. S mimčem se právě že moc nevyspíš, nechci tě strašit, ale většinou to tak je..i já s toho mám docela strach, jaké to bude :confounded: a to už mám jednoho raracha.

Tak jo, jdu dělat rybu k bramborové kaši a potom frčíme do Brna, sice se mi mezi ten dav lidí nechce, ale co naplat. Musíme, chceme mrknout po nějakých postýlkách atd. a večer jdeme do kina na 2Bobule.
Měj se moc pěkně, já večer mrknu až se vrátíme :wink:
30. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj Luci, děkuji za včerejší přivítání :slight_smile: .
30. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
Ahoj Holky,
tak já za chvilku zmizím na víkend! Tak doufám, že se máte všechny dobře, těhule jedny a žádné stresy!!!

Neboj Luci, dočkáš se za chvilku, budeš se promenádovat s kočárkem, budete se hádat, kdo bude vozit atd.. všechno bude!! :slight_smile:
Frezie, hezky odpočívej!! .)
Jani, Marci, snad se máte dobře..!!!
30. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
autor
Ajoj těhulky a budoucí těhulinky..

nevím jak je u vás, ale tady je moc pěkně-teda až na ty dva stupně venku :sweat_smile: brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Hani, já vím, že to rychle uteče a proto se taky moc těším!!!!
Včera jsme vybrali postýlku i s povlečením a mantineli atd. je super a jsem moc ráda, že to máme zase za sebou, jenom jsme ji ještě nebrali, vezmem ji tak za 2 až 3 týdny.
A to jsme ještě koupili malé deku do kočárku-růžovou s obrázkem zajíčka, může ji mít i do autosedačky.

A to kino taky super, vřele doporučuji, fakt jsem se pobavila!!!!!!!!!!

Jinak doufám, že si se pěkně prospala a brzo nevstávala... on to člověk někde musí dohnat :wink:

Frezie, nemáš zač.. jsem ráda, že se tady pomalu rozrůstáme :slight_smile:
31. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
Dobrý ranko berušky,

Hurá koukám že jsme se rozzrostly o jednu holčinu to je super frezie moc tě mezi námi vítám :grinning: :wink:

Tak jsem si vás hezky pročítala zpátky napsaly jste toho dost :grinning: Haňulko vítam tě doma a nic si z toho nedělej určitě se to brzy podaří :wink: Hlavní že jsi si to užila,odpočinula a vyčistila si hlavu :grinning:
Lucí bříško máš nádherný :grinning: to je bomba jak už všechno nakupujete mi zatím nic :frowning2: pořád doděláváme to naše bydlení ale už konečně vynišujeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tak někdy příští týden by jsme se chtěli jít mrknout po kočárku :grinning: :grinning: :grinning: jsem zvědavá co na konec vybereme :sweat_smile:
Jinak je dneska u nás fakt hnus počasí prší a prší a o zimě ani nemluvím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jani jinak je super jak ti naskakují týdny fakt to hrozně rychle letí a obzvlásť po překonání 3.měsíce :grinning:
2. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
Ahoooj, holky, ani nepíšu dobré ranko, to už jsem prošvihla.. Měli jsme poradu, tka jsem to ani nestihla sem dojít hned ráno. Teď jsem po obědě a už jsem něco i udělala pro zaměstnavatele :slight_smile:)

Jinak u mě nic nového. BArák stojí, ať na chlapa řvu nebo jsem mila, ani ejdno nepomaha a nejradši bych ho už zabila :( prší nám do toho, protože zas nic nedělali, co jsme byli pryč, takže nemáme střechu.. prý tenhle týden přijdou an krov, ale v tomhle počasí?! no moc tomu nevěřím...

doma pohoda, klídek a tabáček... :slight_smile: žádné novinky..
Marcii, tak hlavně moc nepracuj, ať se neunavuješ!
Luci, zkoukla jsem vám byteček na sousedním serveru, mooooc hezký! .)
JAni, kdepak se touláš?! Doufám, že vše OK!!!
pa zatím holky moje
2. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz
Ahojky holky, po delší době jsem k vám přiskočila :slight_smile: . Marci, děkuji Ti za přivítání.
Jinak u mě nic nového, mám se fajn, je mi dobře, žádné těhu příznaky zatím nepociťuji. Jen víc jím, jsem unavenější a pobolívá mě v kříži a zádech.
2. lis 2009 v 15:28  • Odpověz
Jejda, jak tak teď koukám, byla jsem tady před třemi dny :grinning: . Mě to přišlo, jako bych tady nebyla nejmíň týden :wink: . Přeji vám hezký den.
2. lis 2009 v 15:45  • Odpověz
Ahoj holky, vůbec nestihám. Snad zítra budu mít více času. Dnes jsem byla u Dr. - jsem 8+5 a vše o.k. Díky bohu :slight_smile: Už se těším, až zase pokecáme a všechno dočtu. Ale už utíkám pomalu spát, ráno zase brzy vstávám. ahoj a moc na vás myslím. A vítám novou těhulku :wink:
2. lis 2009 ve 22:26  • Odpověz
autor
Ahoj kočky,

nevím jak je u vás, ale u nás je počasí fakt hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: padá nám tady sníh a rovnou taje, takže šílený.. manža jede dneska vyměnit letní gumy za zimní, tak ještě že tak.
Jinak mě dneska blokli mobil, protože jsem jim později zaplatila fakturu :confounded: fakt mě to nebaví, jak člověk pořád čeká na peníze jako na smilování-když je na neschopence.
Budu muset říct manžovi o nějakého chechtáka, abych něco málo měla... teď jsem se hodně vyplázla, kupovala jsem klukům (manžovi a synátorovi) zimní boty, bundu atd... takže to jenom lítalo.
Chjo :pensive:

Jani, koukám, že ti ty týdny pěkně letí :dizzy_face: :dizzy_face: super!!!!

Frezie, jak jsi na tom vlastně ty, všechno ok?

Marciiii, ahoj těhulko!!!!!!!!!!!!! Jsem tě tu neviděla ani nepamatuju :grinning: je u tebe také všechno v pořádku? Co malej, už se ti začíná víc a víc projevovat :slight_smile:

Hani a co vy s tím baráčkem, v takovém počasí nevím, nevím, jestli vám tam něco udělají... je to na prd, že :unamused:
3. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahoj Luci, zatím ani nevím, jak to se mnou je. Ještě jsem u dr. nebyla, teprve zítra se chci objednat. Doufám, že nic nezanedbávám :frowning2: . Ale cítím se moc dobře, nic mě nezlobí, žádné těhu problémy, kromě toho jak jsem psala, že víc jím, jsem trošku unavenější a občas mě píchne v bříšku a bolí kříže.
3. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
autor
Ty jsi ještě nebyla u dr.? Tak to šup, šup... ať víš, že je všechno tak jak má být :wink:
Budu držet palce!!!

Já byla včera na testu cukrovky a fakt jsem větší hnus nepila :grinning: :grinning: teď zkusím brnknout zavolat dr.jak dopadli výsledky. Snad dobře :wink:
3. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
Blee, to ti něco dají, aby zjistili, jestli máš cukrovku? Nebo to je speciálně jen na tu tzv. těhotenskou? Já myslela, že se to dá poznat běžně z odběru krve.
3. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahojky holky,

Frezie nemáš zač čím víc nás bude tím líp :grinning: třeba ani žádný příznaky nepříjdou :grinning: a budeš mít pohodový těhu buď ráda ty záda přejdou mě bolely první dva měsíce a pak jak když utne :grinning:

Jo Lucí to znám ted ty prašule nějak rychle mizí když má člověk jen od socialky almužnu :confused: jsme na tom podobně včera už jsem taky vyrukovala na manžu o penízky :grinning: jinak co se týká malého no nevím včera se vrtěl skoro celý den bříško se mi mohlo ubublinkovat jinak žádná sláva většinou se jen jednou dvakrát převalí a to tak rychle že tam nestačím dát ani manžovi ruku :cry: asi to bude pěknej lenoch :grinning: protože jsem byla ve středu na UTZ a bylo vše ok :grinning: I když musím přiznat že jsem s toho docela nervozní že se tak málo točí a doufám že čím bude vetší víc ho ucítím :frowning2: no uvidíme :wink:

Jani je fajn že je všechno v pořádku mám zvás radost :grinning:

Hani tobě teda nezávidím jestli je u vás tak hnusně jako tady už druhý den prší a prší celý den :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to fakt hnus takhle opravdu nemůžou moc pokračovat :frowning2:
3. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
Lucí to si mě moc nepotěšila já ten hnus budu muset pít dvakrát :stuck_out_tongue_closed_eyes: měli jsme cukrovku v rodině babička.Já na to jdu 13.11. tak se na to psychicky připravím nemám ráda moc sladké a ten čaj je prý extrém?
Držím ti palečky at je to v pořádku :wink:
Frezie ty koukej utíkat co nejdřív k doktorce :grinning: at víš že je vše ok ju :wink:

Jani ty trochu zlobíš máš se spíš šetřit než nestíhat FAKT to NEPŘEHÁNĚJ :wink:
3. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
Marciii, já jsem nepila čaj, ale jakousi citronovou vodu a ke všemu ještě oslazenou.... brrr, ještě teď se s toho třepu jak ratlík :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak asi nezavolám, když mi blokli ten mobil, takže vydržím až do kontroly, mám ji 18.11 a to je za chvilku.
Zítra jdu na kontrolní UTZ, tak jsem hrozně zvědavá.
Jinak máme také v rodině cukrovku a to docela silnou, má ji teta :slight_smile:

Frezie, měla by to být ta v těhu.
3. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
Díky Marci, jasan, co nejdřív k dr. "naběhnu", ať nic nezanedbám. Ale některé psaly, že hned v počátku stejně není nic vidět. Tak jsem chtěla jít o trošku později.
3. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.