• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
Aha tak mě říkali že si mám sebou uvařit hořký čaj a oni mi do toho něco přidají tak neví každopádnbě to bude hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak co se týká těch pohybů mrňouska myslíš že mám být v klidu?
3. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
Freziie já byla prvně v 5tt a už byl vidět flíček a v 7tt už bylo vidět jak bije srdíčko je fakt že po tom um.opl. to vbíc hlídají qale myslím že máš na doktorku nejvyšší čas :grinning:
3. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
Marci, já ani přesně nevím, ja ty týdny počítat, ale teď myslím začínám 6 týden (5 t + nějaký ten den). Poslední MS byla 26.9. a ovulka tak mezi 12. a 13.10. Vím, že lékaři to berou od menzesu, ale mimísek má o těch 14 dní méně, že?
3. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
Frezie, také si myslím, že by jsi tam měla už zajít-máš fakt nejvyšší čas, i za cenu, že by tam byla vidět jenom dutinka :dizzy_face: :dizzy_face:

Marcii, tak uvidíš, s tím čajem se to myslím dá. Měli by ti tam přidat cukr, co jiného :confused:
Jinak ohledně těch pohybů, myslím si, že se nemusíš strachovat... já byla také vynervovaná, když se mi malá třeba celej den neozvala a ani v noci a potom najednou buch, buch a od jisté doby je to natolik intenzivní, že nemůžu ani večer spát :grinning: :grinning: protože naše malá sice řádí i přes den, ale v noci tam fakt hraje mistrák...protože to jsou boule jako pra****. Zrovna včera se moje břicho nahnulo do prava a nebylo pochyb, že je tam vyboulená-akorát jsme s manželem přemýšleli co by to mohlo být, ke všemu jsme probírali jeho práci atd. takže už tak malá a poslouchá cizý hovory :grinning: :grinning: :grinning:

Také to zažiješ a uvidíš, že malého bude manžel nahánět, jenom aby ho ucítil :wink:
3. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
Holky, slibuji vám, že to rychle napravím :wink:.
3. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
Dobré ranko,
tedy Jani, ty si zlobidlo!! Ty tu práci chceš strhnout!! Hlavně, jestli je ale všechno ok a abys už měla za sebou těch 12TT :slight_smile:
Frezie, taky bych už asi upalovala, jen pro jistotu.. :slight_smile:

Luci, malá je výborná. Asi z ní bude fotbalistka, no..
Marci, neboj, zas to bude hodný miminko, pohoda,klídek..

A jinak u nás je taky "krásně" mrholí a jak je na baráčku a ni nechci vědět. Dneska měli přijít na krov, tak pochybuju, že by se chlapci vybičovali a pracovali. Se.ou mě, neskutečně. Všechno hezký počasí pro.... a teď nic. Měli mít a mohli dávno hotovo.. sakra
3. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
holky, tak první krok jsem udělala, sestřička mě objednala na 12.11. :slight_smile:
3. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
Haňulko, to je teda fakt na prd... bych je asi vraždila :angry: ale psala jsi myslím o tom prodlení, že budou víc platit, tak aspoň že tak.
Když tam kouknu ven, tak být na tvm místě, tak bych ten baráček také nechtěla vidět... i když, máte už vlastně střechu nebo tam bude napršené :confused: ?

Frezie, super!! Takže máš první krok za sebou :wink:
3. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
Luci, jj, první krok mám za sebou .. snad bude vše v pořádku, zatím je mi neskutečně fajn, tak abych to nezakřikla :unamused:
3. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
Tak to jsi mě uklidnila Lucí uf to je fajn že malá se takhle ozývá :grinning: no asi to bude fotbalistka a nebo tanečniíce když si tam pořádá mejdánky :grinning: Už se na to hrozně moc těším :grinning: :grinning: :grinning: a manž se taky právě nemuže dočkat všude na netu čtu jak už je to ointenzivní ve 22 tt proto mě viděsilo že u mě moc ne :sweat_smile: ale je fakt že kažá jsem uplně jiná třeba mám moc tuku v bříšku anecítím to tolik jak bych chtěla :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
Hani fakt ti to nezávidím jsou to matláci když bylo hezky doslova na tro sr... :angry: a ted v tomhle marastu to těžko doženou :angry: Frezie no hurá určitě bude vše ok neboj když se cítíš dobře mělo by být vše v pohodě :wink:
Co se týká Janči potřebovala by dostat pořádně na prd... co vy na to holky????
3. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
Holky sory za ty písmenka už jsem zas dlouho nepsala a zase mi přeskakují :sweat_smile:
3. lis 2009 v 11:07  • Odpověz
autor
Marciii, jj Jaňulka určitě, místo aby se šetřila, tak pořád někde lítá po všech čertech a té práce má také dost :angry:
Můj manža se také těšil a pořád brblal, že malou necítí a teď se můžou s Adískem přetrhnout, kdo ji ucítí jako první.

Frezi, neboj, určo to bude všechno v pohodě.

U nás pořád sněží :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nemám to počasí ráda, když je tam takhle..
3. lis 2009 v 11:09  • Odpověz
To věřím Luci ta fotka jak je Adísek u tvého bříška je nádherná uplně mi vyhrkly slzičky když jsem jí viděla :grinning: U Vás sněží a tady furt leje a leje taky tohle počasí nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
Holky, díky za podporu :slight_smile: .. tenhle koník je fajn, zatím tohle krásné "téma" nemám s kým probírat, drahý to ještě tak neprožívá, takže jsem vděčná, že tyhle stránky existují a vy jste tady :slight_smile:
3. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
To chapu frezie koník je fakt fajn muj drahý to sice prožívá ale na takový to tutu nunu zase není a když mám nějaký obavy svěřím se tady beruškám a oni mi dodají zase sebeduvěru a elán zbytečně manžu nelekám :grinning:
3. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
autor
Frezi, no jo no, ti chlapy to prožívají jinak než my... i když ten můj byl s toho paf už od začátku, ale to jenom proto, že jsme byli za exoty :grinning: :grinning:

Marcii, děkuju :dizzy_face: budeš se někde nechat vyfotit s těhu bříškem na památku? Já o tom přemýšlela, ale je to všechno šíííleně drahé, takže mě zase bude fotit manžel..jenom se musíme domluvit kdy, ale necháme to asi až na ten Prosinec :slight_smile:
3. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
Marciii, Jj..přesně tak..
3. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
Luci nevím už jsem o tom taky přemyšlela ale stojí to hodně taky to nechám asi na manžovi já to nechám taky asi až tesně před porodem aby bylo vidět jak jsem hezky kulatá a měla to na památku :grinning: Když se vrátím k těm chlapum tak mi tomu vlastně od začátku nedávaly naději a manža to začal vnímat až nekdy kolem 4.měsíce začal se radovat a bAvit se se mnou o miminku pořád se bál že se něco pokazí byl na tom psychicky snad húř než já :grinning: takže i kdyř to prožívá prostě jinak než mi ale to je jasný oni necítí co se snámi děje :grinning:
3. lis 2009 v 11:37  • Odpověz
U nás je to asi tak s tím prožíváním těhu, že já po vysazení HAK (začátkem července) si připadala těhu každý měsíc (ty hormony asi byly mimo, měla skoro všechny těhu příznaky), jeden měsíc zkoušela testit a nic .. no a teď, když se "to" stalo, já to příteli řekla, jen podotknul, že jsem těhu mánii už měla a nebylo to ono. Ukázala jsem mu testík, on řekl, že se v tom nevyzná a bylo. Ale postupem času se to trošku zlepšuje, pomalu se o mimi začínáme bavit, tak si myslím, že až se mimísek bude "projevovat" a bude ho víc, bude to jiné a budeme to prožívat naplno :slight_smile:
3. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
To je jasný frezie kdyby jsi viděla koikrát mi už věřily že čekáme mimi a pak vždycky to hrozný zklamání a když už nepomáhaly ani doktoři manža rezignoval a už nevěřil ničemu i když byl na obou dvou prvních utz se mnou nic si od toho nesliboval :dizzy_face: věděl že je ještě spousta dlouhých ale než se začne radovat :grinning: Uvidíš čím víc budeš a poroste ti bříško bude k neudržení jako ten můj :grinning:
3. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
:slight_smile: :wink: , tajně doufám, že to tak bude .. i když nás tohle těhu překvapilo, neplánované a docela rychlé .. i sestřička se mě dneska ptala, když mě objednávala - jaké to těhu je a já první a ona na to jestli chtěné nebo nechtěné, samozřejmě jsem odpověděla, že chtěné :slight_smile:
3. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz
Jj to je někdy nejlepší cesta neplánovat neřešit a najednou to příjde :grinning: neboj když ti poroste bříško každý chlap na to reaguje to by musel být uplný bezcita a to ten tvuj určitě nebude když si přál miminko taky :wink:
3. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
Frezi, ono to přijde a uvidíš, že to bude prožívat čím dál intenzivněji s tebou, hlavně až drobka poprvé uvidí, tak budeš koukat, jak bude paf :slight_smile:
3. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz
Marci, já po mimi toužila už od 25, ale s chlapama mi to nějak nevycházelo ... jsem hodně komplikovaný Vodnář :grinning:. Se současným přítelem jsem krátce, o víkendu to bude 5 měsíců, takže jsme překvapeni, že se to povedlo tak rychle. Nic jsme neplánovali, ani se ničemu nebránili, nechali prostě na přírodě. Jsme oba ze stejné vesnice, oba jsme únoroví, mě bude 31 a jemu 30, vlastně nemáme na co čekat :slight_smile:. Svatbu zatím neplánujeme, uvidíme jak ten život půjde dál a co nám připraví. Jen nevím, jak to vše vezmou rodiče :frowning2: .
Luci, díky, kamarádka mi taky říkala, že si těhu mám užívat a prožívat, je to jen na pár měsíců :wink: .
3. lis 2009 v 15:02  • Odpověz
autor
Frezi, proč by to neměli vzít rodiče? Myslím si, že máš ideální čas na to mít miminko, lepší než po 35 letech a buď ráda, že se vám to takhle pěkně podařilo.
Uvidíš, že budou rádi :dizzy_face: :dizzy_face: toto každého rodiče dostane.

Já jsem si teď pěkně odpočla, akorát jsem chtěla jít do ložnice pod deku a musela jsem se smířit se sedačkou, malé se totiž nechtělo nijak ležet a dávala mi to pořádně najevo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: potvůrka.
3. lis 2009 v 16:09  • Odpověz
Ahoj holky, no já než přijdu, tak už jste zase pryč :angry: Ale tak jste se rozkecely, že už vás tady půl hodiny dočítám :grinning: Ale to je fajn, horší, kdyby tady byla nuda :wink:
Jinak k těm chlapům, ten můj to taky začíná prožívat teprve teď a ještě to taky není ono. Ale jak jsem mu dnes vykládala, že na včerejším ultrazvuku mimísek sebou házel, tak byl taky naměkko. Těším se, až půjdeme na ten 3D spolu. to bude paráda. Tento týden už se musím objednat na ty genetické testy. Z toho mám taky ještě strach. A jestli to dopadne dobře, tak už si to budu jen užívat a všechny černé myšlenky pošlu pryč :slight_smile: Ale řeknu vám, včera to byly nervy. dokud dr. neřekl, že mu bije srdíčko a vzápětí jestli vidím, jak se mrská :grinning:, tak jsem fakt měla obavy. Navíc, když mi těsně před kontrolou vypsaly sestřičky těhotenskou průkazku. Říkala jsem si, jestli ji zase bude muset hodit do koše jak posledně :frowning2: Ale naštěstí ne. Tak jsem moc šťastná. A v práci se šetřím. Nedělám nic náročného, jenom mně vždy zabere nějak moc času.
3. lis 2009 v 16:17  • Odpověz
Téééda, tady to jede :slight_smile: dneska...
akorát k tomu nemám moc co říct :slight_smile:) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 v 16:27  • Odpověz
Tak pokračování, raději jsem to odeslala za včas, abych to náhodou nemusela psát znovu, kdyby se koník kousnul :angry:
A teď k vám. Hani, ty zedníky zabijte na místě :grinning: No jo v Praze je to asi těžké, mají spousty zakázek, rozdělají více staveb a pak nestíhají. A když je člověk nekontroluje, tak na to kašlou. S takovou budete bydlet až v létě. Aspoň jim naúčtujte ty sankce. Ale můžu tě ujistit, že my jsme na tom podobně. Taky koukáme na hrubou stavbu. A prý budou mít čas tak nejdřív za 14 dní. Takže jenom doufám, že aspoň do té doby než se narodí mimčo, budeme bydlet.

Marci, s těmi pohyby si nelam hlavu, buď ráda, že se vyspíš, aspoň budeš mít klidné miminko, které ti budou všechny maminy závidět :wink: Hlavně, že na utz bylo všechno v pořádku. A manžel musí pořádně číhat a být pořád na blízku :wink:

Luci, vy už máte pokoupených věcí, to už máš skoro celou výbavičku ne? Kočárek, teď postýlku, ale dobře, že nás informuješ, aspoň budeme vědět, co všechno pořídit. Kámoška říkala, že nejlepší věc, co dostali, byl koš na plenky. Tak ten si taky pořídím :grinning:
3. lis 2009 v 16:28  • Odpověz
Ahoj Hani, říkala jsem si, že tady ještě třeba budeš :wink: A uvidíš, že za chvíli taky budeš mít co říkat :wink:

Holky, už kupujete dárky na vánoce? Já už o tom začínám přemýšlet, ale vůbec nevím, co komu koupit. Tak jestli máte nějaké nápady, tak to sem hoďte, ať se můžu inspirovat :slight_smile:
3. lis 2009 v 16:30  • Odpověz
Luci, díky. Pořád si říkám, že jednou to muselo přijít, i když nečekaně. Později by to bylo ještě horší a taky se nemuselo podařit. Holky, kdy jste to rodině řekly, že čekáte mimíska. Přítel by to raději řekl až po novém roce, tak nevím. Já bych to viděla tak kolem vánoc, navíc taťka bude mít na štědrý den 50, 19.12. bude oslava, tak jsem to chtěla vzít jedním vzem. Navíc bych mohla být ve 3.měsíci ..
3. lis 2009 v 16:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.