• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
frezie, pokud se s rodinou často stýkáš, tak uvidíš, že se to ani dlouho neutají. Pořád nějaké výmluvy, proč člověk nepije, proč je mu třeba blbě, myslím, že hlavně mamka to pozná :wink: Ale pokud tam třeba jezdíte jen občas, tak ty vánoce jsou myslím ideální. Ale abys tím taťku nezaskočila, na narozeniny mu říct, že bude děda, aby z toho neměl depku, znáš chlapy. Ale jestli se na vnoučata už těší, tak je to super dárek :wink:
3. lis 2009 v 16:58  • Odpověz
autor
Frezi, to záleží samořejmě na vás, kdy to všem řeknete, ale je fakt, že bych počkala až po 12tt...
U nás to bylo jiné, takže to věděli všichni, protože jsem byla v nemocnici a manža nechtěl, aby mě někdo stresoval atd.
Jinak jsem myslela, že jste s tím určitě museli někdy počítat, když se nijak nechráníte.. nebo jsi otěhotněla i přes antikoncepci? To asi ne, že :slight_smile:
Vždycky je to tak, že když to moc neplánuješ tak se to povede a když po tom toužíš, tak to buď vyjde a nebo to jde těžko a musí se tomu i pomoct.
3. lis 2009 v 17:00  • Odpověz
Ahooj, já jsem tu Jani .) Akorát jsem něco řešila...) Máme uzávěrku, to je vždycky boj.. ale už budu muset letět, máme schůzi v baráku :slight_smile:)

Jinak naštěstí dneska chlapci pracují na tom krovu, maj kliku, fakt.. A zítra prý už latě atd.. a pak tašky.. JSem zvědavá, jak dlouho jim to bude trvat. Taky musíme dořešit zápis na katastru rozestavěný stavby a taky žádost na ČEZ, aby nám pustili šťávu.. a do toho OVU :grinning::grinning: :grinning: jak to mám asi všechno stíhat, že :grinning: :grinning:
ale lepší, než abych se nudila, jak říká mamka, ty stejně nejlepší výkony podáváš ve stresu, takže třeba podám výkon na // :grinning: :grinning: :grinning:

Vánoce máme Jani pořešený - s bráchou a jeho rodinou a segrou od manžela jsme si řekli, že na dárky prdíme, že je to jen přesouvání peněz tam a sem (u manželovy sestry spíš jen tam :grinning: :grinning: ) a že si dáme pidi drobnost a dárky jen malé neteřince..Našim už jsme s bráchou koupili dohromady nějakou židli či co, je objednaná, takže už taky jen drobnost pro radost každému a řešíme vlastně tedy jen tchýni :slight_smile: A samo manžela, ale to nijak přehánět určitě nebudeme, protože barák atd.. takže taky jen nějaké věcičky pro radost a hotovo.. Manžel má navíc ještě teď svátek (jen doufám, že nepřijede na bílém koni) a tchýně ještě před Vánoci svátek, a pak už je mi všechno jedno..
Nejhezčí dárek by byly // tak se podle toho chci zařídit :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 v 17:08  • Odpověz
Jani, my zatím každý bydlíme u rodičů, já u svých, přítel si zařídil bydlení u tety a od rodičů bydlí ob dva domy :grinning: .. já sama jsem zvědavá, kdy se to proflákne, jestli mi bude šoufl nebo budu více přibírat, nejspíš se to neutají .. navíc jsme menší vesnice, každý mě zná, pracuji na místním obecním úřadě .. to bude mazec, už teď to kolem mě lítá - jestli neplánuji mateřskou atd. .. a s tím pitím budu určitě nápadná, nevím, na co se vymluvím .. "tchýně" dělá servírku u nás v hospodě, já si v neděli objednala "jen" čaj, tak na mě divně koukla :slight_smile: a moje mamina, ta je hotový Colombo, pozná na mě každou změnu - když shodím i deko :grinning:
Luci, HAK jsem vysadila začátkem července, i tak jsme nepočítali, že by to mohlo přijít tak brzo
3. lis 2009 v 17:09  • Odpověz
autor
Jani, o vánocích mi ani nemluv, když si představím ty lidi v těch obchoďácích, tak už teď je mi s toho špatně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vůbec nevím co budeme kupovat, Áďovi je to jednoduché... manžovi koupím to co potřebuje, ale ostatním fakt nevím.
Ke všemu se mě letos nechce nic péct, takže se mi nabídla tchýně, že nám napeče, abych nemusela lítat kolem plotny, takže jsem řekla, že upeču aspoň moje oblíbené linecké na provonění bytu, ale kdy se k tomu dokopu-těžko říct.

Nene, nemáme... musím mrknout, co nám ještě chybí a popřípadě dokoupit, abych to všechno v tom Lednu pěkně měla už nachystané. Postýlku máme vyhlídnutou se vším všudy (jak jsem tady už psala), ale zaplacená ještě není. Až bude doma poskládaná atd.tak to bude něco..to už budu vědět, že jde fakt pomalu do tuhého :sweat_smile:
Na ten koš jsem se také dívala, ale potom jsem si řekla, že stačí úplně ten normální, protože až mi mičo odroste tak co potom s ním, musela bych ho akorát tak prodat a než se toho člověk zbaví, tak mu to zbytečně stojí doma.
.... ale je fakt, že si ho hodně lidí pochvaluje :wink:

Hani, pořád mezi nás patříš a patřit budeš!!!!
A tak jak to psala Janča, za chvilku to budeš všechno zase s námi řešit :wink:
3. lis 2009 v 17:16  • Odpověz
autor
Dobré ráno všem!!!

Já se pomalu chystám na kontrolní UTZ do Brna, tak jsem zvědavá :slight_smile: ještě si musím vyžehlit kalhoty, páč ty svoje sportovní rifle do kozaček nenarvu :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 08:42  • Odpověz
Dobrý rano holky,
U nás opět leje a leje už mi to začíná lézt fakt na nervy :angry:

Frezie já si taky myslím že to rodiče vezmou a je uplně jedno jak dlouho jste s přítelem spolu na tom fakt nezáleží hlavně že si rozumíte,máte se rádi a miminko chtěli oba.Ten věk je opravdu akorát a buď ráda že to takhle rychle vyšlo :grinning: Čím starší tím hůř to jde vím to podle sebe mi se o mimi snažily od 29 let až ted to konečně vyšlo.Sice mě trochu děsí že už budu stará až bude dospívat ale já bohužel neměla na výběr :grinning:

Haňulko neboj co nevidět budeš zase těhulka :dizzy_face: a mi si to s tebou budeme znovu prožívat :grinning: už se na to těším fakt to nějak rychle utíká. :sweat_smile:
Jani je fajn že je mimi v pořádku blahopřeju strašně mooooc a fakt se šetři nebo jsme se tu schodly že dostaneš na prdel :grinning: Testy budou určitě v pohodě neboj a koukej víc psát at to mužeme prožívat i s tebou :grinning:
LUcí tak tenhle problém fakt nemám to moje mimčo spí jak špalek jen se třikrát čtyřikrát převalí než se uvelebím a už spíme :grinning: akorát se mu nějak zalíbila poloha že je bud nožičkou nebo pěstičkou zapřený o moje pravý žebro a bolí to jak ďas našahám si takový kuličky jako klouby takže to vypadá spíš na pestičku :grinning: :grinning: když ho chvíli hladím jen si zabublá a za chvíli ji tam mám zpátky :sweat_smile: takže sedím a chodím na stranu :grinning: ale co hlavně že mimi má pohodlí :grinning: :grinning: :grinning: Jinak co se týká te tvé vybavy jsem na tom podobně nám už vlastně chybí jen kočárek postýlku máme,oblečky taky a všechno to okolo k tomu :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
tady se to včera rozjelo a já jsem šla vařit večeři a pak už mě to jídlo tak zmohlo, že jsem usla :grinning:

Luci, tak ať to v Brně dobře dopadne a pozdravuj verunku :wink: Hlavně, že už máte postýlku vybranou a nemusíte už přemýšlet, kterou koupíte. To rozhodování je pro mě nejhorší. Ten koš je prý super v tom, že nemusíš s každou plínkou hned lítat do popelnice. Ale jestli bydlíte v baráku, tak to asi není zas takovej problém.

Hani, tak vidíš, jak jsou kluci šikovní a ty je tady pomlouváš :grinning: A to už máš zase ovu? Ty jsi neskutečný rychlík. Ale to je dobře, aspoň nemáš žádné dlouhé prostoje :grinning: Takže držíme palce. Ať už jsou na vánoce // :slight_smile:

Frézie, tak ve tvém případě věřím tomu, že se to provalí pěkně brzy. Takže přemýšlet, kdy to oznámíte je asi zbytečné. Jak píšeš, na malé vesnici se nic neutají :grinning:

Holky, jdu něco dělat. Ale za chvíli ještě nakouknu.
4. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
Co se týká vánoc taky fakt nevím a nějak mě to letos víc stresuje :grinning: O pečení ani nemluvím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Frezie že se ještě vracím k tomu kdy to říct fakt záleží jen na vás ale já osobně bych taky počkala až do 12tt mi bohužel taky neměly na výběr o tom že jdu na umělko věděla celá rodina tak se to pak těžko utají tak mě trochu mrzelo že je nemužu překvapit ale je to fuk mi byli rádi že to konečně vyšlo :grinning: :grinning: :grinning:
Chystám se do Teplic na nákupy tak jsem zvědavá co pořídím :grinning: :grinning: Se máš už taky zas nejradši šla na UTZ abych prcka viděla musím vydržet do 25. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejradši bych měla utz doma :sweat_smile: :sweat_smile:
4. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
Zmizeli mi písmenka :confused: psala jsem Lucí se máš už taky zas nejradši šla na UTZ :sweat_smile:
4. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
Jani, Verču budu určitě pozdravovat..dám vám potom vědět co a jak :wink:
Jinak to s tou prací opravdu nepřeháněj, jo?

Frezi, to nemá cenu ani řešit, kdy jim to řeknete, když sama píšeš, že bydlíte na vesnici a tam se nic neutají a už vůbec né před tvou mamkou :grinning: :grinning: :grinning:
Pustila bych to teď z hlavy a užívala si klidu a miminka a zbytečně bych se nesresovala tím, co na to řeknou a jak budou reagovat, protože sama uvidíš, že to proběhne v pohodě a budou se na ten malý uzlíček všichni těšit.

Marcii, já měla dneska také kupodivu klidnou noc... až jsem ji musela trochu vyprovokovat, aby mě šťouchla, abych věděla, že je v pořádku a v klidu mohla usnout. Každopádně od rána mě šťouchla několikrát, dokonce se i vyvalila opět na její zamilovanou pravou stranu, takže budu doufat, že bude na ultrazvuku vše v pořádku :wink:
Ohledně těch věcí na mimi, když to tak vezmeš, tak budeš rodit pár týdnů po mě... možná dnů :grinning: :grinning: :grinning: takže je super, že už také chystáš věcičky.

Jo a Haňulko, udělejte si s chlapem moc pěkný večery a i já na tebe budu myslet a moc ti držet palce, aby tam o vánocích byli // protože si to opravdu moc zasloužíš :dizzy_face: :dizzy_face:
4. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
autor
Marciii, já mám ještě kontrolu 18.11 tak to ji uvidím znovu, ale jenom v rychlosti, protože to kontroluje moje dr. a ta většinou v těhu poradně kontroluje jestli má mimi srdeční akci + další věcičky, ale to už jsem na koze a tady to pitvat nebudu, to určitě každá víte co a jak :grinning: :sweat_smile:
4. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
.... jo a dobře nakup, jdeš kupovat dárečky nebo něco na sebe?
4. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
Marci, tak ať něco pěkného vybereš. A pak napiš, cos pořídila. Já už se taky těším, až budu nakupovat :slight_smile:

Já s těma dárkama vůbec nevím. Taky si nekupujeme nic velkého, ale právě se mi zdá, že je umění něco koupit, aby to nebyla úplná blbost a nestálo to tolik pěněz. A to má přítel ještě v listopadu narozeniny, mamka začátkem prosince a taťka hned po vánocích. Tak se z toho asi zblázním :fearful:

A od rána se chci objednat na ty genetické testy a buď tam mají obsazeno nebo nikdo nebere telefon. Tak už mě to točí :angry:
4. lis 2009 v 09:59  • Odpověz
Jdu nakupovat na mimi a na sebe mají touhle dobou vždycky dobrý akce :grinning: dárečky fakt nemám představu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale budu muset pomalu začít snad mi něco padne do oka co bych mohla nadělit pod stromek :sweat_smile:
Tak to já chodím jen k mému doktorovi má to rovnou s poradnou tak to vezme vždy při jednou na jednu stranu jsem ráda že nemusím furt lítat ale na druhou zase čekat ten měsíc to je fakt doba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2009 v 09:59  • Odpověz
Jani u nás je to podobně mamka má narozky 9 prosince v listopadu synovec a švára takže vím o čem mluvíš :wink:
Neboj dovoláš se já volala celý dne než mi to někdo zvedl :grinning: ale taky mě to točilo :grinning:
4. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
A kam jdeš Marci nakupovat? Do nějakého obchodňáku nebo do města? V Trmicích je myslím, to nákupní centrum, ne? Nebo to pletu?
Já taky chodím jenom k mému dr. V prosinci má dovolenou, tak mám přijít ještě na konci listopadu a pak asi až v lednu. No to bude dlouhá doba :unamused:
4. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
Tak jsme na tom podobně :grinning:
4. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
Já jezdím do Teplic do Olympie je tam spousta butiků :grinning: :grinning: už se těším až otevřou Forum tady v Ústí jinak je to tu samej vetnamec hruza Ústí je prostě strašný město v vtech trmicích už je to taky otřesný čungolíci vlezly všude jen ty teplice se zatím drží UF jinak ale uplně nejradši jezdím do Iggy v Budějovicích to je super obchodák jen trochu z ruky :grinning: :sweat_smile: Až v lednu to bude sakra dlouhý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
To má dovču celý měsíc???
4. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
Jani, to je blbost, že by měl měsíc dovču, ne? Určitě tě bude chtít vidět i dřív, protože jestli půjdeš na ten screening v 1.trimestru, tak mu dojdou výsledky a ke všemu by jsi měla chodit na kontrolu pokaždé po měsíci :wink:
4. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
Já ke své dr.chodívám také po měsíci, jak píšeš ty Marcii... akorát že teď si nás hlídají v tom Brně-Bohunicích, protože jsem byla na té plodovce a jen tak pro klid kontrolují malou, jestli je všechno tak jak má :dizzy_face:
Jsem za to moc ráda a vděčná, že na to nekašlou..proto toho mám tolik :wink:
4. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
Jani, ty jsi z Olomouce nebo od jinud :sweat_smile: ?
4. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahooj, tedy to je drbárna tady :slight_smile:)
tak hlásím, že tady leje a leje, ale manžel byl ráno na stavbě a prý chlapci makaj. Tak aspoň něco, když už nic :slight_smile:

Jani, ovu si myslím, že mám, no, jsem už zas 13DC a bolí mě břuch a píchá na stranách tak po různu a mám takový podivný výtok, tak si myslím, že to je ona :slight_smile:) Jelikož mám cykly 26 dní, tak jsem prostě takhle rychlá :slight_smile:

Holky, já se tedy těším, že ejdnou budu nakupovat ty věcičky, ale aby mě nekleplo.. děsně nerada nakupuju, totiž! :slight_smile: bléé
4. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
No je pravda, že ti vietnamci se roztahují snad úplně všude.

Jo má dovču celý prosinec, teď mi to říkal. Ale na kontrolu jdu úplně na konci listopadu, a to už budu mít asi i výsledky z toho screeningu - jestli se tam dovolám :angry: A když mě vezme hned na začátku ledna, tak to bude jen měsíc a kousek. Aspoń mi to teď rychle uteče.

Tak v ČB to neznám. Ale mám ráda Vaňkovku v Brně a Avion v Ostravě. Ten je myslím ještě lepší. Hlavně na boty :grinning: Olomouc je taková průměrná nuda. Právě přemýšlím, kde se tam kupují nějaké těhotenské věci.
Luci já jsem bydlela celý život v Olomouci, ale teď jsem se přestěhovala za přítelem. Bydlíme kousek od Hranic. Ale v Olomouci jsem pracovně docela často.
4. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
Hani tak to je dobře že makaj mají co dohánět :wink: Taky nerada nakupuju ale na miminko mě to baví hani strašně moc a ty to mužeš vyřešit přes net kdyby bylo nejhuř. :grinning:
Lucí tak to jo to chápu je lepší když si to ohlídají jako mě hlídala do 4.měsícu praha :grinning: Holky letím do tzěch teplic tak zatím pa lucí pak písni jak jsi dopadla pozdravuj o de mě malou berušku :grinning:
4. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
Hani, u nás svítí sluníčko, ale v noci sněžilo. Tak to si to chlapi užijí. Je mi jich líto, v dešti někde poskakovat, nechceš jim dát volno? :grinning:
Příznaky vypadají na ovu, takže teď už známe váš večerní program :wink:
Já mám na nákupech nejraději to, když už mám ty věci doma a pěkně si je můžu prohlížet. A zkoušet :grinning:
4. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
Hani, to se nemusíš bát, protože toto tě bavit na 100% bude :dizzy_face: :dizzy_face: (myslím ty nákupy).

Tak nic kočky, pádím do toho Brna, potom se ozvu co a jak.

Snad si tady budu moct něco nového přečíst :grinning: :grinning:

Páááááááááááááááááááá
4. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
Jani volno???????????????? Když maj už tyden skluz s předávkou?! Ani náhodou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Jejich problém, že nemakali, když bylo krásně.. A že bylo celé září a celý říjen..tak ať mě ne.erou... :confounded: :angry: :angry:

:slight_smile:)) Teda bych se vytočila, stejně jako pokaždý, když tam dojedu a zjistím, co je zas špatně nebo není.. :slight_smile:

Ať vám ty kontroly dobře dopadnou!!!
4. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
Ahojky holčiny, moooc vám děkuji za vaši podporu a příspěvky. Jak doporučujete, nebudu se zabývat - stresovat tím co a jak bude, ono to vše nějak dopadne. Myslím si, že ostatní rodinní příbuzní z toho budou mít radost :slight_smile:. Přeji, ať vám kontroly dopadnou dobře a mimíska rostou :slight_smile: .
4. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.