• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
autor
Hoj holky,

tak jsem zpět a koukám, že tady toho moc napsaného teda není..
Venku je teda příšerně :stuck_out_tongue_closed_eyes: v Brně totální chumelenice a tady u nás padá něco jako krupice a do toho ještě déšť. Je tam zataženo a šero, jak kdyby bylo pomalu 17hodin.

No a u nás kontrola dopadla dobře, malá je v pořádku.
Dr.ji změřila jen jak to šlo, kupodivu byla dneska dobře natočená, takže mi dr.nemusela šťouchat do břicha..
Odpovídáme přesně 25tt+1 a odhad váhy je 760g a celkovou délku samozřejmě nevíme, protože je už velká a nevešla se na obrazovku celá :grinning: Každopádně se jí " zatím " pořád líbí hlavičkou dolů a nožičky má nahoře pod prsama, ke všemu jednu měla nataženou a druhou skrčenou, takže dr.jezdila po celém břiše, aby jsme viděli kde vlastně všechno má :dizzy_face: :dizzy_face:
4. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
Ahoj Luci, tak to je fajn, že je vše ok a prospíváte :slight_smile: . U nás (na Opavsku) je taky pošmourno, sem tam déšť se sněhem, ráno byl ještě poprašek sněhu, takže taky nic moc :frowning2: .
4. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
Ahoj Holky,
lucíí, to je super, slečna bude asi akrobat! :slight_smile: Koukám, že pořád měníš fotečky v pase .))
A hlavně aby se ti neotočila prdelkou dolu před porodem!: )

tady taky leje.. :((
4. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
Jéé, Luci, Áďa má palandičku v pokojíku?! To jste tedy připraveni na to druhé :slight_smile: Malá půjde rovnou nahoru, ne?! jako správnej akrobat.. .))
4. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
autor
Hani, Jj má.... ale budeme ji prodávat, chceme jim koupit ty vyvýšené postele, aby se jim pod ně dali skříně na věci, protože když ten pokoj zaplácáme ještě psacím stolem pro dvě děti, tak se tam ani nehnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nestraš :grinning: :grinning: já doufám, že ji to k té zemi bude táhnout pořád :sweat_smile:
4. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz
:slight_smile:) to abyste taky nově vymalovali, do růžova tentokrát :slight_smile:
anebo nějakou neutrálnní!! Máte to moc krásný!! :slight_smile:
4. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
autor
Dáme určitě jinou barvu-neutrál, ale nééé bílou :grinning: :grinning: a nebo možná zůstaneme u té modré... když to tak vezmeš, tak oni půjdou místo nás do ložnice a my zase místo nich, protože ten náš pokoj je větší a tam jsou zatím bílé stěny :wink: a ložnici dáme určitě jinou.

Pádím pro synátora do školky, se mi vůůůbec nechce v tomto počasí, ale musím.
Zatím, pááá

Jo, máte tam i ten svůj baráček, Hani?
4. lis 2009 v 15:12  • Odpověz
Proč nééé bílou?! Já bílou mám hrozně ráda!! Ale je jasný, že každýmu se líbí něco jiného:slight_smile: A jste hodní, že jim vyměníte pokoj, až povyroste malá :slight_smile:
vůbec se ti nedivím, já budu muset za chvíli vystřelit a taky se mi nechce vůbec ven blivajz jak tam leje...

jinak luci IP
4. lis 2009 v 15:30  • Odpověz
autor
Hani, díky za IP :wink:
4. lis 2009 v 15:55  • Odpověz
To byl fofr, tedy! :slight_smile:)
ja ted jdu do deste, tak se mejte krásně..
zítra pa, i když to budu mít hooodne rozlítaný a na netu moc asi nebudu..
pa
4. lis 2009 v 15:58  • Odpověz
autor
Hani, mám školku kousek..se to sice nezdá, ale když nikde necourám a nezastavujeme se na pískovišti nebo houpačkách, tak jsem doma za půl hodiny :wink:
Měj se pěkně, zítra páááááá
4. lis 2009 v 16:18  • Odpověz
Lucí to je fajn že kontrola byla ok tak malá má stejnou polohu asi jako ten muj rošták :wink: jinak jsem nakoupila docela dost věciček zítra to na fotím ahodím do lab dyž budu stíhat :grinning: pěkny večer holky pa pa
4. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
autor
Ahoj holky, koukám, že jsem tu jako první :grinning:

Tak jsem volala na ten test z cukrovky, no nedalo mi to a tak jsem si řekla, že ať to dopadne jak to dopadne, tak že to chci prostě vědět.
A dopadlo to dobřéééééééééé, fakt mám ohromnou radost, konečně něco dopadlo dobře (mimo těch UTZ).

Marciii, copak jsi koupila? Já se na něco zase chystám, až pojede do Brna kupovat klukům něco mňam na Mikuláše :slight_smile:
5. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahoj Luci, ta to mooc blahopřeji, že je vše dobrééééé :grinning: , jen tak dál. Já asi do té první prohlídky příští týden zmagořím, zda a jak na tom "jsme" :unamused:
5. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
Lucí tak to moc blahopřeju :wink: já už se psychicky připravuju na ten sladký blaf :grinning:
Nakoupila jsem dobře na sebe teda nic ale pro prcka doost :grinning: jen to nějak nestíhám narvat do alba :sweat_smile:
Dneska jdu na menší mejdánek pro mě teda nealko :grinning: z kamošema ještě z bývalé práce než jsem dělala teď tak se moc teším jdeme do picérky ve měste neviděli jsme se od května nebyl pořád nějak čas a pak dovči a najednou je tu listopad :grinning: Naštestí u nás je dneska hezky svítí sluníčko po 3 dnech tak je to super :grinning:
Četla jsem tu o tom malování pokojů já teda bílou taky nemusím muj byteček je každá místnost jiná barvička a je to krásně veselý :grinning: pokojíček uděláme do zelenkava to je poslední co nám ještě zbývá :sweat_smile:
5. lis 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
Marciii, my budeme s manželem malovat buď v Prosinci ještě před vánoci a nebo hned v Lednu, potřebujeme hlavně přemalovat ten dětský pokoj, když tam budeme my a Áďovi dát nějakou barvičku k němu do pokoje a asi to bude přece jenom modrá... akorát ještě musíme zavolat jednomu borcovi, aby nám šel vyhladit zdi, protože je máme posetý takovými malinkatými kamínky a nejde na to nalepit žádná nálepka na zeď-jen ta pěnová (jestli jsi to už někdy viděla).
Tak honem, honem z věcičkama do Alba, ať se můžeme pokochat :dizzy_face: :dizzy_face:

Jééé, ty jdeš do pizzerie. Tak to ti závidím a slintám až .... na zem :grinning: Já si dneska udělám asi s manžou jednohubky s uzeným lososem a on u toho bude popíjet vínko a já vodu :grinning:

Free, neboj..bude to všechno dobrý. Vždyť nemáš žádné příznaky, že by bylo něco v nepořádku :wink:
5. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
Luci, taky si říkám, že kdyby bylo něco v nepořádku, tělo mi to dá nějak najevo, vědět. Plaším, protože je to pro mě nové, vy už aspoň jedno těhu máte za sebou :wink: .
5. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
Free, těch těhu můžeš mít za sebou klidně několik, ale pokaždé je to jiné... já sama jsem se bála do teď a přiznám se, že i teď se trochu bojím, aby u mě malá vydržela aspoň do toho 30tt.
5. lis 2009 v 11:37  • Odpověz
autor
.... u Áďi jsem to tolik nebrala. Sice jsem to prožívala hodně, ale ani vesnu mě neneapdalo, že se může něco stát a to jsem měla jeden potrat už za sebou. Rok před Áďou :pensive:
5. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
Luci, chápu, tenhle náš "stav" je prostě nepředvídatelný a do poslední chvíle nejistý :wink: , každým dnem se může změnit, snad to ty naše fazolky a mimíska zvládnou :slight_smile:
5. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
Frezie já myslím že toho strachu se nezbavíme do konce těhu :wink: taky hlídám každý pohyb abych věděla že je malej v pořádku :wink: a ke všemu když je to takový lenoh a ozve se jen 2x zaden a 4x5 než usnu :grinning:

Vím o čem mluvíš Lucí máme podobný zdi ted jsme to zrovna všechno předělávaly musely jsme to obouvchat na cihly a znova ohodit a oštukovat ted doděláváme kuchyň no a pak nás čeká ten pokojíček :slight_smile: ten vidím taky tak někdy na prosinec protože nám omarodil zedník :unamused: tak mám roztahanou kuchyň a musím vydržet :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale v sobotu už by měl snad dorazit ještě že jí mám velkou a je tam dost prostoru na vaření :grinning:
5. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
Ahoj Marci, jj, tak nějak to bude :slight_smile: a to jsem teprve na úplném začátku, kde je těch dalších 8 měsíců :dizzy_face:
5. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
autor
Marci, já mám také velkou kuchyň... díky bohu :slight_smile: nevím, jestli jsi viděla stránky našeho bytu :confused:

Free, Jj..je to prostě nepředvídatelné a musíme těm prckům prostě věřit.
Určitě to zvládnou :wink:
5. lis 2009 v 11:52  • Odpověz
Ne ne neviděla Lucí :frowning2: Frezie neboj za chvíli to uteče a budeš tam kde mi taky mi to připadá jako chvilka co jsem byla na začátku :grinning:
5. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
Marciii a že to uteklo, že :grinning: :grinning: já příští týden začnu 7měsíc :sweat_smile:
5. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
To jo nějak moc rychle člověk se pořád přes samý obavy nestačí ani moc radovat :grinning: ale už se těším až varazím s kočárkem :grinning: :grinning: :grinning: jen ten porod mě trochu děsí :sweat_smile:
5. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
Lucí byt je nadhernej a nádherném mistě budu to muset taky na fotit zítra se do toho pustím včetně nakoupených věciček a namrskám to do alba :grinning:
5. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz
Jdu vařit a pak se zkrásnit tak zatím papa zitra se ozvu
5. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
autor
Marciii, jojo, jsem zvědavá :grinning:

Jinak se také těším až vyrazím ven s kočárkem.. když bude fajn počasí a nebude pod nulou, tak klidně další den co přijedem z porodnice :wink: a ten porod zvládneš, neboj... i já jsem posera :grinning: :grinning:
5. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.