• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
Marci, to určitě, když si uvědomuji jak mi ten čas letí i teď a vlastně pořád :grinning:
5. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
Free, ani se nenaděješ a budeš za 12tt :slight_smile:
5. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz
Luci, všimla jsem si, že máš termín porodu kolem 16.2., já jsem narozená 15.2. :slight_smile: , to je hezké
5. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
Tak třeba to bude na tvé narozeniny :grinning: , kdo ví, kdy se malé bude chtít ven..
Jenom doufám, že nebudu přenášet..
5. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
pročpak, není to dobré?
5. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
Muselo by se to vyvolávat a na to nechci, většinou je nějaká doba do které se čeká a když do té doby nechytneš porodní bolesti nebo ti neodejde hlenová zátka + plodová voda, tak se dává do čípku tabletka na vyvolání atd.
Je to složitější na vysvětlení... já sama jsem to teda zatím nezažila.
Ke všemu se může i zkazit plodová voda a to je potom rychlé, protože by mimčo mohlo dostat infekci...
5. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
autor
Jsem si udělala na oběd špenát a je mňam, to teď hodně můžu :grinning: :grinning:
.... manžovi jsem udělala v troubě hranolky a maso na pánvičce s kořením a worcestr omáčkou, sliny mi tekli až hrůůůůza :grinning: :grinning:
5. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
Jasan, Luci, děkuji za vysvětlení, teď to chápu :zipper_mouth:
5. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
Luci :grinning: :grinning: , mňam, s tím špenátem jsi mě taky navnadila, už dlouho jsem ho neměla
5. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
Tak já si uvařila kuře na smetaně taky mňam mňam :grinning: za chvíli razim už se teším na pizzu :sweat_smile: mějte se zatím hezky berušky paaaaaaaaaaaaa
5. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
holky, samé chutě mi děláte :grinning: .. Marci, tak se měj hezky, já byla na pizzu včera s přítelem a s holkama chceme vyrazit zítra na koncert Chinaski, ale zatím to není jisté, jestli seženeme lístky :wink:
5. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
Marciii, mňam, mňam... samé dobrůtky budeš dneska Vojtíškovi posílat :slight_smile:
Tak si dej i pizzu za nás.

Free, špenát je super, už i proto že obsahuje kyselinu listovou :wink: Baštíš nějaké vitamíny pro těhulky nebo si s tím ještě nezačala?
5. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
Luci, zatím jsem u klasiky - kyseliny listové, čekám na tu první kontrolu a pak to proberu s dr., co mi doporučí dál, jak se fazolka vyvíjí a co potřebuje :wink:
5. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
autor
Dobré ráno, kočky :slight_smile:
6. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahoj Luci :slight_smile:
6. lis 2009 v 08:54  • Odpověz
Ahojky berušky :wink:
U nás je opět pod mrakem a děštivo :angry:
6. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahoj holky, konečně pátek a víkend před námi..
už se těším, tenhle týden byl hektickej...)
6. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
Tak já se musím pochválit, u nás (na Opavsku) svítí i sluníčko, i když z jedné strany se hrnou mraky, ale zatím je fajn :slight_smile: .
6. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
Marcii, u nás ani nemluvím a ke všemu jsem měla zase hroznou noc.. malá byla celkem v pohodě, ale jakmile jsem se vzbudila, tak se hned začla převalovat a bylo po mém spánku.
Čumákovala jsem akorát tak do zdi, takže jsem zabrala až těsně před tím, než měl jít synátor do školky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
... ale tak hlavní věc je, že se hýbe, ne :slight_smile:

Free, pěkný den..

Hani, pro Vás pracující je to super... já už ani pomalu nerozeznám co je vlastně za den :grinning: :grinning:
Kdybych byla v práci a né doma na NP tak bych se také těšila jako ty :slight_smile:

Máš IP!!
6. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
Jinak tady tedy neprší, ve velkoměstě :slight_smile: Naštěstí, ale je šedivo..
Ráno jsem běhala po úřadech, to je opruz vždycky..

A víkend, jooo, jupííí - jedeme do ČK, k babí a bratrancům, maj tam novýho človíčka starýho asi měsíc, Matiase, tak se mrknu na miminko :slight_smile: Aspoň, že...
jinak hlásím tedy citlivý prsa jak blázen, hlavně včera, tak to je asi k tý ovuli, ne?!

Luci, díky za IP :slight_smile:
a mam z vás hlad, když vás dočítám :slight_smile:
6. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahoj Luci, i Tobě přeji hezký den a jako Ty už po dvě noci čumákuji do tmy od 3.20 hod., pomalu začínám být grogy a to ty máš ještě navíc dítko :wink:
6. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
Tak to netuším, k čemu by to mohlo patřit... já citlivé prsa neměla, natož teď jak jsem těhule tak je mám citlivé až až a o velikosti ani radši nemluvím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pěkně se miminkem pokochej a nachytej od něj plno miminkovských bacilů, ju :dizzy_face:

Já teď dojedla chleba s máslem a rajčetem..

Marcii, jak bylo včera?
6. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
Free, ještě že existují školky :grinning: :grinning: jinak bych byla navečer nepoužitá..

(myslím to tak že bych večer už padala na pusu-slušně řečeno)
6. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
Luci, já měla citlivý kolem MS, když jsem tehdy testovala, byl to příznak jako brno :grinning: :grinning:
ale teď asi to bude k tý ovuli, anebo prostě se rozhodly růst.. ježiš marjá, jako by to nestačilo teď, že...

CHleba s máslem a rajčetem a posolit je moje nejoblíbenější snídaně, to jím celý léto vždycky, mňam, ty mi tedy dáváš :slight_smile:)

Frez, ahoj.. koukala jsem, co jste tu navyprávěly s holkama, tak mě napadlo, jestli teď budete taky řešit s příteelm nějaké bydlení pro vaší "rodinku"?:slight_smile:

A holky, proč jako nespíte? :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já včera šla v jednu a vstávala v půl šestý :slight_smile:
6. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
autor
Hani, ještě si z nás dělej srandu, že nespíme :grinning: :grinning: počkej, tě budu chodit strašit.
6. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
Včera bylo fajn pizza vyborná a zábava taky po dlouhy době jsem se zase hezky pobavila :dizzy_face:
Tak to jsem měli podobnou noc Lucí malej se včera taky pořád převaloval když jsem konečně ve 12 usnula v pul jedný mě zbudil záchod a bylo to na novo na víc se zapřel asi nožkou pod žebro že to bolelo jak blázen až mi bylo na zracení tak jsem asi pul hodky hledala polohu aby to nebolelo tolik pač když jsem do děj dloubala nic prostě si postavil hlavu a nehnul se :fearful: no pak jsem nějak usnula a spala do 4 než mě znova vzbudil záchod a od tý doby jsem vzhuru už jsem nezabrala :frowning2: ale hlavně že mi dává o sobě vědět to je nejduležitější :grinning:
Hani co se týká prsou já je měla citlivá až když jsem byla těhu jinak ne tak nevím jestli to je k ovu a o velikosti taky radši nemluvím :angry:
6. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
Ahoj Hani, tak trošku už jsme na toto téma zabrousili, vypadá to, že se sestěhujeme k němu, má to víc zabydlené než já, tak je třeba využít situaci :grinning: ... to jsem ale potvůrka, že?
6. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
Lucí máš IP :wink:
6. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
autor
Marcii, IP
6. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
Free proč já si to nemyslím :wink: když budete rodinka stejně budete zařizovat spolu znova :grinning: Jak to vypadá stím konceretem dneska jdete?
6. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.