• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
:wink: Luci dík
6. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
Frez, nemyslim! Proč bys byla.. Jste na to dva a když je zabydlenější..
a navíc jak říká lucka, za chvíli si to stejně vymyslíte jinak, pro rodinku, a bude znovu zařizovat, nebo urpavovat atd.. :slight_smile:
6. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
autor
Hani, to psala Marcii :grinning:
Já na to ještě nestačila reagovat..
6. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: ahaaa, omlouvám se autorce i tobě.. :slight_smile:
ale myslíš si to podobně, no ne?! :slight_smile:)
6. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
Jasně že jo :slight_smile:

Kočky, jdu si dát vařit brambory a udělat si vajíčko, musím dojíst ten špenát..
Manžovi dneska dělám těstoviny se sýrovou omáčkou, špenát by mi za nic na světě nesnědl-potvora :angry:
6. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
jéé, holčiny, vy jste takové hodné a máte pravdu, dál si to budeme zařizovat a upravovat spolu, takže budou nové a jiné investice :slight_smile: .. Marci, s tím koncertem to vypadá nadějně, kamarádka mi volala, že už lístek pro mě má, ale jak jsem se včera těšila, dneska to nadšení tolik necítím, nějak mi není dobře, začínám mít rýmu, včera už jsem to večer cítila, polehávala jsem, je mi trošku těžko od žaludku, jsem unavená, nevyspaná, no snad to zvládnu .. taky jsem ji dneska práskla, že jsem těhu tak tomu nechtěla věřit, ale že je to fajn a že mi to přeje ... bylo ji divné, že jsem si minulý pátek nedala nic ostřejšího, ale nechala to bez reakce :slight_smile: .. snad tu novinku nebude šířit dál, poprosila jsem ji o to prozatím :dizzy_face:
6. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahoj holky, vy jste ale ukecané :grinning:
Já jsem včera přišla odpoledne z práce a do teď jsem odpočívala. Prostě se mi nic nechtělo dělat. Budu to ale zase dohánět o víkendu.
Hani, ty prsa jsou dobrý znamení. Teď jenom aby pořád bolely a budou to // :dizzy_face: Mě při těhu taky vždy začaly bolet hned po ovu. Takže už se pomalu šetři a dodržuj životosprávu :wink: a na konci příštího týdne tady chci slyšet dobrou zprávu :slight_smile:
Marci, Luci o kolik už máte větší prsa? Myslela jsem, že to bude nějak přiměřeně, ale jestli porostou takovým tempem, tak budu mít na konci z košíčku B pomalu Déčko, ne?

Frezie, jestli na tebe leze nějaká nemoc, tak raději zůstaň doma a pořádně to vylež. Pro miminko by mohlo být nebezpečné, kdyby jsi dostala třeba chřipku nebo angínu. A ani jsi nám nepsala, jestli se už tvůj přítel taky těší až bude tatínek :slight_smile:
6. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz
Ahooj, Jani!!!
To je dobře, že sis dala oddych. A doženeš to levou zadní! Jen žádné stresy!! Ty jo, ty už si 10TT, to je fofr, to je síííla!!

Jinak děkuju za povzbuzující zprávu ohledně tvých prsou :slight_smile: Dneska jsou taky citlivější, tak uvidíme. Včera jsme si užívali s manželem, zas :slight_smile:) Byli jsme se známými v hospo, já si dala jen střik z deci vína (dodržuju životosprávu) a manžel si dal pivínko a hezky jsme se tulili, když jsme řpišli domu.. Tak jsme to ještě podpořili a uvidíme, jak se nám to bude vyvíjet.
Akorát příští týden ti ještě nic nepovím, Jani. Jsem dneska teprve 15DC :slight_smile: A MS by měla přijít až 26DC, takže je čas :slight_smile:

Holky, nestraště s těma prsama!!:slight_smile: Já mám teď 75C a jestli to pak bude peklo, nerada bych skončila jak švagrová :slight_smile: CHudinka, ta má teď (tři roky po porodu) pořád asi tak košíček G.. musela kvůli lékům brzy přestat kojit a všechno jí v prsou zůstalo a je to tedy síla. Tuhle kupovala nějakou speciál podprdu asi za 1000 kč na zmenšení, tak to se naštěstí povedlo, takže v té to vypadá líp, ale jinak...
Ale chtěj druhý, tak to nechce nijak hrotit, ale jinak myslim, že pak půjde na nějaké zmenšení, protože ji hrozně bolí záda a ona je poměrně štíhlá, jen ty prsa ji deformujou...

Frezi, taky si myslím, že jestli se úplně necítíš, není dobré tyhle hromadné akce, kde mají bacily prééé :slight_smile:
Luci, mňam, já chci špenátek...
já měla k obědu gnochi bolognese, mňam
6. lis 2009 v 15:41  • Odpověz
ahojky holky muzu se k vam pridat??? :slight_smile:
6. lis 2009 v 17:04  • Odpověz
Ahojky Petulko určitě vítam tě mezi námi jsme rádi za každou novou dušičku :grinning:
Jani já měla košíčky B a ted už jsem na D a už jsou jen tak tak :sweat_smile: mám prsa vetší o 13cm :confused:
6. lis 2009 v 17:16  • Odpověz
autor
Ajoj holky,

jsem po obědě vytuhla na sedačce a probudila se s pěkně špatnou náladou, takže jsem musela na vzduch. Toto počasí mi nedělá dobře a když není doma čerstvý vzduch (jelikož jsem zvyklá pořád větrat) tak mi není dobře.
Takže jsme byli všichni na prochajdě a super :wink:

Ohledně košíčků se zdržím, protože ty moje prsa jsou čím dál větší a větší a to je ještě nemám nalité :angry: :angry: jestli to tak půjde dál, tak si to půjdu asi hodit, páč je neunesu :grinning:

Petullek, vítej mezi námi :wink:
6. lis 2009 v 18:22  • Odpověz
Děkuju holky :slight_smile: koukám, že vy už jste mnohem dál :slight_smile:) Kdy se vám začínalo dělat bříško??? :grinning:
6. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
autor
Petu, mrkni k nám do Alb, máme tam fotečky s rostoucími bříšky :wink:
6. lis 2009 v 18:48  • Odpověz
autor
.... já jsem do tvého už nakoukla :slight_smile: můžu se tě zeptat kolik je ti let? Jestli nechceš, tak mi na to odpovídat nemusíš :wink:

Marciii, máš už v Albíčku ty věcičky?

Jani, to je moc dobře, že jsi odpočívala.. super a zítra to moc nepřeháněj, jo?

Hani, tak uvidíš, třeba to bude přesně tak jak ti psala Janča, takže " tfuj, tfuj " budu držet palce i na nohách :wink:
6. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
No holky, tak s těmi prsy jste mě teda pořádně postrašily :confused: To se teda mám na co těšit :grinning: Hlavně ať po porodu zase splasknou. Mám pocit, že velká prsa jsou jenom na obtíž. Hlavně při sportu. A můžu říct, že i v noci se mi na nich blbě spí :grinning:
Hani, užij si dovolenkový víkend a taky moc držím palce, ať to vyjde. Uvidíš, že jak otěhulíš, tak to utíká hrozně rychle. Já už jdu příští týden na ty genetické testy. Zatím jenom na krev, ale mám pocit, že jsem těhotná maximálně měsíc. Hrozně to letí.

Ahoj petulek. Vítám tě mezi námi. Vidím, že jsi v 10 tt jako já :wink: Co se týká toho břicha, tak já mám pocit, že se mi ta spodní část nafoukla hned na začátku, ale od té doby se zatím nijak nezvětšuje. Ale když koukám do alba Lucce, tak vidím, že za měsíc už to na mě pomalu začne být asi taky vidět :grinning: Už pomalu přemýšlím, kde koupím nějaké těhu kalhoty. Mám pocit, že jsou snad jenom na internetu.

Luci, já to s prací nepřeháním, ale odběratelé mě honí :grinning: Ale aspoň jsou zase penízky. To víš, že kdyby mi bylo špatně, tak se na všechno vykašlu. Nejdůležitější je zdraví mimíska.
6. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
Luci: bude mi 23 ted v listopadu :slight_smile: vim,vypadám na 16náct :grinning:
na bříška jsem koukala a krásný :dizzy_face: No mě totiž hrozně vylezlo poslední dobou :grinning: ale asi to je tim, že hubeňour a najednou baštim a přibírám.. za posledních 14dní kilo a půl :grinning:
Jani: no já mám výhodu, dostanu těhukalhoty od ségry, tak jsem na to zvědavá.. už můžu nosit jenom jedny kalhoty..
6. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
autor
Petul, no.. vypadáš jako mládě, ale to já také :grinning: :grinning: a to jsem jenom o pár let starší.
Jinak je dobře, že přibíráš..lepší než kdyby jsi šla s kilama dolů, i když je fakt, že jsi teprve v 10tt a ty pravé kila teprve přijdou, uvidíš :sweat_smile:

Jani, nevím jak u vás, ale u nás je spoustu obchodů s těhu oblečením, jenomže je to na mě až moc slušné a v tom se prostě necítím. Takže jsem vůbec ráda, že mám ty těhu kalhoty jaké mám.

Kočky, vám už povyrostlo bříško v 10tt :confused: :sweat_smile:

Tak jo, brou noc všem a pěkný víkend!!!!!
6. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
Brý ráno, kočky..
7. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
:grinning: Ahojky berušky
Lucí promiň ještě jsem je tam nedala dorazil mi zedník tak jsem je zatímm hezky zabalila a uklidila aby hned nebyli jak prase :angry: hned jak tu bude klid a čistounko vrazím je tam slibuji :grinning: Už jsi koukala na fotky?
Pěťul bud ráda že vypadáš mladě já taky a je to pro mě ted v mým fakt příjemný když ti tipujou míň :grinning:
7. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz
Ahoj holky,
u nás je pěkně ošklivo. Prší a je mlha. Takže uklízím a dělám nějaké věci do práce.
Marci, kde máš nový fotky? Hledám a nic :wink:
Luci, vždyť ty už jsi ve 12 tt taky měla trochu břicho. A ono přece nevyleze najednou :grinning: A Peťule už naskočil 11.tt, a mně zbývá do 12.tt týden a kousek.
Peti, já kalhoty obleču, ale strašně mě tlačí pásek, když sedím a když si ho nevezmu, tak zas nemůžu jít nikam daleko, protože mi pak ty kalhoty padají :grinning: To máš super, že budeš mít oblečení od ségry.
Já jsem ještě těhu obchody vyloženě nehledala, ale vůbec nevím, že by někde nějaký byl. Asi jsem se o to nějak dřív nezajímala :grinning: V úterý mám sraz s kamoškou, co už má mimčo, tak se jí budu muset pozeptat.
Luci, Marci a odkdy se nosí ty těhu kalhoty? Myslíte si, že je třeba lepší si na začátku ještě koupit normální o číslo větší? Promiňte, že se tak ptám, ale nějak mi chybí zkušensoti :sunglasses:
7. lis 2009 v 15:09  • Odpověz
autor
Jani, jenom jsem se zeptala :grinning: jinak moje rada je, že by jsi měla už od začátku zainvestovat do těhu kalhot, protože je potom stejně budeš potřebovat, i když budeš rodit v Červnu-zima bude dlouhá a do Března max. do Dubna by jsi těch kalhot teda spotřebovala plno :sweat_smile: :wink:
Já jsem si je pořídila fakt hned, co se mě vyvalilo bříško a už mě ty moje začali tlačit.

Marcii, fotečky jsem skoukla a super :dizzy_face: :dizzy_face: jinak až budeš mít čas, tak nám dej do Albíčka ty svoje nákupy, jsem zvědavá co jsi malému pořídila.

U nás je také hnusně, poslala jsem kluky do bazénu do Vyškova a po cestě se mě staví na menší nákup.
Chtěla jsem jet s nimi, ale nevlezu se do plavek a moje prsa už vůůůbec ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pěkně mi přetíkají :angry:
7. lis 2009 v 15:57  • Odpověz
Luci a ty těhu kalhoty vydrží celé těhu? To už se pak nemusí časem kupovat větší, pokud enormně nepřiberu? :grinning:
Luci, koupání stejně v těhu není zdravé. Ještě bys mohla chytit nějakou infekci :stuck_out_tongue_closed_eyes: A už jste zkoušeli nový aquapark v Olomouci? Pro děti je to tam super. Samé klouzačky. Ale jinak si tam člověk moc nezaplave.
7. lis 2009 v 17:29  • Odpověz
Lucí neboj určitě je tam hned vrazím jak bude hotovo. :grinning: Do bazenu jsem se taky chystala ale mám stejný problém sprsy jak ty tak jsem to vzdala nový plavky kvuli tomu určitě kupovat nebudu :sweat_smile:
Jani já si je koupila někdy v 10tt a od té doby je nosím a vydrží až do konce jsou po stranách na šnůrky tak se dají upravovat bud stáhnout a nebo povolit nesmíš si kupovat přesně svojí velikost fakt je lepší mít o číslo větší už kvuli bokum nevíš o kolik se ti rozšíří jsou fajn a příjemně sedí pak celý těhu a navíc ti v těhu prodejně určitě poradí :grinning:
Jani nový fotky nemám jen jsem jen pár poslala Lucíkovi v IP :wink: ale dodám je tam neboj až bude trochu klídek :grinning:
7. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
autor
Jani, určitě si zajdi do speciálního obchůdku pro těhulky, měli by ti poradit a je to jinak přesně tak jak píše Marcii, já to mám také tak, když mě začali být poněkud těsnější v pase, tak jsem si je zase povolila a je to super..
Na těch těhu kalhotech je totiž nejjednodušší to, že rostou s bříškem :wink:

Marcii, já si kvůli tomu také nové kupovat nebudu, nejsem cvok...ale přemýšlím co si vezmu na sebe až začnou zase pařáky, tento rok byli už na konci Dubna :confounded: noo, asi budu chodit na nuda pláž, protože na koupališti by se utopilo lidí :angry: :grinning: :grinning:
(nějak si nedovedu představit ty svoje ...., že bych je narvala do nějakých slušných plavek, kór když bych ještě kojila :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
7. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
Dobré ráno, kočky..

koukám, že jsem tu o víkednu po ránu vždycky sama :grinning:
8. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahoj Luci, já jsem tady taky, ale jen na skok. Potřebovala jsem ještě něco do práce a za chvíli jedeme k našim. Jsou u nich hody, tak se zase přejím :grinning: I když stejně poslední dobou nějak moc nemám chuť k jídlu.
Jinak moc díky vám oběma za rady. Příští týden to už nějak pořeším a pak dám vědět, jak jsem dopadla :slight_smile:
Luci a myslíš, že budeš mít čas se s malou opalovat? Nebo budeš mít hlídání? Já se jenom modlím, aby v květnu nebyly takové pařáky jak vždy bývají. To budu pomalu finišovat a s obr břichem to asi nebude žádná paráda :fearful: Máte to fajn, že budete rodit ještě pěkně v zimě. Ale zase musíte shánět velké zimní oblečení, které je pak k ničemu, že? No každé období má svoje. Tak já utíkám. Hezkou neděli :slight_smile:
8. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
Ahojky berušky :wink:

opět je u nás hnus počasí prší :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zima to člověku náladu fakt nepřidá :frowning2:
Lucí já taky doufám že nebudou takový pařáky :grinning: fakt by to byl problém :grinning:
9. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahojky holky, tak páteční koncert Chinasek jsem nakonec absolvovala, bylo fajn, ukecala jsem i přítele, i když původně to měla být "babská jízda". Zpočátku hráli ne moc známé písničky, ale postupem dávali samé jejich hity. Ke konci jsem si už musela jít sednout, pořád jsme jen stáli a bříško, kříže dostávaly zabrat. Jinak si preventivně dávám jitrocelový sirup, v letáku je psáno, že je vhodný i pro těhotné a kojící, tak snad to není na škodu. Jinak Jani, přítel to ještě pořád nijak neprožívá, ale začíná si všímat, že se mi pomalu začíná zvětšovat bříško, ono to jde vidět, protože já měla pořádný lavor. Tak říká, že mám konečně břicho jaké bych podle něj měla mít :grinning:. A prsa zatím na těhu nijak nereagují, jen občas v nich trošku zašimrá.
9. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
Ahojky,
u nás je taky hnusně. Jsem rádá, že dnes nemusím nikam lítat a můžu sedět pěkně v teple v kanceláři :grinning: ale ty papíry, co se na mne hrnou, hrůza. Už si pomalu nemám ani kam sednout. Všude se válí něco k vyřízení :grinning: Tak snad to dnes zvládnu.
Frezie, tak hlavně, že to dobře dopadlo. A kdy jdeš k tomu doktorovi? A počkej, až ti začnou růst prsa, to si toho přítel hned všimne, že jsi těhu :wink:
9. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
Jani, k dr. jsem objednaná tento čtvrtek, jsem jako na trní jak to vše dopadne a bude probíhat :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Přiznám se, že jsem u něj dloooouho nebyla, nějak jsem to lajdala :unamused: . Pořád si to těhu nějak neuvědomuji, jsem bez příznaků (jen sem tam malinká nevolnost, únava, bolení břicha a kříží), jinak nic :frowning2: .
9. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.