• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
Frezi, tak buď ráda, že jsi v pohodě. Ale ono to ještě může přijít. Mně taky začalo být špatně až později. Hlavně ať Ti to v ten čtvrtek dobře dopadne. Pak nás informuj :wink: A pokud jsi byla zdravá, tak proč bys zbytečně courala po doktorech. Stačí jednou za půl roku až rok na preventivní prohlídku. A rovnou se ho nezapomeň zeptat, kam máš jít na ty genetické testy v 1. trimestru. Já jdu zítra na krev a pak na ultrazvuk. Chodí se na ně v 10-12tt. Nejsou povinné, ale jsou spolehlivější než ty v 2. trimestru.
9. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz
Jani, díky. Jj, tu genetiku nesmím zanedbat! Trošku se toho obávám, mamčina sestřenice měla syna s dětskou obrnou, tak nevím, jestli to může ohrozit i mě (mé děti) :frowning2: . V roce 2000 zemřel ve dvaceti letech a časem se zjistilo, že holky jsou tzv. přenašečky a chlapce to postihuje. Takže kdyby to byl chlapeček, nevím nevím. Hodně se bojím :frowning2:.
9. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
Ahoj holky moje!!
vy jste toho nakecaly za víkend! Vítám novou těhu.. začínám si tu připadat nějak nepatřičně! :slight_smile:)

A jinak my jsme si užili krásnej víkend v ČK, navštívili jsme příbuzný, měla jsem na ruce miminko (narozen 13/9) a krááása, holky to bylo super! Byl tak hodnej, furt se usmíval, žvatlal, prostě nádhera... uplně jsem se rozplývala :slight_smile: však si ze mě bratránek- otec dělal legraci, že už ho evidentně taky potřebuju, to mimčo...
a co mu na to má člověk říct, že....

A jinak - jsem dneska 18DC a od víkendu mám nějaký výtok. Tedy bez zápachu a barvy, ani nejsem nijak nastydlá, tak moc nevím, co by to mohlo být. Sem tam mě dneska píchne v podbřišku, tak snad se na mě nechystá mrcha MS... OVU si myslím jsem měla už na začátku cyklu, leda že bych ji měla dvakrát a byla přírodní úkaz :grinning: :grinning: :grinning:

A tenhle týden mám hodně pracovní, jak je příští kratší o státní svátek! Tak se nezlobte, kdybych se neobjevovala.. :slight_smile:
9. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
Frezi, tak to moc držím palce, aby to pro jistotu byla holka. A hlavně se tím zbytečně dopředu moc netrap. Na černé myšlenky je vždy času dost.

Ahoj Hani, tak to je fajn, že jsi načerpala novou motivaci do dalšího snažení. A MS vůbec nepřivolávej, raději to budem brát jako těhu příznaky :wink: Moc ti přeju, aby vám to už taky vyšlo. I když příští měsíc by to bylo více vánoční :wink: A pravděpodobnost, že otěhotníš během 3 cyklů je 0,5. To už je docelá vysoká hodnota :wink:

A s prací to nepřeháněj! Ona neuteče :slight_smile:
9. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
autor
Ahoooooj,

kdepak jste všechny :confused:
10. lis 2009 v 11:20  • Odpověz
ahoj, jsem tu a zas jdu..
:slight_smile:
nestiham, moc prace, a k tomu na mě leze chripka.. :(
10. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz
Ahoj holky, tak vás zdravím po noci obav. Včera večer jsem začala špinit až slabě krvácet, tak hned ráno jsem volala k dr. a sestřička, že mám teda přijít. Naštěstí to prý není nic vážného a stává se to na začátku těhu, tak snad to bude ok. Viděla jsem i fazolku, resp. takový ocásek, je to paráda, odpovídáme tak 6 - 7 týdnu. Za 14 dní jdu na další kontrolu, možná už bude vidět něco víc a dostanu těhu průkazku. Mám být v klidu a moc se nepřemáhat. A to jsem si tento týden vzala dovču, chtěla jsem pomalu dělat vánoční úklid - mýt okna atd. Tak z toho asi nic nebude.
10. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz
autor
Free, ahoj kočko.
Neboj, já to měla také, když mrkneš ke mě do Alba, mám to tam napsané :wink: a super, že jsi viděla miminko :dizzy_face:
10. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
Ahoj Luci, dík, mrknu. To víš, neznalá a pomalu magořím, abych něco nezanedbala. Pro jistotu jsem si k dr. zašla, člověk nikdy neví a co by pro mimíska neudělal. :slight_smile:. Rasěji jít zbytečně než pozdě :wink:.
10. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
Luci a Tobě dr. dal prášky? Já žádné nedostala, tak snad ví, co dělá.
10. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
autor
Free, já volala dr. i do Caru, kam jsem chodila před otěhotněním.. doporučili mi ten Utrogestan, dost jsem špinila a docela dlouho, proto mi i píchli Agolutin.
Také jsem měla veliký strach a mám ho do teď, i když vím, že je všechno v pořádku a malá se má dobře.

Kdypak jdeš zase k dr.? Pokud by jsi ještě špinila, tak bych si o ty prášky řekla, je to na podporu těhotenství :wink:
10. lis 2009 v 15:05  • Odpověz
Sestřička mě objednala na 23.11., což je cca 14 dní. Ale kdyby se něco dělo v průběhu těch dní, tak mám přijít. Tak uvidíme, snad to bude dobré. I když říkal, že to krvácení se může ještě objevovat, jen kdyby se to hodně zhoršilo, mám naklusat.
10. lis 2009 v 15:12  • Odpověz
Ahoj holky,
Frezie, dobře jsi udělala, že jsi šla k dr. Já jsem začala špinit, pak krvácet a nedopadlo to dobře. Takže návštěva Dr je na místě, pro kontrolu. Šetři se, lež a nic nedělaj. Hlavně nic nezvedej a nepřemáhej se a bude to o.k. Dobře, že máš dovolenou.
Hani, to jsi se tady dlouho neohřála :wink: Tak honem dodělej práci a běž ležet domů. Teď se nesmíš zbytečně přemáhat a nemocnět! Ale je to teď těžké nic nechytit. Všichni kolem prskají, pusu si nezadělají, když kašlou a pčikají, hrůza :angry: Já musím zaklepat, ještě se držím :unamused:
Dnes jsem byla na té genetice. Vzali mi krev a objednali na 4.12. Takže nic nevím. Akorát, že si mám s sebou příště donést 1400 Kč :unamused: Ptala jsem se jí, jestli to není pozdě, ale říkala, že budu 13+6, že je to akorát. Od 15. týdne (tj. 14+0) už se chodí na ten screening v druhém trimestru, který je hrazený pojišťovnou. Tak nevím, jestli to nakonec není jen tahání peněz z lidí. Jaký tam asi může být rozdíl během těch 2 dnů? :unamused: Kdyby mi už předtím objednáním nevzala tu krev, tak bych tam snad ani nešla. Těch 14 stovek mě nezabije, ale nemám rádá, když se z lidí dělají blbci :angry:
10. lis 2009 v 15:19  • Odpověz
autor
Ahoj holky, jejda..tady je nějak mrtvo :confused: :sweat_smile:

Jani, já teda nevím, ale my byli na prvním screeningu když jsem byla ve 12+6 a to po nás teda chtěli také peníze, protože to nebylo placené. Akorát co vím, tak že proplacený UTZ an vývojové vady je v tom 16tt.
11. lis 2009 v 11:30  • Odpověz
Ahooj, tak jsem mrkla a zas jdu..
holky, to je blázinec tento týden, jak není to úterý, respektive je svátek, tak...
moc se omlouvám..ale snad to příští týden bude lepší. teď fakt nestíhám
včera mě navíc chytla nějaká depka, takže jsem ani neměla chuť vám to tady popisovat a stresovat těhule :slight_smile:
papa a dávejte na sebe pozor!
11. lis 2009 v 16:11  • Odpověz
Ahojky berušky :wink:
Budu až od pondělka taky nějak nic nestíhám vlastně ani nepouštím PC
:sweat_smile:
12. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahojky, tak vidím, že je pořád mrtvo :confused:
Holky, chce to trochu odpočívat! Žádný stres.
Luci, tys byla na tom prvním screeningu aspoň dřív, ale vezmi si, že když mě objednali tak pozde, tak bych teoreticky hned druhý den mohla jít na ten druhý screening. To se mi zdá nějaké divné. No ale už to nehodlám řešít. Nechám to koňovi :grinning: A Luci tobě ten první vyšel dobře a ten druhý špatně? Už mám z toho nervy :grinning:

Hani, co se stalo? Depky si nepouštěj k tělu. Ale to počasí je na ně jak dělané.Taky mě to občas chytá :frowning2:
12. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
autor
Ahoj ženský

Jani, ten první placený screening mi vyšel dobře i když na genetice mi potom řekla, že jsem tam měla také zvýšené hodnoty tak jako u toho druhého screeningu v 16tt kde mi z krve našli něco špatně a musela jsem na tu plodovku.
Pokud ti dr.doporučí ten první screening tak na něho jdi a když vyjde dobře, tak se dr.zeptej, jestli má cenu jít na ten druhý v tom 16tt, když to ve většině případů dopadá špatně jelikož jsou výsledky falešně pozitivní a těhulka se akorát stresuje a musí podstoupit plno dalších vyšetření viz. JÁ

Hani, co se děje?

Marciii, tak v Pondělí nám písneš co a jak a co jste vlastně teď celou tu dobu dělali.

Jani, budu ti držet palečky, aby vyšlo všechno dobře!!!!!
12. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz
Luci, ten druhej screening je povinej. Ale oni píšou, že ten první má větší vypovídající schopnost. No hlavně, ať je vše ok, a že i tobě to nakonec dobře dopadlo. Ale jak píšeš, zbytečně to člověka stresuje.
Holky, jdu odpočívat k našim. Večer nakouknu. ahoj :slight_smile:
12. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
Ahoj berušky, koukám, že tady bylo o víkendu pěkně mrtvo... no, já jsem toho měla také hodně, lítali jsme po obchodech a zháněli co nám doma ještě chybí a ke všemu jsme dneska koupili i nějaké dárky na vánoce, páč to není ještě všechno přebrané a mají různé akce a slevy :slight_smile:

Zítra se ozvu co a jak.

Jani, koukám na ty tvoje týdny a můžu na nich oči nechat, SUPER-prostě SUPER :dizzy_face: :dizzy_face:

Marciii, snad se nám v týdnu ukážeš a napíšeš nějaké novinky.

Haňulko, co ty? Špatná nálada tě už přešla? Z čeho to vůbec bylo nějak si se nám tady nevyjádřila, jestli chceš tak mi to písni do IP :wink: Moc na tebe myslím a pořád držím palečky, kočko.

Free, co ty? Kde ty se nám touláš, snad je všechno v pořádku.

Tak zatím a zítra ahoj!!!!!!!
15. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
Dobré ranko, holky!!
Tak jsem tu, po delší době! :slight_smile: Nestíhala jsem, vůbec, práce až nad hlavu, samé zařizování, vyřizování, nutné návštěvy o víkendech, nemocná teta...atd..prostě peklo.
Do toho jsme nějak "flákali" to naše snažení, protože jsme byli hrozně utahaný pořád, já mám nějakou spavou nemoc, furt usínám před osmou, pak se proberu třeba za hodku a dobrý, ale každopádně i z toho jsem byla taková otrávená, naštvaná, že prostě jsme se snažili nesnažili a že nejspíš z toho zas nic nebude...
Ale už je líp. Práce trochu opadla, i když ještě to není úplně super, je toho dost, teta docela dobrý nakonec, na baráku se to hnulo a tento týden už by měli konečně!!! dokončit hrubou stavbu. (i když tomu moc nevěřím :stuck_out_tongue_closed_eyes:)
Už se hrozně těším na zítra, na volno, budeme konečně taky doma aspoň den spolu s manželem :slight_smile: A budeme si dělat, co chcem! :slight_smile:
Jste moc hodný holky, že jste na mě myslely, já jsem jen nechtěla prudit!! :slight_smile: S těma náladičkama!! Jste těhulky a potřebujete klídek a ne nějaké pruzení.. :slight_smile:
Tak to je asi všechno!:slight_smile:
Luci krásně ti to přibývá ta výbavička,
Janině týdny a Marcík snad taky všechno OK!: -)
Tak papa, holky a já se zas objevím!!
Ahoooj
16. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahojky Berušky :wink:
Tak koukám že jsme to to měli všichni nějak hektický hruza doma furt bordel zedník to nějak flákal tak sem nad ním musela stát jak dozor :angry: ještě dneska příjde naposled mužeme konečně do malovat tu kuchyň a vrhnout se na pokojíček už mě to děsně vytáčí takže jsem taky neměla moc náladu Hani :sweat_smile:
No a když jsem nebyla doma jako dozorčí rota lítala jsem po nemocnici musela jsem si splašit všechny výsledeky od počátku těhu chtěli je po mě v Praze v Pronatale a ten muj blbec doktor mi je tam neposílal jak měl a navíc mi je odmítl vydat že si to musím vyběhat že tyhle jsou jeho :angry: :angry: :angry: A v tý naší nemocnici jsou všichni tak ochotný že bych vykvetla :rolling_eyes: Dneska musím ještě na sociálku protože aby toho nebylo málo změnila se nám v práci učetní a ta pipina mi neposlala lístek na peníze někde ho zašantročila tak mi doktor vypsal nový a jedu to tam osobně doložit prostě supr týden :angry: No aspoň že výsledky z cukru dopadly dobře tak jedna dobrá zpáva byla je to fakt hnus pít ten blivajs ale dá se to vydržet musím ještě jednou ve 30tt :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hani příště to klidně napiš :wink: vidíš že nejsmě v klidu ani tak :grinning: jinak je třeba dobře že nebylo tolik času a ta unava třeba taky není jen tak :grinning: :grinning: :grinning: zítra si to volno hezky užijte beruško :wink: a vypust z hlavičky všechno ...baráček starosti a prostě si jen skočte do postýlky a buďte vní celý den :grinning:

Já pojedu z manžou konečně nakupovat nějaký ty dárky a juknou se konečně po nějakém tom kočárku :sweat_smile: no a odpoledne jedu k na oslavu narozenin synovcovi bude 16 let už se těším na ty jeho pubertální výlevy HRUZA :grinning: :grinning: No a ve středu jedu s mamčou po nákupech tak budu asi pěkně uťapkaná :grinning:
Jani tobě to krásně skáče za chvíli budeš mít nejhorší za sebou :wink: já byla na tom prvním screeningu sice taky už ve 12tt ale ten druhý TT poviný mi dělal až kolem 16 tt tak neboj bude to všechno ok hlavně se nestresuj ju
Lucí ty dobře nakup krásně se ti to album rozrustá :wink: až bude chvilka taky to tam budu muset na mrskat zatím jsem tam dala jen aktuální bříško :wink: jo ještě se tě chci zeptat Lucí kdy si mám připravit tašku do porodnice všichni okolo už mě plaší že už bych jí měla mít sbalenou :astonished: ????
Tak se mějte hezky berušky zase sem juknu a ve čtrtek písnu co jsem pořídily tak papa
16. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
autor
Marciii, je fakt, že to na nás může přijít kdykoliv, ale já budu balit tašku až po 30tt a nejlépe až po vánocích, dřív ne.
Prát oblečení budu teda už od 9.12 (jak budu na tom UTZ ve 3Ott) a to postupně, musím ty oblečení projít a mrknout teda, v čem ta naše malá pojede domů, páč se nemůžu nějak rozhodnout :grinning:
Stejně musím nakoupit ještě kosmetiku, plýnky atd. takže to nebudu teď zbytečně hrotit.

Zítra je volno, takže zase jedeme do Brna, ale né na nákupy.. jen na návštěvu k příbuzným, takže mě žádné ťapání díky bohu nečeká.
Ve Středu mám v osm kadeřnici a v devět kontrolu u dr. (těhu poradna), tak jsem moc zvědavá a zeptám se kolik malá za tu dobu přibrala atd. Potom jdu až toho 9.12.

Hani, koukám, že jsi toho měla také dost..
Tak jak budeš mít víc času pěkně si odpočiň třeba u nějakého filmu nebo jak píše Marciii, v posýlce se svým chlapem :wink:

Tak já jdu uklízet atd. mrknu během dne.
16. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
Vy jste moje zlata, co?! :slight_smile:

Marcii, koukám, že prostě taky samá slast... snad už všechno vyjde, nebudeš muset nikde lítat a v klidu už dozařídíte domeček, koupíte kočárek a taky si užiješ těhulkování!! :slight_smile:

Jinak tedy holky, rádi v pelechu budem zítra, ale já očekávám MS.. takže ... tam budem asi jen čekat.. :slight_smile: A tulit se ! .-)
16. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
Ahojky holky!
Luci, zatím se držím, je mi fajn, i když občas mívám ráno a večer pocit na zvracení. Jinak mi to nedalo a přece jen jsem trošku začala dělat předvánoční úklid. Včera jsme si s přítelem vyrazili na štramberskou trúbu, dali si jejich ušiska a prošli městečkem. Bylo to moc fajn. Nakonec jsme ještě skončili v Avionu, něco málo si koupili a domů dorazili unavení a uchození. Ale příjemně :wink: . Dneska jsem sama, přítel je nachlazený, přes noc ho začalo bolet v krku, tak raději zůstal doma u sebe, nerad by mě nějak ohrozil bacily. A to si vzal dovolenou, prý abychom byli spolu a zase nic :frowning2: . Jako naschvál.
16. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz
Hojky holky
U nás krásně svítí sluníčko :grinning: :grinning: :grinning:
Free tak to to máte pech ale je lepší se tomu nachlazení vyhnout přítel má pravdu já si tím prošla a dostávala se z toho pomalu měsíc :pensive:
Lucí mě to taky příjde ted moc brzy na balení taky ještě nevím v čem prcka povezu :grinning: a musím dokoupit pár věcí tak že se nennechám stresovat začnu až po vánocích jako ty :wink:
holky dneska jedu po dalších nákupech s mamušou tak zas budou ko :grinning: ale včera to bylo fajn oslava se vydařila a ten náš puberťák nezklamal zase mě pobavil :grinning:
Hani beruško tak jaký bylo tulení ?? Ms dorazila nebo ne? kéž by ne :grinning:
Koukám že Janča zas nechodí na koníka zas určitě pracuje jak blázen :frowning2: doufám že je u ní vše v pořádku
No nic kočky jedeme tak se měj te hezky uplně mě to slnko táhne ven tak páááááá
18. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
tééééda, tady nikdo není.... :slight_smile: se tu budu bát.............
ozvěte se, až budete na compu.. něco vám musím říct :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
Hanííííííí, já jsem tu!!!

Tak šup, povídej, jsem hrozně zvědavá a napnutá jako kšandy... :dizzy_face: :dizzy_face:
19. lis 2009 v 09:47  • Odpověz

ahooj, lucííí
v úterý měla přijít mrcha MS.. nepřišla...
a mám ducha...včera i dneska // ducha.. :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. lis 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
Haníííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí, no to je SUPÉÉÉÉÉÉÉR zpráva :dizzy_face: :dizzy_face:

Fakt bomba, mám ohromnou radost, kočko :slight_smile: ježiši to je bomba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.