• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
Taky doufám, Marcciik, že se mi to upřesní :slight_smile: Abychom aspoň něco přibližně věděli! :slight_smile: Manžel se mě furt vyptává a já mu furt opakuju to, co vím, což moc není :grinning:
Chápu, že si nedokážeš představit práci v kuchyni.. pořád na nohou, mezi různými pachy, v hicu ještě větším než venku, pára.... huf... to musí být, pár brigád jsem tak na gymplu strávila :slight_smile: A navíc tvoje cesta za fazolkou byla komplikovaná, tak se drž doma, ať je všechno oka!!
29. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
čauky, už jdu taky domu odpočívat :slight_smile:
29. črc 2009 v 17:51  • Odpověz
Tak že víš o čem mluvím Hani být kuchařka žádný med :grinning: ale je že mě ta práce baví a radši do kuchyně než na plac jsem kuchař číšník a na ty hosty jsem fakt neměla nervy :grinning: Teď jsem ráda že jsem doma ale někdy je to fááákt dlouhý. :wink:
29. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
Ahoj kočky :slight_smile:
29. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
dobre ránko, hlásim sa z postele...ostala som dnes doma, včera som mala príšernú migrénu a celý večer som strávila na WC... :stuck_out_tongue_closed_eyes: no hrôza....tak si tu dnes vegetím, práve som sa zobudila, priateľ mi doniesol vianočku, zlatúško, ako sa o mňa stará...aj včera bol zlatý...ozaj babulky, nemáte skúsenosť s bolesťou hlavy? tabletku asi nemôžem žiadnu....
30. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
Dobré ráno, zase je tam sluníčkově a to se dneska chystám s manželem do Brna na nákup těhu oblečků, protože mě to všechno začíná tlačit a potom mě to bolí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak snad v tom vedru přežiju :grinning:

El, já si myslím, že by sis mohla vzít půlku paralenu, nic jiného.. paralen si bere hodně těhulek, ten by ti ublížit neměl, pokud to bude opravdu jenom půlka. Ale víc NE!!! :wink: Nebo brnkni k dr.
30. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
Dobré ranko, tak ja už mám po poradě! To je zas začátek dne..:frowning2:
Zrovna jsem říkala Luci manželovi, jaký jsem "chudák", že za chvíli nebudu moct nic obléct.. přibrala jsem kilo a mám pocit, že prasknu už teď :slight_smile:
Taky jsem měla/mám většinu oblečení akorát a najednou mě tlačí většina z toho :( a já tak nesnáším nákupy :frowning2:
30. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
autor
Hani, mě to tlačí kolem toho podbřiška :angry: a nechci se zbytečně mačkat v kalhotech, které mi byli akorát. Hold nás čeká nákup, stejně bych to později potřebovala. Jsem zvědavá, co budu nosit v zimně..si budu připadat jako verlyba :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak jsem dneska manželovi řekla, jestli mi vyfotí bříško, tak ho tam už konečně dám a pěkně po měsíci to budu přidávat :wink:
30. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
No jasně, to já chápu, taky se přesvědčím, že něco musím nakoupit, až to bude úplně aktuální. TEď naštěstí je období kraťasů atd, což ve volnějších verzích mám :slight_smile:)
Ale tu zimu nechci vidět - jak zapnu kabát s pupíkem, to bude síla :grinning:
30. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
autor
Tak na nákup jedeme zítra, volala jsem si do jedné prodejny, kde mají super věcičky, že si je tam můžeš i vyzkoušet a paní ti je objedná v tvojí velikosti atd. jestli chcete, tak vám pošlu odkaz :wink: dneska má bohužel narváno, takže zítra po 11hodině jedem. Se těším jak malá.. hihi

No a dnešek bude odpočinkový, chtěli jsme na koupák, ale manžel má spoustu práce, takže si odpoledne zajdem třeba na zmrzku a nebo večer na něco dobrého :wink: když zítra budeme lítat celej den, tak ho nemůžu uhnat :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
http://betterfly.mimishop.cz/index.php tady je ten odkaz, je tam i kontakt na tu paní. Je moc příjemná atd. má moc pěkné těhulkovské oblečení, tak mrkněte, třeba si tam taky vyberete jako já :wink:
30. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
Ahoj holky El trpím stejným problémem doktor mi poradil že jeden paralen mužu snít ale radši jen po pulkách během dne tak jsem si vzala jeden v půl 4 ráno a druhý v pul 8 ráno už to trochu ustává ale mám pocit že ten paralen stejně nezabírá :frowning2: Zítra se zeptám doktora jestli na to nejsou nějaké bylinky nebo něco jelikož tou bolestí trpím docela často ale většinou zabral studený hadr a spánek ted už ne.Moc se mi ten paralen taky nechce brát i když prý neuškodí když ho nebereš každý den ale ale dnes už nebylo vyhnutí :angry: a ted mám výčitky :frowning2:
30. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
Ty jo, Luci, když ty si strašně napřed. Už ti to píše 12TT, ty už si můžeš vyskakovat, vždyť už máš i řidičák, ne?! My opozdilci nic takového :slight_smile:
Sice je fajn, ale nechci ani sobě nic nakupovat (natož prckovi), než se přehoupnu přes těch 12TT.. už aby to bylo, přijde mi, že to vůbec neutíká..
A obchůdek vypadá super, jen nevím, jestli kvůli němu vyrazím do Brna, je to trochu z ruky :grinning:
30. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
autor
Hani, poslala jsem vám ten odkaz jen kdyby jste měli třeba cestu do Brna a chtěli by jste něco originálního :wink:
Já ani nevím kočko, v kolikátém jsi týdnu :sweat_smile: nemáš to tady ještě napsané..jinak je fakt, je já to taky nechtěla kupovat dřív, aby se to třeba nezakřiklo, ale když vidím, že mimiňousek se má čile k světu, tak proč si tu radost neudělat. :wink:

Marci, no nevím jestli ti poradí nějaké bylinky, oni jsou totiž v těhotenství málo doporučované :confounded: to opravdu jenom ten paralen, ten by neměl ublížit ani tobě natož miminku.
30. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
No vždyť já to taky pořádně nevím :slight_smile:) V kterém jsem týdnu, psala jsem to asi o stránku zpět :slight_smile: Je to se mnou komplikovaný, až mi to v úterý doktorka nějak zas upřesní, nějak to tam zašmouluju, aby to vycházelo zhruba :slight_smile:
Koukala jsem tam na to dokonalý tričko - Nesahat, kopu! To chci :slight_smile:) Osahávat mi pupík nikdo nebude :grinning:
30. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
Hani, pokud znáš svou velikost, není problém si to u nich objednat.. já ji neznám, od té doby co mi povyrostli prsa :angry:
takže proto si to tam jedu vyzkoušet i ty kalhoty atd.
Manželovi to nevadí, že se zakulacuju hlavně nahoře a pupík :grinning: potvora..
30. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
Tak to se mi ulevilo Lucí na internetu je spousta diskusí o paralenu a je tam spousty pro i proti.Já bych měla dostat knížku zítra aspon mi to doktor říkal tak uvidíme a taky doufám že ty bolesti hlavy po 3 měsíci zmizí v noci už jsem málem fakt lezla bolestí po zdi :grinning: Na hadříky jsem koukala jsou super taky jsem měla všechno na tělo a začíná mě to pomalu škrtit ještě že mám zatím volné kraťasy a trika po ségře :grinning: já teda do Brna cestu mít burčitě nebudu ale objednám si určitě jedno tričko přes net jsou bombastický.No nic kočky jdu si si zase lehnout přece jenom ta hlava ještě trochu bolí tak abych se mi zas nerozjela :angry:
30. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
ahojte babulky :slight_smile: ďakujem za rady...je mi trochu lepšie, ako som si pospala...tak radšej dnes vydržím bez tabletky, zajtra idem k doktorke, tak sa jej na to spýtam...mrzí ma marcciik, že tiež máš bolesti....viem, čo to je... :angry:
30. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
autor
Kočenky, vám teda ty týdny naskakují :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

Marcii, už 10tt :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
PRávě že nenaskakují, mám pocit, že to vůbec neutíká :slight_smile: No, já jsem obecně docela netrpělivá, to jsem zvědav, jak vydržím do 9. měsíce :slight_smile:)
30. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
Hani, neboj... to vydržíš :wink:
30. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
Hani to zvládneš neboj mě to ted utíká docela rychle ještě nedávno tam bylo 7tt a už 10tt uvidíš až se ti to upřesní jak to poletí.No vždysť tobě to Lucí taky skáče už 120 tt ty se máš už bych to rizikový taky chtěla mít za sebou :grinning: hlavně ten screening jsem objednaná na 18.8. tak už uaby to bylo nevíš za jak dlouho jsou výsledky Lucí viď ?El jo taky tě lituju ale pokud to fakt vydrž to bez prášků fakt doufám že to přestane :confounded:
30. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
Teda 12 tt nějak mi dneska přeskakují písmenka :grinning: :sweat_smile:
30. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
Marcii, teda 120tt :grinning: :grinning: no to bych si teda dala..ufff :grinning:
Netuším za jak dlouho budou výsledky, ale snad brzo..budu fakt nervózní, ale polovinu ti stejně řeknou při ultrazvuku, ty ostatní jsou z krve :wink: jinak se říká, že tento screening je lepší než ten v tom 16tt, i když je fakt, že tento si musíš zaplatit a potom tě čeká ještě ten v 16tt a ten už ti normálně proplácí celej pojišťovna :wink:

El, vydrž to... ono i to teplo tomu moc nepřidává, pěkně odpočívej a pokud nemusíš nic dělat, tak nic nedělej a třeba si i schrupni :wink:
30. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
:slight_smile: snad jo! Nic jinýho mi nezbývá :slight_smile:)

JInak holky, já tedy se z toho vlastního těla zblázním. Když už konečně nešpiním, tak zas mám nějaký prapodivný výtok.. :frowning2: Ještě že jdu k té doktorce v úterý...
30. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
I když aspoň že nemám migrény, jakko EL a MArccik, ani nezvracím.. Ty hormony s námi tedy ale pěkně cvičí! Tak se držte kočky!!
30. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
autor
Hani, tak snad to nic nebude...
Já nezvracím-aspoň zatím, ale je teda fakt, že když se hned po ránu nenajím nebo během dne, tak je mi blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: takže pořád radši něco požírám.
30. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz
To teda jo Lucí nosit to 120 tt to by byl záhul :grinning: Hani určitě to bude dobrý uvidíš mě teda taky není špatně ale musím se hned jak vstanu najíst jinak mám žaludek jak na vodě a pak už se musím do jídla nutit vůbec nemám na jídlo chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
30. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
Ahojky, tak vidím, že jste toho nakecaly :wink:
S tím paralenem já vůbec nevím. Asi to chce fakt raději zavolat k doktorovi.
Nevíte náhodou jak je to v těhotenství s barvením vlasů? Musím na té hlavě něco vymyslet, ale v některé diskuzi jsem četla, že nějaké holčině po barvení vypadaly vlasy. Tak to bych zrovna nechtěla :grinning:
Hani a jakej máš ten výtok? Já mám takovej trochu bílej, jako po ovulaci, ale to je prej normální.
30. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz
Já ten screening budu mít uplně zdarma protože je na žádost Pronatalubudou mi to vlastně dělatz oni a to mám jako dlouholetá pacientka hrazený tak je to dobrý ale ty nervíky ty budou to jo :wink:
30. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.